Kogo reprezentuje osoba

Korzun Marek Tomasz

w KRS

Marek Tomasz Korzun

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Drugie imię:Tomasz
Nazwisko:Korzun
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1957 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Ełk (Warmińsko-mazurskie), Gdańsk (Pomorskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Suwałki (Podlaskie), Włocławek (Kujawsko-pomorskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieńczyk Zbigniew, Dziądziak Zenon, Nowak Dionizy, Ożarowski Robert, Łepecki Wiesław Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łepecki Bartosz Wojciech
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieńczyk Zbigniew, Bujwid Wojciech, Kościuch Janusz Stanisław, Ożarowski Robert, Smardzewski Andrzej, Winnik Wiesława Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Waraksa Augustyna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badera Jacek Stanisław, Bartczak Piotr, Bednarek Krzysztof Artur, Białecki Jacek Krzysztof, Biegalska Daniela, Blicharski Eugeniusz Edward, Borek Agnieszka Mariola, Bortkiewicz Krzysztof, Ciechanowicz Jarosław, Czajka Magdalena Dorota, Czapiewski Mirosław Marek, Dębczyński Krzysztof Benedykt, Dmoch Krzysztof Edmund, Dorociński Henryk, Duszyński Robert Sylwester, Dybek Izabela Klaudia, Dyczewska Anna Małgorzata, Dziurawiec Elżbieta, Fąfara Ireneusz, Ferens Tadeusz, Figielski Janusz Adam, Frąszczak Jan, Garbacz Kazimierz Maciej, Gawęcki Ryszard Marek, Gałęzewska Romualda Katarzyna, Gos Jarosław, Hanc Ryszard Krzysztof, Herman Zbigniew Janusz, Janczarski Janusz Tadeusz, Janik Jan, Jaśkowski Adam, Jaworski Andrzej, Kalata Adam, Kamińska Róża Maria, Kasków Dariusz Adam, Kaźmierczak Mariusz Stanisław, Kowalczyk Beata, Kozik Marek, Krawczyńska Inez Anna, Krawczyszyn Błażej, Kubacki Stanisław, Lange Andrzej, Lenartowicz Zbigniew, Lenkiewicz Zenon, Leśniewski Krzysztof, Lidzbarski Piotr, Linke Maciej, Litwin Piotr, Marat Arkadiusz Adam, Małecki Jacek Tadeusz, Meger Henryk, Mironiuk Aleksander, Modzelewski Paweł, Mrazek Leszek Zenon, Nowak Leszek Szczepan, Nowakowski Lucjan, Ogiński Piotr Michał, Ogrodowska Katarzyna, Orzech Wojciech Piotr, Pauli Jacek, Pęk Tadeusz, Pieczulis Piotr, Pieńkowski Michał Marek, Piotrowicz Piotr Władysław, Pius Bożenna, Raczyński Wiesław Jan, Rokosz Stanisław, Ruciński Marek Antoni, Ruth Bogdan, Rychlik Krzysztof, Skórzyński Konrad Jan, Szprengiel Zbigniew, Szymański Adam, Szyszko Roman, Tarasiuk Romuald Janusz, Topolnicki Wojciech, Tołłoczko Kulikowska Joanna, Turalski Leszek, Tworóg Jarosław Andrzej, Wita Tadeusz, Wrotkowski Sławomir, Wypych Aldona Agata, Zielinska Szczęsna Maria, Łokucijewska Halina, Łuczak Ewa, Łukasik Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewski Eryk
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kłos Piotr, Meszyński Zbigniew, Ogiński Piotr Michał, Ruciński Marek Antoni, Ślatała Małgorzata, Szadkowska Gabriela, Zdulski Wacław, Zduński Artur Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Magdalena Agnieszka
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bujwid Wojciech, Lewczuk Andrzej Wiesław, Rutkowski Antoni, Truchan Stanisław, Żełtok Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Suchocki Sławomir Jan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bujwid Wojciech, Dziądziak Zenon, Jelska Krystyna, Lewczuk Andrzej Wiesław, Morusiewicz Arkadiusz, Morusiewicz Tadeusz, Rutkowski Antoni, Truchan Stanisław, Żełtok Franciszek, Łepecki Wiesław Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczepański Mariusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziądziak Zenon, Galiński Edward, Ożarowski Robert, Sawczuk Andrzej, Łepecki Wiesław Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobolewski Krzysztof
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzostowski Bogusław, Fereniec Mirosław, Godlewska Żyłkiewicz Beata, Kordan Władysław, Kurak Stanisław, Poźniak Anna Natalia, Rabczenko Andrzej Tadeusz, Raczkowski Wiktor Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żybura Marta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Azs Koszalin S.A., Koszalin − KRS 0000265958
  2. Balex Metal Sp. Z O.O., Bolszewo − KRS 0000176277
  3. Batory Gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000588293
  4. Bceo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000428128
  5. Bogmar Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Straszyn − KRS 0000038786
  6. Cedton Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591593
  7. Centrala Materiałów Budowlanych Ełk Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000083025
  8. Demuth Capital Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000334150
  9. Demuth Project Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000706420
  10. Dom Ełcki Morusiewicz Sp. J., Ełk − KRS 0000179952
  11. Dom Ełcki Zarządzanie Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000755879
  12. E Energija Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000562120
  13. E-sun Pv1 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000751574
  14. E-sun Pv2 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000751133
  15. E-sun Pv3 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000753400
  16. E-sun Pv4 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000753399
  17. Elektrownia Pv Anielin Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000670176
  18. Elektrownia Pv Bajdy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000665089
  19. Elektrownia Pv Bobrzany Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000665088
  20. Elektrownia Pv Borek Czarniński Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000670161
  21. Elektrownia Pv Dzierzążenko Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000664795
  22. Elektrownia Pv Glinki Mokre Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670173
  23. Elektrownia Pv Gościejewice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000672355
  24. Elektrownia Pv Karnice Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000670888
  25. Elektrownia Pv Korabiewice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670148
  26. Elektrownia Pv Krępa Górna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670177
  27. Elektrownia Pv Krościna Wielka 1 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000670848
  28. Elektrownia Pv Krościna Wielka 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670846
  29. Elektrownia Pv Milewko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670184
  30. Elektrownia Pv Olszanka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670170
  31. Elektrownia Pv Rzemiechów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670188
  32. Elektrownia Pv Smolanka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000665093
  33. Elektrownia Pv Zimnica Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000670897
  34. Elektrownia Wodna We Włocławku Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000041433
  35. Elektrownie Mitra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000562690
  36. Elektrownie Surja Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000577754
  37. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  38. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  39. Energa-operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000113886
  40. Energetyka Kolejowa Obrót Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591253
  41. Energetyka Kolejowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591184
  42. Energomontaż-północ Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000563117
  43. Fabryka Prądu Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340288
  44. Fca Sp. Z O.O., Niepołomice − KRS 0000109900
  45. Fundacja Aurea Porta, Gdańsk − KRS 0000107539
  46. Fundacja Betlehem Dom Chleba, Zabrze − KRS 0000061302
  47. Fundacja Im. O. Bogusława Palecznego, Warszawa − KRS 0000748187
  48. Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk − KRS 0000045713
  49. Fundacja Stoczni Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000298660
  50. Fundacja Tewes Na Rzecz Rozwoju Sportu i Kultury Fizycznej Na Warmii i Mazurach, Olsztyn − KRS 0000434465

