Kogo reprezentuje osoba

Kościelski Witold Andrzej

w KRS

Witold Andrzej Kościelski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Witold
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Kościelski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1957 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Bytów (Pomorskie), Pasłęk (Warmińsko-mazurskie), Przasnysz (Mazowieckie), Szczytno (Warmińsko-mazurskie), Świecie (Kujawsko-pomorskie)
Przetargi:5 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Corbin Jean Pierre, Dąbrowski Stanisław, Dziełak Jarosław, Farion Alexandre Benoit, Ferenc Irena, Kowalewski Edward, Kowalewski Witold, Nałęcz Wiesław, Palacz Adam Roman, Panasiuk Janusz, Prucnal Krzysztof, Przybyłek Jan Tadeusz, Przykorski Lucjan Tomasz, Soja Leszek Marek, Symołon Anna, Zatońska Zofia, Łażewski Artur
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chiliński Tomasz Piotr, Corbin Jean-pierre Fernand, Huczak Władysław, Jurkowska Maślak Róża Jolanta, Kaszkowiak Marek Stanisław, Kowalewski Edward, Kowalewski Witold, Kołakowski Dariusz Zachariasz, Orłowski Marcin, Palacz Adam Roman, Panasiuk Janusz, Prucnal Krzysztof Zbigniew, Przykorski Lucjan Tomasz, Talko Jacek Stanisław, Zdanowicz Marek Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żbikowski Waldemar
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błażejewski Andrzej, Chiliński Tomasz Piotr, Corbin Jean-pierre Fernand, Czapka Wojciech, Drozdowska Halina Danuta, Farion Alexandre Benoit, Kowalewski Edward, Kowalewski Witold, Malinowski Roman Henryk, Mazur Wojciech, Napieraj Krzysztof, Nowak Piotr, Pałka Jarosław Juliusz, Prucnal Krzysztof Zbigniew, Studzińska Barbara Janina
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalewski Edward, Kowalewski Witold, Kuszewski Marek Romuald

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sieradzka Teresa
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalewski Edward, Kowalewski Witold, Lisiński Ryszard, Misiura Anna Aniela, Przykorski Lucjan Tomasz, Talko Jacek Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chiliński Tomasz Piotr, Corbin Jean-pierre Fernand, Huczak Władysław, Jurkowska Maślak Róża Jolanta, Kaszkowiak Marek Stanisław, Kowalewski Edward, Kowalewski Witold, Kołakowski Dariusz Zachariasz, Orłowski Marcin, Palacz Adam Roman, Panasiuk Janusz, Prucnal Krzysztof Zbigniew, Przykorski Lucjan Tomasz, Talko Jacek Stanisław, Zdanowicz Marek Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żbikowski Waldemar
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Farion Alexsandre Benoit, Kaszkowiak Marek Stanisław, Musik Danuta, Nałęcz Wiesław, Orłowski Marcin, Palacz Adam Roman, Panasiuk Janusz, Przykorski Lucjan Tomasz, Zdanowicz Marek Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Corbin Jean-pierre Fernand

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akademicki Klub Badań Podwodnych Arius, Bydgoszcz − KRS 0000081244
  2. Balticservis Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000532434
  3. Biomass Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296309
  4. Centrum Aktywnego Wypoczynku W Malborku Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000410764
  5. Dalkia Kraśnik Sp. Z O.O., Kraśnik − KRS 0000058633
  6. Dalkia Północ Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000127332
  7. Dalkia Przasnysz Sp. Z O.O., Przasnysz − KRS 0000073332
  8. Dalkia Zamość Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000044500
  9. Dk Energy Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000529593
  10. Matex Controls Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000402230
  11. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja W Bydgoszczy - Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000051276
  12. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Florencja Ii Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000190826
  13. Nmg S.A., Bydgoszcz − KRS 0000615020
  14. Ochotnicza Straż Pożarna W Krasińcu, Krasiniec − KRS 0000200301
  15. Petro Kor Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Płock − KRS 0000219397
  16. Pmeco Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000770449
  17. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000164583
  18. Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów Eko - Wisła Sp. Z O.O., Sulnówko − KRS 0000308822
  19. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Aqua Sp. Z O.O., Szczytno − KRS 0000000574
  20. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000069696
  21. Rj - Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000607990
  22. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Chirurgii, M.elbląg − KRS 0000010893
  23. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Pietrzyków, Pietrzyków − KRS 0000313785
  24. Stowarzyszenie Orkiestra Dęta Świecie, Świecie − KRS 0000209584
  25. Stowarzyszenie Słoneczny Stok, Warszawa − KRS 0000236312
  26. Tg16 Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000705064
  27. Veolia Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000261026
  28. Veolia Energia Warszawa S.A., Warszawa − KRS 0000146143
  29. Veolia Południe Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000212092
  30. Veolia Północ Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000111425
  31. Veolia Szczytno Sp. Z O.O., Szczytno − KRS 0000308650
  32. Veolia Term S.A., Warszawa − KRS 0000071545
  33. Veolia Wschód Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000049465
  34. Vistula-park Świecie Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000140158
  35. Zakład Remontowo-produkcyjny Metalpur Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000158472
  36. Zakłady Energetyki Cieplnej S.A., Katowice − KRS 0000166177

