Kogo reprezentuje osoba

Krasuski Michał

w KRS

Michał Krasuski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Michał
Nazwisko:Krasuski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1978 r., wiek 42 lata
Miejscowości:Konopnica (Lubelskie), Kraków (Małopolskie), Lublin (Lubelskie), Warszawa (Mazowieckie), Wałbrzych (Dolnośląskie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Minge Ewelina
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krasuska Agata Ewa

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czeredys Paweł Piotr, Holstinghausen Holsten Paweł, Pitucha Tomasz Artur, Urlich Kordian, Wiejak Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łotoszyńska Jolanta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerwiński Sebastian, Herbut Henryk, Kapczuk Tadeusz Józef, Kozłowska Katarzyna, Lip Piotr Bogdan, Okoniewski Jarosław, Siejka Robert Marian, Walczak Ewa, Wielowieyski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zioło Leszek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czeredys Paweł Piotr, Domaradzki Adam, Górski Dariusz, Jakielarz Jerzy, Kaufman Tomasz, Lesiak Agnieszka Irena, Olszewski Artur, Po-gorzelski Igor, Rybicki Jacek Teodor, Strączek Stanisława Józefa, Szablewska Nicia Żanetta, Szczepańska Dorota, Szmigiel Alina Sabina, Wiśniewski Andrzej Hubert, Zacharski Hubert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szybowski Witold Paweł
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górski Dariusz, Kaufman Tomasz, Kita Kazimierz, Kufel Jarosław, Olejniczak Leszek, Wydrzyński Ireneusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szybowski Witold Paweł
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Bogdan, Binkiewicz Ryszard, Buchowiecki Wiesław, Hołda Andrzej Jan, Karwacki Dariusz, Korościk Ireneusz, Lasecki Piotr, Lipiec Iwona, Rosiński Wiesław Zygmunt, Sierosławski Jerzy, Skop Barbara, Wider Andrzej Jan, Wróbel Rafał Szczepan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zgarda Remigiusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielawska Jadwiga Ewa, Garbacz Stanisław, Górski Dariusz, Kamiński Mirosław Zbigniew, Kowaluk Franciszek, Lip Piotr, Milcarz Elżbieta Jadwiga, Nowak Włodzimierz, Pióro Tadeusz, Podkowińska Dobrochna, Pogorzelski Igor Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zychowicz Maria
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bełch Tadeusz, Bugielski Janusz Piotr, Dubanik Zbigniew Piotr, Duda Sławomir Paweł, Dykto Hubert Karol, Erazmus Waldemar Andrzej, Gierla Zdzisław Józef, Kozłowska Katarzyna Maria, Krzystyniak Bogumiła Cecylia, Kłos Andrzej Zdzisław, Mądro Artur Waldemar, Magdoń Piotr Mirosław, Mardoń Rafał Ireneusz, Nawrocka Bożena, Nędza Zofia, Pawlik Marek Edward, Pięta Jacek, Probola Jerzy Władysław, Płoch Renata, Ramocki Włodzimierz Leon, Serwański Zbigniew Władysław, Serwański Zbigniew Władysław, Skarbek Andrzej Antoni, Skiba Janusz, Sobol Anna, Starakiewicz Witold Tomasz, Szwarc Jerzy Stanisław, Tarapata Mieczysław Adam, Wielgus Maria Teresa, Wilk Wiesław Andrzej, Wróbel Przemysław Stanisław, Łabudzki Andrzej, Łagowska Genowefa Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wór Adam Janusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosz Jan, Dusiński Adam, Friestad Egil, Gnutek Jan, Klimowicz Janusz, Klimowicz Katarzyna Teresa, Pierzga Adam, Romańczukiewicz Urszula, Sitarski Ireneusz Robert, Smolarek Sylwester, Szpot Dariusz Bronisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróblewski Piotr Grzegorz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barański Krzysztof Stanisław, Diehl Piotr, Fotyga Janusz Andrzej, Godzina Zygmunt, Jęczmienionka Jerzy, Kausa Zbigniew Wojciech, Kijowski Grzegorz Antoni, Kopeć Andrzej, Michalak Piotr Roman, Miłow Sławomir Borys, Morawski Antoni, Nowak Piotr, Olszewski Cezary, Piersa Tomasz, Podsiadły Janusz Andrzej, Siemieniuch Tomasz Tadeusz, Stefaniak Artur, Targowski Kazimierz Lech, Zabielski Rafał, Zach Paweł Jan
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jóźwiak Wiktor, Tudek Anna Julia, Tudek Robert
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baryła Leszek, Biśta Ryszard Dariusz, Bujko Jerzy, Grabarczyk Marek Waldemar, Idziak Zygmunt, Kotylak Radosław, Pruszyński Zdzisław Józef, Relidzyński Andrzej Wiesław, Strumiński Andrzej Antoni, Szewczyk Janusz Tadeusz, Szlązak Małgorzata Jadwiga, Szlązak Rafał Arkadiusz, Tabasz Stanisław, Wdziękońska Edyta Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zabrzeński Sebastian Eugeniusz
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czeredys Paweł Piotr, Górski Dariusz, Kaufman Tomasz, Kufel Jarosław, Lempart Marek Andrzej, Pogorzelski Igor, Wydrzyński Ireneusz Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skórka Jarosław Piotr
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czeredys Paweł, Górski Dariusz, Olejniczak Leszek, Olszewski Artur, Pogorzelski Igor

