Kogo reprezentuje osoba

Kowalewski Edward

w KRS

Edward Kowalewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Edward
Nazwisko:Kowalewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1952 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Kraśnik (Lubelskie), Pasłęk (Warmińsko-mazurskie), Warszawa (Mazowieckie), Zamość (Lubelskie), Świdnik (Lubelskie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalewski Witold, Lewicki Janusz Mariusz, Przykorski Lucjan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Widz Janina Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalwas Jan, Kopczewski Mieczysław Adam, Kościelski Witold Andrzej, Kowalewski Witold, Kuszewski Marek Romuald, Sieradzka Teresa
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarz Wiesław, Bil Janusz, Czech Andrzej Mirosław, Dąbek Ewa Edyta, Jung Waldemar, Jurkowska Maślak Róża, Kowalewski Witold, Kozak Wojciech Tomasz, Krzyżanowska Krystyna, Olendzka Sznycer Małgorzata Bożenna, Prucnal Krzysztof, Pyszków Bogdan Jerzy, Reptowski Szymon, Skowroński Andrzej Marian, Stawowski Piotr Wawrzyniec, Tomaszewski Artur, Tyszko Monika Jadwiga, Tyszko Włodzimierz, Winiarek Gajewska Małgorzata Zofia, Wróbel Mariusz Andrzej, Żukowski Zygmunt
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jurkowska Maślak Róża, Kowalewski Witold, Kołb Sielecka Krystyna, Prucnal Krzysztof, Przykorski Lucjan Tomasz, Schmidt Marek Jan, Wójcik Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziurdzia Stanisław Marian
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyszakiewicz Cadima Halina, Kowalewski Witold, Lewicki Janusz Mariusz, Palacz Adam Roman, Pałucha Paweł, Prucnal Krzysztof, Przykorski Lucjan Tomasz, Schmidt Marek Jan, Semczuk Szczepan Andrzej, Stopczynska Iwonna, Szymański Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trześniowski Roman
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hawrot Włodzimierz Kazimierz, Kalinowski Krzysztof Jan, Kowalewski Witold, Kropornicka Krystyna, Kuśmierz Waldemar Tadeusz, Lewicki Janusz Mariusz, Olech Wiesław, Palacz Adam Roman, Palonka Marek, Panasiuk Janusz, Przykorski Lucjan Tomasz, Schmidt Marek Jan, Szczepanek Marek Jerzy, Zwolan Krzysztof Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walas Piotr
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakimiuk Grzegorz, Kot Zbigniew Zenon, Kowalewski Witold, Lewicki Janusz, Paluszkiewicz Mirosław, Panasiuk Janusz, Prucnal Krzysztof Zbigniew, Przykorski Lucjan Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łataś Jarosław Zygmunt
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    De Sola Pool Adam, Kaczmarek Wiesław, Kowalewski Jarosław, Małecki Rafał, Przykorski Lucjan
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bonne Pascal, Bourland Gerard Pierre, Bujko Jerzy, Byrtek Krzysztof Antoni, Corbin Jean Pierre, De Sola Pool Adam, Faltynowicz Jacek Włodzimierz, Ferrer Fabien, Jędrzejczyk Robert Jolanta, Jurkowska Maślak Róża Jolanta, Kaczmarek Wiesław, Kowalewski Jarosław, Kołodziej Joanna Aleksandra, Krężlik Wiesława Anna, Le Page Jean Francois, Mazalerat Jean Michel, Małecki Rafał, Monkiewicz Jan, Mosiek Tomasz Lesław, Oskroba Piotr Jarosław, Palacz Adam Roman, Palonka Marek Franciszek, Panasiuk Janusz, Popowicz Anna Teresa, Prucnal Krzysztof Zbigniew, Przykorski Lucjan Tomasz, Szlęk Andrzej Leszek, Talko Jacek Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wamsteker Adrianus Cornelia
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Corbin Jean Pierre, Dąbrowski Stanisław, Dziełak Jarosław, Farion Alexandre Benoit, Ferenc Irena, Kościelski Witold Andrzej, Kowalewski Witold, Nałęcz Wiesław, Palacz Adam Roman, Panasiuk Janusz, Prucnal Krzysztof, Przybyłek Jan Tadeusz, Przykorski Lucjan Tomasz, Soja Leszek Marek, Symołon Anna, Zatońska Zofia, Łażewski Artur
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kościelski Witold Andrzej, Kowalewski Witold, Lisiński Ryszard, Misiura Anna Aniela, Przykorski Lucjan Tomasz, Talko Jacek Stanisław
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernat Jerzy Stanisław, Jurkowska Maślak Róża Jolanta, Mizerka Maciej Ryszard, Piotrowski Zbigniew Jan, Prucnal Krzysztof Zbigniew, Sprzączkowska Ewa, Tęcza Robert, Tomaszewski Artur, Wróbel Mariusz Andrzej, Łoboda Waldemar Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopuszko Artur Sebastian
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boroń Jacek Stanisław, Kowalewski Witold, Przykorski Lucjan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźny Kazimierz
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chiliński Tomasz Piotr, Drozd Michał, Huczak Władysław, Jurkowska Maślak Róża Jolanta, Kaszkowiak Marek Stanisław, Kościelski Witold Andrzej, Kowalewski Witold, Kołakowski Dariusz Zachariasz, Palacz Adam Roman, Panasiuk Janusz, Prucnal Krzysztof Zbigniew, Przykorski Lucjan Tomasz, Talko Jacek Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdanowicz Marek Paweł
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chyra Zenon, Gryska Izabella, Kampa Andrzej Michał, Kowalewski Witold, Kuziorowicz Elżbieta Maria, Makieła Jan, Prucnal Krzysztof Zbigniew, Renk Kazimierz Ludwik, Tokarz Andrzej Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świątek Andrzej Antoni
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błażejewski Andrzej, Chiliński Tomasz Piotr, Corbin Jean-pierre Fernand, Czapka Wojciech, Drozdowska Halina Danuta, Farion Alexandre Benoit, Kościelski Witold Andrzej, Kowalewski Witold, Malinowski Roman Henryk, Mazur Wojciech, Napieraj Krzysztof, Nowak Piotr, Pałka Jarosław Juliusz, Prucnal Krzysztof Zbigniew, Studzińska Barbara Janina
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gostkowski Marek Józef, Grygierowski Włodzimierz Ryszard, Kołakowski Dariusz Zachariasz, Kropornicka Krystyna, Palacz Adam Roman, Przykorski Lucjan Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rybka Krzysztof Tomasz
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boroń Jacek Stanisław, Chyra Zenon, Fura Zygmunt, Janczyk Wiesław, Janosik Tomasz, Jargus Franciszek, Jurkowska Maślak Róża, Kowalewski Witold, Oleksik Tomasz, Palacz Adam Roman, Panasiuk Janusz, Prucnal Krzysztof Zbigniew, Przykorski Lucjan Tomasz, Roman Mariusz, Weżgowiec Jan, Wykowski Bernard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Sylwia

