Kogo reprezentuje osoba

Kozłowski Andrzej Maria

w KRS

Andrzej Maria Kozłowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Kozłowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1943 r., wiek 76 lat
Miejscowości:Olsztyn (Warmińsko-mazurskie)
Przetargi:10 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Małgorzata, Gąsiorowska Marta Aniela, Głuś Danuta, Kosińska Elżbieta Wanda, Majchrzak Jolanta Teresa, Mierzejewska Grabowska Irena Halina, Orzeszkowska Franciszka, Piórkowska Halina, Przybyłek Marzena, Stefanowicz Teresa, Surażyńska Anna, Wojtaszek Adam

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Małgorzata, Gąsiorowska Marta Aniela, Głuś Danuta, Kosińska Elżbieta Wanda, Majchrzak Jolanta Teresa, Mierzejewska Grabowska Irena Halina, Orzeszkowska Franciszka, Piórkowska Halina, Przybyłek Marzena, Stefanowicz Teresa, Surażyńska Anna, Wojtaszek Adam
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bańkowska Ilona Maria, Bryszewski Marek Jerzy, Burczyk Piotr, Bym Stanisław, Cecot Ryszard, Chrobot Eugeniusz, Ćwiek Tadeusz, Czechowski Marian, Dawid Eugeniusz, Gawełda Mariusz Jerzy, Gawska Czachorowska Bożenna, Gołębiewski Zbigniew Kazimierz, Grodzki Sylwester Jan, Groszkowska Dorota, Hasso Agopsowicz Marek, Hemmerling Paweł Edmund, Janczewska Joanna Elżbieta, Kański Jerzy Zbigniew, Klimko Jan Stefan, Kościńska Apolonia, Kowalski Piotr, Krasnoborski Jan, Lewandowski Janusz Bogdan, Lubieniecki Michał Jerzy, Ludkiewicz Adam Mariusz, Maciejski Michał, Nalazek Ireneusz, Orłowski Janusz Jerzy, Owczarek Krzysztof, Pędzich Jolanta Barbara, Petryna Irena, Piskorski Ryszard Feliks, Piskorz Ogórek Krystyna, Prątnicki Janusz Stanisław, Reut Jacek, Rutkowski Mieczysław, Siemiński Marek, Sierzputowski Adam Antoni, Sobolewski Jan, Socha Aleksander Michał, Sokołowski Edward Arkadiusz, Stefanowicz Alfred, Świątek Krzysztof Ludomir, Sycz Miron, Szczubiał Tadeusz, Szulc Grzegorz, Szymański Ryszard Kazimierz, Wiśniewska Marzena Beata, Wołoszyn Saturnin, Zalas Jerzy Ryszard, Zapadka Grzegorz, Zawieska Włodzimierz, Zielińska Grażyna, Zieliński Jan, Zielonka Łukasz Sebastian, Zięty Jakub Jan, Łożyński Witold Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróbel Zbigniew
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blach Elżbieta, Bury Leszek Marian, Dziewanowski Krzysztof Eugeniusz, Grzybowski Mirosław, Jankowski Ireneusz Cezary, Korwin Piotrowski Jan Stanisław, Kujawa Antoni, Mickiewicz Roman, Mioduszewski Jarosław, Pancer Wiesław, Petryna Irena, Pierzkała Jan, Świątek Krzysztof Ludomir, Tomczyk Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łańko Henryk Mirosław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aaem Sp. Z O.O., Szczytno − KRS 0000698212
  2. Agencja Ochrony Efekt War-ma Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000102752
  3. Bamp;g Recykling Sp. Z O.O., Brudzeń Duży − KRS 0000507188
  4. Bartko Sp. Z O.O., Bartoszyce − KRS 0000137708
  5. Centrum Edukacyjno-innowacyjne Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000651204
  6. Combimax Sp. Z O.O., Pieniężno − KRS 0000256912
  7. Dobry Samorząd Miast i Gmin Olsztyńskich, Szałstry − KRS 0000288795
  8. Efekt Warma Serwis Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000752781
  9. Fotowoltaika Gryźliny Sp. Z O.O., Gryźliny − KRS 0000432701
  10. Fresh Tomato Sp. Z O.O., Łęgajny − KRS 0000441002
  11. Fundacja Akademia Sportu Stomil Olsztyn, Olsztyn − KRS 0000654869
  12. Fundacja Commodus, Kraków − KRS 0000195704
  13. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego, Olsztyn − KRS 0000023719
  14. Fundacja Rehabilitacja Dzieci Niepełnosprawnych Pomóż Mi, Olsztyn − KRS 0000041258
  15. Fundacja Warmia i Mazury, Olsztyn − KRS 0000164441
  16. Gospodarstwo Ogrodnicze Łęgajny Sp. Z O.O., Łęgajny − KRS 0000052978
  17. Graffiti Polska Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000337079
  18. Grupa Producentów Warzyw Łęgajny Sp. Z O.O., Łęgajny − KRS 0000456494
  19. Innoinvest Uwm Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000620333
  20. Instytut Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000497849
  21. Klub Sportowy Azs Uniwersytetu Warmińsko-mazurskiego W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000056854
  22. Lokalna Grupa Działania Brama Mazurskiej Krainy, Nidzica − KRS 0000255619
  23. Lokalna Grupa Działania Warmiński Zakątek, Dobre Miasto − KRS 0000260433
  24. Max Usługa Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000270972
  25. Mdc Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000345291
  26. Miejskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. Z O.O., Morąg − KRS 0000103547
  27. Nieruchomości Stefanowicz Sp. J., Olsztyn − KRS 0000654786
  28. Nieruchomości i Geodezja Sławjan - 2 Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000345985
  29. Olsztyńskie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000157515
  30. Olsztyńskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Ospon, Olsztyn − KRS 0000053533
  31. Piłka Siatkowa Azs - Uwm S.A., Olsztyn − KRS 0000243051
  32. Polskie Towarzystwo Inżynierii Ekologicznej Oddział W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000052039
  33. Powiatowe Centrum Edukacyjne Łęgucki Młyn Sp. Z O.O., Łęgucki Młyn − KRS 0000391879
  34. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000164583
  35. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O. W Miłomłynie, Miłomłyn − KRS 0000492176
  36. Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. Z O.O., Morąg − KRS 0000019070
  37. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000126352
  38. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji W Biskupcu Sp. Z O.O., Biskupiec − KRS 0000195950
  39. Przemo-bus Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000627345
  40. Regionalne Stowarzyszenie Wodociągowe Z Siedzibą W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000271593
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Kormoran W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000145792
  42. Stowarzyszenie Bogdany 1494, Bogdany − KRS 0000581449
  43. Stowarzyszenie Inicjatyw Weterynaryjnych, Olsztyn − KRS 0000167970
  44. Stowarzyszenie Krajowe Forum Kobiet, Warszawa − KRS 0000151428
  45. Stowarzyszenie Miłośników Historii Organizacji Młodzieżowych Pokolenia W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000045489
  46. Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Im. Feliksa Nowowiejskiego, Olsztyn − KRS 0000097086
  47. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Jonkowo Nasza Gmina, Jonkowo − KRS 0000061205
  48. Stowarzyszenie Nasze Jakubowo, Olsztyn − KRS 0000443335
  49. Stowarzyszenie Nasze Łęgajny, Łęgajny − KRS 0000277518
  50. Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych, Olsztyn − KRS 0000051853

