Kogo reprezentuje osoba

Kozyra Aleksandra Teresa

w KRS

Aleksandra Teresa Kozyra

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Aleksandra
Drugie imię:Teresa
Nazwisko:Kozyra
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1969 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Częstochowa (Śląskie), Dąbrowa Górnicza (Śląskie), Kielce (Świętokrzyskie), Tychy (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anuchta Jolanta, Kozyra Tomasz, Kłys Dariusz, Pawluś Dominika, Pawluś Marian, Rajfur Jakub Mikołaj, Sobik Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek Daniel
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cieślik Dominik Jerzy, Cieślik Franciszek Jerzy, Kozyra Tomasz, Michalski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Malinowski Sławomir
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dulnik Wanda Stanisława, Iwański Stanisław Andrzej, Kozyra Tomasz Krzysztof, Ksel Wiesław Jan, Posłowski Marek, Sobecka Katarzyna Ewa, Turek Hubert Sebastian, Waluszewska Anna Sylwia, Waluszewski Jan Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechocki Zdzisław Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziwok Marian, Fusiarski Piotr Antoni, Grosicka Barbara Krystyna, Jadczyk Jan Stanisław, Jędrzejczak Sławomir, Kozyra Tomasz, Ksel Wiesław Jan, Malinowska Kucharska Dorota Anna, Michalski Piotr, Polonius Joanna Monika, Posłowski Marek, Przybyła Karol Jerzy, Sobik Marcin Sebastian, Turek Hubert Sebastian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawrzykraj Adam
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ber Marian Bogdan, Masłowska Barbara Magdalena, Pająk Grzegorz, Pająk Stefan, Sikora Anna Maria, Sikora Witold, Turek Hubert Sebastian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabuś Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozyra Arkadiusz Grzegorz, Kubasik Grzegorz, Tomczyk Magdalena Daniela
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berger Krzysztof Franciszek, Bodnar Mariusz Jarosław, Górny Kokoszka Marzena Dorota, Kasprzyk Zbigniew Franciszek, Kiwior Piotr Władysław, Kokoszka Tomasz, Kołodziejczyk Urszula Anna, Kropka Zbigniew Piotr, Więckowski Wiesław, Wróblewski Tomasz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Król Joanna Teresa
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozyra Tomasz, Krzyżewska Katarzyna Ewa, Ksel Wiesław Jan, Posłowski Marek, Turek Hubert Sebastian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tatarowski Mirosław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adess Broker Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000694241
  2. Adess Group Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000406821
  3. Adess Trade Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000358475
  4. Agencja Inwestycyjna Polias Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dąbrowa − KRS 0000151111
  5. Alamanter Sp. Z O.O., Dąbrówki − KRS 0000348911
  6. Arsinvest S.A., Kielce − KRS 0000087360
  7. Artemis A.pawełek i Inni Spółka Komandytowa, Kielce − KRS 0000233221
  8. Aster Sp. Z O.O., Jawczyce − KRS 0000415530
  9. Astra S.A., Warszawa − KRS 0000273624
  10. Avmoto Sp. Z O.O., Jawczyce − KRS 0000358127
  11. Becg Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000666171
  12. Becg Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kutno − KRS 0000677165
  13. Buttercup Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000260053
  14. Centrum Mięsne Makton S.A., Warszawa − KRS 0000296148
  15. Coa Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000376904
  16. Dragon Invest Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000381124
  17. Elan Group Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000530695
  18. Essen Energetik Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000480634
  19. Fabryka Maszyn Ożarów S.A., Kraków − KRS 0000375894
  20. Fabryka Urządzeń Mechanicznych Wykromet Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000263944
  21. Firma Multi Produkcji Gumex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000111438
  22. Fruitoil Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000509113
  23. Global Trading Sp. Z O.O., Mszana − KRS 0000269714
  24. Green Technology S.A., Warszawa − KRS 0000300427
  25. Grupa Kapitałowa Progres - Tkm Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000436520
  26. Gryffin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469353
  27. Gummi.tech Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000676029
  28. Jagof Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000406540
  29. Kancelaria Prawnicza Waluszewska, Molenda Spółka Partnerska Radców Prawnych, Kielce − KRS 0000051397
  30. Korkowo Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000466766
  31. Koronne Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000458658
  32. Kubiczek Cbm Sp. J., Tychy − KRS 0000147166
  33. Leta Auto-test Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000109863
  34. M. Tomczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Będzin − KRS 0000274215
  35. Mg Home Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393672
  36. Paks D Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000098960
  37. Petrans Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000373631
  38. Petrans Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000514796
  39. Polho Sp. Z O.O., Czerwionka-leszczyny − KRS 0000076779
  40. Przedsiębiorstwo Spedycyjno-transportowe Transgór S.A., Rybnik − KRS 0000083865
  41. Revita Niemce Sp. Z O.O., Niemce − KRS 0000454906
  42. Rubbex Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000572413
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Fundament, Tychy − KRS 0000154438
  44. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Koszykarski Klub Sportowy Tychy, Tychy − KRS 0000246424
  45. Strefa Fitness Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000452323
  46. Szkoła Zarządzania i Marketingu Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000134182
  47. Świętokrzyska Fundacja Telekomunikacji i Informatyki, Kielce − KRS 0000080119
  48. Świętokrzyskie Stowarzyszenie Doradców Rozwoju Regionalnego, Kielce − KRS 0000193391
  49. Świętokrzyskie Stowarzyszenie Gospodarcze, Kielce − KRS 0000294181
  50. Texa Poland Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000299356