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 7-tel.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203075
  2. Active Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000240032
  3. Adm Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000175800
  4. Agencja Rozwoju Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000138711
  5. Agropelet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430216
  6. Alstom Konstal s.a., Chorzów − KRS 0000034262
  7. Amt Partner Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000017700
  8. Apartamenty Arkadia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000259953
  9. Aqua-tur Sp. Z O.O., Szczecinek − KRS 0000097416
  10. Aquapark Kalisz Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000340359
  11. Arena Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000291830
  12. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  13. Aval Consult Kancelaria Prawniczo-ekonomiczna Sp. Z O.O., Burchardztwo − KRS 0000173431
  14. Batory Holding Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000469368
  15. Beta Security Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483998
  16. Bialskopodlaska Fundacja Ekologiczna, Biała Podlaska − KRS 0000235909
  17. Blue Bell Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Lublin − KRS 0000372473
  18. Bora Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286990
  19. Bpi Bank Polskich Inwestycji S.A., Warszawa − KRS 0000237641
  20. Brok - Dystrybucja Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000068016
  21. Brok - Dystrybucja Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000038079
  22. Brok - Dystrybucja Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000024362
  23. Brok - Land Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000122027
  24. Brok-dystrybucja Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000065650
  25. Brok-dystrybucja Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000046724
  26. Brok-er Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000104614
  27. Brok-hurt Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000045218
  28. Centrum Badawczo-wdrożeniowe Optotrakt Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000042651
  29. Centrum Dystrybucji Gazu Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000149596
  30. Centrum Usług Turystycznych Elzam-krynica Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000066061
  31. Chorzowsko-świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000197406
  32. Coig S.A., Katowice − KRS 0000092497
  33. Data Nord S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000210610
  34. Demuth Alfa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000335673
  35. Demuth Alfa Sp. Z O.O. Ostróda Spółka Komandytowo-akcyjna, Gdańsk − KRS 0000351537
  36. Demuth Delta Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000335671
  37. Demuth Zeta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000385702
  38. Dgp Provider Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000470035
  39. Dolnośląskie Zakłady Usługowo - Produkcyjne Dozamel Sp. Z O.O.., Wrocław − KRS 0000085139
  40. Dom Prasy Formela Sp. J., Gdańsk − KRS 0000332340
  41. Dsg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000056362
  42. E-connections S.A., Warszawa − KRS 0000007522
  43. Ebroker Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000015025
  44. Ekologiczne Materiały Grzewcze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000220125
  45. Ekotrade Serwis Fm Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000470045
  46. Elbląski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000215122
  47. Elbląskie Zakłady Energetyczne S.A., Elbląg − KRS 0000041521
  48. Eleko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000217516
  49. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  50. Elzam-holding S.A., Elbląg − KRS 0000022148

