Kogo reprezentuje osoba

Kowalski Piotr Dariusz

w KRS

Piotr Dariusz Kowalski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Drugie imię:Dariusz
Nazwisko:Kowalski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1973 r., wiek 45 lat
Miejscowości:Morliny (Warmińsko-mazurskie), Wyhalew (Lubelskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalska Zofia Antonina, Kowalski Czesław, Lipka Zbigniew Marian, Mikołajewski Henryk, Odziemczyk Halina Celina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Januszek Wiesław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramowicz Andrzej Krzysztof, Adamowicz Piotr Paweł, Bik Małgorzata Romana, Bohdziewicz Elżbieta Iwona, Borys Artur Marek, Bracki Leszek, Brycki Marek Michał, Błażejewska Anna Urszula, Dąbrowska Wiśniewska Urszula, Dominiak Jan, Dzierżyńska Gudra Katarzyna, Dziełak Jacek Paweł, Gadomski Andrzej, Kasprzak Katarzyna, Kondrusik Aleksander Grzegorz, Korus Rafał Przemysław, Kowalczyk Tomasz Jacek, Królik Artur, Kużel Dariusz Mikołaj, Marecki Jacek, Mazur Tomasz Tadeusz, Mikołajczyk Przemysław Zbigniew, Mystkowski Mariusz, Nidzgorski Zbigniew, Niemier Beata, Nieścier Jarosław, Nowakowski Dariusz, Nowakowski Mariusz Jan, Okseniuk Jarosław, Ołdak Szymon, Pawelski Grzegorz, Pryzmont Paweł, Płaszczyk Mariusz Marcin, Raszczyk Maciej, Rodak Zbigniew Aleksander, Różycki Robert Józef, Ruczyński Andrzej, Rychlik Andrzej Janusz, Skawiński Mieczysław, Stanecka Jagna Sylwia, Stokłosa Rafał Sebastian, Świąć Marcin Jan, Świderski Artur Franciszek, Świderski Bogdan, Szwed Stanisława, Wańczura Małgorzata Lucyna, Waśniewski Ryszard, Wiliński Radosław, Wojdyło Maciej, Zyga Krzysztof Grzegorz, Łencio Alicja, Łowicka Małgorzata Irena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwolak Piotr Artur
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Piotr Paweł, Bik Małgorzata Romana, Bohdziewicz Elżbieta Iwona, Borys Artur Marek, Bracki Leszek, Broniarz Paweł Wojciech, Błażejewska Anna Urszula, Chilimoniuk Mariusz, Citko Topolska Urszula, Dudek Marek, Gadomski Andrzej, Gąsior Dorota, Gucia Marek Franciszek, Kondrusik Aleksander Grzegorz, Korus Rafał Przemysław, Kowalczyk Tomasz Jacek, Królik Artur, Kużel Dariusz Mikołaj, Marchlewski Wojciech Janusz, Marcinkowska Katarzyna Monika, Marecki Jacek, Mazur Tomasz Tadeusz, Mystkowski Mariusz, Nidzgorski Zbigniew, Niemier Beata, Nieścier Jarosław, Nowakowski Mariusz Jan, Okseniuk Jarosław, Ołdak Szymon, Pawelski Grzegorz, Powichrowski Adam, Pryzmont Paweł, Płaszczyk Mariusz Marcin, Raszczyk Maciej, Różycki Robert Józef, Rychlik Andrzej Janusz, Samsel Ireneusz, Skawiński Mieczysław, Sobańska Agata Krystyna, Stanecka Jagna Sylwia, Stasiełowicz Paweł Mariusz, Świderski Artur Franciszek, Świderski Bogdan, Szerszunowicz Piotr, Szwed Stanisława, Teofilak Michał Sebastian, Tynor Paweł Jan, Wańczura Małgorzata Lucyna, Wiliński Radosław, Wojdyło Maciej, Wróżyński Ryszard, Zyga Krzysztof Grzegorz, Łencio Alicja, Łowicka Małgorzata Irena
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bohdziewicz Elżbieta Iwona, Borys Artur Marek, Bracki Leszek, Broniarz Paweł Wojciech, Błażejewska Anna Urszula, Chilimoniuk Mariusz, Chorzelewski Andrzej, Citko Topolska Urszula, Dudek Marek, Dzierżyńska Gudra Katarzyna, Gołębiewski Paweł Adam, Gucia Marek Franciszek, Kondrusik Aleksander Grzegorz, Kużel Dariusz Mikołaj, Marecki Jacek, Mazur Tomasz Tadeusz, Nidzgorski Zbigniew, Niemier Beata, Nowakowski Mariusz Jan, Okseniuk Jarosław, Ołdak Szymon, Powichrowski Adam, Pryzmont Paweł, Płaszczyk Mariusz Marcin, Raszczyk Maciej, Rychlik Andrzej Janusz, Ryszczuk Sylwia, Samsel Ireneusz, Skawiński Mieczysław, Stanecka Jagna Sylwia, Stasiełowicz Paweł Mariusz, Świderski Bogdan, Szerszunowicz Piotr, Teofilak Michał Sebastian, Trawiński Dariusz Andrzej, Tynor Paweł Jan, Wańczura Małgorzata Lucyna, Wiliński Radosław, Wojdyło Maciej, Wróżyński Ryszard, Zyga Krzysztof Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łajkowski Daniel

