Kogo reprezentuje osoba

Koppe Michał Grzegorz

w KRS

Michał Grzegorz Koppe

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Michał
Drugie imię:Grzegorz
Nazwisko:Koppe
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Poznań (Wielkopolskie), Witaszyczki (Wielkopolskie)
Przetargi:5 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajkowski Czesław, Bareja Konrad, Busz Janusz Stanisław, Giedryś Alina, Gola Andrzej Maria, Groblewski Krzysztof Władysław, Izdebska Hanna, Janio Katarzyna Barbara, Jędrzejczyk Aneta, Jusik Elżbieta, Kędziora Grzegorz, Kleniewski Jerzy Leszek, Kleszka Tomasz, Marcinkowski Bartłomiej, Panasiuk Andrzej, Pawlik Marek Władysław, Pawłowski Mirosław, Rodzik Mirosław Piotr, Stróżyk Mirosław Jan, Świniarska Ewa Zofia, Szafrański Bogdan Jerzy, Szalbierz Mieczysław, Zachariasz Marcin Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewicz Karolina Aneta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobek Andrzej, Serwański Jacek, Szponder Grażyna, Wryk Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kosicki Tadeusz Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cioroch Marek, Piasecki Wiesław Feliks, Skibiński Henryk, Sutor Eugeniusz, Żabiński Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pawłowski Jakub
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dolata Tadeusz, Sajdak Robert, Skibiński Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymkowiak Gabriela
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Eichert Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walkowiak Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czajkowski Tomasz, Czarnecki Jan Krzysztof, Gierczyk Jerzy, Hetmański Czesław, Horn Stanisław, Kozłowski Bogdan, Krugiołka Bronisław, Piechota Bronisław, Rusinek Bogdan, Wrociński Marian, Zawodny Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zenker Marian

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Av Retail Property Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000429755
  2. Baza - Druk Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000156702
  3. Biogaz Zeneris Tech Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000393421
  4. Cafe News S.A., Poznań − KRS 0000296572
  5. Cavipan Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000190060
  6. Centrum Badań Archeologicznych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000160000
  7. Centrum Ekspertyz Prawno Ekonomicznych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000449722
  8. Corporate Elite Finance - Grupa Doradcza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000259186
  9. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000028640
  10. Dom Wydawniczy Rebis Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000133999
  11. Draco Polska Plus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000394631
  12. Ekodachy Sp. Z O.O., Czermin − KRS 0000359156
  13. Energia Jarocin Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000720550
  14. Federacja Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Not - Rada W Poznaniu, Poznań − KRS 0000160128
  15. Fm Aluminium Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000304109
  16. Forum Polskiej Przedsiębiorczości, Warszawa − KRS 0000552618
  17. Fundacja Gwiazda Nadziei, Katowice − KRS 0000298237
  18. Fundacja Medycyna i Sztuka, Poznań − KRS 0000568100
  19. Fundacja Nasz Klub Kw 04, Poznań − KRS 0000524199
  20. Fundacja Picturae Movens, Warszawa − KRS 0000668800
  21. Fundacja Rejonowe i Okręgowe Sądy Arbitrażowe, Kalisz − KRS 0000322290
  22. Fundacja Rozwoju Badań Archeologicznych, Poznań − KRS 0000257260
  23. Get Entra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015677
  24. Hddr Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000315188
  25. Homeclasse Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000365364
  26. Hydro Sport Poznań, Poznań − KRS 0000684488
  27. Instytut Im. Edwarda Taylora, Poznań − KRS 0000390452
  28. Irwit Green Sp. Z O.O., Kowanówko − KRS 0000377612
  29. It Res Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000570729
  30. Itc Bajama Sp. Z O.O., Plewiska − KRS 0000113196
  31. Jarocińska Agencja Rozwoju Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000208474
  32. Jawor Skład Drzewny Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000735575
  33. Movision Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000346834
  34. Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego W Poznaniu, Poznań − KRS 0000126451
  35. Platforma Dystrybucyjna Wydawnictw Sp. Z O.O., Swarzędz − KRS 0000446389
  36. Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej W Krakowie Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Kraków − KRS 0000041818
  37. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-mostowych Mikst Sp. Z O.O., Węgrów − KRS 0000044058
  38. Stowarzyszenie Do Eksploatacji Wodociągu W Dopiewie, Dopiewo − KRS 0000141366
  39. Stowarzyszenie Klub Yakumo-goto, Łódź − KRS 0000289201
  40. Stowarzyszenie Miłośników Kolei i Ziemi Sierakowskiej, Poznań − KRS 0000674612
  41. Stowarzyszenie Na Rzecz Interoperacyjności i Rozwoju Transportu Szynowego, Warszawa − KRS 0000240487
  42. Stowarzyszenie Naukowo-techniczne Inżynierów i Techników Rolnictwa Oddział W Katowicach, Katowice − KRS 0000476752
  43. Stowarzyszenie Poznań Chapter Of Agder Academy Z Siedzibą W Poznaniu, Poznań − KRS 0000357961
  44. Warszawski Okręgowy Związek Narciarski, Warszawa − KRS 0000274463
  45. Wydawnictwo Nauka i Innowacje Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000294054
  46. Zakład Robót Komunikacyjnych - Dom W Poznaniu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000027669
  47. Zakłady Przemysłu Lniarskiego Lenwit Sp. Z O.O., Witaszyczki − KRS 0000051300
  48. Zbąszyński Klub Żeglarski, Zbąszyń − KRS 0000053189
  49. Zema Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000280543
  50. Związek Zawodowy Pracowników Kolejowych Zachodniego Obszaru Rzeczpospolitej Polskiej, Poznań − KRS 0000087734

