Kogo reprezentuje osoba

Krężel Arkadiusz Tadeusz

w KRS

Arkadiusz Tadeusz Krężel

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Arkadiusz
Drugie imię:Tadeusz
Nazwisko:Krężel
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Czechowice-dziedzice (Śląskie), Katowice (Śląskie), Koszalin (Zachodniopomorskie), Kraków (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:12 w aktualnych firmach, 49 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jarosław, Broll Józef Antoni, Chojnacki Dariusz, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jeznach Krzysztof, Karkosik Roman Krzysztof, Krzywoń Tomasz Piotr, Kutnik Mirosław, Langier Tomasz, Lisiecki Piotr Bolesław, Litwiński Jarosław Paweł, Lubowiecki Paweł Zdzisław, Matłach Magdalena, Misiakiewicz Marek Józef, Musiał Przemysław Wiesław, Ociepa Agnieszka Edyta, Prószyński Maciej, Regulski Rafał Wiktor, Siemieniec Janusz Franciszek, Spik Józef Antoni, Swoboda Czesław Michał, Tupta Piotr Grzegorz, Wiśniewski Piotr, Wściubiak Hankó Karina Paulina, Zymek Wojciech, Łatka Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walarowski Krzysztof Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Bednorz Dariusz Jan, Bielańska Barbara, Budzanowski Mikołaj Edward, Czeszak Sławomir, Felczak Bolesław, Grądkiewicz Łukasz, Iwanejko Małgorzata Teresa, Kęszczyk Grabowska Agata, Mol Robert Emil, Niezgoda Tomasz Andrzej, Pakiet Jacek, Rachwalski Marek, Sęk Tomasz Marcin, Śmieszek Zbigniew, Sochaj Paprota Aleksandra Anna, Świstak Rafał, Szeliga Piotr Tadeusz, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Woźniak Jan, Ziaja Jan, Łatka Andrzej Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Strzemieczna Marcela
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Bednarski Robert, Chełchowski Adam, Cywiński Marek, Firlej Maciej Marek, Gąsiorek Bogusław Franciszek, Górowski Piotr, Guryniuk Marcin Jacek, Iwanejko Małgorzata, Karkosik Roman Krzysztof, Kowalczyk Wojciech, Krawczyk Andrzej, Libold Andrzej Maciej, Lisiecki Piotr Bolesław, Misiakiewicz Marek Józef, Nieboj Adam Hubert, Sendal Jan, Śmigielski Kazimierz, Szeliga Piotr Tadeusz, Wamposzyc Małgorzata Maria, Wiśniewski Janusz Kazimierz, Woźniak Jan Józef, Ziaja Jan, Łagowski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zug Jerzy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jasiakiewicz Danuta, Klim Franciszek, Kowalski Tadeusz, Malewicz Anna, Małecki Aleksander, Muszkiewicz Herok Irena, Nowak Barbara, Stefanowicz Jerzy, Szczepańska Anna, Szewczyk Jan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerwiński Tomasz Edmund, Jasiński Andrzej, Karkosik Roman, Kowalczyk Wojciech, Krupa Marcin Paweł, Waldowska Małgorzata Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gajewski Andrzej Stanisław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Błaszczyk Paweł, Chełchowski Adam, Chruściak Joanna, Cybulski Marcin, Czyżycka Cweti, Dobies Kamil Dominik, Grabarek Marek Józef, Guryniuk Marcin Jacek, Iwanejko Małgorzata Teresa, Jankowski Tomasz Paweł, Jeżak Robert, Kącprowicz Marek Tomasz, Kamiński Sławomir, Karkosik Roman Krzysztof, Kęszczyk Grabowska Agata, Kostrzewa Jacek Stanisław, Lisiecki Piotr Bolesław, Miller Paweł, Mroczkowski Marek, Pakulski Damian, Peczela Bogusław Jan, Pietka Tadeusz, Popławski Jerzy Adam, Rutecki Paweł, Sędzikowski Krzysztof Jan, Sitarski Ireneusz Robert, Skoczeń Robert Dariusz, Szeliga Piotr Tadeusz, Szulc Miłosz Paweł, Tokłowicz Paweł, Urbaniak Zygmunt, Wiśniewski Janusz Kazimierz, Woźniak Jan Józef, Wściubiak Hankó Karina Paulina, Żebrowski Andrzej Stanisław, Żukowski Mariusz Marcin, Zwierz Waldemar Jan, Łagowski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurawski Jacek Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bilska Monika Renata, Boni Michał Jan, Celiński Krzysztof Henryk, Chyczewski Waldemar Marek, Gontarczyk Kazimierz, Kawecki Janusz, Kogut Stanisław, Kotłowski Aleksander Stanisław, Kujda Kazimierz Stanisław, Lach Janusz Maciej, Lalik Jan, Mamiński Krzysztof Wacław, Męclewski Maciej, Niemiec Krzysztof Józef, Pałaszewski Tomasz, Pidek Ryszard, Protasewicz Wiesław Tomasz, Sawicki Piotr Andrzej, Skrzypek Sławomir Stanisław, Świrski Zygmunt, Waligórski Bogdan Kazimierz, Wielądek Franciszek Adam, Wiśniewska Halina Wiesława, Wojciechowski Andrzej Filip, Wojdal Jarosław Maciej, Zaborowski Jan Jerzy, Żołnierzak Radosław Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurkowski Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Chełchowski Adam, Chojenka Elżbieta, Grycewicz Wiktor, Kacprowicz Marek, Karbowiak Jakub Szymon, Karkosik Roman Krzysztof, Peczela Bogusław Jan, Popławski Jerzy Adam, Sawic Tadeusz Józef, Sędzikowski Krzysztof Jan, Szeliga Piotr Tadeusz, Urbaniak Zygmunt, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Woźniak Jan, Żukowski Mariusz Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wlezień Aleksander
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof, Bulanowski Kazimierz Władysław, Chełchowski Adam, Dobies Kamil, Figura Wołek Wirginia, Górowski Piotr Paweł, Grzesiak Zbigniew, Iwanejko Małgorzata, Killich Andrzej, Libold Andrzej Maciej, Mazur Grażyna, Palukiewicz Wojciech Józef, Pałaszewska Lidia, Psut Adam, Sendal Jan, Śmigielski Kazimierz, Smoleń Adam Marian, Szeliga Piotr Tadeusz, Tokłowicz Paweł, Wiśniewski Miłosz, Wiśniewski Piotr, Woźniak Jan Józef, Ziaja Jan, Łagowski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wenecki Tadeusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białek Mariusz Artur, Chwist Artur Adam, Chwist Daniel Krzysztof, Galos Aleksander Tadeusz, Harczuk Grażyna Joanna, Kałwa Tomasz Jacek, Konieczny Tadeusz Krzysztof, Kwapiński Bernard, Matuszkiewicz Dariusz Artur, Nowakowski Maciej, Onichimowska Rojek Alicja, Piskorz Danuta, Rutkowska Zofia Barbara, Schwarz Jan, Zajączkowski Jan Mateusz, Zasada Sobiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zasada Sobiesław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Bogusławski Sebastian Wojciech, Chełchowski Adam, Ciastek Lucjan, Dobies Kamil Dominik, Górowski Piotr Paweł, Grzyb Dariusz, Herbinger Urszula Stefania, Iwanejko Małgorzata Teresa, Kacprowicz Marek Tomasz, Kamiński Zbigniew Jerzy, Karkosik Roman Krzysztof, Libold Andrzej Maciej, Lisiecki Piotr Bolesław, Michalczuk Rafał Marcin, Musiałowski Andrzej, Sendal Jan, Siemieniec Janusz, Śmigielski Kazimierz, Świstak Rafał, Szeliga Piotr Tadeusz, Urbaniak Zygmunt, Walczak Marcin Piotr, Waldowska Małgorzata Anna, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Ziaja Jan, Zwierz Waldemar Jan, Łagowski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziarko Zdzisław Jan
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarska Agnieszka, Bubiłek Maria, Emami Iman, Evens Corinne, Gierała Robert, Hill William Brent, Jarosz Leszek Henryk, Jędrzejczyk Robert Andrzej, Kosiński Roman, Kowalczyk Barbara Maria, Luel Simon, Maj Marek Antoni, Pietrzyk Robert Paweł, Szafrański Piotr, Wajs Maria Teresa, Witkowski Dariusz Tomasz, Łukowski Jerzy Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoniewska Julita Anna
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Celiński Krzysztof Henryk, Depczyński Karol Marek, Folejewski Wojciech, Gebel Piotr Zenon, Góralewski Piotr Andrzej, Jasiński Antoni, Jaworska Magdalena Małgorzata, Kawaler Artur, Kałłaur Jacek, Kruk Tomasz, Lach Janusz Maciej, Majerczak Józefa, Marszał Irena Barbara, Męclewski Maciej, Mochocki Marcin, Partyka Jacek, Paszkiewicz Remigiusz Jan, Pawłowski Andrzej, Piechel Jan Piotr, Piecuch Ireneusz Maciej, Popowicz Gabriela Zdzisława, Skoczylas Stanisław, Warsza Tomasz, Wojciechowski Andrzej Filip, Wołowiec Aleksander Adam, Wyborski Piotr, Żebrowski Andrzej Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwiernik Teresa Anna
