Kogo reprezentuje osoba

Krupa Dariusz Zbigniew

w KRS

Dariusz Zbigniew Krupa

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Dariusz
Drugie imię:Zbigniew
Nazwisko:Krupa
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Białystok (Podlaskie), Koszalin (Zachodniopomorskie), Kędzierzyn-koźle (Opolskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 15 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaliński Kazimierz, Maciejewska Magdalena Anita, Maciejewski Piotr Jan, Matula Marek, Sikorski Czesław, Stańczyk Jakub Jerzy, Światłowski Janusz, Walczak Danuta, Walczak Ewa, Wójtowicz Antoni Jan, Wrona Mirosław, Żuromski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźny Przemysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bugdol Marek, Dulęba Leszek Paweł, Górska Alicja Katarzyna, Kania Marcin Krzysztof, Maciejewski Piotr Jan, Maruszczak Artur Grzegorz, Nowosielska Sabina Józefa, Orpel Śmigielska Monika Katarzyna, Skwarko Wiesław, Żukowska Jacykowska Maria Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięba Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogdziewicz Wiktor, Gałdyś Stanisław, Kaliński Kazimierz, Karczmarczyk Józef, Maciejewska Magdalena Anita, Maciejewski Piotr Jan, Szymański Kazimierz Edward, Walczak Danuta, Zdrojewski Sławomir Konstanty

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojdyła Tadeusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stapińska Celina Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisny Kazimierz Antoni

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnuch Roman Edward, Kaźmierczak Janusz Marian, Kozieł Michał Grzegorz, Pestkowski Andrzej Józef, Pilcicka Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wlazło Karol Roman
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boguski Dariusz, Dawid Arkadiusz Tomasz, Flejmer Mirosław, Leszczyński Marian, Mironowicz Eugeniusz, Pilcicka Joanna, Ponikło Elżeta, Romejko Mirosław Piotr, Surowiec Wiesława, Łojewska Dorota
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dawid Arkadiusz Tomasz, Pestkowski Andrzej Józef, Pilcicka Joanna, Rataj Mirosław Antoni, Romejko Mirosław Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Adamczyk Iwona Dorota
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ćwięka Waldemar Konstanty, Kosiński Leszek Jan, Kromer Mirosław Marek, Niedźwiedzki Andrzej Jan, Pestkowski Andrzej Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wlazło Karol Roman
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Piotr Ryszard, Czarnuch Roman Edward, Glinkowski Robert Piotr, Knutel Mariusz Antoni, Kopka Jan, Kowalska Małgorzata Urszula, Misztal Krzysztof Paweł, Paliński Krzysztof, Pilcicka Joanna, Sendek Tomasz Kazimierz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnuch Roman Edward, Glinkowski Robert Piotr, Knutel Mariusz Antoni, Kopka Jan, Krysa Anna Dorota, Pilcicka Joanna, Romejko Mirosław Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyspiański Sławomir
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bjornbet Steinar, Czarnuch Roman Edward, Kopka Jan, Kowalska Małgorzata Urszula, Pestkowski Andrzej Józef, Pilcicka Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świąder Dariusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glinkowski Robert Piotr, Jamróz Wanda, Kaznowski Robert Krzysztof, Paliński Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pelczar Stanisław Mieczysław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bober Bogdan Włodzimierz, Brzoza Andrzej Sebastian, Czarkowski Andrzej Wiktor, Danek Bolibrzuch Ewa, Jasienkiewicz Sławomir Marek, Koczur Roman Wojciech, Kuchar Wanda, Kuśnierkiewicz Tomasz, Lipko Norbert Łukasz, Maciejewski Piotr Jan, Pęcherzewski Sławomir, Rozmiarek Mariusz Andrzej, Szymański Kazimierz, Tłuczak Bogumiła, Wenzel Peter

