Kogo reprezentuje osoba

Kopeć Tomasz

w KRS

Tomasz Kopeć

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Nazwisko:Kopeć
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1976 r., wiek 42 lata
Miejscowości:Błonie (Mazowieckie), Gdynia (Pomorskie), Pułtusk (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jadachowski Łukasz Michał, Wodnicki Andrzej Marek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartnik Robert Jacek, Belina Prażmowska Mariola, Bobrowska Jarząbek Małgorzata, Chełchowski Adam, Chodakowski Malkiewicz Paweł Cezary, Dauenhauer Jacek, Drori Ron, Grześków Maciej Jakub, Harłoziński Dariusz Maciej, Hałaczkiewicz Jadwiga Maria, Ilwicki Maciej, Janczak Piotr, Janiak Wojciech, Kopeć Tomasz, Krupski Robert, Lobert Krzysztof Wiesław, Maliszewski Artur Krzysztof, Maniecki Grzegorz, Mazur Ewa, Noceń Piotr, Nowakowska Monika Anna, Perlik Michał Stanisław, Preś Jarosław Tomasz, Rączka Przemysław, Rosłonek Robert Jacek, Śliwiński Arkadiusz Stanisław, Szczepaniak Arkadiusz Robert, Szczytowska Beata Anna, Szwajcowski Jacek, Wilgus Krzysztof Witold, Wojtkowski Ryszard, Zaklika Robert Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Uryga Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chodakowski Malkiewicz Paweł Cezary, Ilwicki Maciej, Lobert Krzysztof Wiesław, Nędza Grzegorz, Szczytowska Beata Anna, Wilgus Krzysztof Witold, Łebed Zbigniew Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tymińska Jadwiga
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowska Jarząbek Małgorzata Anna, Chełchowski Adam, Chodakowski Malkiewicz Paweł Cezary, Czapkińska Monika Anna, Drewnowski Paweł, Gurgul Paweł, Harłoziński Dariusz Maciej, Holender Agnieszka Lena, Hunek Marton, Ilwicki Maciej, Kępiński Artur, Lobert Krzysztof, Nędza Grzegorz, Noceń Piotr Konrad, Prejc Arkadiusz, Preś Jarosław Tomasz, Rączka Przemysław, Szczytowska Beata Anna, Wilgus Krzysztof Witold, Wojtkowski Ryszard, Łebed Zbigniew Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Jarosław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chodakowski Malkiewicz Paweł Cezary, Gurgul Paweł, Ilwicki Maciej, Lobert Krzysztof Wiesław, Nędza Grzegorz, Szczytowska Beata Anna, Wilgus Krzysztof Witold, Łebed Zbigniew Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mazur Waldemar Józef
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowska Jarząbek Małgorzata Anna, Chełchowski Adam, Chodakowski Malkiewicz Paweł Cezary, Drewnowski Paweł, Harłoziński Dariusz Maciej, Holender Agnieszka, Ilwicki Maciej, Kopeć Tomasz, Krupski Robert, Lobert Krzysztof Wiesław, Nędza Grzegorz, Noceń Piotr Konrad, Prejc Arkadiusz, Preś Jarosław Tomasz, Rączka Przemysław, Szczytowska Beata Anna, Wilgus Krzysztof Witold, Wojtkowski Ryszard, Łebed Zbigniew Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Jarosław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chodakowski Malkiewicz Paweł Cezary, Harłoziński Dariusz, Kępiński Artur, Szczepaniak Arkadiusz Robert, Szczytowska Beata Anna, Wilgus Krzysztof Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sójka Emilia
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borycka Aleksandra Zofia, Chodakowski Malkiewicz Paweł Cezary, Kępiński Artur, Kopeć Tomasz, Maniecki Grzegorz Andrzej, Nowakowska Monika Anna, Sawko Thejlade Katarzyna, Szczepaniak Arkadiusz Robert, Szczytowska Beata Anna, Warszawski Wojciech Andrzej, Wilgus Krzysztof Witold, Wyczółkowska Karolina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Miłosz Adam Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Acatherio Investments Ltd Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Konin − KRS 0000317732
  2. Adept 10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000554325
  3. Adept 15 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000553922
  4. Adept Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388309
  5. Am-distribution Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000507413
  6. Apartamenty Bawaria Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000603305
  7. Artom Development Mokotów Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000675100
  8. Axa Polska S.A., Warszawa − KRS 0000294038
  9. Axa Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., Warszawa − KRS 0000271543
  10. Axa Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Warszawa − KRS 0000041216
  11. Bd Invest Und Bau Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000362701
  12. Business Consulting Clp Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000383828
  13. Business Consulting Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000144877
  14. Business Consulting Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000098504
  15. Business Support Solution S.A., Łódź − KRS 0000323434
  16. Carda Consultancy S.A., Warszawa − KRS 0000484968
  17. Centrum Medyczne Mavit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035148
  18. City Investments S.A., Kraków − KRS 0000617956
  19. Comtech-rde Sp. Z O.O., Nadarzyn − KRS 0000038345
  20. Delic-pol S.A., Kamyk − KRS 0000296168
  21. Domowy Obiadek Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000728506
  22. Doz S.A., Warszawa − KRS 0000058632
  23. Dt Polska Sp. Z O.O., Płońsk − KRS 0000464867
  24. Eko Holding S.A., Nowa Wieś Wrocławska − KRS 0000302877
  25. Ekobet Cementy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000327711
  26. Epruf S.A., Łódź − KRS 0000319410
  27. Euro-alians Pracownia Projektowa - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000085773
  28. Eurocash S.A., Komorniki − KRS 0000213765
  29. Fa Krosno S.A., Warszawa − KRS 0000312756
  30. Farma-trend Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000503897
  31. Fci Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000550200
  32. Flavourtec Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000416589
  33. Forum Obywatelskiego Rozwoju - For, Warszawa − KRS 0000277658
  34. Fundacja Dbam O Zdrowie, Warszawa − KRS 0000286305
  35. Fundacja Ekologik, Michałowice − KRS 0000292168
  36. Fundacja Im. Karola Adamieckiego Uniwersytetu Ekonomicznego W Katowicach, Katowice − KRS 0000558764
  37. Fundacja Liderek Biznesu, Warszawa − KRS 0000492537
  38. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, Łódź − KRS 0000541070
  39. Fundacja Na Rzecz Zdrowego Mózgu, Łódź − KRS 0000618477
  40. Fundacja Pismo, Warszawa − KRS 0000689263
  41. Gekoplast S.A., Krupski Młyn − KRS 0000357223
  42. Gk Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347783
  43. Golpasz S.A., Golub-dobrzyń − KRS 0000067125
  44. Green Source Energy S.A., Warszawa − KRS 0000348727
  45. Grupa Kapitałowa Rabat Service Centrala Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000403366
  46. Grupa Piotr i Paweł Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000508573
  47. Horiz Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000603711
  48. Innovation Capital Group Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000498079
  49. Intelligent Logistic Solutions Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000445582
  50. Investment Management Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000722503