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boniuszko Elżbieta Danuta, Brochwicz Donimirski Konstanty Jan, Bylicki Maxymilian Andrzej, Chlebosz Dorota, Czeszejko Sochacki Krzysztof Kazimierz, Dorosz Andrzej Stanisław, Garapich Michał Paweł, Gil Mieczysław, Gosztyła Tadeusz Andrzej, Grabarek Marek, Głowacki Włodzimierz, Hockuba Zbigniew Józef, Kowalak Bronisława Barbara, Kuźma Tadeusz, Kwiatkowski Stefan, Malewicz Anna, Muck Piotr Józef, Nadolnik Bogusław Edmund, Nawolski Józef, Niebisz Elżbieta Bogumiła, Nowak Edward Edmund, Olszewski Wiesław Jan, Ortyl Władysław, Paradowska Elżbieta, Pałaszewski Tomasz, Pełka Piotr, Rudnicki Maciej Franciszek, Sadowy Marta, Skowron Waldemar, Sopoćko Andrzej Marek, Stolarz Adam Witold, Świętczak Halina Joanna, Tarnowski Jacek Władysław, Weitz Wiesław, Wojtasiewicz Ewa, Wojtczak Aldona, Wysocka Halina, Zieliński Marcin Mikołaj, Zimmer Drabczyk Katarzyna Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuk Krzysztof Jan
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aleksandrowicz Adam, Cole Gerard, Covic Zeljko, Hrvoje Perković, Johan Swarts Berend, Kebe Bojan, Klobas Blazenka, Kulis Drazena, Majcen Barbara, Mak Dubravko, Nitka Michał Stanisław, Oxley Martin Robert, Perković Hrvoje, Pierzchała Jarosław Bogdan, Rajković Ivica, Rajković Iviica, Szczypka Franciszek, Szewczyk Jacek, Trojański Bogdan, Wopp Jadwiga Maria, Zelimir Vuksic

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuk Jerzy
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Antosik Jarosław Wojciech, Augustynowicz Cezary Zbigniew, Baryś Aleksander Mikołaj, Bednarski Robert, Bogolubow Jan, Bogusławski Sebastian, Budzanowski Mikołaj Edward, Chełchowski Adam, Ciarka Rodzyńska Małgorzata, Cich Adam, Cierocka Leokadia, Czopek Elżbieta Stanisława, Czyżycka Cweti, Dobies Kamil Dominik, Dziedzic Kozłowska Małgorzata Jolanta, Gajdka Jacek Sławomir, Gawrych Anna Krystyna, Góralski Mirosław Jerzy, Grzelczak Czesława, Hopfer Przemysław, Iwanejko Małgorzata Teresa, Jakubowska Jolanta Zofia, Janyst Artur, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jeznach Krzysztof, Kamiński Zbigniew Jerzy, Karkosik Roman Krzysztof, Kastelik Mirosław Janusz, Kawczyńska Alicja, Klimorowska Maria Zuzanna, Kowalczyk Wojciech Paweł, Kowallek Marcin, Koźlicki Jerzy Stanisław, Kołodziejczyk Krzysztof, Krohn Marlena Ewa, Królewicz Bartosz, Kuczmański Krzysztof, Kudłacik Marek Andrzej, Kurzawski Mateusz Łukasz, Kutnik Mirosław, Lang Paweł Daniel, Lisiecki Piotr Bolesław, Malik Maciej Jacek, Mańka Stanisław, Masalska Dorota Barbara, Menes Malinowska Iwona Małgorzata, Michalczuk Rafał Marcin, Michniuk Jarosław, Miller Paweł, Mroczkowski Marek, Olkiewicz Edward Kazimierz, Pakiet Jacek, Pakulski Damian, Paw Przemysław Adam, Paździerski Arkadiusz, Pierzchała Tomasz Stanisław, Piętka Tadeusz, Podlipski Andrzej, Połeć Mirosław Stanisław, Pyszkowski Cezary Stanisław, Rudak Krzysztof Andrzej, Schab Maciej Jarosław, Sędzikowski Krzysztof Jan, Siemieniec Janusz, Sierka Wojciech Cezary, Surówka Paweł Henryk, Szafron Adam Henryk, Szatan Paweł Marek, Szeliga Piotr Tadeusz, Szwarc Krzysztof Antoni, Tokłowicz Paweł, Urbaniak Agnieszka Weronika, Urbaniak Zygmunt, Waldowska Małgorzata Anna, Waloch Małgorzata Krystyna, Waszkiewicz Sambor Józef, Wieczorek Roman Stanisław, Wirzeska Nowokuńska Aleksandra Maria, Wiśniewski Janusz Kazimierz, Wiśniewski Miłosz Piotr, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Wojciechowski Adam, Wojciechowski Zbigniew Krzysztof, Wójcik Jacek, Żarecka Piątkowska Małgorzata Janina, Zarzecki Bartłomiej Edward, Ziaja Jan, Zielonka Fabian Damian, Żółtowski Dariusz, Żukowski Mariusz Marcin, Zwierz Waldemar Jan, Łagowski Piotr, Łapiński Paweł Andrzej, Łatka Andrzej Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobolewski Krzysztof Robert
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowska Anna, Brygidyn Maciej Aleksander, Choroszy Adam Lesław, Folcik Józef Michał, Gaik Franciszek, Kaczmarczyk Zdzisław Władysław, Ogrodnik Andrzej, Piskorz Danuta Janina, Smoleń Adam Marian, Wiśniewski Marek, Wojtas Lesław Jan, Zasada Sobiesław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopatowski Sławomir Wilhelm
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anders Elżbieta Małgorzata, Bogumił Marek Waldemar, Dadacz Joanna, Dziura Sławomir, Fogiel Ewa, Gaik Franciszek, Hamera Lech Jan, Jaworska Anna Maria, Jędrzejewski Andrzej Ireneusz, Kasprzyk Anna, Kobierski Zdzisław, Mroczek Barbara Anna, Nosowicz Ryszard Stanisław, Pamuła Miłosz Marcin, Perz Marcin Sebastian, Pełka Piotr, Rasała Maria, Tkaczyk Cezary, Wajrach Katarzyna Elżbieta, Wasilewski Sławomir Cezary, Wroński Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Jarosław Paweł
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Marian, Czyżycka Cweti, Guryniuk Marcin, Holeksa Bogusław, Nogowczyk Janusz, Olesińska Elżbieta, Siarkowski Marcin, Smoleń Adam, Szczepaniak Hubert, Twardoch Teresa Elżbieta, Warońska Beata, Wysocka Halina, Żabiński Dariusz, Zieliński Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Złotkiewicz Kidyba Dorota Stanisława
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antolski Zdzisław, Dziedzic Lucyna, Góralewski Piotr, Jędrzejczyk Lucyna Bernardyna, Kocańda Elżbieta, Kowalak Bronisława Barbara, Michalak Janusz, Moskalewicz Marcin, Obrusiewicz Marek, Osęka Marian, Peter Robert Krzysztof, Stolarz Adam Witold, Szewczak Irena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Uraczyńska Marzenna Karolina
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barwicz Andrzej, Biliński Janusz Tomasz, Czekaj Mirosław Wojciech, Czyżycka Cweti, Dembczyński Jerzy Kazimierz, Kaczmarek Andrzej Jan, Kowalak Bronisława Barbara, Krystowski Krzysztof, Legut Piotr Jan, Lityński Karol Tadeusz, Mańkowski Stanisław Maria, Mazurkiewicz Adam, Mały Wojciech Paweł, Romanowski Karol Jerzy, Wiśniewska Halina Wiesława, Woźnicki Jerzy Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyzak Paweł
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ferenc Witold, Frydrych Klaudiusz, Kałwa Tomasz Jacek, Mierzwiński Marcin Jerzy, Piskorz Danuta Janina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wronka Mieczysław Piotr
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowska Kuczyńska Anna, Chałas Romuald Tadeusz, Chwist Daniel Krzysztof, Czyżycka Cweti, Gmiter Barbara Halina, Kałwa Tomasz Jacek, Mierzwiński Marcin Jerzy, Młyńczak Tadeusz Witold, Oporski Jacek, Piskorz Danuta Janina, Rogowska Janina Kazimiera, Różański Jacek Maszko, Rozesłaniec Robert Seweryn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemniak Grzegorz
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guryniuk Marcin Jacek, Krężel Arkadiusz, Popławski Jerzy Adam, Popławski Jerzy Adam, Tokłowicz Paweł, Tokłowicz Paweł
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bubacz Łukasz, Dobies Kamil Dominik, Iwanejko Małgorzata Teresa, Szeliga Piotr Tadeusz, Urbaniak Agnieszka Weronika, Urbaniak Zygmunt, Wojciechowski Zbigniew Krzysztof, Żarecka Piątkowska Małgorzata Janina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sztuba Wojciech Marek
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brdulak Halina, Cywiński Marek, Furgalski Adrian Rafał, Gajewski Jerzy Marian, Klammer Marcin Amadeusz, Klimkiewicz Henryk, Klimkiewicz Jakub Stanisław, Król Jan Władysław, Kurpias Wadim Piotr, Latawiec Tomasz, Nowak Wiesław Jerzy, Stańczuk Maciej, Sweklej Tomasz, Syryjczyk Tadeusz Andrzej, Szuba Tomasz, Tomasik Artur Piotr, Trzaska Marcin, Winiarski Paweł Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Soroczyński Bartosz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4pin Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000681946
