Kogo reprezentuje osoba

Krasnodębski Arkadiusz

w KRS

Arkadiusz Krasnodębski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Arkadiusz
Nazwisko:Krasnodębski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1965 r., wiek 52 lata
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Konstancin-jeziorna (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartczak Marcin Jan, Bilewska Katarzyna, Braun Tomasz, Celiński Jakub Józef, Dąbrowski Tomasz Cezary, Dębowski Paweł Piotr, Deeg Dąbrowska Agnieszka Jolanta, Dixon David Frederic, Dulewicz Piotr Marcin, Dulewicz Robert Rafał, Furga Dąbrowska Karina Oksana, Grabowski Paweł, Grodek Marek, Janas Tomasz Andrzej, Jochemczak Michał Zbigniew, Kawai Takura, Kordeczka Bartłomiej Jacek, Kowalczyk Aldona, Kozłowski Wojciech Ireneusz, Lis Elżbieta, Mężykowski Michał Filip, Minkowicz Flanek Aleksandra Kinga, Nowaczyk Piotr, Oleszczuk Dariusz, Ostrowski Igor Marek, Parvine Echghabad Pirouzan, Przygodzki Cezary Aleksander, Pukszto Anna Maria, Radzimierski Patrick Arkadiusz, Rutkowska Subocz Ewa Monika, Ryniewicz Maciej, Sajewski Krzysztof Kamil, Sitowicz Monika Anna, Stasiak Tomasz Adam, Stefanowicz Krzysztof, Stefanowicz Barańska Agnieszka Beata, Szafarz Piotr Stanisław, Toczyski Mateusz Bartłomiej, Tomkiewicz Wojciech, Tomo Wicz Anna Aleksandra, Wardak Agnieszka, Zieliński Wojciech Marian, Łagowska Joanna Katarzyna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Tomasz Cezary, Deeg Dąbrowska Agnieszka Jolanta, Stefanowicz Krzysztof, Stefanowicz Barańska Agnieszka Beata, Zieliński Wojciech Marian
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Tomasz Cezary

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Morgan Kenneth Anthony
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowski Krzysztof, Biegaj Józef Henryk, Despringre Xavier Pierre, Komorowski Mateusz, Moczulski Marek, Mulić Vibor, Parvine Echghabad Pirouzan, Piraiee Ahmad, Przygodzki Wojciech Jerzy, Riyazi Hassan, Rudnicki Maciej Franciszek, Semczuk Robert, Tahery Vahid, Wójcik Roman Zbigniew

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamarek Mariusz, Groborz Mirosław, Kozakiewicz Rafał, Minkowicz Flanek Aleksandra Kinga, Moskwa Zdzisław Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łach Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartczak Marcin Jan, Bilewska Katarzyna, Braun Tomasz, Celiński Jakub Józef, Dąbrowski Tomasz Cezary, Dębowski Paweł Piotr, Deeg Dąbrowska Agnieszka Jolanta, Dixon David Frederic, Dulewicz Piotr Marcin, Dulewicz Robert Rafał, Furga Dąbrowska Karina Oksana, Grabowski Paweł, Grodek Marek, Janas Tomasz Andrzej, Jochemczak Michał Zbigniew, Kawai Takura, Kordeczka Bartłomiej Jacek, Kowalczyk Aldona, Kozłowski Wojciech Ireneusz, Lis Elżbieta, Mężykowski Michał Filip, Minkowicz Flanek Aleksandra Kinga, Nowaczyk Piotr, Oleszczuk Dariusz, Ostrowski Igor Marek, Parvine Echghabad Pirouzan, Przygodzki Cezary Aleksander, Pukszto Anna Maria, Radzimierski Patrick Arkadiusz, Rutkowska Subocz Ewa Monika, Ryniewicz Maciej, Sajewski Krzysztof Kamil, Sitowicz Monika Anna, Stasiak Tomasz Adam, Stefanowicz Krzysztof, Stefanowicz Barańska Agnieszka Beata, Szafarz Piotr Stanisław, Toczyski Mateusz Bartłomiej, Tomkiewicz Wojciech, Tomo Wicz Anna Aleksandra, Wardak Agnieszka, Zieliński Wojciech Marian, Łagowska Joanna Katarzyna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Degutis Darius, Jankauskas Vidmantas, Kurpiewski Andrzej Marek, Kuźmicz Albert Tadeusz, Masionis Darius, Mielczarski Władysław, Neverovic Jaroslav, Neverovič Jaroslav, Paskevicius Vladas, Plucińska Klawe Małgorzata, Simkus Andrius, Sukys Rimantas, Virbickas Daivis

