Kogo reprezentuje osoba

Kostyra Antoni Tomasz

w KRS

Antoni Tomasz Kostyra

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Antoni
Drugie imię:Tomasz
Nazwisko:Kostyra
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Bielsko-biała (Śląskie), Jastrzębie-zdrój (Śląskie), Katowice (Śląskie), Polanka Wielka (Małopolskie), Płock (Mazowieckie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Mirosław, Badura Wiśniewska Beata, Chorbińska Halina Stanisława, Knapik Bolesław Franciszek, Kostyra Tetyana, Kostyra Mrukwa Bożena, Kostyra Witosza Beata, Kretek Andrzej Michał, Moczkowski Rafał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jończy Ewa, Kostyra Antoni Tomasz, Kostyra Tatiana, Lasota Władysław, Piekarczyk Michał Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysoń Leszek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kostyra Tatiana, Wojtaszek Zielińska Elżbieta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czaja Robert, Gorzelana Monika, Jabłonowski Ireneusz, Jabłonowski Jan, Janiszek Mariusz, Kulak Mirosław, Roszak Krzysztof Józef, Rydzy Krzysztof Roman, Stoltz Maciej Stanisław, Wański Eugeniusz, Wański Robert

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Mirosław Jan, Knapik Bolesław Franciszek, Kościelniak Marek, Kostyra Tetyana, Paździor Danuta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błachuta Dorsz Barbara, Drabik Barbara, Dżagarow Artur, Solich Karol, Udolf Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymańska Bożena Helena
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerniawski Jan, Czudaj Grzegorz, Dziacko Tadeusz Marian, Kowalski Krzysztof, Miklis Krystian, Minas Mariusz, Nizielski Kazimierz Włodzimierz, Parcheniak Jerzy Marian, Pępek Franciszek, Rudzki Henryk, Rychlik Zdzisław Antoni, Wojs Artur Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Paweł
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cybulski Jerzy Józef, Czwartkiewicz Krzysztof Tomasz, Graca Maurycy Grzegorz, Moroń Roman Tomasz, Nizielski Kazimierz Włodzimierz, Pyka Jan, Łukaszek Małgorzata Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarębski Grzegorz Tomasz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Mirosław, Badura Wiśniewska Beata, Chorbińska Halina Stanisława, Knapik Bolesław Franciszek, Kostyra Tetyana, Kostyra Mrukwa Bożena, Kostyra Witosza Beata, Kretek Andrzej Michał, Moczkowski Rafał
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jabłonowski Ireneusz, Jabłonowski Jan, Kubera Anna, Kulak Mirosław, Madejek Jan, Osiecki Andrzej, Pyszko Antoni, Rosiak Marek, Stoltz Maciej, Tatarski Janusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bil Mieczysław, Borkowski Zdzisław Lucjan, Budz Jan, Bylica Antoni, Deroń Marian Bogumił, Gargas Teodor Gabriel, Głogowska Halina, Kozieł Henryk, Król Jan Paweł, Makowski Grzegorz Marian, Maślanka Mieczysław, Osak Stanisław, Tracz Stanisław, Wójcik Witold, Wołos Zdzisław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrząstek Zbigniew, Elwirski Emil, Nizielski Kazimierz Włodzimierz, Paździor Piotr, Łysakowska Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Raiwa Jerzy Zygmunt
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Będkowski Jerzy, Bednarek Paweł, Borkowski Henryk, Brzeski Ryszard, Buczyński Włodzimierz, Cieśla Marek, Ciężarek Adam, Czajczyński Piotr, Deć Wiesław Marcin, Dolińska Magdalena, Doliński Bolesław, Domański Bernard, Drabek Kazimierz Marian, Dziura Bartkiewicz Jan Stanisław, Filipek Wojciech, Furmańska Jolanta Urszula, Giżewski Krzysztof, Gorustowicz Sławomir, Gryzio Marek Antoni, Grzybowski Grzegorz Bernard, Herse Jarosław Piotr, Myśliwiec Marek, Jabłonowski Ireneusz, Jabłonowski Jan, Jarzębski Andrzej Bogusław, Judzińska Sułkowska Beata, Kaczmarczyk Jacek, Kaczorowski Mirosław, Kaczorowski Zdzisław, Kamecki Stanisław, Kandarian Artur, Karoń Krzysztof Jan, Karoń Maria Józefa, Koźbiał Andrzej, Krawczyk Jan, Kulak Mirosław, Kuran Puszkarska Aurelia, Kurpiewski Jan, Leń Paweł, Lenius Waldemar Grzegorz, Lewicki Zenon Marek, Maciejowski Władysław, Madejek Jan, Malinowski Janusz, Markiewicz Marek, Mazur Stefan, Mikołajczyk Grzegorz, Pacura Paweł, Peć Mirosław, Plotka Sławomir, Pupacz Halina, Pyszko Antoni Sławomir, Rohde Stanisław, Rosiak Marek Krzysztof, Rydian Edmund, Sałapatek Janusz Dariusz, Stępień Alojzy, Stoltz Maciej, Suchanek Jerzy, Surma Andrzej, Szwiec Józef, Słaby Grzegorz, Teszner Wojciech Jerzy, Topyła Mirosław, Uchacz Rafał, Urbaniak Grzegorz, Urbański Mirosław, Walczak Waldemar, Widera Mirosław, Wiśniewski Janusz, Wiśniewski Wojciech Leszek, Wróblewska Bożenna, Żbel Roman, Łoziński Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwiewka Arkadiusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzęszczyk Michał, Czudaj Grzegorz Jan, Dziacko Tadeusz Marian, Frydel Beata, Kil Tadeusz Kazimierz, Kościelniak Marek, Kowalski Krzysztof, Miklis Krystian, Minas Mariusz Henryk, Mitko Teresa Małgorzata, Nizielski Kazimierz Włodzimierz, Parcheniak Jerzy Marian, Ziaja Michał Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Paweł