  2. A-1. Analizy, Wyceny, Doradztwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262156
  3. A.e. Wind S.A., Warszawa − KRS 0000610284
  4. Accessory Business Services Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000341752
  5. Accreo Fiscal Representative Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305801
  6. Accreo Legal M. Roszkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000389644
  7. Accreo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000445820
  8. Acmed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000351233
  9. Ado-med Kliniki Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000360164
  10. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  11. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  12. Agencja Rozwoju Regionalnego W Starachowicach, Starachowice − KRS 0000057993
  13. Air Business Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000258774
  14. Ajp Logistic Sp. Z O.O., Biała Podlaska − KRS 0000540819
  15. Akademia Rozwoju Filantropii W Polsce, Warszawa − KRS 0000118794
  16. Akj Zdrowie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000343213
  17. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  18. Alfa 1 Sp. Z O.O., Nowa Biała − KRS 0000720462
  19. Allecco Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000741194
  20. Alma Market S.A., Kraków − KRS 0000019474
  21. Alpha Technology Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000706595
  22. Alpha Technology Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000536195
  23. Altus S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  24. Alueco Sp. Z O.O., Warszewice − KRS 0000512070
  25. Ameno Star Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000640141
  26. Ametis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000854126
  27. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  28. Andromeda Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000383249
  29. Andromeda Productions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339982
  30. Argentum Invest Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000555466
  31. Argentum Invest Sp. Z O.O. Sp. J., Kraków − KRS 0000879362
  32. Argentum Invest Sp. Z O.O. Sp. J. Sp. J., Kraków − KRS 0000878899
  33. Arion Szpitale Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347035
  34. Arma Invest Sp. Z O.O., Jabłonowo − KRS 0000530590
  35. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  36. Art City Eko-park Sp. Z O.O. Sp. J., Kraków − KRS 0000878896
  37. Asset Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000574043
  38. Assw Wasilewski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000280315
  39. Athlete Fund S.A., Warszawa − KRS 0000527548
  40. Ats S.A., Toruń − KRS 0000308419
  41. Auto Special Sobiesław Zasada S.A. Spółka Komandytowo-akcyjna Spółka Komandytowo-akcyjna, Modlniczka − KRS 0000891162
  42. Automobilklub Polski, Warszawa − KRS 0000026215
  43. Automobilklub Polski Centrum Szkoleń Motorowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000731692
  44. Autosan Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000199916
  45. Autotraper Zasada Sp. J., Kraków − KRS 0000743033
  46. B Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435355
  47. B2b Soft Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000151637
  48. Baltic Green Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441363
  49. Baltic Green Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440952
  50. Baltic Operator Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000735044

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 01cyberaton Proenergy S.A., Warszawa − KRS 0000293918
  2. 123ratio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000146666
  3. 3e Liniewo Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000309453
  4. Abakus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229517
  5. Acar Developer Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000242604
  6. Acar S.A. W Szczecinku, Szczecinek − KRS 0000044267
  7. Acari Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000133368
  8. Access Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051978
  9. Acure Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374648
  10. Adatex Deweloper S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000451245
  11. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  12. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  13. Aesco Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395738
  14. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  15. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  16. Afta Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000113652
  17. Aga Light Plus Sp. Z O.O., Starachowice − KRS 0000097711
  18. Agencja Inwestycyjna Corp-sa S.A., Warszawa − KRS 0000034662
  19. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  20. Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000143609
  21. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  22. Agencja Turystyczna Federacji Związków Zawodowych Pracowników Pkp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087426
  23. Agiofunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000297821
  24. Agro Global Trade Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000259440
  25. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  26. Agrochem Puławy Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000433141
  27. Ahp Investments Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000403578
  28. Ahp Logistyka Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000463532
  29. Akf Leasing Polska S.A., Warszawa − KRS 0000288472
  30. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  31. Alior Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000350402
  32. Allerpasz Sp. Z O.O., Golub-dobrzyń − KRS 0000050826
  33. Allianz Biznes Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275605
  34. Alpha Technology Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000366596
  35. Alta S.A., Warszawa − KRS 0000149976
  36. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  37. Alumetal Poland Sp. Z O.O., Nowa Sól − KRS 0000303315
  38. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  39. Aluminium Handel - Grupa Impexmetal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000026615
  40. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  41. Aluminium Recykling Organizacja Odzysku S.A., Konin − KRS 0000113933
  42. Aluprof S.A., Bielsko-biała − KRS 0000106225
  43. Aluteam Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000259576
  44. Amber Tv Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000067966
  45. Amc Alfa Metalcraft Corporation Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036377
  46. American Heart Of Poland S.A., Ustroń − KRS 0000398373
  47. Amk Kraków S.A., Kraków − KRS 0000053358
  48. Amw Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000003772
  49. Amz Głowno Sp. Z O.O., Głowno − KRS 0000002868
  50. Anew Institute Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000310396

Powiązane przetargi (61 szt.):
  1. Udostępnienie na rzecz Gminy do eksploatacji tymczasowego przejścia dla pieszych w poziomie szyn przez tory nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14 w km 68,878 linii nr 62 Tunel- Sosnowiec w stacji Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce, jako łącznika ul. Towarowej i ul. Transportowej w Dąbrowie Górniczej.
