Kogo reprezentuje osoba

Kozyra Tomasz Krzysztof

w KRS

Tomasz Krzysztof Kozyra

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Drugie imię:Krzysztof
Nazwisko:Kozyra
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1975 r., wiek 42 lata
Miejscowości:Dąbrowa Górnicza (Śląskie), Kielce (Świętokrzyskie), Rybnik (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dryjas Paweł Janusz, Kulczycka Agata Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lis Eugeniusz Jacek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziwok Marian, Fusiarski Piotr Antoni, Jadczyk Jan Stanisław, Kozyra Aleksandra Teresa, Ksel Wiesław Jan, Michalski Piotr, Posłowski Marek, Turek Hubert Sebastian, Zawrzykraj Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobik Marcin Sebastian
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobecka Katarzyna Ewa, Turek Hubert Sebastian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skorupski Wojciech Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grabowski Michał Konrad, Kozyra Aleksandra Teresa, Krzyżewska Katarzyna Ewa, Ksel Wiesław Jan, Posłowski Marek, Tatarowski Mirosław, Turek Hubert Sebastian
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dryjas Paweł Janusz, Turek Hubert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pękalski Maciej Krzysztof
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nocuń Radosław Łukasz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bronny Piotr, Dryjas Paweł Janusz, Dziwok Marian, Fusiarski Piotr, Jadczyk Jan, Kulczycka Agata Maria, Nosiadek Karolina Marianna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Widła Paweł
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cieślik Dominik Jerzy, Cieślik Franciszek Jerzy, Dryjas Paweł, Kozyra Aleksandra Teresa, Michalski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Malinowski Sławomir
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobik Marcin Sebastian
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fitko Tomasz Marek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dulnik Wanda Stanisława, Kozyra Aleksandra Teresa, Ksel Wiesław Jan, Posłowski Marek, Sobecka Katarzyna Ewa, Turek Hubert Sebastian, Waluszewska Anna Sylwia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Waluszewski Jan Władysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anuchta Jolanta, Kozyra Aleksandra, Pawluś Dominika, Pawluś Marian, Rajfur Jakub Mikołaj

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek Daniel
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Michalski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieniasz Robert Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Michalski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pokrzyk Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adess Broker Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000694241
  2. Adess Group Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000406821
  3. Agencja Inwestycyjna Polias Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dąbrowa − KRS 0000151111
  4. Alamanter Sp. Z O.O., Dąbrówki − KRS 0000348911
  5. Archibis Development Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000652162
  6. Archibis Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000267825
  7. Archibis Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Kielce − KRS 0000270522
  8. Arsinvest S.A., Kielce − KRS 0000087360
  9. Artemis A.pawełek i Inni Spółka Komandytowa, Kielce − KRS 0000233221
  10. Aster Sp. Z O.O., Jawczyce − KRS 0000415530
  11. Astra S.A., Warszawa − KRS 0000273624
  12. Autoarena Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000118307
  13. Avmoto Sp. Z O.O., Jawczyce − KRS 0000358127
  14. Becg Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000666171
  15. Becg Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kutno − KRS 0000677165
  16. Benti Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000536497
  17. Biuro Planowania Przestrzennego Związku Międzygminnego Sp. Z O.O. W Kielcach, Kielce − KRS 0000377148
  18. Biuro Usług Finansowo Księgowych Tatarowscy Sp. Z O.O., Skroniów − KRS 0000665082
  19. Budvicer Sp. Z O.O., Wadowice − KRS 0000476160
  20. Buttercup Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000260053
  21. C.s.inbud Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000123299
  22. Centralna Składnica Zaopatrzenia - Service Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000234713
  23. Centrum Mięsne Makton S.A., Warszawa − KRS 0000296148
  24. Chiro Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000108303
  25. Coa Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000376904
  26. Cts Sp. Z O.O., Rydułtowy − KRS 0000198871
  27. Dekade Invest Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000211815
  28. Dragon Invest Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000381124
  29. Elan Group Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000530695
  30. Fabryka Urządzeń Mechanicznych Wykromet Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000263944
  31. Firma Multi Produkcji Gumex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000111438
  32. Grupa Producencka Sobków Sp. Z O.O., Sobków − KRS 0000353876
  33. Htso Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000680080
  34. Korkowo Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000466766
  35. Kw Motors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000371913
  36. Leta Auto-test Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000109863
  37. Polho Sp. Z O.O., Czerwionka-leszczyny − KRS 0000076779
  38. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Busku Zdroju S.A. Likwidacyjnej, Busko-zdrój − KRS 0000051440
  39. Przedsiębiorstwo Spedycyjno-transportowe Transgór S.A., Rybnik − KRS 0000083865
  40. Przedsiębiorstwo Wodociągowo-kanalizacyjne Górna Odra Sp. Z O.O., Tworków − KRS 0000297406
  41. Stowarzyszenie Miłośników Bieszczad Moje Bieszczady, Kraków − KRS 0000208705
  42. Świętokrzyscy Hodowcy Świń Euro - Wir Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łopuszno − KRS 0000306695
  43. Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa Ciuchcia Expres Ponidzie Sp. Z O.O., Jędrzejów − KRS 0000152612
  44. T-logistyka Sp. Z O.O., Skroniów − KRS 0000679137
  45. Tyskie Szpilki W Biznesie, Tychy − KRS 0000551404
  46. Vesterparts S.A., Kielce − KRS 0000327532
  47. Vestertruck Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kielce − KRS 0000255077
  48. Weko Sp. Z O.O., Jawczyce − KRS 0000414676
  49. Weko Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000581192
  50. Zona Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389461