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akademia Piłki Nożnej Gks Tychy, Tychy − KRS 0000531207
  2. At Group S.A., Krupski Młyn − KRS 0000068919
  3. Carbo-eco Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000101026
  4. Centralna Składnica Zaopatrzenia S.A., Kielce − KRS 0000059885
  5. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Sosnowiec − KRS 0000143061
  6. Ecddp Support Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000340748
  7. Ekoform Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000198010
  8. Ekoland Piotrków Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000029810
  9. Euro-mag Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000092028
  10. Fabryka Maszyn Jotes Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000375299
  11. Fabryka Narzędzi Skrawających Fenes S.A., Siedlce − KRS 0000006289
  12. Final S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000062921
  13. Firma Handlowo Usługowa Czg-karbon Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000195901
  14. Fundacja Więź Pokoleń, Kielce − KRS 0000576126
  15. Fundacja Zdrowe Społeczeństwo, Warszawa − KRS 0000412814
  16. Gobarto S.A., Warszawa − KRS 0000094093
  17. Goste Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000397674
  18. Huta Szkła Gospodarczego Irena S.A. Likwidacyjnej, Inowrocław − KRS 0000124863
  19. Huta Szkła Kryształowego Violetta S.A., Stronie Śląskie − KRS 0000138311
  20. Kabrio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389004
  21. Kkf S.A., Rybnik − KRS 0000110483
  22. Le Support Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000493999
  23. Leta Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000039275
  24. Mi-trans Sp. Z O.O., Brzezie K/opola − KRS 0000165516
  25. Mikaro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000385154
  26. Pasaż Karmelicki Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000109756
  27. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Kielcach Radio Kielce - S.A., Kielce − KRS 0000124925
  28. Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze, Warszawa − KRS 0000100817
  29. Polzamech Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000305301
  30. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Polmozbyt Toruń Holding S.A., Toruń − KRS 0000026232
  31. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-hamdlowo-usługowe Sigmaz Sp. Z O.O., Jawiszowice − KRS 0000207027
  32. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlwe Olbud W Jaworznie Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000238238
  33. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Proenco Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000010523
  34. Pst Transgór Warsztaty Naprawcze Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000146005
  35. Qsd Group Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000113555
  36. Reenergia Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000452116
  37. Seg S.A., Katowice − KRS 0000416721
  38. Sgl Carbon Polska S.A., Racibórz − KRS 0000004135
  39. Silesia Capital Fund S.A., Bytom − KRS 0000046315
  40. Sopot Trust Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295089
  41. Spółdzielczy Dom Mieszkalny Drzymałówka, Wisła-bukowa − KRS 0000211641
  42. Starhedge S.A., Warszawa − KRS 0000017849
  43. Stilna S.A., Bytom − KRS 0000075683
  44. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej P.n. Dąbrowski Klub Bokserski, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000169477
  45. Synergia Energii, Katowice − KRS 0000617416
  46. Tauron Ciepło S.A., Katowice − KRS 0000203891
  47. Tauron Wytwarzanie S.A., Jaworzno − KRS 0000003157
  48. Uczniowski Klub Sportowy Grom Tychy, Tychy − KRS 0000294460
  49. Unia Tarnów Żużlowa Sportowa S.A., Tarnów − KRS 0000112674
  50. Vesterparts S.A., Kielce − KRS 0000327532


Inne osoby dla Kozyra (172 osoby):