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  2. Agros-herby Sp. Z O.O., Herby − KRS 0000062742
  3. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  4. Allvernum Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000474078
  5. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  6. Apteka 36,6 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000231530
  7. Apteka Polonez Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000214632
  8. Apteki Polskie S.A., Kraków − KRS 0000015498
  9. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  10. Aval-consult Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy Spółka Partnerska, Gdańsk − KRS 0000198399
  11. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  12. Axa Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000110776
  13. Bać-pol S.A., Rzeszów − KRS 0000294628
  14. Bobmark International Sp. Z O.O., Bronisze − KRS 0000092637
  15. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  16. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  17. British School Katarzyna i Monika Bieńczyk Sp. J., Warszawa − KRS 0000236462
  18. Business Consulting Telekomunikacja Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000046567
  19. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  20. Ccee Advisors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307035
  21. Centrum Dystrybucji Interchem Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000319064
  22. Cepd Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000272206
  23. Chojecki S.A., Kamion − KRS 0000559209
  24. Clickad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246389
  25. Clickad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036860
  26. Cominvest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000304260
  27. Cosmedica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000159056
  28. Daruma Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000219771
  29. Delicpol Sp. Z O.O., Kamyk − KRS 0000401273
  30. Dlh Global Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000517569
  31. Dom Deco S.A., Warszawa − KRS 0000470361
  32. Dom Maklerski Tms Brokers S.A., Warszawa − KRS 0000204776
  33. Dpj Drogerie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000186947
  34. Drewil Carpentry Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000633445
  35. Drogerie Aster S.A., Gdynia − KRS 0000320706
  36. Drogerie Aster Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000122916
  37. Drogerie Jasmin Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000238589
  38. E-logistic24.pl Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000373329
  39. Ecard S.A., Warszawa − KRS 0000042304
  40. Ecm S.A., Warszawa − KRS 0000300212
  41. Ekoenergiz S.A., Olsztyn − KRS 0000076364
  42. Emperia Holding S.A., Warszawa − KRS 0000034566
  43. Enterprise Investors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000007178
  44. Eubioco S.A., Łódź − KRS 0000370876
  45. Euro-apteka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035578
  46. Fire Protection Services S.A., Warszawa − KRS 0000478780
  47. Firma Handlowa Dom Pod Jagnięciem Iwanicki,gurgul,kowalczyk Sp. J., Kraków − KRS 0000027368
  48. Firma Handlowa Dom Pod Jagnięciem Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000357166
  49. Fortum Markets Polska S.A., Gdańsk − KRS 0000235405
  50. Česká Pojišťovna S.A. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000430690

