Kogo reprezentuje osoba

Kozyra Paweł Adam

w KRS

Paweł Adam Kozyra

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Paweł
Drugie imię:Adam
Nazwisko:Kozyra
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1981 r., wiek 39 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Nowe Rumunki (Mazowieckie), Puławy (Lubelskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Figura Andrzej, Gajewska Agnieszka, Muciek Aneta Katarzyna, Rolecka Agnieszka, Strzelczyk Witold, Sułek Arkadiusz Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Krzysztof

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarek Tadeusz, Cukierman Ryszard, Czopek Andrzej, Majewski Mieczysław, Marynowski Piotr Karol, Mojsak Aleksander, Mordaszewski Kazimierz, Olewski Waldemar Dariusz, Pszenicka Elżbieta Marianna, Skubniewska Maria Gabriela, Spasowicz Barbara Teresa, Synowiecki Andrzej, Tonderski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuniewicz Robert Dariusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Bogdan Tomasz, Bachurska Marietta Bożena, Barański Stanisław, Dębczyński Krzysztof, Dembicka Kobza Lucyna, Ferens Tadeusz, Godziemski Maciej, Goldman Przemysław, Jankowski Józef, Jaworowski Wojciech Maciej, Kasprzak Daniel, Komorek Jarosław Robert, Komosiński Andrzej Krzysztof, Kopciejewska Jolanta Stanisława, Lewandowska Małgorzata, Mejer Andrzej Feliks, Mesjasz Karina Joanna, Mizersk1 Zbigniew Tadeusz, Niklas Maciej Piotr, Piasta Jacek, Pius Bożenna, Połubińska Tetyk Ewa, Radomska Sylwia, Rudzka Lidia, Staniszewski Andrzej Wojciech, Szatkowski Janusz, Warowna Sylwia, Zamachowska Anna, Zmudzińska Mariola Anna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bukowiński Mariusz, Dybowski Artur, Długosz Grzegorz Adam, Gostkowski Grzegorz Mariusz, Kamiński Krzysztof Mariusz, Pawlaczyk Jacek, Stanisławska Karolina, Znyk Wojciech Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Załęska Stoń Grażyna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajcar Michał, Przewięźlikowski Andrzej, Salawa Krzysztof, Tarański Konrad, Warwas Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wnętkowski Paweł

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 73-group Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000442096
  2. Agricola Invest Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000426920
  3. Alma Spei Hospicjum Dla Dzieci, Kraków − KRS 0000237645
  4. Asteroid Pictures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000460947
  5. Bakart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000240349
  6. Comarch Cloud S.A., Kraków − KRS 0000316077
  7. Comarch Healthcare S.A., Kraków − KRS 0000303079
  8. Comarch Infrastruktura S.A., Kraków − KRS 0000319227
  9. Comarch Polska S.A., Kraków − KRS 0000307263
  10. Comarch S.A., Kraków − KRS 0000057567
  11. Comarch Technologies Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000224455
  12. Danish Polish Batteries Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000095275
  13. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  14. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  15. Fundacja Nowe Teraz, Warszawa − KRS 0000495968
  16. Fundacja Oblicze Sztuki, Warszawa − KRS 0000479300
  17. Fundacja Szkarłatna Róża, Płock − KRS 0000834462
  18. Gp Battery (poland) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000105516
  19. Icomarch24 S.A., Kraków − KRS 0000328672
  20. Instytucja Filmowa Max-film S.A., Warszawa − KRS 0000236457
  21. Klub Sportowy Błękitni 1922 Raciąż, Raciąż − KRS 0000597399
  22. Kongres Sp. Z O.O., Nowe Rumunki − KRS 0000080818
  23. Lubelska Agencja Ochrony Środowiska S.A., Świdnik − KRS 0000027709
  24. Metfix Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000844255
  25. Miejski Klub Sportowy Cracovia Sportowa S.A., Kraków − KRS 0000048937
  26. New Ground Forces Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000332158
  27. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Energetyk, Płock − KRS 0000242250
  28. Opso Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000407455
  29. Peresol Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000582647
  30. Piotrkowskie Forum Kobiet, Piotrków Trybunalski − KRS 0000198931
  31. Polska Żegluga Morska Przedsiębiorstwo Państwowe, Szczecin − KRS 0000111050
  32. Prozap Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000056296
  33. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. Z O.O., Raciąż − KRS 0000042634
  34. Puławski Klub Rotariański, Puławy − KRS 0000050434
  35. Puławskie Stowarzyszenie Tenisowe Sybilla, Puławy − KRS 0000331028
  36. Pwc Oko i Ucho Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000416178
  37. Radmor S.A., Gdynia − KRS 0000074029
  38. Recoster Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419634
  39. Regionalny Park Przemysłowy Świdnik Sp. Z O.O., Świdnik − KRS 0000244632
  40. Signum S.A., Warszawa − KRS 0000444314
  41. Sorattio Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000710618
  42. Stowarzyszenie Absolwentów Mba Gfkm, Gdańsk − KRS 0000529966
  43. Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Im. Zygmunta Chmielewskiego, Nałęczów − KRS 0000332390
  44. Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego Dolina Lotnicza, Rzeszów − KRS 0000164780
  45. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego Oddział W Puławach, Puławy − KRS 0000184156
  46. Stowarzyszenie Polskiego Przemysłu Lotniczego, Warszawa − KRS 0000035113
  47. Stowarzyszenie Promocji Medialnej Ziemi Raciąskiej, Raciąż − KRS 0000376274
  48. Universal Middle East And North Africa Investment Group S.A., Warszawa − KRS 0000283670
  49. Viridi S.A., Warszawa − KRS 0000805734
  50. Zarząd Dróg i Mostów Sp. Z O.O., Płońsk − KRS 0000132636