    Zamawiający: Gmina Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza
    1. Przedmiotem zamówienia jest
    udostępnienie na rzecz Gminy Dąbrowa Górnicza do eksploatacji tymczasowego przejścia dla pieszych w
    poziomie szyn przez tory nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14 w kilometrze 68,878 linii nr 62 Tunel - Sosnowiec w
    stacji Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce, jako łącznika ul. Towarowej i ul. Transportowej w Dąbrowie Górniczej.
    2. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie polegać na : 1) zamknięciu dla ruchu pociągów toru nr 6 oraz toru
    nr 8 w stacji Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce, 2) ograniczeniu prędkości biegu pociągów do 20 km/h w torze nr
    1 oraz torze nr 2 linii nr 62 od km 68,853 do km 68,903, 3) udostępnieniu energii elektrycznej do celów
    oświetlenia przejścia. 3. Tymczasowe przejście dla pieszych, o którym mowa w pkt. 1 wraz ze wszystkimi
    integralnie związanymi urządzeniami, nawierzchnią przejścia, osygnalizowaniem, wygrodzeniem, labiryntami,
    słupami oświetleniowymi stanowi własność Gminy. 4. Szczegółowa lokalizacja przejścia dla pieszych stanowi
    załącznik Nr 1 do projektu umowy.
    5. Uszczegółowienie sekcji IV.6 ogłoszenia: INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ:
    Cena wybranej oferty (bez VAT): 296 716,80 zł, Oferta z najniższą ceną (bez VAT): 296 716,80 zł, Oferta z najwyższą ceną (bez VAT): 296 716,80 zł. Miesięczna opłata za eksploatację przejścia (bez VAT): 24 726,40 zł.
  2. Modernizacja linii kolejowej nr 306 na odcinku Krapkowice-Prudnik modernizacja toru nr 7 w stacji Krapkowice - zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: PKP PLK S.A. ul. Targowa 74, 03-734 Warszawa, w imieniu której działa PKP PLK S.A. Centrum Realizacji Inwestycji, ul. Targowa 74, 03-734 Warszawa, reprezentowane przez PKP PLK S.A. Oddział we Wrocławiu ul. Joannitów 13, 50-525 Wrocław, Wrocław
    Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją toru nr 7 w stacji Krapkowice.
    Zakres zadania:
    - wymiana nawierzchni toru nr 7 -0,520 km,
    - wymiana doborów podrozjazdnic - 3 kpl.
    - wycinka drzew i krzewów
    Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Programie Funkcjonalno Użytkowym, stanowiącym Załącznik Nr 1 do Zaproszenia oraz w Rozbiciu ceny ofertowej, stanowiącym Załącznik Nr 3 do Zaproszenia.
  3. Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja linii kolejowej nr 273 na odcinku Głogów - Zielona Góra - Rzepin - Dolna Odra - Wymiana nawierzchni kolejowej Czerwieńsk Tow. - Radnica - Budachów tor nr 2 od km 172,100 do km 189,808 wraz z robotami towarzyszącymi
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w imieniu której działa Centrum Realizacji Inwestycji Region Śląski, ul. 3 Maja 16, 41-200 Sosnowiec, Warszawa
    Przedmiot zamówienia uzupełniającego obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na: 1) przebudowie na po. Bytnica peronów nr 1 i 2 wraz z odwodnieniem, warstwą ochronną, małą architekturą i świetleniem; 2) poszerzeniu skarpy nasypu w torze nr 2 od km 172,200 - 172,800 - 600mb; 3) wbudowaniu warstwy ochronnej na długości peronów: po. Nietkowice, po. Bedów oraz na stacji Radnica w torze nr 2 na długości 700m w nowej lokalizacji (przesunięcie toru - max 1,5m); 4) wymianie konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej - 22 szt. i bramki trakcyjnej 1- 1 szt.
  4. Usługi geofizyczne -wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) na nieruchomościach przeznaczonych do rozdysponowania
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy we Wrocławiu, Wrocław
    3.1 Wspólny Słownik Zamówień: 71.35.50.00-1 Usługi pomiarowe. 3.2 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług zwiadowczych badań geofizycznych metodą sondowań geoelektrycznych elektrooporowych (SGE) na nieruchomościach przeznaczonych do rozdysponowania i sporządzenia na ich podstawie opinii dotyczących możliwości występowania na poszczególnych nieruchomościach złóż. Wykaz nieruchomości na których będzie wykonywana usługa stanowi załącznik do SIWZ. 3.3 Celem zamówienia usługi objętej przetargiem jest ustalenie, czy na wskazanych w wykazie nieruchomościach, występują bądź nie występują złoża. Należy wskazać rodzaj kopaliny, szacunkowe zasoby złoża oraz parametry złoża możliwe do określenia oraz ustalić czy istnieje ekonomiczna opłacalność wydobycia złóż. 3.4 Wykonana dokumentacja powinna zawierać w szczególności: a) metodykę i zakres wykonanych badań, b) wyniki badań rodzaju i jakości kopaliny, wraz z obliczeniami średnich parametrów dla złoża, c) podsumowanie i wnioski, d) mapa dokumentacyjna wykonanych badań geofizycznych wraz z zaznaczonym obszarem badanej nieruchomości, e) przekroje geoelektryczne, f) kopie lub uwierzytelnione odpisy dokumentów, których treść ma istotne znaczenie dla opracowanej dokumentacji. Dokumentację należy sporządzić w dwóch egzemplarzach. Dla każdej pozycji wskazanej w wykazie nieruchomości na których będą wykonywane usługi należy wykonać odrębne opracowanie (druga kolumna tabeli załącznika do SIWZ). 3.5 Wykonawca powinien zapoznać się ze wszystkimi, dostępnymi archiwalnymi materiałami geologicznymi, geofizycznymi łącznie z wynikami wierceń geologicznych/geotechnicznych o ile takie były wykonywane. Powinien też wykorzystać szczegółowe mapy geologiczno-gospodarcze. Zamawiający nie dysponuje informacjami o wcześniej wykonanych pracach geologicznych z obszaru, na którym planowane jest wykonanie prac geofizycznych. Zamawiający wymaga zdobycia przez Wykonawcę na jego koszt i jego staraniem wszelkich informacji niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia oraz wyczerpującej analizy. 3.6 Zamawiający wymaga od Wykonawcy zrealizowania zamówienia z należytą starannością i świadomością że nienależyte przeprowadzenie badań i analiz może narazić Skarb Państwa na straty, gdyż występowanie złóż ma znaczący wpływ na wartość rynkową nieruchomości. Ilość sondowań powinna być ustalona przez Wykonawcę przy uwzględnieniu istniejących w terenie warunków terenowo-topograficznych i budowy geologicznej. Zamawiający nie ustala maksymalnej ilości sondowań pozostawiając decyzję wykwalifikowanym Wykonawcom, którzy winni wykonać sondowania w ilości zapewniającej uzyskanie wiarygodnych i rzetelnych informacji dotyczących złóż. Zamawiający ustala minimalną ilość sondowań w ilości jednego sondowania na 1 hektar powierzchni nieruchomości w rozstawach pomiarowych AB, gwarantujących rozpoznanie osadów do głębokości ok. 50 m. 3.7 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie podzielono na 7 odrębnych przedmiotów zamówienia. Przedmiot 1: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) na nieruchomości w obrębie Łososiowice, Gmina Wołów, Powiat wołowski działka nr 7/28. Przedmiot 2: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) na nieruchomości w obrębie Nowa Wieś Goszczańska, Gmina Twardogóra, Powiat oleśnicki działki nr 80, 96. Przedmiot 3: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) na nieruchomości w obrębie Mokrzeszów, Gmina Świdnica, Powiat świdnicki działki nr 42,49. Przedmiot 4: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) na nieruchomości w obrębie Chwałów, Gmina Mietków, Powiat wrocławski działki nr 19,20,21,22, oraz nieruchomości położonej na działce nr 5/1 obręb Tworzyjanów, Gmina Marcinowice, Powiat Świdnicki. Dla każdej z wymienionych działek należy wykonać odrębne opracowanie. Przedmiot 5: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) na nieruchomości w obrębie Janowice Duże, Gmina Krotoszyce, Powiat legnicki działki nr 106/43, 100/3, 101/1, 102/3, 102/6, 102/8, 104/1, 104/3, 103, 105/1, 105/3, oraz w obrębie Dunino działki nr 160/1, 161/3, 161/5, 161/7, 162, 163/1, 164/1, 167, 168, 169, 170, 171/1, 171/3, 172/1, 172/3 Dla każdego wymienionego obrębu należy wykonać odrębne opracowanie. Przedmiot 6: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) na nieruchomości w obrębie Siedlce, Gmina Oława, Powiat oławski działki nr 55/5, 55/7, 584, oraz w obrębie Zakrzów działki nr 1/5, 3/1, 4. Przedmiot 7: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) na nieruchomości w obrębie Złotniki, Gmina Krotoszyce, Powiat legnicki działki nr 95/3, 95/4, 95/5, 95/6. 3.8 Części nie mogą być dzielone przez Wykonawców, oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w zadaniu częściowym zostaną odrzucone..