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4pay Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000403617
  2. 4profi Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000406678
  3. A K Naos Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000442656
  4. A i Z Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000471963
  5. A-z Inwest Sp. Z O.O., Wierzbica − KRS 0000357985
  6. Adess Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000358475
  7. Admax Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000339086
  8. Adra Consulting Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000360539
  9. Agnes 1 Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000348065
  10. Agnes 3 Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000348081
  11. Agnes 4 Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000348086
  12. Agnes 5 Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000348090
  13. Agnes 7 Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000348093
  14. Agnes 8 Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000348100
  15. Agrabla Sp. Z O.O., Wisła − KRS 0000365091
  16. Agro Technology Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000360544
  17. Aj Development Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000377138
  18. Aka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235335
  19. Akse Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000536040
  20. Almatrade Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000415889
  21. Altuso Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000351145
  22. Amandina Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000376527
  23. Amides 12 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000364052
  24. Amides 13 Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000360465
  25. Amides 16 Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000363764
  26. At Group S.A., Krupski Młyn − KRS 0000068919
  27. Carbo-eco Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000101026
  28. Centralna Składnica Zaopatrzenia S.A., Kielce − KRS 0000059885
  29. Gobarto S.A., Warszawa − KRS 0000094093
  30. Goste Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000397674
  31. Kabrio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389004
  32. Kkf S.A., Rybnik − KRS 0000110483
  33. Koronne Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000458658
  34. Le Support Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000493999
  35. Leta Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000039275
  36. M. Tomczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Będzin − KRS 0000274215
  37. Mi-trans Sp. Z O.O., Brzezie K/opola − KRS 0000165516
  38. Mikaro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000385154
  39. Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze, Warszawa − KRS 0000100817
  40. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlwe Olbud W Jaworznie Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000238238
  41. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Proenco Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000010523
  42. Pst Transgór Warsztaty Naprawcze Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000146005
  43. Qsd Group Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000113555
  44. Spółdzielczy Dom Mieszkalny Drzymałówka, Wisła-bukowa − KRS 0000211641
  45. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej P.n. Dąbrowski Klub Bokserski, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000169477
  46. Uczniowski Klub Sportowy Grom Tychy, Tychy − KRS 0000294460
  47. Unia Tarnów Żużlowa Sportowa S.A., Tarnów − KRS 0000112674
  48. Vesterparts Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000035555
  49. Vivi Sp. Z O.O., Opacz-kolonia − KRS 0000398928
  50. Vtruck Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000149903