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaziewicz Anna Katarzyna, Kaziewicz Grzegorz Piotr, Stachurski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wencka Aleksandra Maria
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędruś Piotr, Kostyra Beata, Kostyra Bożena, Schyska Józef, Szynal Kazimierz Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2 Ak Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Cholerzyn − KRS 0000794718
  2. 2ak Sp. Z O.O., Cholerzyn − KRS 0000785678
  3. 4team Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000462975
  4. 7ab Sp. Z O.O., Niepołomice − KRS 0000841718
  5. A4 Office Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000536530
  6. A8 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000372569
  7. Agencja Inicjatyw Gospodarczych S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000042676
  8. Agencja Konsultingowa Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000226874
  9. Agencja Techniczno-handlowa Polcarbon Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000228051
  10. Andrzej Koźbiał, Adam Koźbiał Petroster - Serwis Sp. J., Cholerzyn − KRS 0000100201
  11. Aniger Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000210664
  12. Anka Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000199382
  13. Arenarium Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000344750
  14. Armada Nowy Dwór Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000400997
  15. Art-pak Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000145827
  16. Automark Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000269816
  17. Ave Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000300274
  18. B8b Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000483343
  19. Bank Spółdzielczy W Chrzanowie, Chrzanów − KRS 0000132253
  20. Bank Spółdzielczy W Cieszynie, Cieszyn − KRS 0000125979
  21. Bank Spółdzielczy W Dąbrowie Tarnowskiej, Dąbrowa Tarnowska − KRS 0000089141
  22. Bank Spółdzielczy W Jastrzębiu Zdroju, Jastrzębie-zdrój − KRS 0000100602
  23. Bank Spółdzielczy W Podegrodziu, Podegrodzie − KRS 0000103104
  24. Bank Spółdzielczy W Szczekocinach, Szczekociny − KRS 0000150034
  25. Barracuda Cash Profit Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000365489
  26. Baryłka Sp. Z O.O., Wola Rzędzińska − KRS 0000143701
  27. Bialski Owoc Sp. Z O.O., Biała Rawska − KRS 0000364927
  28. Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A., Bielsko-biała − KRS 0000025731
  29. Biznes Invest Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000589707
  30. Blitz Restrukturyzacje Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000107959
  31. Blumar Sp. Z O.O., Trzciana − KRS 0000153225
  32. Bp Domański Sp. J., Biała Podlaska − KRS 0000580430
  33. Bukowina Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000680413
  34. Centrum Innowacji i Rozwoju Biznesu, Niepołomice − KRS 0000665394
  35. Centrum Office Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000577004
  36. Chemik Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000197507
  37. Chiramed Sp. Z O.O., Rabka-zdrój − KRS 0000232955
  38. Chłodnia Łódź - S.A., Łódź − KRS 0000187140
  39. Citicom Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222376
  40. Compact Apartments Nadolnik Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000676550
  41. Compact Apartments Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000619108
  42. Copernic Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000047798
  43. Core Service Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J., Kiełpin − KRS 0000030320
  44. Corrimex Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J., Kiełpin − KRS 0000007258
  45. Dama Sp. Z O.O., Żodyń − KRS 0000418493
  46. Dimico Drogi i Mosty Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bielsko-biała − KRS 0000053324
  47. Dis-expo Sp. Z O.O., Wyszmontów − KRS 0000062820
  48. Dom Ludowy - Spółdzielnia Kulturalno - Oświatowa Im.franciszka Ćwiżewicza W Bukowinie Tatrzańskiej, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000116129
  49. Domańska Sp. J., Biała Podlaska − KRS 0000350460
  50. Dominium Novum Sp. Z O.O., Niepołomice − KRS 0000157481