  5. Wymiana uszkodzonych i uzupełnienie brakujących elementów przytwierdzenia szyn do podkładów w ramach zadania Rewitalizacja linii kolejowej nr 16 na odcinku Łódź Widzew- Zgierz
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. reprezentowane przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Warszawie, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest wymiana uszkodzonych i uzupełnienie brakujących elementów przytwierdzenia szyn do podkładów wraz z ich konserwacją, w torze nr 1 na odcinku Łódź Widzew - Zgierz. Zrealizowanie tych robót jest konieczne dla uzyskania i utrzymania, na eksploatowanym odcinku toru, stanu zgodnego z wymaganiami i standardami technicznymi dla nawierzchni torowej oraz dla zapewnienia prawidłowej pracy toru bezstykowego.
    Zamówienie obejmuje:
    a) Sporządzenie harmonogramu robót,
    b) Wykonanie robót budowlanych,
    c) Sporządzenie dokumentacji powykonawczej
  6. Wykonanie bezinwazyjnych badań geofizycznych na wybranych odcinkach wałów przeciwpowodziowych w 2015 roku
    Zamawiający: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bezinwazyjnych badań geofizycznych na wybranych odcinkach wałów przeciwpowodziowych w 2015 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (wymagania zamawiającego odnośnie przedmiotu zamówienia) został określony w załączniku nr 5 do SIWZ - wzór umowy, załączniku nr 6 do SIWZ - opis przedmiotu zamówienia, załączniku nr 7 do SIWZ - wymagania dotyczące badań geofizycznych.
  7. Opracowanie dokumentacji wykonawczej wraz z przedmiarem robót oraz wykonanie dodatkowych prac związanych z adaptacją pomieszczeń Nastawni Dysponującej w Rzeszowie dla zabudowy urządzeń LCS mających obsługiwać odcinek Rzeszów - Dębica w ramach projektu POIiŚ Nr 7.1-30 Modernizacja linii kolejowej E30/C-E30, odcinek Kraków - Rzeszów, etap III
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Region Południowy, Kraków
    Opracowanie dokumentacji wykonawczej wraz z przedmiarem robót oraz wykonanie dodatkowych prac związanych z adaptacją pomieszczeń Nastawni Dysponującej w Rzeszowie dla zabudowy urządzeń LCS mających obsługiwać odcinek Rzeszów - Dębica w ramach projektu POIiŚ Nr 7.1-30 Modernizacja linii kolejowej E30/C-E30, odcinek Kraków - Rzeszów, etap III
  8. Usługi prawnicze polegające na wykonywaniu zastępstwa procesowego przed sądami, trybunałami lub innymi organami orzekającymi lub doradztwie prawnym w zakresie zastępstwa procesowego
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ul. Targowa 74, 03-734 Warszawa reprezentowana przez Centrum Realizacji Inwestycji Region Północny, Gdańsk
    Przedmiotem umowy są usługi prawnicze na rzecz Zamawiającego polegające na wykonaniu zastępstwa procesowego we wszystkich instancjach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, stałymi sądami polubownymi, sądami polubownymi ad hoc, arbitrażami, komisjami rozjemczymi, trybunałami lub innymi organami orzekającymi, w których w trakcie obowiązywania niniejszej Umowy Zamawiający udzieli Wykonawcy pełnomocnictwa oraz doradztwie prawnym w zakresie zastępstwa procesowego w sprawach roszczeń kierowanych przeciwko lub podnoszonych przez Zamawiającego. W szczególności Zamawiający zleca zastępstwo procesowe oraz doradztwo prawne związane z zastępstwem procesowym w następujących sprawach: 1) z powództwa SALCEF COSTRUZIONI EDILI E FERROVIARIE S.P.A z/s w Rzymie (Sąd Okręgowy w Warszawie, XXVI Wydział Gospodarczy, sygn. akt XXVI GC 936/14), 2) roszczeń SALCEF COSTRUZIONI EDILI E FERROVIARIE S.P.A z/s w Rzymie w związku z inwestycją dotyczącą rewitalizacji i modernizacji tzw. Helskiego korytarza kolejowego (linii kolejowej nr 213 Reda - Hel)
  9. Udostępnienie na rzecz Gminy do eksploatacji tymczasowego przejścia dla pieszych w poziomie szyn przez tory nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,10, 12, 14 w km 68,878 linii nr 62 Tunel - Sosnowiec w stacji Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce, jako łącznika ul. Towarowej i ul.Transportowej w Dąbrowie Górniczej
    Zamawiający: Gmina Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza
    Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest
    w trybie wolnej ręki o wartości zamówienia poniżej kwoty dla dostaw i usług określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013r., poz. 907 z późn. zm.).
    1. Przedmiotem zamówienia jest usługa
    polegająca na udostępnieniu na rzecz Gminy do eksploatacji tymczasowego przejścia dla pieszych w poziomie
    szyn przez tory nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,10, 12, 14 w km 68,878 linii nr 62 Tunel - Sosnowiec w stacji Dąbrowa
    Górnicza Strzemieszyce, jako łącznika ul.Towarowej i ul.Transportowej w Dąbrowie Górniczej. 2. Realizacja
    przedmiotu umowy polega na: - zamknięciu dla ruchów pociągów toru nr 6 oraz toru nr 8 w stacji Dąbrowa
    Górnicza Strzemieszyce, - ograniczeniu prędkości biegu pociągów do 20 km/h w torze nr 1 oraz torze nr 2 linii nr
    62 od km 68,853 do km 68,903, - udostępnienie energii elektrycznej do celów oświetlenia przejścia.
    Dot. sekcji IV.6 niniejszego ogłoszenia:Cena netto wybranej oferty: 24 726,40 zł
    Cena netto oferty z najniższą ceną: 24 726,40 zł Cena netto oferty z najwyższą ceną: 24 726,40 zł.
