Kogo reprezentuje osoba

Kostka Marcin Tomasz

w KRS

Marcin Tomasz Kostka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marcin
Drugie imię:Tomasz
Nazwisko:Kostka
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Czarnów (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arendarski Andrzej Jan, Bąk Mieczysław Antoni, Bednarz Eugeniusz Zdzisław, Cesarz Aleksander Marek, Dąbrowski Marian, Findeisen Władysław, Ignaczak Andrzej, Jakubowski Michał Paweł, Kalinowski Jerzy, Kaszuba Witold Ryszard, Kaźmierczak Cezary Bolesław, Kostka Andrzej Adam, Kowalski Andrzej, Kraśniewski Andrzej Zbigniew, Lewandowski Witold Dionizy, Machalski Andrzej, Murzyn Wojciech Adam, Młynarski Marek Adam, Pietrowski Marek Jerzy, Piotrowski Andrzej Jacek, Piotrowski Lech Wiktor, Podlewski Stanisław Jan, Średniawa Marek Stanisław, Topiński Wojciech Jan, Wąż Maciej, Wroński Leszek Bogusław, Zbierzchowski Bogdan Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kucharski Marek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arendarski Andrzej Jan, Bąk Mieczysław Antoni, Bednarz Eugeniusz Zdzisław, Cesarz Aleksander Marek, Dąbrowski Marian, Findeisen Władysław, Ignaczak Andrzej, Jakubowski Michał Paweł, Kalinowski Jerzy, Kaszuba Witold Ryszard, Kaźmierczak Cezary Bolesław, Kostka Andrzej Adam, Kowalski Andrzej, Kraśniewski Andrzej Zbigniew, Lewandowski Witold Dionizy, Machalski Andrzej, Murzyn Wojciech Adam, Młynarski Marek Adam, Pietrowski Marek Jerzy, Piotrowski Andrzej Jacek, Piotrowski Lech Wiktor, Podlewski Stanisław Jan, Średniawa Marek Stanisław, Topiński Wojciech Jan, Wąż Maciej, Wroński Leszek Bogusław, Zbierzchowski Bogdan Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kucharski Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kubiak Dawid Grzegorz, Leśniewski Jarosław, Niedźwiedzka Klaudia

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aleja Przyjaciół Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254298
  2. Alfhaim S.A., Lublin − KRS 0000733718
  3. Blue City Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126317
  4. City It Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000489045
  5. Dziewiątka Sp. Z O.O., Sokołów Podlaski − KRS 0000188899
  6. Easycall.pl S.A., Warszawa − KRS 0000342202
  7. Elpol Data Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000486953
  8. Erdo Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000663083
  9. Espresso Biznes Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000766574
  10. Fabryka Kotłów Sefako S.A., Sędziszów − KRS 0000029367
  11. Fundacja Dla Ursusa, Warszawa − KRS 0000371428
  12. Fundacja Dorastaj Z Nami, Warszawa − KRS 0000361265
  13. Fundacja Edukacji Ekonomicznej, Warszawa − KRS 0000081459
  14. Fundacja Instytut Badań Nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, Warszawa − KRS 0000161651
  15. Fundacja Instytut Społeczeństwa Wiedzy, Warszawa − KRS 0000169429
  16. Fundacja Klinika Losu, Lublin − KRS 0000465445
  17. Fundacja Lem, Warszawa − KRS 0000309184
  18. Fundacja Onkologii Doświadczalnej i Klinicznej, Warszawa − KRS 0000263215
  19. Fundacja Pol Rating, Warszawa − KRS 0000722272
  20. Fundacja Polska - Haiti, Warszawa − KRS 0000349426
  21. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, Warszawa − KRS 0000121597
  22. Fundacja Promocja Polska, Warszawa − KRS 0000153123
  23. Fundacja Rektorów Polskich, Warszawa − KRS 0000106747
  24. Fundacja Telefony Polskie, Rok Założenia 1990, Warszawa − KRS 0000309741
  25. Fundacja Warsaw Enterprise Institute, Warszawa − KRS 0000458888
  26. Goldenadvice.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263114
  27. Huta Ostrowiec S.A., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000014800
  28. Innovation Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000461764
  29. Instytut Witkacego, Warszawa − KRS 0000612304
  30. Its Education Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000094307
  31. Kasa Im. Józefa Mianowskiego-fndacja Popierania Nauki, Warszawa − KRS 0000050302
  32. Klub Wschodni - Stowarzyszenie Wspierania Współpracy Gospodarczej Ze Wschodem, Warszawa − KRS 0000062706
  33. Konfederacja Pracodawców Lewiatan, Warszawa − KRS 0000213512
  34. Kpmg Advisory Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000285070
  35. Krajowa Fundacja Kultury Przedsiębiorczości, Gdynia − KRS 0000231102
  36. Len Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000213286
  37. Lonner - Santa Monica Europa Sp. Z O.O., Kamień Pomorski − KRS 0000152802
  38. Master Care Ps Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000701237
  39. Master Care Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000407981
  40. Petrusse Capital Advisers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033741
  41. Pge Systemy S.A., Warszawa − KRS 0000007353
  42. Pntw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000548549
  43. Polski Bank Komórek Macierzystych S.A., Warszawa − KRS 0000166106
  44. Polski Związek Pracodawców Konsultingu, Warszawa − KRS 0000172870
  45. Polskie Stowarzyszenie Przyjaciół Centrum Peresa Dla Pokoju, Warszawa − KRS 0000110298
  46. Polsko - Ukraińska Fundacja Integracji Europejskiej, Warszawa − KRS 0000245529
  47. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno-komunalnych Sp. Z O.O., Sokołów Podlaski − KRS 0000175242
  48. Rating Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000774995
  49. Remedizer Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000706682
  50. Solar Fields Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447370