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abs-jh Wood Products S.A., Naterki − KRS 0000116039
  2. Abs-service And Wood Products Sp. Z O.O., Naterki − KRS 0000074115
  3. Agencja Usług Ekologicznych Eco-salix Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000232560
  4. Art-biur Centrum Hurtu Szkolno-biurowego Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000044493
  5. Bud-inż Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000059940
  6. Efekt War-ma Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000384462
  7. Eko Warmia Sp. Z O.O., Ługwałd − KRS 0000375799
  8. Ekp Sp. Z O.O., Klucze − KRS 0000133490
  9. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  10. Fundacja Żak Uniwersytetu Warmińsko-mazurskiego W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000058942
  11. Gospodarka Komunalna Sp. Z O.O., Olsztynek − KRS 0000451643
  12. Hemex-budownictwo Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000207775
  13. Hotele Olsztyn Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000045295
  14. Jp Partners Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000473413
  15. Jumar Sp. Z O.O., Łęgajny − KRS 0000059144
  16. Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Szczycieńskiego, Szczytno − KRS 0000179721
  17. Lokum Sp. Z O.O. W Bartoszycach, Bartoszyce − KRS 0000144399
  18. Miejski Bartoszycki Klub Sportowy Victoria, Bartoszyce − KRS 0000049724
  19. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000072800
  20. Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów Pronatura Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000296965
  21. Mtr-mazowieckie Towarzystwo Recyklingowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040880
  22. Nidzicka Fundacja Rozwoju Nida, Nidzica − KRS 0000057487
  23. Olimp Multimedia Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000072531
  24. Olsztyński Zakład Komunalny Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000359650
  25. Olsztyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000012322
  26. Orlen Eko Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000216932
  27. Orlen Prewencja Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000261788
  28. Owlie S.A., Olsztyn − KRS 0000617038
  29. Ozgraf Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A., Olsztyn − KRS 0000076084
  30. Pentagram Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000339204
  31. Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000011918
  32. Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. Z O.O. W Kielcach, Kielce − KRS 0000031622
  33. Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami W Płocku Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000158021
  34. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjno-usługowe Rasko Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000034679
  35. Przedsiębiorstwo Przemysłu Bawełnianego Zamtex S.A., Zambrów − KRS 0000049952
  36. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ostróda Sp. Z O.O., Tyrowo − KRS 0000047351
  37. Recykling Centrum System Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000118555
  38. Remondis Aqua Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000144765
  39. Remondis Aqua Toszek Sp. Z O.O., Toszek − KRS 0000041083
  40. Remondis Drobin Komunalna Sp. Z O.O., Drobin − KRS 0000061916
  41. Sikorski Mikulska Pawlak Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, Olsztyn − KRS 0000382605
  42. Sita Plus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000010343
  43. Sita Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000082603
  44. Sita Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036696
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa Akademia 2, Olsztyn − KRS 0000363110
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa Współpraca W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000106583
  47. Starol Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000015423
  48. Stomil Olsztyn S.A., Olsztyn − KRS 0000562813
  49. Stowarzyszenie Dom Warmiński, Lidzbark Warmiński − KRS 0000250701
  50. Stowarzyszenie Edukacyjno-oświatowe Erudycja, Olsztyn − KRS 0000034830