  10. Zapewnienie funkcjonowania (obsługa całodobowa) i utrzymania infrastruktury kolejowej tj. przejazdu kolejowego kat. A stanowiącego wyłącznie przejście dla pieszych w km 26,680 linii kolejowej nr 009 (E65) od dnia zawarcia umowy do czasu wybudowania kładki dla pieszych
    Zamawiający: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo, Legionowo
    Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie funkcjonowania (obsługa całodobowa) i utrzymania infrastruktury kolejowej tj. przejazdu kolejowego kat. A stanowiącego wyłącznie przejście dla pieszych w km 26,680 linii kolejowej nr 009 (E65) od dnia zawarcia umowy do czasu wybudowania kładki dla pieszych, na warunkach obowiązujących w PKP PLK S.A, przez wykwalifikowanych pracowników PLK
  11. wykonanie robót budowlanych polegające na rozbiórce istniejącego toru stacyjnego nr 3 na stacji Kuźnica i Jastarnia w ramach zadania pn. Rewitalizacja i modernizacja tzw. Helskiego korytarza kolejowego- linii kolejowej nr 213 Reda - Hel, rozszerzenie zakresu rzeczowego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013,
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Gdańsku, Gdańsk
    wykonanie robót budowlanych polegające na rozbiórce istniejącego toru stacyjnego nr 3 na stacji Kuźnica i Jastarnia
  12. IRO6ZA-216-17/2014-Modernizacja regionalnej linii kolejowej nr 311 Jelenia Góra- Szklarska Poręba Górna - modernizacja peronów na stacjach kolejowych Jelenia Góra Zachodnia i Piechowice w ramach projektu Jeleniogórska Kolej Aglomeracyjna - etap I
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział we Wrocławiu - Dział Zamówień, Wrocław
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: Modernizacja regionalnej linii kolejowej nr 311 Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna - modernizacja peronów na stacjach kolejowych Jelenia Góra Zachodnia i Piechowice w ramach projektu Jeleniogórska Kolej Aglomeracyjna - etap I.Całość przedmiotu Zamówienia obejmuje wykonanie następujących elementów:1. Realizację robót przewidzianych na lata 2014 - 2015, polegających na:- modernizacji peronów na stacjach Piechowice (peron 2) oraz Jelenia Góra Zachodnia (perony nr 1 i 2) wraz z robotami towarzyszącymi,- wymianie nawierzchni kolejowej na stacji Piechowice (tor nr 3 i 5) wraz z regulacją sieci trakcyjnej i robotami towarzyszącymi,- wymianie 8 szt. rozjazdów na stacji Piechowice,- modernizacji odwodnienia,- modernizacji oświetlenia peronów wraz z zabudową małej architektury, - przebudowy przepustu w km 13,230,- modernizacji wiaty na peronie nr 1 w stacji Jelenia Góra Zachodnia,-przebudowę urządzeń i instalacji w branży srk, telekomunikacja, sieć trakcyjna, elektroenergetyka,- usuwaniu kolizji. 2.Prace zostały podzielone na branże:- układ torowy,- obiekty budowlane- perony, wiata,- odwodnienie,- obiekty inżynieryjne,- rozbiórki,- urządzenia sterowania ruchem kolejowym (srk),- telekomunikacja,- sieć trakcyjna,- elektroenergetyka,
    - zasilanie trakcji,- elementy zagospodarowania terenu wraz z zabudową małej architektury,- wykonanie dokumentacji powykonawczej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Specyfikacjach Technicznych Wykonania Odbioru Robót Budowlanych (STWIORB) stanowiących Tom II SIWZ, Przedmiarze Robót stanowiącym Tom III SIWZ oraz Dokumentacji projektowej - Część opisowa i rysunkowa, stanowiącej Tom IV SIWZ
  13. Ułożenie kabla światłowodowego i kabla teletechnicznego na linii kolejowej nr 273 Wrocław Główny - Szczecin Główny, na odcinku Kostrzyn - Dolna Odra.
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Szczecinie, Szczecin
    Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych w ramach zadania pn. Ułożenie kabla światłowodowego i kabla teletechnicznego na linii kolejowej nr 273 Wrocław Główny - Szczecin Główny, na odcinku Kostrzyn - Dolna Odra.
  14. WYKONANIE BEZINWAZYJNYCH BADAŃ GEOFIZYCZNYCH NA WYBRANYCH ODCINKACH WAŁU PRZECIWPOWODZIOWEGO OTOKA GRABIŃSKA - ZAWISEŁCZE W KM RZEKI 241,500 - 268,300
    Zamawiający: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
    Przedmiotem zamówienie jest wykonanie bezinwazyjnych badań geofizycznych na wybranych odcinkach wału przeciwpowodziowego Otoka Grabińska - Zawisełcze w km rzeki 241,500 - 268,300. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (wymagania zamawiajacego odnośnie przedmiotu zamówienia) został określony w załączniku nr 5 do SIWZ - wzór umowy, załączniku nr 6 do SIWZ - opis przedmiotu zamówienia, załączniku nr 7 do SIWZ wymagania dotyczące badań geofizycznych
  15. Roboty dodatkowe do zamówienia pn.Podbicie toru nr 1 i 2 linii kolejowej nr 4 (CMK)Grodzisk Mazowiecki-Zawiercie na długości około 231 km oraz podbicie 26 jednostek rozjazdowych na stacji Korytów wraz z uzupełnieniem podsypki tłuczniowej i jej oprofilowaniem w ramach zad.pn.:Modernizacja linii kolejowej nr 4 Centralna Magistrala Kolejowa, nieobjęte zamówieniem podstawowym, udzielonym na podst. umowy nr 90/102/0016/12/Z/I z 04.06.2012r. na:Podbicie toru nr 1 i 2 linii kolej. nr 4 (CMK) Grodzisk Maz. -Zawiercie na dł.około 231 km oraz podbicie 26 jednostek rozjazdowych na st.Korytów.
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Lublinie, Lublin
    Roboty dodatkowe do zamówienia pn.:Podbicie toru nr 1 i 2 linii kolejowej nr 4 (CMK) Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie na długości około 231 km oraz podbicie 26 jednostek rozjazdowych na stacji Korytów wraz z uzupełnieniem podsypki tłuczniowej i jej oprofilowaniem w ramach zadania pn.: Modernizacja linii kolejowej nr 4 Centralna Magistrala Kolejowa, nieobjętego zamówieniem podstawowym, udzielonym na podstawie umowy nr 90/102/0016/12/Z/I z dnia 04.06.2012 r. na:Podbicie toru nr 1 i 2 linii kolejowej nr 4 (CMK) Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie na długości około 231 km oraz podbicie 26 jednostek rozjazdowych na stacji Korytów.
  16. Usługi geofizyczne wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) na nieruchomościach przeznaczonych do rozdysponowania
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy we Wrocławiu, Wrocław
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług zwiadowczych badań geofizycznych metodą sondowań geoelektrycznych elektrooporowych (SGE ) na nieruchomościach przeznaczonych do rozdysponowania i sporządzenia na ich podstawie opinii dotyczących możliwości występowania na poszczególnych nieruchomościach złóż. Wykaz nieruchomości na których będzie wykonywana usługa stanowi załącznik do SIWZ.
    Celem zamówienia usługi objętej przetargiem jest ustalenie, czy na wskazanych w wykazie nieruchomościach, występują bądź nie występują złoża. Należy wskazać rodzaj kopaliny, szacunkowe zasoby złoża oraz parametry złoża możliwe do określenia oraz ustalić czy istnieje ekonomiczna opłacalność wydobycia złóż.
    Wykonana dokumentacja powinna zawierać w szczególności:
    metodykę i zakres wykonanych badań
    wyniki badań rodzaju i jakości kopaliny, wraz z obliczeniami średnich parametrów dla złoża
    podsumowanie i wnioski
    mapa dokumentacyjna wykonanych badań geofizycznych wraz z zaznaczonym obszarem badanej nieruchomości
    przekroje geoelektryczne
    kopie lub uwierzytelnione odpisy dokumentów, których treść ma istotne znaczenie dla opracowanej dokumentacji
    Dokumentację należy sporządzić w dwóch egzemplarzach.
    Wykonawca powinien zapoznać się ze wszystkimi, dostępnymi archiwalnymi materiałami geologicznymi, geofizycznymi łącznie z wynikami wierceń geologicznych/geotechnicznych o ile takie były wykonywane. Powinien też wykorzystać szczegółowe mapy geologiczno-gospodarcze. Zamawiający nie dysponuje informacjami o wcześniej wykonanych pracach geologicznych z obszaru, na którym planowane jest wykonanie prac geofizycznych. Zamawiający wymaga zdobycia przez Wykonawcę na jego koszt i jego staraniem wszelkich informacji niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia oraz wyczerpującej analizy.
