Kogo reprezentuje osoba

Koźlicki Jerzy Stanisław

w KRS

Jerzy Stanisław Koźlicki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jerzy
Drugie imię:Stanisław
Nazwisko:Koźlicki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1950 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Sochaczew (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jarosław Wojciech, Augustynowicz Cezary Zbigniew, Baryś Aleksander Mikołaj, Bogolubow Jan, Bogusławski Sebastian, Buciak Mirosław, Budzanowski Mikołaj Edward, Ciarka Rodzyńska Małgorzata, Cierocka Leokadia, Czopek Elżbieta Stanisława, Dobies Kamil Dominik, Dziedzic Kozłowska Małgorzata Jolanta, Gajdka Jacek Sławomir, Gawrych Anna Krystyna, Hopfer Przemysław, Jakubowska Jolanta Zofia, Janyst Artur, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jeznach Krzysztof, Juszczyński Andrzej, Kastelik Mirosław Janusz, Kawczyńska Alicja, Klimorowska Maria Zuzanna, Kowalczyk Wojciech Paweł, Kowallek Marcin, Kołodziejczyk Krzysztof, Krężel Arkadiusz, Krohn Marlena Ewa, Królewicz Bartosz, Kuczmański Krzysztof, Kudłacik Marek Andrzej, Kutnik Mirosław, Lang Paweł Daniel, Lisiecki Piotr Bolesław, Malik Maciej Jacek, Masiuk Sławomir Tomasz, Michalczuk Rafał Marcin, Michniuk Jarosław, Mroczkowski Marek, Pakulski Damian, Paw Przemysław Adam, Paździerski Arkadiusz, Pierzchała Tomasz Stanisław, Piętka Tadeusz, Podlipski Andrzej, Połeć Mirosław Stanisław, Pyszkowski Cezary Stanisław, Schab Maciej Jarosław, Siemieniec Janusz, Surówka Paweł Henryk, Szafron Adam Henryk, Szatan Paweł Marek, Szeliga Piotr Tadeusz, Tokłowicz Paweł, Urbaniak Agnieszka Weronika, Urbaniak Zygmunt, Waldowska Małgorzata Anna, Waszkiewicz Sambor Józef, Wieczorek Roman Stanisław, Wirzeska Nowokuńska Aleksandra Maria, Wiśniewski Janusz Kazimierz, Wiśniewski Miłosz Piotr, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Wojciechowski Adam, Wojciechowski Zbigniew Krzysztof, Zarzecki Bartłomiej Edward, Zielonka Fabian Damian, Żółtowski Dariusz, Żukowski Mariusz Marcin, Zwierz Waldemar Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatka Andrzej Tadeusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budzanowski Mikołaj Edward, Dobies Kamil Dominik, Tokłowicz Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sztuba Wojciech Marek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fraser Maximillian Harry, Guryniuk Marcin, Janicka Małgorzata, Kaczorowski Paweł Andrzej, Kaniewski Piotr Andrzej, Klimorowska Maria Zuzanna, Kowallek Marcin, Masiuk Sławomir Tomasz, Niziński Janusz Andrzej, Połeć Mirosław Stanisław, Proch Teresa, Sieczkowski Łukasz Sławomir, Żółtowski Dariusz, Zwierz Waldemar Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accreo Fiscal Representative Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305801
  2. Accreo Legal M. Roszkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000389644
  3. Accreo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000445820
  4. Acmed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000351233
  5. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  6. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  7. Athlete Fund S.A., Warszawa − KRS 0000527548
  8. B2b Soft Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000151637
  9. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339
  10. Biosep Technologies Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000621199
  11. Boryszew Automotive Plastics Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000187920
  12. Boryszew Commodities Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490231
  13. Boryszew Components Poland Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000477887
  14. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  15. Boryszew Tensho Poland Sp. Z O.O., Ostaszewo − KRS 0000270339
  16. Buena Cloud Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000246513
  17. Carina Silicones Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000166235
  18. Centrum Transferu Technologii Umk Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000503053
  19. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  20. Certum Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000529770
  21. Chefren Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000624524
  22. Chop-chop Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000297796
  23. Citymox.com Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000596411
  24. Data Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000864646
  25. Data Invest Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000865716
  26. Data Ventures Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000361158
  27. Db 77 Consulting Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000549549
  28. Db 77 Cuw Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000755526
  29. Db 77 Lean Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000683994
  30. Dbr 77 Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000725551
  31. Dobies Grenda Must Restrukturyzacje Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000800890
  32. Dobre Inwestycje Juda Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000420637
  33. Duda - Cars S.A., Poznań − KRS 0000233056
  34. Eastside-bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000560648
  35. Efitness S.A., Poznań − KRS 0000908260
  36. Egoo Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000443904
  37. Elana-energetyka Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000225209
  38. Elana-petSp. Z O.O.., Toruń − KRS 0000004590
  39. Elimer Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000090350
  40. Enerxperience Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000848447
  41. Final S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000062921
  42. Fłt Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126489
  43. Fundacja Agencja Rozwoju Regionalnego W Koszalinie, Koszalin − KRS 0000113256
  44. Fundacja Humanites - Sztuka Wychowania, Warszawa − KRS 0000368820
  45. Fundacja Im.wandy Górko, Sochaczew − KRS 0000147486
  46. Fundacja Milanówek - Przyjazne Miasto, Milanówek − KRS 0000228750
  47. Fundacja Patriotyzmu Gospodarczego, Warszawa − KRS 0000572850
  48. Fundacja Save Wild Cats Foundation, Toruń − KRS 0000788887
  49. Gam Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000183556
  50. Geo-invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000386527