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Vilimas Arturas
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Evans Gerald W., Gaunt Christian Guy, Moss Richard D., Schweigert Thomas

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Act Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178570
  2. Adarite Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000674860
  3. Aldevo Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000676922
  4. Aldorre Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000673228
  5. Almaia Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000675315
  6. Alpena Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000262696
  7. Alsavis Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000673614
  8. Ameno Finance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000660783
  9. Ameno Star Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000640141
  10. Antaraya Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000320059
  11. Appaloosa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000012182
  12. Appsinth Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000363018
  13. Atilla Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000284821
  14. Attalia Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000523502
  15. Auburn Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000531368
  16. Aurobindo Pharma (poland) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000371882
  17. Bakalland 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000414201
  18. Bakalland Delecta Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000158175
  19. Bakalland S.A., Warszawa − KRS 0000253890
  20. Balemore Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000691099
  21. Balmain Polish Retail Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295066
  22. Bathurst Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000695118
  23. Battersby Investments S.A., Warszawa − KRS 0000688411
  24. Bd Inwestor 2 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000616342
  25. Belemy Investments S.A., Warszawa − KRS 0000590726
  26. Bellevo Investments S.A., Warszawa − KRS 0000690732
  27. Belwood Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000530508
  28. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  29. Bilewska Nieruchomości i Leasing Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000501695
  30. Bilewska i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000406832
  31. Bit S.A., Warszawa − KRS 0000377793
  32. Blackcreek Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000692811
  33. Blacktoft Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000647113
  34. Blackwyn Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480970
  35. Bluford Investmets Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000495318
  36. Bny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000003780
  37. Broadford Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000691144
  38. Brookline Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000529663
  39. Camm Eastern Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171847
  40. Cardina Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000623659
  41. Carrigan Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000694691
  42. Caryn Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000214746
  43. Castle Machinery Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000497627
  44. Casville Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000529684
  45. Caswell Investments S.A., Warszawa − KRS 0000529932
  46. Centrum Cyfrowe, Warszawa − KRS 0000581817
  47. Ceres Management Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576925
  48. Clanton Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000637054
  49. Clarivate Analytics (international) Limited (Sp. Z O.O..) Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000643022
  50. Clayden Investments S.A., Warszawa − KRS 0000688325

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3d4medical Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000537889
  2. 7n Cim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541954
  3. Abc Meble Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000362586
  4. Abox Electronics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000506672
  5. Abp Poland Sp. Z O.O., Pniewy − KRS 0000370968
  6. Accounting World S.A., Warszawa − KRS 0000152275
  7. Acertia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000570357
  8. Ad Victoriam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000387609
  9. Adiuvo Investments S.A., Warszawa − KRS 0000430513
  10. Adonia Organics Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468220
  11. Adquota Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000455598
  12. Adtran Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393667
  13. Adventure World Warsaw Real Estate Sp. Z O.O., Strzeniówka − KRS 0000369367
  14. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  15. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  16. Agromasa Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000429600
  17. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  18. Agros-herby Sp. Z O.O., Herby − KRS 0000062742
  19. Aim Maszyny Budowlane Sp. Z O.O., Paprotnia − KRS 0000354354
  20. Ajc Invest Sp. Z O.O., Tarczyn − KRS 0000507057
  21. Ajc Real Estate Sp. Z O.O., Tarczyn − KRS 0000507648
  22. Aksamit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000415934
  23. Allianz Alp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000004254
  24. Also Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000536656
  25. Alteams Poland Sp. Z O.O., Lębork − KRS 0000437998
  26. Alvogen Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000610747
  27. Amarante Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000382850
  28. Animex Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471961
  29. Ansell Services Poland Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000610539
  30. Anti-germ Polska Sp. Z O.O., Bojadła − KRS 0000519264
  31. Aot Energy Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541938
  32. Apartamenty Sky Tower Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000465433
  33. Aprox S.A., Warszawa − KRS 0000528712
  34. Arcona Capital Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000472513
  35. Arcona Capital Real Estate Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000542440
  36. Ardmore Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000499616
  37. Aricent Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396882
  38. As-agro Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000437847
  39. Asbud Bielany Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000495113
  40. Ascensia Diabetes Care Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000559363
  41. Ase Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399474
  42. Asf Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000637002
  43. Assa Abloy Mercor Doors Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000456436
  44. Atrium Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000192444
  45. Aurelius Mk Two Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000559681
  46. Axcess Financial Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000371234
  47. Axen Biotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388169
  48. Axis Building Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576802
  49. Aylward Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000361084
  50. Ba Glass Poland Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000369386


Inne osoby dla Krasnodębski (83 osoby):