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3a Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000057612
  2. 4 Pharma Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000254235
  3. Actum Finanse Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000602618
  4. Aeroklub Śląski, Katowice − KRS 0000100279
  5. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Bielsko-biała − KRS 0000046440
  6. Agencja Turystyczna Federacji Związków Zawodowych Pracowników Pkp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087426
  7. Akomex Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Starogard Gdański − KRS 0000358550
  8. Alpat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000081058
  9. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  10. Angapol Sp. Z O.O., Bojszowy − KRS 0000120843
  11. Apteki Polskie S.A., Kraków − KRS 0000015498
  12. Aran Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000121505
  13. Aspol Sp. Z O.O., Podegrodzie − KRS 0000173990
  14. Atut Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Kraśnik S.A., Kraśnik − KRS 0000047298
  15. Auto Myjnia Conrad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153812
  16. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  17. Bank Spółdzielczy W Jędrzejowie, Jędrzejów − KRS 0000145662
  18. Bank Spółdzielczy W Ostrowcu Świętokrzyskim, Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000076660
  19. Bank Spółdzielczy W Skawinie, Skawina − KRS 0000139487
  20. Bank Spółdzielczy W Wolbromiu, Wolbrom − KRS 0000144999
  21. Basia Piotr Paździor, Józef Warzecha Sp. J., Jastrzębie- Zdrój − KRS 0000079211
  22. Beskid-pak Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000291314
  23. Beskidzka Izba Kapitałowa i Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O. -, Bielsko-biała − KRS 0000020803
  24. Bia-net Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000103259
  25. Bialskopodlaska Izba Gospodarcza W Białej Podlaskiej, Biała Podlaska − KRS 0000088357
  26. Bielsat.com Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000008868
  27. Bielska Inżynieria Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000271653
  28. Biodiesel Silesia Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000170786
  29. Bl - Trans Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000004447
  30. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  31. Bps-ochrona - Sp. Z O.O., Kozubszczyzna − KRS 0000008812
  32. Bracka Park Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000478818
  33. Catering Service Sp. Z O.O., Niepołomice − KRS 0000138146
  34. Cefana Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000124216
  35. Cel Sp. Z O.O., Tarnowo Podgórne − KRS 0000126906
  36. Centrum Analiz i Prognoz Petroexpress Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000306413
  37. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Sosnowiec − KRS 0000143061
  38. Chemia.com S.A., Warszawa − KRS 0000033680
  39. Chemirol Sp. Z O.O., Dominowo − KRS 0000205248
  40. Ciech-petrol - Sp. Z O.O., Domaniew − KRS 0000114881
  41. Correspondence Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000498328
  42. Cv-line Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216786
  43. Cybaj Sp. Z O.O., Lubartów − KRS 0000498254
  44. Czarna Góra - Koziniec Sp. Z O.O., Czarna Góra − KRS 0000239680
  45. Dds Tv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000240533
  46. Dekal Sp. Z O.O., Lubartów − KRS 0000172459
  47. Del Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000104321
  48. Delfin S.A. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000165217
  49. Domplus Osiny Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000320086
  50. Domplus Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000218452