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ad Libertatem 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000747637
  2. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  3. Agencja Marketingowo-reklamowa Lider Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000174302
  4. Akademicki Klub Badań Podwodnych Arius, Bydgoszcz − KRS 0000081244
  5. Arlen S.A., Warszawa − KRS 0000125086
  6. Arma Invest Sp. Z O.O., Jabłonowo − KRS 0000530590
  7. Balticservis Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000532434
  8. Cee Investments Sp. Z O.O., Hornówek − KRS 0000269228
  9. Centrum Aktywnego Wypoczynku W Malborku Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000410764
  10. Centrum Haffnera Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000029111
  11. Chełmski Klub Karate Kyokushin, Chełm − KRS 0000081981
  12. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000043309
  13. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000006691
  14. Cop Security Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180523
  15. Dalkia Kraśnik Sp. Z O.O., Kraśnik − KRS 0000058633
  16. Dalkia Międzyrzec Podlaski Sp. Z O.O., Międzyrzec Podlaski − KRS 0000058276
  17. Dalkia Północ Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000127332
  18. Dalkia Przasnysz Sp. Z O.O., Przasnysz − KRS 0000073332
  19. Dalkia Świdnik Sp. Z O.O., Świdnik − KRS 0000040002
  20. Dalkia Zamość Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000044500
  21. Danwood Holding S.A., Warszawa − KRS 0000714252
  22. Danwood S.A., Bielsk Podlaski − KRS 0000515199
  23. Desa S.A., Warszawa − KRS 0000596761
  24. Dnb Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000022156
  25. Dnb Investment Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008234
  26. Dobry Czas Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000342005
  27. Dolnosląskie Surowce Skalne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000326977
  28. Dom Maklerski Afs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000230419
  29. Doradztwo i Finansowanie Inwestycji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000111290
  30. Eco Broker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000366465
  31. Eec Magenta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000615766
  32. Eec Ventures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471423
  33. Eec Ventures Sp. Z O.O. 2 Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000755300
  34. Eec Ventures Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000755330
  35. Elektra S.A., Warszawa − KRS 0000461047
  36. Energia-system Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000181295
  37. Energomontaż-północ Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000563117
  38. Ergoek - Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172304
  39. Europejski Klub Biznesu - Polska Stowarzyszenie, Warszawa − KRS 0000416152
  40. Fenix Opportunities S.A., Warszawa − KRS 0000342336
  41. Forum Gospodarcze Małopolski Zachodniej, Balin − KRS 0000269405
  42. Forum Studentów Nauk Politycznych, Wrocław − KRS 0000060115
  43. Francusko-polska Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000147491
  44. Fundacja Biosyntec - Energaaz Na Rzecz Rozwoju Polsko-amerykańskiej Wymiany Studenckiej Z Siedzibą W Warszawie, Warszawa − KRS 0000413752
  45. Fundacja Dla Zamojskiej Orkiestry, Zamość − KRS 0000674012
  46. Fundacja Edukacyjna Transformacje, Warszawa − KRS 0000098852
  47. Fundacja Elektryfikacji Rolnictwa, Warszawa − KRS 0000088467
  48. Fundacja Imienia Hugo Kołłątaja, Katowice − KRS 0000231165
  49. Fundacja Imienia Mariusza Kazany, Warszawa − KRS 0000370964
  50. Fundacja Marty Magdaleny Abakanowicz Kosmowskiej i Jana Kosmowskiego, Warszawa − KRS 0000285253