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abade.pl Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000366318
  2. Aerospace Company Kommunar International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581694
  3. Agros Holding S.A., Warszawa − KRS 0000022192
  4. Anashwit Sp. Z O.O., Podkowa Leśna − KRS 0000311614
  5. Andropol S.A., Andrychów − KRS 0000109997
  6. Andropol-trading S.A., Andrychów − KRS 0000115365
  7. Api Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000024406
  8. Aster City Cable Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000142885
  9. Atos Polska S.A., Warszawa − KRS 0000013369
  10. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  11. Bia-net Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000103259
  12. Bis Izomar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090465
  13. Bonair S.A., Warszawa − KRS 0000079659
  14. Carcom Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055401
  15. Centrum Eksportowe Fasty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023608
  16. Centrum Im. Adama Smitha - Pierwszy Niezależny Instytut W Polsce, Warszawa − KRS 0000254595
  17. Clearsense Jumping Team, Czarnów − KRS 0000417952
  18. Corponet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000108431
  19. Devoteam S.A., Warszawa − KRS 0000063157
  20. E.pl S.A., Szepietowo − KRS 0000097593
  21. Easycall.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266296
  22. El Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035064
  23. El-com Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012097
  24. El-viv Telecom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000075063
  25. Elektrim Online Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnośią, Warszawa − KRS 0000014232
  26. Elektrim-autoinvest S.A., Warszawa − KRS 0000090603
  27. Elektrociepłownia Andrychów Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000089321
  28. Elpol Telekom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000112945
  29. Energo - Tel S.A., Warszawa − KRS 0000117327
  30. Eter Pr Sp. Z O.O. -, Warszawa − KRS 0000188286
  31. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  32. Fabryka Szlifierek Jotes S.A. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000044941
  33. Fasty - Andropol Logistyka Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000018505
  34. Gas - Trading S.A., Warszawa − KRS 0000039178
  35. Green Technology S.A., Warszawa − KRS 0000300427
  36. Grupa Fasty Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000110469
  37. Interbud - Budownictwo S.A., Lublin − KRS 0000509725
  38. Iq Partners S.A., Warszawa − KRS 0000290409
  39. Konsalnet S.A., Warszawa − KRS 0000049874
  40. Krajowa Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000121136
  41. Logicom S.A., Wola Gołkowska − KRS 0000158117
  42. Międzynarodowa Szkoła Handlu Sp. Z O.O., Rynia Las − KRS 0000029941
  43. Mni Mobile S.A., Warszawa − KRS 0000090111
  44. Mni S.A., Warszawa − KRS 0000003901
  45. Mni Technology Development Sp. Z O.O., Szepietowo − KRS 0000103230
  46. Mosty Zamiast Murów, Sopot − KRS 0000161909
  47. Multimedia Polska - Centrum Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000149375
  48. Multimedia Polska - Zachód Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000139904
  49. Nasza Willa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216790
  50. Ncj Management Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000272521