Kogo reprezentuje osoba

Kozyra Paweł Adam

w KRS

Paweł Adam Kozyra

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Paweł
Drugie imię:Adam
Nazwisko:Kozyra
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1981 r., wiek 36 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Nowe Rumunki (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarek Tadeusz, Cukierman Ryszard, Czopek Andrzej, Majewski Mieczysław, Marynowski Piotr Karol, Mojsak Aleksander, Mordaszewski Kazimierz, Olewski Waldemar Dariusz, Pszenicka Elżbieta Marianna, Skubniewska Maria Gabriela, Spasowicz Barbara Teresa, Synowiecki Andrzej, Tonderski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuniewicz Robert Dariusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Bogdan Tomasz, Bachurska Marietta Bożena, Barański Stanisław, Dębczyński Krzysztof, Dembicka Kobza Lucyna, Ferens Tadeusz, Godziemski Maciej, Goldman Przemysław, Jankowski Józef, Jaworowski Wojciech Maciej, Kasprzak Daniel, Komorek Jarosław Robert, Komosiński Andrzej Krzysztof, Kopciejewska Jolanta Stanisława, Lewandowska Małgorzata, Mejer Andrzej Feliks, Mesjasz Karina Joanna, Mizersk1 Zbigniew Tadeusz, Niklas Maciej Piotr, Piasta Jacek, Pius Bożenna, Połubińska Tetyk Ewa, Radomska Sylwia, Rudzka Lidia, Staniszewski Andrzej Wojciech, Szatkowski Janusz, Warowna Sylwia, Zamachowska Anna, Zmudzińska Mariola Anna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bukowiński Mariusz, Dybowski Artur, Długosz Grzegorz Adam, Gostkowski Grzegorz Mariusz, Kamiński Krzysztof Mariusz, Pawlaczyk Jacek, Stanisławska Karolina, Znyk Wojciech Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Załęska Stoń Grażyna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajcar Michał, Przewięźlikowski Andrzej, Salawa Krzysztof, Tarański Konrad, Warwas Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wnętkowski Paweł

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000671054
  2. Agricola Invest Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000426920
  3. Agro Alians Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000231163
  4. Alma Spei Hospicjum Dla Dzieci, Kraków − KRS 0000237645
  5. Altimus-tech Sp. Z O.O., Ciechanowiec − KRS 0000414902
  6. Amp System Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000502607
  7. Amparo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400267
  8. Asteroid Pictures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000460947
  9. Bakart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000240349
  10. Bio Energia Bogatynia Sp. Z O.O., Bogatynia − KRS 0000502573
  11. Comarch Healthcare S.A., Kraków − KRS 0000303079
  12. Comarch Infrastruktura S.A., Kraków − KRS 0000319227
  13. Comarch Pointshub S.A., Kraków − KRS 0000316077
  14. Comarch Polska S.A., Kraków − KRS 0000307263
  15. Comarch S.A., Kraków − KRS 0000057567
  16. Comarch Technologies Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000224455
  17. Danish Polish Batteries Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000095275
  18. Energa - Operator Logistyka Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000074173
  19. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  20. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  21. Fundacja Nowe Teraz, Warszawa − KRS 0000495968
  22. Fundacja Oblicze Sztuki, Warszawa − KRS 0000479300
  23. Gp Battery (poland) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000105516
  24. Icomarch24 S.A., Kraków − KRS 0000328672
  25. Instytucja Filmowa Max-film S.A., Warszawa − KRS 0000236457
  26. Klub Sportowy Błękitni 1922 Raciąż, Raciąż − KRS 0000597399
  27. Kongres Sp. Z O.O., Nowe Rumunki − KRS 0000080818
  28. New Ground Forces Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000332158
  29. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Energetyk, Płock − KRS 0000242250
  30. Nova-gips S.A., Płock − KRS 0000458899
  31. Opso Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000407455
  32. Piotrkowskie Forum Kobiet, Piotrków Trybunalski − KRS 0000198931
  33. Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Poznań − KRS 0000007666
  34. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. Z O.O., Raciąż − KRS 0000042634
  35. Pwc Oko i Ucho Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000416178
  36. Radmor S.A., Gdynia − KRS 0000074029
  37. Recoster Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419634
  38. Regionalny Park Przemysłowy Świdnik Sp. Z O.O., Świdnik − KRS 0000244632
  39. Revita Niemce Sp. Z O.O., Niemce − KRS 0000454906
  40. Signum S.A., Warszawa − KRS 0000444314
  41. Stowarzyszenie Absolwentów Mba Gfkm, Gdańsk − KRS 0000529966
  42. Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego Dolina Lotnicza, Rzeszów − KRS 0000164780
  43. Stowarzyszenie Lubelski Klaster Zaawansowanych Technologii Lotniczych, Lublin − KRS 0000538630
  44. Stowarzyszenie Polskiego Przemysłu Lotniczego, Warszawa − KRS 0000035113
  45. Stowarzyszenie Promocji Medialnej Ziemi Raciąskiej, Raciąż − KRS 0000376274
  46. Universal Middle East And North Africa Investment Group S.A., Warszawa − KRS 0000283670
  47. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego Pzl-świdnik S.A., Świdnik − KRS 0000028780
  48. Zarząd Dróg i Mostów Sp. Z O.O., Płońsk − KRS 0000132636
  49. Związek Pracodawców Podmiotów Leczniczych Samorządu Województwa Mazowieckiego, Warszawa − KRS 0000241357
  50. Związek Pracodawców Przedsiębiorstw Przemysłu Obronnego i Lotniczego, Warszawa − KRS 0000149254