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A Vista Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000213744
  2. Aapp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237029
  3. Administracja Domów Miejskich Adm Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000124375
  4. Adrian Baum i Wspólnicy Sp. J., Mosina − KRS 0000407699
  5. Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000012318
  6. Agencja Media Plus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123100
  7. Agencja Rozwoju Ziemi Chrzanowskiej S.A., Trzebinia − KRS 0000026597
  8. Agrobud Sp. Z O.O., Ruszów − KRS 0000085579
  9. Agrobud Zielona Energia Sp. Z O.O., Ruszów − KRS 0000355930
  10. Agroland Sp. Z O.O., Rogity − KRS 0000202740
  11. Ai Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312930
  12. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  13. Apator Powogaz S.A., Poznań − KRS 0000028129
  14. Apator Telemetria Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000290726
  15. Apator-kfap Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000203801
  16. Api Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000024406
  17. Ascent Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000190715
  18. Azen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057641
  19. Bałtyckie Centrum Kongresowe Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000104168
  20. Bbk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055830
  21. Betacom S.A., Warszawa − KRS 0000142065
  22. Biuro Projektów Biprochem Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000058258
  23. Bizcentrum S.A., Warszawa − KRS 0000063185
  24. Bpi Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031633
  25. Brasco S.A., Warszawa − KRS 0000065788
  26. Budownictwo Elektroenergetyczne Selpol S.A., Łódź − KRS 0000037791
  27. Business Process Outsourcing Center Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000443054
  28. Centrum Obsługi Biznesu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000055612
  29. Cerpol - Kozłowice S.A., Kozłowice − KRS 0000065465
  30. Ces Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000207985
  31. Cez Skawina S.A., Skawina − KRS 0000038504
  32. Chełmskie Linie Autobusowe Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000182220
  33. Chemoservis-dwory S.A., Oświęcim − KRS 0000287238
  34. Cleantech Venture Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000319582
  35. Cocefi Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000104909
  36. Comfort S.A., Rakowice Małe − KRS 0000363154
  37. Conti - Medica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129698
  38. Dalkia Jarocin Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000063936
  39. Dalkia Polska Energia S.A., Katowice − KRS 0000166177
  40. Dalkia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000529593
  41. Dalkia Września S.A., Września − KRS 0000137737
  42. Db Beton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321713
  43. De Molen S.A., Kraśnik Dolny − KRS 0000383888
  44. Decsoft S.A., Warszawa − KRS 0000050218
  45. Dnb Assets Holdco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000000743
  46. Domator S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000126466
  47. Domator-omega Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000042640
  48. Ds Stal Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000237727
  49. Edf Kraków S.A., Kraków − KRS 0000059146
  50. Eec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000565443

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej i świadczenie usługi przesyłowej ciepła do instalacji znajdującej się w budynku KPP Przasnysz
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Radom
    Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej i świadczenie usługi przesyłowej ciepła do instalacji znajdującej się w budynku KPP Przasnysz
  2. Dostawa energii cieplnej do budynku Inspektoratu ZUS w Przasnyszu przy ul. Leszno 4
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Płocku, Płock
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do budynku Inspektoratu ZUS w Przasnyszu przy ul. Leszno 4
  3. dostawa energii cieplnej
    Zamawiający: Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w Pasłęku, Pasłęk
    dostawa energii cieplnej
  4. dostawę energii cieplnej do KP w Gniewie
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku, Gdańsk
    dostawę energii cieplnej do KP w Gniewie

Inne osoby dla Kowalewski (562 osoby):