Powiązane przetargi (10 szt.):
  1. Świadczenie usług dostępu do internetu satelitarnego
    Zamawiający: Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Olsztyn
    1. Przedmiotem zamówienia jest: a. świadczenie usług dostępu do internetu satelitarnego, b. dzierżawa sprzętu niezbędnego do podłączenia internetu do komputera, w tym instalacja pełnego zestawu urządzeń wymaganych do skonfigurowania połączeń internetowych dla wskazanych poniżej lokalizacji. Urządzenia zostaną dostarczone i udostępnione Zamawiającemu w ramach dzierżawy na okres realizacji zamówienia, c. montaż
    wszystkich elementów koniecznych do uruchomienia sygnału internetowego, d. konfiguracja łączy/podłączenie internetu (uruchomienie sygnału,). 2. Lokalizacje, w których ma być świadczone zamówienie: Stacje Przeładunkowe w miejscowościach: a. Polska Wieś 24A, 11-700 Mrągowo, Współrzędne to 53,892022, 21,267914 b. Trelkowo 80, 12-100 Szczytno, Współrzędne to 53.641004, 20.967336 c. Medyny 51, 11-100 Lidzbark Warmiński, Współrzędne to 54.117274, 20.605387. 3. Internet ma być dostarczany drogą satelitarną, gwarantujący stały przesył danych przez cały czas, niezależnie od warunków atmosferycznych: - min. przepustowość to 10Mbit (download) i 2 Mbit (upload), - min.
    limit transferu miesięcznego to 10 GB. - ilość urządzeń wymagających podłączenia do internetu - 1 komputer typu PC na każdej lokalizacji. 4. Termin zainstalowania urządzeń i uruchomienia dostępu do internetu wynosi maksymalnie 14 dni kalendarzowych od daty podpisania umowy.
  2. Ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz komunikacyjne.
    Zamawiający: Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Olsztyn
    1. Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczenia: mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz komunikacyjne świadczone na rzecz Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Olsztynie, w tym: 1.1. ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych nowowybudowanych budynków wraz z wyposażeniem, budowli, maszyn i urządzeń oraz środków obrotowych; 1.2. ubezpieczenie utraty zysku (Business Interruption); 1.3. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania nieruchomości i prowadzenia działalności gospodarczej, z włączeniem OC zaprodukt; 1.4. obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych dotyczące fabrycznie nowych: siedmiu (7) ładowarek, jednego (1) ciągnika rolniczego oraz jednego (1) wózka widłowego.
  3. Usługi utylizacji odpadów medycznych
    Zamawiający: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie, Olsztyn
    Przedmiotem postępowania było świadczenie przez okres 12 miesięcy usług odbierania, transportu i unieszkodliwiania odpadów:
    części ciała i organy pochodzenia ludzkiego (180102*) 60 kg,Odpady medyczne (180103*) 70000 kg, Leki cytotoksyczne i cytostatyczne (180108*) 3000 kg
  4. Usługi utylizacji odpadów medycznych i niebezpiecznych wraz z ich odbiorem i transportem
    Zamawiający: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy, Olsztyn
    Opis przedmiotu zamówienia:


    Lp.

