Kogo reprezentuje osoba

Korybut Daszkiewicz Stanisław Franciszek

w KRS

Stanisław Franciszek Korybut Daszkiewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Stanisław
Drugie imię:Franciszek
Nazwisko:Korybut Daszkiewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Czachorowo (Wielkopolskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Poznań (Wielkopolskie), Szczytno (Warmińsko-mazurskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kruszelnicki Krzysztof Kamil, Tyburska Zapała Marta Magdalena, Tyburski Jerzy Wojciech

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skrzeszewska Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stocka Lucyna Danuta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gwiazda Beata Anna, Jędrasik Janusz, Karski Andrzej, Krasowski Jerzy, Malinowski Jan, Milińska Elżbieta, Sieta Józef, Śniady Włodzimierz Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drozdowska-janicka Małgorzata Bernadeta, Giermaziak Małgorzata Anna, Naskręt Natalia Małgorzata, Giermaziak Paweł, Giermaziak Piotr, Giermaziak Wojciech Piotr, Grabias Michał Maciej, Kamiński Marek Mateusz, Kulczyński Krzysztof Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ślusarek Wojciech Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grędzińska-jednaszewska Anna, Korybut Daszkiewicz Joanna Kamila, Stolarczyk Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jednaszewski Andrzej Krzysztof
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boruszak Beata, Burdalska Małgorzata Izabela, Giermaziak Małgorzata Anna, Naskręt Natalia Małgorzata, Giermaziak Piotr, Korybut Daszkiewicz Joanna Kamila, Korybut Daszkiewicz Elżbieta Urszula, Korybut Daszkiewicz Robert, Leonowicz Marzena, Mielcarek Łukasz Szymon

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Naskręt Rafał
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korybut Daszkiewicz Joanna Kamila
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korybut Daszkiewicz Joanna Kamila, Leonowicz Marzena, Puterko Paweł, Stolarczyk Ewa
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dubicka Ewa Barbara, Giermaziak Jakub Franciszek, Giermaziak Piotr, Giermaziak Wojciech Piotr, Korybut Daszkiewicz Joanna Kamila, Kula Renata Maria, Kulczyński Zbigniew Jakub, Naskręt Natalia Małgorzata, Sikora Janusz Henryk, Skłodowski Robert Piotr, Sobczyk Marek, Woroszylska Sapieha Marynika, Zacharzewski Konrad Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pawlicka Agnieszka Barbara
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Giermaziak Paweł, Giermaziak Wojciech
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyczerski Szczepan, Korybut Daszkiewicz Joanna Kamila, Leonowicz Marzena, Olbrycht Krzysztof, Puterko Igor, Puterko Paweł Karol, Stolarczyk Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rzepka Artur Włodzimierz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmieliński Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielińska Maria Magdalena

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abak S.A., Olsztyn − KRS 0000354495
  2. Aeroklub Warmińsko-mazurski, Olsztyn − KRS 0000024740
  3. Audyting Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000191156
  4. Belamia 1 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000548750
  5. Biofactory S.A., Biecz − KRS 0000406961
  6. Black Point S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000290635
  7. Browar Kingpin Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000502410
  8. Convert Pl Sp. Z O.O., Czachorowo − KRS 0000573414
  9. Fol-gos Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000588708
  10. Food Innovations Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000661468
  11. Fs Sp. Z O.O., Czachorowo − KRS 0000455938
  12. Fte Machines Sp. Z O.O., Gola − KRS 0000583752
  13. Fundacja Absolwent, Gostyń − KRS 0000078617
  14. Fundacja Bliżej Natury, Godurowo − KRS 0000330804
  15. Fundacja Przyjaciół Toruńskiego Wydziału Prawa i Administracji, Toruń − KRS 0000409821
  16. Fundacja Świętego Jana Jerozolimskiego, Warszawa − KRS 0000184419
  17. Grodno S.A., Michałów-grabina − KRS 0000341683
  18. H.o.persiehl Polska Sp. Z O.O., Czachorowo − KRS 0000390159
  19. Ib Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000462391
  20. Kartonix Sp. Z O.O., Czachorowo − KRS 0000422279
  21. Klub Krakowian W Warszawie, Warszawa − KRS 0000354576
  22. Kolarski Klub Sportowy W Gostyniu, Gostyń − KRS 0000034279
  23. Lac-met Sp. Z O.O., Kobyłocha − KRS 0000290851
  24. Me Amp; My Friends S.A., Wrocław − KRS 0000393837
  25. Miejskie Towarzystwo Pływackie Kormoran, Olsztyn − KRS 0000058234
  26. Mistralia 1 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000549853
  27. Nepentes S.A., Warszawa − KRS 0000286734
  28. Netbox Pl Sp. Z O.O., Czachorowo − KRS 0000572455
  29. Netbox Polska Sp. Z O.O., Czachorowo − KRS 0000313167
  30. Ng Invest Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269525
  31. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hipokrates Przychodnia Lekarska Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000045931
  32. Novum Sp. Z O.O., Szczytno − KRS 0000627771
  33. Novum Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczytno − KRS 0000629962
  34. Novumgrom Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Grom − KRS 0000313692
  35. Ostoja Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000312067
  36. Paper Sp. Z O.O., Czachorowo − KRS 0000217427
  37. Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A., Warszawa − KRS 0000772139
  38. Profescapital Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000139758
  39. Progress Xxviii Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000470715
  40. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan-dom Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Łochowice − KRS 0000203484
  41. Redwood Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000240336
  42. Restauracje Wielkopolskie Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000228591
  43. Roda Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000169647
  44. Santander Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000008723
  45. Sm Network Sp. Z O.O., Szczytno − KRS 0000664765
  46. Stowarzyszenie Akademia Sportu Młode Orły, Gostyń − KRS 0000688945
  47. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Obszarów Wokół Jeziora Sasek Wielki Asocjacja Sasek Wielki, Kobyłocha − KRS 0000634424
  48. Stowarzyszenie Wolna Energia, Lublin − KRS 0000556148
  49. Towarowy Dom Maklerski Satorki Sp. Z O.O., Cedry Małe − KRS 0000747081
  50. Valor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000050807