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000221599
  2. Agroser Sp. Z O.O., Pleszew − KRS 0000089186
  3. Amw Rewita Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000394569
  4. Asprod Sp. Z O.O., Kliniska Wielkie − KRS 0000007507
  5. Biodiesel Silesia Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000170786
  6. Ciech Sarzyna S.A., Nowa Sarzyna − KRS 0000103271
  7. Ctl Południe Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000108568
  8. Dworzec Polski S.A., Warszawa − KRS 0000031090
  9. Ecert S.A., Warszawa − KRS 0000074268
  10. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  11. Eskimos Sp. Z O.O., Złotniki Wielkie − KRS 0000084784
  12. F.a.l Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kalisz − KRS 0000135584
  13. Fameb Sp. Z O.O., Opatówek − KRS 0000077943
  14. Ferrex Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000087412
  15. Fundacja Uniwersytetu Im. Adama Mickiewicza W Poznaniu, Poznań − KRS 0000052045
  16. Grupa 3 J S.A., Warszawa − KRS 0000309233
  17. Gts Energis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019194
  18. Hotel Centralny Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000099004
  19. Info-coop S.A., Katowice − KRS 0000075448
  20. Kędzierzyńsko-kozielski Park Przemysłowy Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000004619
  21. Kostko Trade Polska Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000126410
  22. Krośnieńskie Huty Szkła Krosno S.A. Likwidacyjnej, Krosno − KRS 0000010660
  23. Lencoal Sp. Z O.O., Witaszyczki − KRS 0000088493
  24. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000044561
  25. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Dom 82, Warszawa − KRS 0000063049
  26. Oleje Sudeckie Sp. Z O.O., Burkatów − KRS 0000006713
  27. Pak Kopalnia Węgla Brunatnego Konin S.A., Kleczew − KRS 0000010058
  28. Pge Systemy S.A., Warszawa − KRS 0000007353
  29. Pile Elbud Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000098010
  30. Pile Elbud S.A., Kraków − KRS 0000515479
  31. Pkp Cargo S.A., Warszawa − KRS 0000027702
  32. Pkp Energetyka S.A., Warszawa − KRS 0000322634
  33. Pkp Informatyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042646
  34. Pkp Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000062888
  35. Pkp Polskie Linie Kolejowe S.A., Warszawa − KRS 0000037568
  36. Pkp Telkol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000504917
  37. Poczta Polska S.A., Warszawa − KRS 0000334972
  38. Polimex Budownictwo Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000188595
  39. Polski Fundusz Rozwoju S.A., Warszawa − KRS 0000466256
  40. Polski Holding Farmaceutyczny S.A., Warszawa − KRS 0000211909
  41. Polskie Koleje Państwowe S.A., Warszawa − KRS 0000019193
  42. Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-torowe Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000039372
  43. Poznańska Drukarnia Naukowa Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000036741
  44. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Legionowo Sp. Z O.O., Legionowo − KRS 0000045107
  45. Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Gazotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091805
  46. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Lenwit - Płyta Sp. Z O.O., Witaszyczki − KRS 0000061338
  47. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Drogownictwa Tramad, Kalisz − KRS 0000017523
  48. Rail Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000298631
  49. Samodzielne Koło Terenowe Nr 174 Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Warszawa − KRS 0000184247
  50. Sarnia Dolina Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266693