    Nazwa asortymentu
    J.m.
    Ilość

    1.
    Odpady medyczne o kodzie 18 01 03 Kg 50 000

    2.
    Części ciała i inne organy 18 01 02 Kg 20

    3. Leki cytostatyczne i cytotoksyczne 18 01 08 Kg 400

    4. Chemikalia w tym odczynniki chemiczne, inne niż wymienione w 180108 i 180106 Kg 80

    5.
    Zużyte urządzenia zawierające niebezpieczne elementy - lampy fluorescencyjne, świetlówki itp. 16 02 13 Szt. 400

    6.
    Inne leki niż wymienione w 18 01 08 Kg 30
    7 Baterie alkaliczne i akumulatory 16 06 05 Kg 40
    8 Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone 15 01 10 Szt. 40

    9. Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne 20 01 35 Kg 800
    90520000-8; 90524000-4; 90524400-0
  5. Wykonywanie usług związanych z odbiorem, transportem i unieszkodliwianiem odpadów medycznych
    Zamawiający: Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu, Biskupiec
    1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór (zbieranie), transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych - niebezpiecznych (CPV 90524200-8 Usługi usuwania odpadów szpitalnych, 90524400-0 Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych) powstających w Szpitalu Powiatowym im. Jana Mikulicza w Biskupcu, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności:
    a) Ustawą z dnia 27 kwietnia 2001r. Prawo ochrony środowiska (Dz.U. Nr 25/2008 poz. 150 t.j. z późn. zm.),
    b) Ustawą z dnia 27 kwietnia 2001r. o odpadach (Dz.U. Nr 39/2007 poz. 251 t.j. z późn. zm. - zgodnie z art. 9 ustawy zamówienie publiczne na unieszkodliwianie odpadów medycznych o właściwościach zakaźnych może zostać udzielone wykonawcy, który zapewni jego wykonanie w instalacji spełniającej wymagania najlepszej dostępnej techniki lub technologii (D10), lub w miejscach najbliżej położonych miejsca ich wytworzenia (Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu), położonych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego albo na obszarze innego województwa, jeżeli odległość od miejsca wytworzenia do instalacji spełniających wymagania najlepszej dostępnej techniki lub technologii jest mniejsza niż odległość do instalacji położonej na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
    c) Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 23 grudnia 2002r. w sprawie dopuszczalnych sposobów i warunków unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych (Dz.U. Nr 8/2003 poz. 104 z późn. zm.),
    d) Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 września 2001r. w sprawie katalogu odpadów (Dz.U. Nr 112/2001 poz. 1206).
    2. Ilości odpadów przewidziane do wytworzenia i stanowiące przedmiot zamówienia:
    a) odpady sklasyfikowane kodem 180102* (niebezpieczne) - 500 kg,
    b) odpady sklasyfikowane kodem 180103* (niebezpieczne) - 19 500 kg.
    3. Wykonawca zapewni własne pojemniki do gromadzenia i przechowywania odpadów u Zamawiającego, w ilości co najmniej 15 szt., o pojemności ok. 240 litrów. Pojemniki muszą być wykonane z tworzywa sztucznego, posiadać pokrywę i kółka umożliwiające transport. Muszą mieć gładkie powierzchnie wewnętrzne uniemożliwiające osadzanie zanieczyszczeń i ułatwiające mycie. Muszą być odporne na działanie środków dezynfekcyjnych i działanie temperatur w zakresie od -15 st.C do +80 st.C.
  6. Świadczenie usług związanych z odbiorem, przewozem i unieszkodliwianiem odpadów medycznych powstających w wyniku działalności Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie DZZ-382-83/09
    Zamawiający: Miejski Szpital Zespolony, Olsztyn
    Przedmiotem zamówienia jest odbiór, przewóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z: 1)Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 23 grudnia 2002 r. w sprawie dopuszczalnych sposobów i warunków unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych (Dz.U. z dnia 24 stycznia 2003 r. Nr 8, poz. 104 ze zm.); 2)art. 9 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. o odpadach (tj. Dz.U. z 2007 r. Nr 39, poz. 251 ze zm.), tj. Wykonawca musi zapewnić poddawane odzyskowi odpadów stanowiącym przedmiot zamówienia na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego lub w miejscu najbliżej położonym Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie. Odpady medyczne - specyficzne niebezpieczne Pojemniki na krew i konserwanty służące do jej przechowywania Części ciała i organy Narzędzia chirurgiczne i zabiegowe oraz ich resztki Chemikalia w tym odczynniki chemiczne zawierające substancje niebezpieczne Leki cytotoksyczne i cytostatyczne