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Zakup stężonego kwasu siarkowego akumulatorowego i dostawa do Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Sobuczynie w 2012r.
    Zamawiający: Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o., Wrzosowa
    Przedmiot zamówienia.

    Zakup stężonego kwasu siarkowego akumulatorowego i dostawa do Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Sobuczynie w 2012r.

    Zakres zamówienia.

    1. Dostarczony kwas siarkowy będzie spełniał parametry i normy właściwe dla kwasu siarkowego akumulatorowego stężonego (92 - 98%)
    2. Kwas siarkowy będzie dostarczony do siedziby Zamawiającego:
    Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
    Sobuczyna, ul. Konwaliowa 1
    42 - 263 Wrzosowa
    3. Wykonawca przekaże Zamawiającemu kartę charakterystyki substancji niebezpiecznej dla dostarczonego kwasu.
    4. Dostawy będą realizowane w ilości i terminach uzgodnionych telefonicznie, nie później niż 48 godzin od telefonicznego powiadomienia Wykonawcy przez Zamawiającego.
    5. Wraz z każdorazową dostawą Zamawiający otrzyma od Wykonawcy stosowny atest na dostarczoną partie kwasu siarkowego.
    6. Po przepompowaniu kwasu do zbiornika technicznego Zamawiającego, Wykonawca zabiera opakowanie, w którym dostarczył kwas.
    7. Maksymalna ilość zamówienia w 2012r. wyniesie 50 000 kg.
  2. Dostawa odczynników laboratoryjnych i dzierżawa aparatów
    Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej w Pszczynie, Pszczyna
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników laboratoryjnych i dzierżawa aparatów do Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala Powiatowego w Pszczynie w asortymencie i ilościach szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ (część 1, 2, 3). 2. Przez dostawę odczynników laboratoryjnych Zamawiający rozumie cykliczną dostawę odczynników w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na -cito-. 3. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz z informacją zawierającą dane producenta, opis wskazań producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na, lub w opakowaniu w formie ulotki, w zależności którego zadania lub pozycji oferta dotyczy, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. 4. Oferowane produkty, w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, muszą posiadać wymagane odrębnymi przepisami właściwe zezwolenia dopuszczające do obrotu i stosowania w zakładach opieki zdrowotnej. 5. Termin płatności nie krótszy niż 30 dni. 6. Dostawa przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 7. Aparat należy dostarczyć, zainstalować i uruchomić w terminie 3 dni roboczych od daty podpisania umowy. 8. Określone w załączniku nr 2 ilości mogą ulec zmianie w trakcie realizacji umowy ze względu na zmniejszone bądź zwiększone zapotrzebowanie Szpitala w zakresie przedmiotu zamówienia, którego Zamawiający w chwili rozpoczęcia postępowania nie mógł precyzyjnie przewidzieć. Zamówienie może być zmniejszone do 20%.

Inne osoby dla Kostyra (74 osoby):