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acure Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374648
  2. Adatex Deweloper S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000451245
  3. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  4. Aesco Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395738
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  6. Agro Global Trade Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000259440
  7. Agrochem Puławy Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000433141
  8. Allerpasz Sp. Z O.O., Golub-dobrzyń − KRS 0000050826
  9. Aluminium Handel - Grupa Impexmetal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000026615
  10. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  11. Aluminium Recykling Organizacja Odzysku S.A., Konin − KRS 0000113933
  12. Amontex Przedsiębiorstwo Montażowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Piotrków Trybunalski − KRS 0000154195
  13. Anko System Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000230051
  14. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  15. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  16. Arp Leasing 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430435
  17. Atof Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000504102
  18. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  19. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  20. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  21. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  22. Basf Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000063691
  23. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  24. Batory Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000146089
  25. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  26. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  27. Bolesław Recycling Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Bukowno − KRS 0000067671
  28. Boruta-kolor Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000003766
  29. Boryszew Erg S.A., Sochaczew − KRS 0000288711
  30. Boryszew Hr Service Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000477982
  31. Boś Ekosystem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480660
  32. Budexpol Skanska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000005237
  33. Buszrem S.A., Piotrków Trybunalski − KRS 0000305285
  34. Centernet S.A., Warszawa − KRS 0000144651
  35. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  36. Centrozłom Wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000295859
  37. Cereal Partners Poland Toruń-pacific Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000012733
  38. Chemia.com S.A., Warszawa − KRS 0000033680
  39. Chemical Advisory Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440349
  40. Ciech Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246747
  41. Ciech Nieruchomości S.A., Warszawa − KRS 0000022064
  42. Ciech Pianki Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000386719
  43. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  44. Ciech Sarzyna S.A., Nowa Sarzyna − KRS 0000103271
  45. Ciech Soda Polska S.A., Inowrocław − KRS 0000423633
  46. Colada Dystrybucja Polska Sp. Z O.O., Cząstków Mazowiecki − KRS 0000370287
  47. Credit Car Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000177310
  48. Crido Business Amp; Innovation Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000241059
  49. Crido Fr Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374911
  50. Cube.itg S.A., Wrocław − KRS 0000314721

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa ćwiczebnych środków bojowych obrony przed bronią masowego rażenia.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4226, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa niżej wymienionego asortymentu ćwiczebnych środków bojowych obrony przed bronią masowego rażenia z podziałem na 2 części (zadania): Zadanie nr 1 - Ręczny granat dymny RGD-2DCZ w ilości 8 429 szt. w tym: zamówienie pewne w ilości 7 579 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 850 szt. Zadanie nr 2 - Ampułka z odczynnikiem RN- 5 ml w ilości 7 760 szt., Ampułka z odczynnikiem RN-10 ml - 19 770 szt..