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aegir 4 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406533
  2. Aero - Partner Tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000265734
  3. Avanti Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000472862
  4. Biatel Administracja Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000268784
  5. Biatel S.A., Warszawa − KRS 0000021787
  6. Biogaz Inwestor Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000006824
  7. Biogazownia Starogard Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000344855
  8. Ca Consulting S.A., Warszawa − KRS 0000255669
  9. Cenzin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026372
  10. Chapsz Media Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Starachowice − KRS 0000344095
  11. Dgp Provider Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000470035
  12. Domat Eco Sp. Z O.O., Brzeziny − KRS 0000343906
  13. Econ Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000362662
  14. Econ Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271306
  15. Econ Trader Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000292878
  16. Ekopaliwa Chełm Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000380777
  17. Ekotrade Serwis Fm Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000470045
  18. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  19. Elektrownia Wodna We Włocławku Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000041433
  20. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  21. Enea Wytwarzanie S.A., Świerże Górne − KRS 0000060541
  22. Energa - Nieruchomości S.A., Płock − KRS 0000078397
  23. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  24. Energa Elektrociepłownia Kalisz S.A., Kalisz − KRS 0000059080
  25. Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000046311
  26. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  27. Energa-operator Eksploatacja Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000095012
  28. Energa-operator Techniczna Obsługa Odbiorców Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000007426
  29. Energetyka Kaliska - Usługi Techniczne Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000100718
  30. Energia Projektowanie Group Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000073541
  31. Eng Sp. J. Dybowski, Lis, Stanek, Lutoryż − KRS 0000281035
  32. Fabryka Amunicji Myśliwskiej Fam-pionki Sp. Z O.O., Pionki − KRS 0000041302
  33. Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A., Kuźnia Raciborska − KRS 0000069588
  34. Fidea Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134852
  35. Fortum Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000041132
  36. Fundacja Otwartego Muzeum Techniki, Wrocław − KRS 0000092321
  37. Gdynia 8 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000240578
  38. Granmarco S.A., Nowa Ruda − KRS 0000066250
  39. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A., Police − KRS 0000015501
  40. Gun Center Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzielnością, Warszawa − KRS 0000017833
  41. Infrapark Police S.A., Police − KRS 0000210413
  42. Innogy Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011733
  43. Investon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031611
  44. Ippo Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000504704
  45. Klub Sportowy Polkowice Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000378660
  46. Kombinat Pzl-hydral S.A., Wrocław − KRS 0000072528
  47. Lokalne Centrum Sprzedaży Ryb-aukcja Rybna Ustka Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000176133
  48. Lot Ground Services Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000140210
  49. Międzynarodowe Centrum Rozwoju Lokalnego Cifal Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000205607
  50. Międzynarodowe Centrum Szkolenia Energetyki Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000149615


Inne osoby dla Kozyra (172 osoby):