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Administracja Budynków Komunalnych Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000108539
  2. Administracja Domów Miejskich Adm Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000124375
  3. Apator Powogaz S.A., Poznań − KRS 0000028129
  4. Apator Telemetria Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000290726
  5. Apator-kfap Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000203801
  6. Biuro Projektów Biprochem Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000058258
  7. Chemoservis-dwory S.A., Oświęcim − KRS 0000287238
  8. Dalkia Jarocin Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000063936
  9. Dalkia Międzyrzec Podlaski Sp. Z O.O., Międzyrzec Podlaski − KRS 0000058276
  10. Dalkia Świdnik Sp. Z O.O., Świdnik − KRS 0000040002
  11. Dalkia Września S.A., Września − KRS 0000137737
  12. Energo-inwest-broker S.A., Toruń − KRS 0000050455
  13. Energorem Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000136106
  14. Fabryka Aparatury Pomiarowej Pafal S.A., Świdnica − KRS 0000057162
  15. Felgex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dobre Miasto − KRS 0000056501
  16. Gr Nowy Dwór Elbląski Sp. Z O.O., Łasin − KRS 0000161672
  17. Inter Energia S.A., Warszawa − KRS 0000035636
  18. Kolejowe Zakłady Łączności Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000157565
  19. Md-proeco Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000078142
  20. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Bytów − KRS 0000081330
  21. Mondi Świecie S.A., Świecie − KRS 0000025742
  22. Poli-eco Tworzywa Sztuczne Sp. Z O.O., Żary − KRS 0000070978
  23. Praterm Kraśnik Sp. Z O.O., Kraśnik − KRS 0000017422
  24. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej W Mławie Sp. Z O.O., Mława − KRS 0000123088
  25. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej W Pasłęku Sp. Z O.O., Pasłęk − KRS 0000018252
  26. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000095781
  27. Przedsiębiorstwo Komunalne Gniewkowo Sp. Z O.O., Gniewkowo − KRS 0000293932
  28. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Wodpol Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000124854
  29. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Eko - Zec Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000043846
  30. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Komech Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000107526
  31. Przedsiębiorstwo Usługowe Gos-zec Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000055191
  32. Qmed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226501
  33. Relpol Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000062409
  34. Relpol S.A., Żary − KRS 0000088688
  35. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Przasnyszu, Przasnysz − KRS 0000123220
  36. Spółdzielnia Mieszkaniowa Warmia, Lidzbark Warmiński − KRS 0000072466
  37. Spółka Pracownicza Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Przy Zakładzie Energetyki Cieplnej W Przasnyszu, Przasnysz − KRS 0000045518
  38. Tarmar Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000231272
  39. Towarzystwo Budownictwa Społecznego-Sp. Z O.O.. Jurand W Szczytnie, Szczytno − KRS 0000129791
  40. Veolia Energia Łódź S.A., Łódź − KRS 0000041013
  41. Veolia Energia Poznań Zec S.A., Poznań − KRS 0000052595
  42. Veolia Holding Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000501766
  43. Veolia Industry Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000224818
  44. Veolia Tarnowskie Góry Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000115123
  45. Veolia Wągrowiec Sp. Z O.O., Wągrowiec − KRS 0000034074
  46. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej Zbach Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000135985
  47. Zakład Energetyczny Zen Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000077295
  48. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowe W Kcyni Sp. Z O.O., Kcynia − KRS 0000373820
  49. Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000247679
  50. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000102352

Powiązane przetargi (6 szt.):
  1. dostawa ciepła z sieci ciepłowniczejdo obiektu
    Zamawiający: Wyższa Szkoła Policji, Szczytno
    dostawa ciepła z sieci ciepłowniczejdo obiektu przy ul. Chrobrego 12, 12-100 Szczytno
  2. Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej i świadczenie usługi przesyłowej ciepła do instalacji znajdującej się w budynku KPP Przasnysz
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Radom
    Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej i świadczenie usługi przesyłowej ciepła do instalacji znajdującej się w budynku KPP Przasnysz
  3. Dostawa energii cieplnej do budynku Inspektoratu ZUS w Przasnyszu przy ul. Leszno 4
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Płocku, Płock
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do budynku Inspektoratu ZUS w Przasnyszu przy ul. Leszno 4
  4. dostawa energii cieplnej
    Zamawiający: Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w Pasłęku, Pasłęk
    dostawa energii cieplnej
  5. Dostarczanie energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do budynków będących własnością Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński
    Zamawiający: Gmina Miejska Lidzbark Warmiński, Lidzbark Warmiński
    Dostarczanie energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do budynków będących własnością Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński, zlokalizowanych w Lidzbarku Warmińskim przy ul. A.Świętochowskiego 14 i Ratuszowej 5, w okresie od dnia 01.01.2010 roku do 31.12.2012 roku.
  6. dostawę energii cieplnej do KP w Gniewie
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku, Gdańsk
    dostawę energii cieplnej do KP w Gniewie