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agri Ai Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000178868
  2. Agri Plus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000113478
  3. Agrifeed Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000722008
  4. Animex Foods K1 Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000513059
  5. Animex Foods K2 Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000384935
  6. Animex Foods K3 Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000432000
  7. Animex Foods Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000394904
  8. Animex Foods Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Morliny − KRS 0000511868
  9. Animex Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471961
  10. Animex Sf Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000394907
  11. Animpol S.A., Warszawa − KRS 0000091737
  12. Animpol Sf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000453774
  13. Atp Meat Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000352538
  14. Cpf Poland S.A., Karczew − KRS 0000673264
  15. Eastport Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541964
  16. Fundacja Smithfield Polska Im. Zygmunta Piwońskiego, Warszawa − KRS 0000288954
  17. Fundacja Superdrob Uskrzydlamy, Karczew − KRS 0000685174
  18. Gospodarstwo Rolno-handlowe Wyhalew Sp. Z O.O., Wyhalew − KRS 0000137774
  19. Integra Sp. Z O.O., Karczew − KRS 0000427378
  20. Izba Gospodarcza Handlowców, Przetwórców Zbóż i Producentów Pasz, Warszawa − KRS 0000116407
  21. Jakinta Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000609318
  22. Livermore Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000653126
  23. Łukpasz Sp. Z O.O., Karczew − KRS 0000580633
  24. Melier Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000655049
  25. Milhall Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000654010
  26. Mispol Food Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000726674
  27. Mispol Investments Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000431378
  28. Mispol S.A., Białystok − KRS 0000126519
  29. Mleko Sp. Z O.O., Lipsko − KRS 0000131126
  30. Polmlek Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000122389
  31. Poultry World Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000342226
  32. Prima Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000542496
  33. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Amtech Sp. Z O.O., Głogów Małopolski − KRS 0000010830
  34. Przedsiębiorstwo Remontowo-budowlane Rembud-pbk Sp. Z O.O., Iława − KRS 0000040789
  35. Rozaliss Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000675122
  36. Sf Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000018550
  37. Sf1 Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000514663
  38. Sf2 Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000516617
  39. Sf3 Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000514656
  40. Sf4 Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000512681
  41. Smithfield Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101765
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Wyhalewie, Wyhalew − KRS 0000129553
  43. Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji i Rozwoju Wsi Wyhalew, Wyhalew − KRS 0000282002
  44. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Miłosław, Miłosław − KRS 0000104505
  45. Stowarzyszenie Zielona Ostróda, Ostróda − KRS 0000234433
  46. Superdrob Zakłady Drobiarsko-mięsne S.A., Karczew − KRS 0000053972
  47. Supertrans Sp. Z O.O., Karczew − KRS 0000524857
  48. Tower-service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040318
  49. Vipromin Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000548131
  50. Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Rudno Sp. Z O.O., Rudno − KRS 0000311869