  7. Usługi utylizacji odpadów medycznych i niebezpiecznych wraz z ich odbiorem i transportem.
    Zamawiający: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy, Olsztyn
    Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i utylizacja:
    1. Odpady medyczne o kodach 18 01 03
    2. Części ciała i inne organy 18 01 02
    3. Cytostatyki 18 01 08
    4. Przeterminowane odczynniki chemiczne
    Zużyte urządzenia zawierające niebezpieczne elementy - lampy fluorescencyjne, świetlówki itp. 16 02 13
    5. Przeterminowane farmaceutyki (leki) 18 01 09
    6. Baterie alkaliczne i akumulatory 16 06 05
    7. Palnik bakteriobójczy 16 02 13
    8. Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne 20 01 35
  8. Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów laboratoryjnych z Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Olsztynie (WIW/agz/323-2/05/2009)
    Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii, Olsztyn
    Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów laboratoryjnych (CPV 90.54.20.00-9, 90.51.33.00-9, 90.52.40.00-6) z Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Olsztynie i Oddziale ZHW w Ostródzie zestawionych w dwóch zadaniach:
    Zadanie nr 1 - Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów laboratoryjnych o kodzie 18 02 01, 18 02 02*, 18 02 03 klasyfikowanych wg Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27.09.2002 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. Nr 112, poz. 1206) w ilości ok. 1 500 kg miesięcznie; Zadanie nr 2 - Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów laboratoryjnych I, II i III kategorii wg Rozporządzenia (WE) nr 1774/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 3 października 2002 r. (Dz.U. UE L. 02.273.1; Dz.U. UE - sp. 03-37.92 z późn. zm.) klasyfikowanych wg Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27.09.2002 r. w sprawie katalogu odpadów(Dz. U. Nr 112, poz. 1206) o kodzie 02 01 02, 02 01 80*, 02 01 81, 02 02 02, 02 02 80*, 02 02 81 w ilości ok. 2 000 kg miesięcznie
  9. Usługi utylizacji odpadów medycznych
    Zamawiający: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie, Olsztyn
    Przedmiotem postępowania jest świadczenie przez okres 12 miesięcy usług odbioru, transportu i unieszkodliwiania następujących odpadów:
    -części ciała i organy pochodzenia ludzkiego 150 kg, - odpady medyczne 80000 kg, - leki cytotoksyczne i cytostatyczne 2600 kg.
  10. świadczenie usług w zakresie odbioru, przewozu i unieszkodliwiania odpadów medycznych
    Zamawiający: Miejski Szpital Zespolony, Olsztyn
    Przedmiotem zamówienia jest odbiór, przewóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z:
    1)Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 23 grudnia 2002 r. w sprawie dopuszczalnych sposobów i warunków unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych (Dz.U. z dnia 24 stycznia 2003 r. Nr 8, poz. 104 ze zm.);
    2)art. 9 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. o odpadach (tj. Dz.U. z 2007 r. Nr 39, poz. 251 ze zm.), tj. Wykonawca musi zapewnić poddawane odzyskowi odpadów stanowiącym przedmiot zamówienia na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego lub w miejscu najbliżej położonym Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie.
    Wykonawca musi zapewnić i utrzymywać na swój koszt w czystości pojemniki do pakowania odpadów, wyszczególnionych w poniższej tabeli:

    Lp.
    Kod aspektu (odpadu)
    Nazwa aspektu (odpadu)
    Ilość przewidywana do wytworzenia w ciągu roku w kg
    Odbiór odpadu
    1
    18 01 03 *
    Odpady medyczne - specyficzne niebezpieczne

    100 000
    Raz dziennie (z wyłączeniem dni świątecznych)
    2
    18 01 02 *
    Pojemniki na krew i konserwanty służące do jej przechowywania

    200
    Raz dziennie (z wyłączeniem dni świątecznych)
    3
    18 01 02 *
    Części ciała i organy

    1 300
    3 razy w tygodniu
    4
    18 01 01
    Narzędzia chirurgiczne i zabiegowe oraz ich resztki

    100
    Kilka razy w roku

Inne osoby dla Kozłowski Andrzej Maria (125 osób):