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aegir 4 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406533
  2. Aero - Partner Tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000265734
  3. Avanti Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000472862
  4. Biatel Administracja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268784
  5. Biatel S.A., Warszawa − KRS 0000021787
  6. Bio Energia Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000502573
  7. Biogaz Inwestor Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000006824
  8. Biogazownia Starogard Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000344855
  9. Ca Consulting S.A., Warszawa − KRS 0000255669
  10. Cenzin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026372
  11. Chapsz Media Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Starachowice − KRS 0000344095
  12. Dgp Provider Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000470035
  13. Domat Eco Sp. Z O.O., Brzeziny − KRS 0000343906
  14. Econ Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000362662
  15. Econ Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271306
  16. Econ Trader Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000292878
  17. Ekopaliwa Chełm Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000380777
  18. Ekotrade Serwis Fm Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000470045
  19. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  20. Elektrownia Wodna We Włocławku Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000041433
  21. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  22. Enea Wytwarzanie S.A., Świerże Górne − KRS 0000060541
  23. Energa - Nieruchomości S.A., Płock − KRS 0000078397
  24. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  25. Energa Elektrociepłownia Kalisz S.A., Kalisz − KRS 0000059080
  26. Energa Logistyka Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000074173
  27. Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000046311
  28. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  29. Energa-operator Eksploatacja Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000095012
  30. Energa-operator Techniczna Obsługa Odbiorców Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000007426
  31. Energetyka Kaliska - Usługi Techniczne Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000100718
  32. Energia Projektowanie Group Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000073541
  33. Eng Sp. J. Dybowski, Lis, Stanek, Lutoryż − KRS 0000281035
  34. Fabryka Amunicji Myśliwskiej Fam-pionki Sp. Z O.O., Pionki − KRS 0000041302
  35. Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A., Kuźnia Raciborska − KRS 0000069588
  36. Fidea Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134852
  37. Fortum Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000041132
  38. Fundacja Otwartego Muzeum Techniki, Wrocław − KRS 0000092321
  39. Gdynia 8 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000240578
  40. Geovita S.A., Jadwisin − KRS 0000425914
  41. Granmarco S.A., Nowa Ruda − KRS 0000066250
  42. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A., Police − KRS 0000015501
  43. Gun Center Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzielnością, Warszawa − KRS 0000017833
  44. Infrapark Police S.A., Police − KRS 0000210413
  45. Innogy Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011733
  46. Investon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031611
  47. Ippo Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000504704
  48. Klub Sportowy Górnik Polkowice Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000378660
  49. Kombinat Pzl-hydral S.A., Wrocław − KRS 0000072528
  50. Lokalne Centrum Sprzedaży Ryb-aukcja Rybna Ustka Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000176133


Inne osoby dla Kozyra (186 osób):