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. -Wykonanie robót budowlanych na linii kolejowej nr 273 w torze nr 2 na odcinku Wróblin Głogowski - Nowa Sól w ramach zadania pn.: -Modernizacja linii kolejowej nr 273 na odcinku Głogów - Zielona Góra - Rzepin - Dolna Odra- - zamówienie uzupełniające--
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., Warszawa
    Przedmiotem niniejszego Zamówienia pn. -Wykonanie robót budowlanych na linii kolejowej nr 273 w torze nr 2 na odcinku Wróblin Głogowski - Nowa Sól w ramach zadania pn.: -Modernizacja linii kolejowej nr 273 na odcinku Głogów - Zielona Góra - Rzepin - Dolna Odra- - zamówienie uzupełniające-- jest wykonanie dokumentacji technicznej i robót budowlanych (zgodnie z zakresem i wymaganiami opisanymi w Zaproszeniu do negocjacji i załącznikach do niego) w tym min: naprawa skarpy, zabudowa odwodnienia, uporządkowanie podtorza.
  2. Wykonanie robót budowlanych w km 108,404 oraz na wykonanie dokumentacji projektowej w km 98,674; 105,480; 82,725; 98,674, 103,903, 109,289 i dodatkowych ekranów akustycznych (o dł. 14,013 km) w ramach projektu POIiŚ 7.1-30: /Modernizacja linii kolejowej E 30/C-E 30, odcinek Kraków - Rzeszów, etap III/
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. reprezentowane przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Warszawie, Warszawa
    Zamówienie obejmuje:
    1) Opracowanie dokumentacji projektowych (projektów budowlanych i wykonawczych) dla zrealizowania robót obejmujących wykonanie wanny szczelnej na dojeździe do wiaduktu kolejowego w km 98,674, wanny szczelnej na dojeździe do wiaduktu kolejowego w km 105,480, mostu drogowego w km 82,725, kolektora głównego przy wiadukcie w km 98,674, kolektora głównego przy wiadukcie w km 103,903, kolektora głównego przy wiadukcie w km 109,289, drogi równoległej wraz z usunięciem kolizji oraz budową przepustów odwodnienia drogowego na odcinku 96,378 do km 97,040 przy torze nr 1, ekranów akustycznych w dodatkowych lokalizacjach o łącznej długości 14,013 km .
    2) Uzyskanie decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji robót.
    3) Wykonanie robót budowlanych dla dodatkowego przęsła dla mostu kolejowego na rzece Wisłoka w km 108,404 w oparciu o dokumentację projektową z obsługą geodezyjną i geotechniczną w zakresie niezbędnym dla właściwego wykonania tych robót, a także dostarczenie Zamawiającemu materiałów do prawidłowego sporządzenia dokumentacji powykonawczej oraz geodezyjnej dokumentacji powykonawczej, sporządzonej zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego, Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego oraz Instrukcji D- 19 przez Wykonawcę Kontraktu zasadniczego
  3. Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z realizacją robót budowlanych dla: budowy przypór ziemnych na stacji Grabiny i szlaku Grabiny - Dębica, montażu kamer na przejazdach, przebudowy kanalizacji w km 82,323 i stacji transformatorowej w Dębicy, budowy przepustów (10 szt.) oraz wykonanie dokumentacji projektowej dla: przebudowy dróg na terenie Dębicy i Tarnowa, usunięcia kolizji sieci uzbrojenia terenu z linią kolejową i drogami równoległymi w ramach Projektu POIiŚ 7.1-30: /Modernizacja linii kolejowej E 30/C-E 30, odcinek Kraków - Rzeszów, etap III/