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abak Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000302811
  2. Abak-joanna Korybut-daszkiewicz Sp. J., Olsztyn − KRS 0000258208
  3. Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000012318
  4. Alldoors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000349598
  5. Aton-ht S.A. W Restrukturyzacji, Wrocław − KRS 0000240980
  6. Auto Abc Motoryzacja Sp. Z O.O., Piaski − KRS 0000225390
  7. Auto Abc Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000125613
  8. Auto Alarm Center Clifford Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022513
  9. Automobilklub Olsztyński, Olsztyn − KRS 0000247474
  10. Av Inwestor S.A., Szamoty − KRS 0000229750
  11. Belamia 2 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000549866
  12. Biofactory Sp. Z O.O., Biecz − KRS 0000087091
  13. Bizbi Media S.A., Lipowo − KRS 0000406545
  14. Business Communications Associates S.A., Warszawa − KRS 0000089927
  15. Centrum Komputerowe Adax Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000140260
  16. Centrum Logistyki Produktów Mrożonych Lo-ka Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000054769
  17. Chocoffee S.A., Bodzentyn − KRS 0000310238
  18. Cks S.A., Warszawa − KRS 0000087749
  19. Convert Paper Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Czachorowo − KRS 0000269490
  20. Cube.itg S.A., Wrocław − KRS 0000314721
  21. External Way Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000325284
  22. Faac Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328901
  23. Faac Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000053729
  24. Fp Spomax S.A., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000045857
  25. Fundacja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Olsztyn − KRS 0000065704
  26. Fundacja Dw#43, Toruń − KRS 0000594019
  27. Hotele Historyczne W Polsce, Warszawa − KRS 0000310900
  28. Ims S.A., Warszawa − KRS 0000278240
  29. Inter Dos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296562
  30. Jtt Computer S.A. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000102006
  31. Kambit Graf Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000350340
  32. Korporacja Budowlana Kopahaus S.A. Likwidacyjnej, Barlinek − KRS 0000277602
  33. Kujawy Wapno Sp. Z O.O., Bielawy − KRS 0000050638
  34. Lac-met Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczytno − KRS 0000291731
  35. Lark Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123240
  36. Liberty Poland S.A., Chorzów − KRS 0000127573
  37. Lo-ka Sp. Z O.O., Radziszewo − KRS 0000235196
  38. Lootor Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000270775
  39. Mann+hummel Filtration Technology Poland Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000049910
  40. Mci Capital S.A., Warszawa − KRS 0000004542
  41. Meble Vox Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Janikowo − KRS 0000361705
  42. Micro Matic Global Dispense Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000215865
  43. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000141647
  44. Mistralia 2 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000549861
  45. Nassau Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000114415
  46. Nationwide Financial Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006453
  47. Nepentes Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374885
  48. Netbox Sp. Z O.O., Czachorowo − KRS 0000071574
  49. Ng - Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000270764
  50. North Coast S.A., Pruszków − KRS 0000240460


Inne osoby dla Korybut Daszkiewicz (128 osób):