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięciak Sylwester
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Minge Ewelina
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baldowski Cezary, Dereń Jarosław, Michalak Piotr Roman, Olszewski Cezary Grzegorz, Piersa Tomasz, Stefaniak Artur Jacek, Stefaniak Maciej
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zubik Aneta Bożena
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krasuska Agata Ewa, Olszewski Artur

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olszewska Ewa Maria

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 12tri.pl, Warszawa − KRS 0000402196
  2. 3mt Sp. Z O.O., Holendry − KRS 0000498773
  3. 4max Group Katowice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000197209
  4. Abm Invest Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000261179
  5. Abm Solid S.A. Likwidacyjnej, Tarnów − KRS 0000054847
  6. Abm Wschód Sp. Z O.O., Przemyśl − KRS 0000442162
  7. Agena Development S.A., Warszawa − KRS 0000261543
  8. Agena Inwestycje 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000606208
  9. Agena Inwestycje 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000748004
  10. Agena Inwestycje 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000752074
  11. Agena Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569977
  12. Agromis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041816
  13. Alternative Capital Denovo Solutions Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000812439
  14. Am Corp Sp. Z O.O., Ochaby Wielkie − KRS 0000349685
  15. Anbo Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000353530
  16. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  17. Arbor Ventures S.A., Warszawa − KRS 0000561494
  18. Auguri S.A., Warszawa − KRS 0000180634
  19. Auto - Progres Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000074942
  20. Auto-mobil Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000135452
  21. Autodelta Inwestycje Kapitałowe Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000435394
  22. Autodelta Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000062841
  23. Autoskar Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000483798
  24. Beissbarth Polska Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000218003
  25. Best Construction Sp. Z O.O., Rogoźnica − KRS 0000287526
  26. Biuro Usługowo-techniczne i Współpracy Europejskiej Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000190865
  27. Bizfit Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000499753
  28. Box4rent Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000374919
  29. Buteo Fund S.A., Warszawa − KRS 0000636411
  30. Captor Therapeutics S.A., Wrocław − KRS 0000756383
  31. Ccw Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454614
  32. Centrum Apiterapii Apibałt Sp. Z O.O., Bałtów − KRS 0000511073
  33. Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A., Kielce − KRS 0000127140
  34. Centrum Technologii Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000518280
  35. Concordia Fleet Management Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000359137
  36. Delta Holding Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000463786
  37. Delta Inwestycje Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000455629
  38. Delta Nieruchomości Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000433983
  39. Denovo Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000448467
  40. Developres Nieruchomości Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000436469
  41. Developres Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000252339
  42. Developres Zielona Energia Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000813695
  43. Diframe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380070
  44. Eco-rec Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000137825
  45. Eip 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000601397
  46. Eip2.5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000753951
  47. Ekotel Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000619823
  48. Elkom Outsourcing Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000480694
  49. Elkom Support Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000405845
  50. Elkom Trade S.A., Warszawa − KRS 0000527982