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. sukcesywna dostawa środków chemii gospodarczej dla jednostek Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego rozmieszczonych na terenie Trójmiasta ZP/74/2012
    Zamawiający: Gdański Uniwersytet Medyczny, Gdańsk
    sukcesywna dostawa środków chemii gospodarczej dla jednostek Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego rozmieszczonych na terenie Trójmiasta
  2. Dostawa, celem dalszej odsprzedaży CHEMII GOSPODARCZEJ do kantyn prowadzonych przez Zamawiającego, mieszczących się w Areszcie Śledczym w Olsztynie.
    Zamawiający: Podlaska Instytucja Gospodarki Budżetowej "BIELIK", Czerwony Bór
    L.p. Asortyment Jm. Ilość do:
    1. gąbka do naczyń duża szt. 15
    2. zmywak kuchenny duży szt. 40
    3. zmywak kuchenny mały szt. 130
    4. gąbka do kąpieli i masażu SANEL szt. 500
    5. golarka GILLETTE BLUE II PLUS szt. 1500
    6. golarka GILLETTE BLUE III/KARTA szt. 200
    7. zmywak KOLORADO szt. 30
    8. chusteczki higieniczne op. 300
    9. odświeżacz MAGIK SZYSZKA szt. 80
    10. odświeżacz w żelu GENERAŁ szt. 60
    11. płyn do naczyń GUCIA 500ml szt. 150
    12. koncentrat do naczyń 500ml AGRO szt. 70
    13. płyn do naczyń LUDWIK miętowy 250g szt. 300
    14. płyn do płukania E 500ml szt. 300
    15. płyn do płukania koncentrat LENOR 500ml szt. 130
    16. płyn do płukania koncentrat LENOR 1L szt. 300
    17. pumeks biały SANEL op. 70
    18. płyn do prania WIREK automat kolor 1L szt. 15
    19. płyn do prania WIREK 1L szt. 200
    20. proszek do prania IXI 300g szt. 1300
    21. proszek do prania REX 300g szt. 200
    22. proszek do prania WIZIR 400g szt. 150
    23. worki na śmieci RUCH HD 30l A-50szt ROLKA CEDO szt. 100
    24. golarka POLSILVER szt. 300
    25. kostka do WC GENERAŁ FRESH kwiatowy szt. 50
    26. gąbka do kąpieli SANEL TĘCZA szt. 70
  3. ZP/24/2012 Dostawa papieru toaletowego i ręczników papierowych do rąk
    Zamawiający: Gdański Uniwersytet Medyczny, Gdańsk
    Dostawa papieru toaletowego i ręczników papierowych do rąk dla ok. 200 jednostek organizacyjnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego rozmieszczonych na terenie Trójmiasta.