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ajk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139402
  2. Animex Foods Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo - Akcyjna, Morliny − KRS 0000416507
  3. Animex Gp Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000007567
  4. Animex Grupa Drobiarska Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000033587
  5. Animex Grupa Surowcowa Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000014165
  6. Animex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000107949
  7. Animex- Krakowskie Zakłady Pierzarskie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000090990
  8. Animex-agro Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000025758
  9. Animex-animpol Sf Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000521594
  10. Antolin Silesia Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000236792
  11. Autodistribution Polska Aftermarket Sp. Z O.O., Dębica − KRS 0000099818
  12. Bran Browar Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000255176
  13. Dayli Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000435340
  14. Dobropasz - Grupa Rolimpex Sp. Z O.O., Blok Dobryszyce − KRS 0000051075
  15. Elit Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000034198
  16. Euro Comfort Ltd Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000213921
  17. Fabryka Śrub i Elementów Złącznych Nowa Orneta Sp. Z O.O., Orneta − KRS 0000107162
  18. Green Factory Wielkopolska Sp. Z O.O., Zdunowo − KRS 0000362279
  19. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000016032
  20. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000177835
  21. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000020392
  22. Grupa Animex Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000250975
  23. Hurtownia Artykułów Motoryzacyjnych Franciszek Stachura Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000048268
  24. Iławskie Zakłady Drobiarskie Ekodrob S.A., Iława − KRS 0000058495
  25. Indykpol S.A., Olsztyn − KRS 0000037732
  26. Kerdos Group S.A. W Restrukturyzacji, Kraków − KRS 0000128922
  27. Kornat Sp. Z O.O., Biskupiec − KRS 0000617059
  28. Logis S.A., Rawa Mazowiecka − KRS 0000027861
  29. Lu-bi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000560715
  30. Lubuskie Zakłady Drobiarskie Eldrob S.A., Świebodzin − KRS 0000070465
  31. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O. W Ostródzie, Ostróda − KRS 0000129011
  32. Mleczarnia Gościno Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023227
  33. Ms Beef Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000231418
  34. Nutripol Sp. Z O.O., Olsztynek − KRS 0000368005
  35. Opolskie Zakłady Drobiarskie Bis Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000206017
  36. Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej W Ostródzie-s.a., Ostróda − KRS 0000036113
  37. Przedsiębiorstwo Handlowe Stenmot - 2 Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000063029
  38. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Zakład Mięsny Żak Sp. Z O.O., Świdnik − KRS 0000239106
  39. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Transport - Morliny Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000016473
  40. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ostróda Sp. Z O.O., Tyrowo − KRS 0000047351
  41. Spółdzielnia Mleczarska Polmlek - Maćkowy, Gdańsk − KRS 0000073370
  42. Tlenoterapia Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000461544
  43. Trans - Market Sp. Z O.O., Prochowice − KRS 0000117609
  44. Txm S.A., Andrychów − KRS 0000469423
  45. Ventures Hub Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000299291
  46. Wist-agro Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000469709
  47. Zakłady Mięsne Agryf Sp. Z O.O., M. Szczecin − KRS 0000011644
  48. Zakłady Mięsne Animex S.A., Ełk − KRS 0000073295
  49. Zakłady Mięsne Mazury W Ełku S.A., Ełk − KRS 0000043428
  50. Zakłady Mięsne Mazury W Ełku Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000233709


Inne osoby dla Kowalski Piotr Dariusz (275 osób):