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. reprezentowane przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Warszawie, Warszawa
    1) Wykonanie dokumentacji projektowej wykonawczej wraz z realizacją robót budowlanych dla:
    a) przypór ziemnych,
    b) kamer na przejazdach,
    c) przebudowy kanalizacji w km 82,323,
    d) przebudowy stacji transformatorowej w Dębicy,
    2) Wykonanie dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych i realizacją robót budowlanych dla:
    a) przepustów pod drogami na rowach melioracyjnych
    3) Wykonanie dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej oraz uzyskanie decyzji administracyjnych dla:
    a) budowy skrzyżowań drogowych typu rondo: ul. 1 Maja - Kwiatkowskiego oraz Konarskiego - Głowackiego w Dębicy,
    b) przebudowy ul. Środkowej w Tarnowie,
    c) usunięcia kolizji sieci uzbrojenia terenu kolidujących z linią kolejową oraz z przebudowanymi drogami
    4) Uzyskanie decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji robót.
    5) Opracowanie dokumentacji powykonawczej dla każdej branży oddzielnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami;
    6) Opracowanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej sporządzonej zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego, Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego oraz Instrukcją D 19 O organizacji i wykonywaniu pomiarów geodezji kolejowej obejmującej zaktualizowanie istniejących map w zakresie wykonanych robót
  4. Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na odbudowie sieci trakcyjnej nad torem nr 202 linii 226 Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny (odcinek Pruszcz Gdański - p. odg. Gdańsk Św. Wojciech, długość odcinka 3,45 km) w obszarze LCS Gdańsk: LOT A - Stacje, LOT B - Szlaki w ramach projektu POIiŚ 7.1-1.2 Modernizacja linii kolejowej E 65C-E 65 na odcinku Warszawa - Gdynia - obszar LCS Gdańsk, LCS Gdynia.
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Gdańsku, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia uzupełniającego jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na odbudowie sieci trakcyjnej nad torem nr 202 linii nr 226 Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny (odcinek Pruszcz Gdański - p. odg. Gdańsk Św. Wojciech, długość odcinka 3,45 km) w obszarze LCS Gdańsk: LOT A - Stacje, LOT B - Szlaki w ramach Projektu Nr POIiŚ 7.1-1.2Modernizacji linii kolejowej E 65 CE 65 na odcinku Warszawa - Gdynia - obszar LCS Gdańsk, LCS Gdynia.
  5. Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na wybudowaniu tymczasowej blokady liniowej półsamoczynnej typu Eap po torze nr 2 na szlaku Gdańsk Wrzeszcz - Sopot w obszarze LCS Gdańsk: LOT A - Stacje, LOT B - Szlaki w ramach Projektu Nr POIiŚ 7.1-1.2 Modernizacja linii kolejowej E 65 CE 65 na odcinku Warszawa - Gdynia - obszar LCS Gdańsk, LCS Gdynia.
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Gdańsku, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia uzupełniającego jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na wybudowaniu tymczasowej blokady liniowej półsamoczynnej typu Eap po torze nr 2 na szlaku Gdańsk Wrzeszcz - Sopot w obszarze LCS Gdańsk: LOT A - Stacje, LOT B - Szlaki w ramach Projektu Nr POIiŚ 7.1-1.2 Modernizacja linii kolejowej E 65 CE 65 na odcinku Warszawa - Gdynia - obszar LCS Gdańsk, LCS Gdynia.