    Zamawiający wymaga od Wykonawcy zrealizowania zamówienia z należytą starannością i świadomością że nienależyte przeprowadzenie badań i analiz może narazić Skarb Państwa na straty, gdyż występowanie złóż ma znaczący wpływ na wartość rynkową nieruchomości. Ilość sondowań powinna być ustalona przez Wykonawcę przy uwzględnieniu istniejących w terenie warunków terenowo-topograficznych i budowy geologicznej. Zamawiający nie ustala maksymalnej ilości sondowań pozostawiając decyzję wykwalifikowanym Wykonawcom, którzy winni wykonać sondowania w ilości zapewniającej uzyskanie wiarygodnych i rzetelnych informacji dotyczących złóż. Zamawiający ustala minimalną ilość sondowań w ilości jednego sondowania na 1 hektar powierzchni nieruchomości w rozstawach pomiarowych AB, gwarantujących rozpoznanie osadów do głębokości ok. 50 m.
  17. Opracowanie dokumentacji z wyników badań geofizycznych, zgodnie z przedstawioną pracą konkursową - w ramach zadania pn. Działania zmierzające do rozwiązania problemu odpadów niebezpiecznych zgromadzonych w dolinie potoku Wąwolnica w Jaworznie - etap I - dokumentacja techniczna
    Zamawiający: Urząd Miejski, Jaworzno
    Opracowanie dokumentacji z wyników badań geofizycznych, zgodnie z przedstawioną pracą konkursową - w ramach zadania pn. Działania zmierzające do rozwiązania problemu odpadów niebezpiecznych zgromadzonych w dolinie potoku Wąwolnica w Jaworznie - etap I - dokumentacja techniczna
  18. Udostępnienie na rzecz Gminy do eksploatacji tymczasowego przejścia dla pieszych w poziomie szyn przez tory nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,10, 12, 14 w km 68,878 linii nr 62 Tunel - Sosnowiec w stacji Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce, jako łącznika ul.Towarowej i ul.Transportowej w Dąbrowie Górniczej.
    Zamawiający: Gmina Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza
    Postępowanie o udzielenie zamówienia
    publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki o wartości zamówienia poniżej kwoty dla dostaw i
    usług określonej w przepisach wydanych na podstawie art.11 ust.8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo
    zamówień publicznych (Dz.U. z 2013r, poz. 907 z póź.zm.) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na
    udostępnieniu na rzecz Gminy do eksploatacji tymczasowego przejścia dla pieszych w poziomie szyn przez tory nr
    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,10, 12, 14 w km 68,878 linii nr 62 Tunel - Sosnowiec w stacji Dąbrowa Górnicza
    Strzemieszyce, jako łącznika ul.Towarowej i ul.Transportowej w Dąbrowie Górniczej. Realizacja przedmiotu
    umowy polega na: - zamknięciu dla ruchów pociągów toru nr 6 oraz toru nr 8 w stacji Dąbrowa Górnicza
    Strzemieszyce, - ograniczeniu prędkości biegu pociągów do 20 km/h w torze nr 1 oraz torze nr 2 linii nr 62 od km
    68,853 do km 68,903, - udostępnienie energii elektrycznej do celów oświetlenia przejścia
  19. Usługi geofizyczne -wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) na nieruchomościach przeznaczonych do rozdysponowania
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy we Wrocławiu, Wrocław
    1 Wspólny Słownik Zamówień: 71.35.50.00-1 Usługi pomiarowe
    2 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług zwiadowczych badań geofizycznych metodą sondowań geoelektrycznych elektrooporowych (SGE ) na nieruchomościach przeznaczonych do rozdysponowania i sporządzenia na ich podstawie opinii dotyczących możliwości występowania na poszczególnych nieruchomościach złóż. Wykaz nieruchomości na których będzie wykonywana usługa stanowi załącznik do SIWZ.
    3 Celem zamówienia usługi objętej przetargiem jest ustalenie, czy na wskazanych w wykazie nieruchomościach, występują bądź nie występują złoża. Należy wskazać rodzaj kopaliny, szacunkowe zasoby złoża oraz parametry złoża możliwe do określenia oraz ustalić czy istnieje ekonomiczna opłacalność wydobycia złóż.
    4 Wykonana dokumentacja powinna zawierać w szczególności:
    a) metodykę i zakres wykonanych badań
    b) wyniki badań rodzaju i jakości kopaliny, wraz z obliczeniami średnich parametrów dla złoża
    c) podsumowanie i wnioski
    d) mapa dokumentacyjna wykonanych badań geofizycznych wraz z zaznaczonym obszarem badanej nieruchomości
    e) przekroje geoelektryczne
    f) kopie lub uwierzytelnione odpisy dokumentów, których treść ma istotne znaczenie dla opracowanej dokumentacji
    Dokumentację należy sporządzić w dwóch egzemplarzach.
    5 Wykonawca powinien zapoznać się ze wszystkimi, dostępnymi archiwalnymi materiałami geologicznymi, geofizycznymi łącznie z wynikami wierceń geologicznych/geotechnicznych o ile takie były wykonywane. Powinien też wykorzystać szczegółowe mapy geologiczno-gospodarcze. Zamawiający nie dysponuje informacjami o wcześniej wykonanych pracach geologicznych z obszaru, na którym planowane jest wykonanie prac geofizycznych. Zamawiający wymaga zdobycia przez Wykonawcę na jego koszt i jego staraniem wszelkich informacji niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia oraz wyczerpującej analizy.
    6 Zamawiający wymaga od Wykonawcy zrealizowania zamówienia z należytą starannością i świadomością że nienależyte przeprowadzenie badań i analiz może narazić Skarb Państwa na straty, gdyż występowanie złóż ma znaczący wpływ na wartość rynkową nieruchomości. Ilość sondowań powinna być ustalona przez Wykonawcę przy uwzględnieniu istniejących w terenie warunków terenowo-topograficznych i budowy geologicznej. Zamawiający nie ustala maksymalnej ilości sondowań pozostawiając decyzję wykwalifikowanym Wykonawcom, którzy winni wykonać sondowania w ilości zapewniającej uzyskanie wiarygodnych i rzetelnych informacji dotyczących złóż. Zamawiający ustala minimalną ilość sondowań w ilości jednego sondowania na 1 hektar powierzchni nieruchomości w rozstawach pomiarowych AB, gwarantujących rozpoznanie osadów do głębokości ok. 50 m.
    7 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych:
    Przedmiot 1: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębach Białołęka i Borek Zabornia
    Przedmiot 2: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębach Karnica, Ujazd Górny, Głoska
    Przedmiot 3: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębie Jaroszów
    Przedmiot 4: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębie Zimnik
    Przedmiot 5: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębie Wawrzyszów
    Przedmiot 6: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębie Syców
    Przedmiot 7: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębach Ujazd Górny, Pichorowice
    Przedmiot 8: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębach Nowa Wieś Goszczańska gmina Twardogóra i Raszów gmina Prusice
    Przedmiot 9: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębach Biskupin i Krotoszyce
    Przedmiot 10: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębie Dąbrowa
    Przedmiot 11: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębach Smolnik i Stankowice
    Przedmiot 12: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębie Milików
    Przedmiot 13: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębach Trójca i Radomierzyce
    Przedmiot 14: Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębie Włodzice Małe
    Przedmiot 15 Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań (SGE) w obrębie Kłaczyna
  20. Wykonanie bezinwazyjnych badań geofizycznych trzech wałów przeciwpowodziowych o łącznej długości 10,593 km
    Zamawiający: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bezinwazyjnych badań geofizycznych trzech wałów przeciwpowodziowych o łącznej długości 10,593 km. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (wymagania zamawiającego odnośnie przedmiotu zamówienia) został określony w: załączniku nr 5 do SIWZ - wzór umowy, załączniku nr 6 do SIWZ - opis przedmiotu zamówienia, załączniku nr 7 do SIWZ - wymagania dotyczące badań geofizycznych
  21. Wykonanie badań grawimetrycznych dla potrzeb realizacji przedsięwzięcia pod nazwą: Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby dyspozycyjne wód leczniczych, siarczkowych w rejonie Buska Zdroju i Solca Zdroju
    Zamawiający: Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
  22. Przedmiotem zamówienia jest a) przeprowadzanie okresowych kontroli stanu technicznego przewodów kominowych, o których mowa w art. 62 ust. 1 Ustawy Prawo budowlane b) czyszczenie przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) w obiektach dworcowych zlokalizowanych na terenie działania PKP S.A. Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie tj. woj. podlaskiego, mazowieckiego i łódzkiego.