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131909
  2. Abm Invest Tarnów Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000291412
  3. Abm Silesia Sp. Z O.O., Bochnia − KRS 0000345137
  4. Abm Wschód Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000310847
  5. Adex Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000102560
  6. Aeroklub Rybnickiego Okręgu Węglowego, Rybnik − KRS 0000091306
  7. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  8. Aj Technology Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000513434
  9. Akcent Media Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000101357
  10. Aktis Media Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000192132
  11. Alfacommunica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000384443
  12. Alphabet Investment Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000280708
  13. Amontex Przedsiębiorstwo Montażowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Piotrków Trybunalski − KRS 0000154195
  14. Ams S.A., Warszawa − KRS 0000079299
  15. Ams Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023697
  16. Analizy - Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000688403
  17. Anica System S.A., Lublin − KRS 0000041492
  18. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  19. Apmix Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000394367
  20. Apteka Pod Gwiazdą Janusz Lorfing Sp. J., Leżajsk − KRS 0000054411
  21. Arcus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015146
  22. Argo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028799
  23. Assa Abloy Opening Solutions Poland S.A., Leszno − KRS 0000174621
  24. Asset S.A., Warszawa − KRS 0000030805
  25. At Garage Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000290830
  26. Atb Tamel S.A., Tarnów − KRS 0000026274
  27. Auto Broker Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000146570
  28. Auto Forum Sp. Z O.O., Konopnica − KRS 0000239447
  29. Auto It Polska Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000362074
  30. Auto Lider Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000101493
  31. Auto Sp. Z O.O., Konopnica − KRS 0000438423
  32. Auto-plus Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000132013
  33. Autodelta Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000225216
  34. Autohaus Otto Auto Grupa Sp. Z O.O., Świdnik − KRS 0000037126
  35. Autohaus Otto Sp. Z O.O., Świdnik − KRS 0000561002
  36. Automarket.pl S.A., Warszawa − KRS 0000068399
  37. Automobile Torino Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000494406
  38. Automobile Torino Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000053716
  39. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  40. Bdc Development Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000381431
  41. Belos - Plp S.A., Bielsko-biała − KRS 0000050404
  42. Białostockie Zakłady Graficzne S.A., Białystok − KRS 0000148154
  43. Big Go Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000170794
  44. Bilfinger Elwo S.A., Pszczyna − KRS 0000383911
  45. Biogaz Energetyka Polska Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000355204
  46. Bir-inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000314298
  47. Biuro Usług Księgowych Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000180259
  48. Biurosystem- Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000023131
  49. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  50. Bydgoska Fabryka Narzędzi Befana Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000042010

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Świadczenie kompleksowych usług w zakresie całodobowego przechowywania pojazdów i ich części zatrzymanych dla celów procesowych wraz z ich holowaniem na teren parkingu dla KPP Proszowice
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, Kraków
    1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na zlecenie Policji kompleksowych usług
    w zakresie całodobowego przechowywania (zabezpieczenia) wraz z holowaniem (przewozem) na parkingach strzeżonych pojazdów i ich części zabezpieczanych przez Policję dla celów procesowych (dowodowych) na potrzeby: Komendy Powiatowej Policji w Proszowicach (KPP Proszowice)
    2. Zakres podstawowych czynności wchodzących w skład każdorazowego zlecenia na holowanie i parkowanie obejmuje:
    1) przyjęcie zlecenia i udokumentowanie go przez służbę dyspozytorską parkingu (gotowość przez okres całej doby we wszystkie dni tygodnia),
    2) dojazd holownika w określonym czasie do wskazanego przez Policję miejsca postoju pojazdu (części pojazdu),
    3) załadunek pojazdu (części pojazdu) na pojazd holujący,
    4) holowanie (przewóz) i rozładunek pojazdu (części pojazdu) na parkingu wykonawcy wraz z ich protokolarnym przyjęciem przez służbę dyspozytorską parkingu,
    5) parkowanie (przechowywanie) pojazdu (części pojazdu) na parkingu wykonawcy do czasu gdy pozostawał on będzie w dyspozycji Policji,
    6) udostępnianie pojazdu (części pojazdu) do oględzin (badań) uprawnionym osobom wskazanym przez jednostkę Policji na potrzeby, której zabezpieczono pojazd oraz każdorazowe dokumentowanie tego faktu przez służbę dyspozytorską parkingu.
    3. Wymagania techniczno-organizacyjne jakie musi spełniać parking z obsługą, aby Wykonawca mógł świadczyć usługi holowania/przewozu i parkowania, określa załącznik nr 1 do niniejszego Zaproszenia.
    4. Minimalna ilość miejsc parkingowych jaką dla potrzeb Policji musi dysponować Wykonawca została określona w załączniku nr 1 do Zaproszenia.
    5. Świadczenie kompleksowych usług w zakresie przedmiotowego zamówienia będzie odbywać się zgodnie z bieżącymi potrzebami Policji.
    6. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał w momencie zawarcia umowy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej - kontraktowej w zakresie prowadzonej działalności odpowiadającej przedmiotowi zamówienia tj. w zakresie holowania oraz całodobowego przechowywania pojazdów i ich części na kwotę minimum 100 000,00 zł obejmującą wszelkie ryzyka mogące skutkować uszkodzeniem, zniszczeniem, utratą przemieszczanych lub przechowywanych pojazdów.
  2. dostawa samochodu osobowego
    Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie, Lublin
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego o parametrach i wyposażeniu nie gorszym niż określone w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do siwz. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał serwis na terenie województwa lubelskiego.
  3. dostawa samochodu
    Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie, Lublin
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego o parametrach i wyposażeniu nie gorszym niż określone w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do siwz. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał serwis na terenie województwa lubelskiego.

Inne osoby dla Krasuski (93 osoby):