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Zatrudnienie specjalisty ds. usług i produktów Klastra w ramach projektu pn. Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej
    Zamawiający: Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach sp. z o.o., Suwałki
    Przedmiotem zamówienia jest wybór specjalisty (na umowę zlecenie) ds. usług i produktów Klastra w ramach projektu pn. Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Osi priorytetowej I Nowoczesna Gospodarka, Działanie I.4Promocja i współpraca. Zakres wykonywanych czynności: - realizacja polityki sprzedażowej PWKEC (tworzenie ofert handlowych, aktywna sprzedaż produktów / usług - udzielanie, na potrzebę klienta, dokładnych i wyczerpujących informacji o oferowanych produktach/usługach Klastra), - Inicjowanie zmian wpływających na zwiększenie sprzedaży i rentowności PWKEC, - pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych, długotrwałych relacji z obecnymi Klientami (w tym opieka nad klientami korporacyjnymi), - budowaniepozytywnych relacji w kontakcie z klientem, - odpowiedzialność za sprzedaż i dywersyfikację ofert PWKEC (współtworzenie raportów i analiz marketingowych oraz cenowych, opracowywanie materiałów dydaktycznych, w tym w projektach współfinansowanych z Unii Europejskiej), - monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących poszczególnych segmentów, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnych produktów/usług (badanie potrzeb szkoleniowych), - współpraca w organizowaniu, koordynowaniu i realizowaniu wydarzeń handlowych, prezentacyjnych, spotkań, szkoleń stacjonarnych i wyjazdowych, - prowadzenie negocjacji, - przygotowywanie ofert oraz kontakt z potencjalnymi klientami lub inwestorami, - kontakt z potencjalnymi wystawcami, budowa bazy, utrzymywanie kontaktu po konferencjach z kontrahentami (podtrzymywanie dobrych relacji), - ścisła
    współpraca z członkami Klastra przy tworzeniu wspólnych produktów PWKEC, - wyszukiwanie ofert, przetargów na organizację konferencji współfinansowanych ze środków unijnych i publicznych