    Zamawiający: PKP S.A. - Oddział Gospodarowania Nieruchomościami, Warszawa
  23. Wykonanie robót uzupełniających do umowy podstawowej na wykonanie rewitalizacji linii nr 131 w torze nr 2 na odcinku Poddębice - Kłudna w ramach projektu pn.: Rewitalizacja linii kolejowej nr 131 Chorzów Batory - Tczew, odcinek Bydgoszcz Główna - Zduńska Wola - Chorzów Batory
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Centrum Realizacji Inwestycji - Oddział w Warszawie - Dział Zamówień, Warszawa
  24. Wykonanie badań geoelektrycznych - elektrooporowych metodą sondowań geoelektrycznych - elektrooporowych (SGE)na pow. 221,1995 ha obręb Mirowo, gm. Skarszewy
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Gdańsku, Pruszcz Gdański
  25. Udostępnienie na rzecz Gminy do eksploatacji tymczasowego przejścia dla pieszych w poziomie szyn przez tory nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,10, 12, 14 w km 68,878 linii nr 62 Tunel - Sosnowiec w stacji Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce, jako łącznika ul.Towarowej i ul.Transportowej w Dąbrowie Górniczej
    Zamawiający: Gmina Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza
  26. Wykonanie robót budowlanych w ramach zamówienia uzupełniającego w stacji Strażów, do 50% wartości zamówienia podstawowego pn.: Modernizacja linii nr 91 Kraków Główny Osobowy - Medyka i linii nr 92 Przemyśl-Medyka, odcinek Rzeszów-granica państwa - szlak Rogóżno - Przeworsk, (Umowa nr 90/103/0041/11/Z/I z dnia 02.08.2011 r.)
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Krakowie, Kraków
  27. Zakup autobusu
    Zamawiający: Zespół SzkolnoPrzedszkolny w Zagrodnie, Zagrodno
  28. dostawa autobusu specjalnego
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej, Kraków
  29. Dostawa autobusu dla Gminy Żelechlinek
    Zamawiający: Gmina Żelechlinek, Żelechlinek
  30. Integracja systemów monitoringu - zamówienie z wolnej ręki
    Zamawiający: Urząd Miasta Szczecin, Szczecin
  31. Dostawa 7 ton minii ołowianej.
    Zamawiający: Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie, Kraków
  32. Dostawa fabrycznie nowego autobusu przystosowanego do przewozu dzieci i młodzieży do szkół
    Zamawiający: Gmina Raszyn, Raszyn
  33. Zakup fabrycznie nowego autobusu na potrzeby Gminy Bedlno
    Zamawiający: Gmina Bedlno, Bedlno
  34. DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO AUTOBUSU SZKOLNEGO DLA GMINY TYCHOWO.
    Zamawiający: Urząd Gminy Tychowo, Tychowo
  35. Zakup fabrycznie Zakup fabrycznie nowego autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych , w tym na wózkach inwalidzkich miejsc siedzących 39+17 stojących wyposażony w specjalną rampę
    Zamawiający: Urząd Gminy w Małym Płocku, Mały Płock
  36. Zakup autobusu 39-osobowego ( plus 1 miejsce dla kierowcy) z 1 miejscem do kotwioczenia wózka inwalidzkiego, przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych
    Zamawiający: Gmina Krzęcin, Krzęcin
  37. Zakup autobusu na potrzeby Gminy i podległych jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Ruja, Ruja
  38. Zakup i dostawa 1 autobusu do przewozu osób niepełnosprawnych
    Zamawiający: Powiat Człuchowski, Człuchów
  39. Zakup autobusu do przewozu niepełnosprawnych mieszkańców miasta i gminy Sieniawa na stałe zajęcia integracyjne
    Zamawiający: Gmina Sieniawa, Sieniawa
  40. Dostawa autobusu do przewozu dzieci na terenie gminy Stara Kiszewa
    Zamawiający: Gmina Stara Kiszewa, Stara Kiszewa
  41. Zakup nowego autobusu do przewozu osób niepełnosprawnych w gminie Głowaczów
    Zamawiający: Gmina Głowaczów, Głowaczów
  42. Budowa Systemu Zarządzania Ruchem (SZR) w Szczecinie
    Zamawiający: Urząd Miasta Szczecin, Szczecin
  43. Dostawa autokaru do przewozu ludzi oznakowanego jako specjalny - pożarniczego samochodu specjalnego rozpoznawczego w ilości 1 szt
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, Łódź
  44. Dostawa autobusu do przewozu dzieci na terenie gminy Łowicz
    Zamawiający: Urząd Gminy Łowicz, Łowicz
  45. Zakup autobusu na potrzeby Gminy, Urzędu Gminy i podległych jednostek organizacyjnych.
    Zamawiający: Gmina Kluczewsko, Kluczewsko
  46. Remont kapitalny autobusu Autosan H9-35
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o., Brodnica
  47. Dostawa 3 fabrycznie nowych autobusów miejskich niskowejściowych.
    Zamawiający: Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o., Żagań
  48. Dostawa autobusu do Nadleśnictwa Lesko, rok produkcji 2011
    Zamawiający: Nadleśnictwo Lesko z/s w Łączkach, Lesko
  49. Dostawa fabrycznie nowych dwóch autobusów przeznaczonych do komunikacji miejskiej o ilości miejsc siedzących i stojących: pierwszy - min. 40, drugi - min. 60.
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o., Kraśnik
  50. Zakup autobusu szkolnego dla Szkoły Podstawowej w Ostrówku gmina Puchaczów
    Zamawiający: Gmina Puchaczów, Puchaczów
  51. Dostawa autobusu pasażerskiego.
    Zamawiający: Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej, Wejherowo
  52. Dostawa fabrycznie nowych trzech autobusów przeznaczonych do komunikacji miejskiej o ilości miejsc siedzących i stojących min. 40 każdy.
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o., Kraśnik
  53. Dostawa autobusu o liczbie 33 siedzących miejsc pasażerskich, do dowozu uczniów ZSL w Goraju.
    Zamawiający: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krucz, Lubasz
  54. Dostawa 1 szt. autobusu o liczbie 30 siedzących miejsc pasażerskich
    Zamawiający: Urząd Gminy Wiżajny, Wiżajny
  55. dostawa jednego fabrycznie nowego autobusu miejskiego niskopodłogowego dla MZK Sp. z o.o. w Kutnie
    Zamawiający: Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Kutnie, Kutno
  56. Dostawa autobusu dla Gminy Braniewo
    Zamawiający: Gmina Braniewo reprezentowana przez Wójta Gminy Wincentego Przyborowskiego, Braniewo
  57. Dostawa fabrycznie nowego autobusu do przewozu osób dla potrzeb gminy Czarny Dunajec
    Zamawiający: Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu, Czarny Dunajec
  58. Zakup fabrycznie nowego autobusu szkolnego przeznaczonego do przewozu uczniów
    Zamawiający: Urząd Gminy Grudusk, Grudusk
  59. Dostawa fabrycznie nowego autobusu szkolengo dla gminy Białogard
    Zamawiający: Gmina Białogard, Białogard
  60. Zakup autobusu miejskiego - fabrycznie nowego na potrzeby Miejskiego Zakładu Komunikacji w Chodzieży
    Zamawiający: Miejski Zakład Komunikacji sp. z o. o., Chodzież
  61. Dostawa autobusu marki AUTOSAN typ H9-21 rok produkcji nie starszy jak 1990, po kompletnej odbudowie i modernizacji
    Zamawiający: Gmina Raczki, Raczki

Inne osoby dla Krężel (117 osób):