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koppe Riccardo
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Marzena, Biernert Ursula, Cebula Andrzej, Chorąży Jan, Kobus Bogdan, Kowalewski Jacek Maria, Kwiatkowska Katarzyna, Maciejewski Piotr, Olender Mieczysław, Pilch Stanislav, Rybotycki Piotr, Staszek Marek Roman, Wdaniec Józef, Więciorek Krzysztof, Wrzoskiewicz Grażyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Sławomir
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnuch Roman Edward, Glinkowski Robert Piotr, Grygar Władysław, Knutel Mariusz Antoni, Kopka Jan, Pilcicka Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sieczkoś Zbigniew
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stapińska Celina Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisny Kazimierz
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krochmal Witold, Maciejewski Piotr, Roman Grzegorz Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stoces Dariusz Artur
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Marzena Elżbieta, Dopierała Mariusz Antoni, Klimkowski Wiesław, Krutin Mirosław, Kłeczek Ryszard Jacek, Maciejewski Piotr Jan, Matusiak Marlena, Mazur Jarosław Andrzej, Niewiadomski Sławomir, Pelzer Alfred, Pilch Stanislav, Skorupa Zbigniew, Warnecke Ulrike, Żabicki Marian Lucjan, Zdon Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łazarewicz Anna
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gross Szymon, Kwaśny Janusz Krzysztof, Maciejewski Piotr Jan, Maćkiewicz Marek Stanisław, Matusiak Marlena, Mazur Jarosław, Skorupa Zbigniew, Zdon Rafał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ae System Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000954924
  2. Agencja Reklamowa Anny Turkiewicz Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000204708
  3. Akademicki Wrocław, Wrocław − KRS 0000826306
  4. Aqua Łososiowice Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000657656
  5. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  6. Bank Spółdzielczy W Obornikach Śląskich, Oborniki Śląskie − KRS 0000124028
  7. Belmar Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000140223
  8. Białoruskie Towarzystwo Historyczne, Białystok − KRS 0000100142
  9. Biuro Projektowo - Inżynieryjne Technochem Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000102313
  10. Brama Pomorza Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000282659
  11. Centrum Wspierania Biznesu Partner Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000049551
  12. Chemi - Progress Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzalnością, Brzeg Dolny − KRS 0000396866
  13. Chemi-plan S.A., Brzeg Dolny − KRS 0000401153
  14. Chemia-profex Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000479286
  15. Chemia-serwis Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000477088
  16. Chemipark Technologiczny Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000285807
  17. Czysty Region Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000443968
  18. Db Cargo Border Agent Sp. Z O.O., Małaszewicze − KRS 0000149178
  19. Db Cargo Polska S.A., Zabrze − KRS 0000057814
  20. Db Port Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000029909
  21. Development One Greenpoint Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000633010
  22. Distripark.com Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000577507
  23. Ekologistyka Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000236344
  24. Elpis Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000596011
  25. Fate Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000596031
  26. Flavian Consulting Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000146547
  27. Fundacja Academia Initiatyva, Warszawa − KRS 0000179856
  28. Fundacja Bądź Człowiekiem, Kędzierzyn-koźle − KRS 0000071851
  29. Fundacja Dajemy Wam Słowo, Lublin − KRS 0000614571
  30. Fundacja Edukacyjna Nurt, Wrocław − KRS 0000437904
  31. Fundacja Lubiąż, Lubiąż − KRS 0000099396
  32. Fundacja Odbudowy Demokracji Im. Ignacego Paderewskiego, Wrocław − KRS 0000092844
  33. Fundacja Rozwoju Gminy Brzeg Dolny, Brzeg Dolny − KRS 0000061785
  34. Fundacja Sanktuarium Góry Świętej Anny, Góra Świętej Anny − KRS 0000017527
  35. Fundacja Sąsiedzi Bez Granic, Białystok − KRS 0000442802
  36. Fundacja Uzdrowiska Szczawno - Jedlina S.A. Stokrotka, Szczawno-zdrój − KRS 0000586292
  37. Fundacja Wolności i Solidarności Im. Pawła Szeremieta, Białystok − KRS 0000731821
  38. General Business Links Prosperum Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000397315
  39. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., Kędzierzyn - Koźle − KRS 0000008993
  40. Hebe Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000609682
  41. Invest Capital Sp. Z O.O., Głoska − KRS 0000922035
  42. Iustitia Et Lex, Wrocław − KRS 0000664065
  43. Jp Management Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000315435
  44. Jpm Development Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000440323
  45. Jpm Holding S.A., Wrocław − KRS 0000004251
  46. Jpm Infrastruktura Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000473664
  47. Jpm Koleje Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000448035
  48. Kędzierzyńsko-kozielski Park Przemysłowy Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000004619
  49. Kędzierzyńsko-strzelecki Subregionalny Obszar Funkcjonalny, Kędzierzyn-koźle − KRS 0000617757
  50. Klub Piłkarski Brzeg Dolny, Brzeg Dolny − KRS 0000225124

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3s Data Center S.A., Katowice − KRS 0000364798
  2. 3s S.A., Katowice − KRS 0000095232
  3. Adama Manufacturing Poland S.A., Brzeg Dolny − KRS 0000011753
  4. Admis Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000296063
  5. Advancemed Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000314254
  6. Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A., Wrocław − KRS 0000248319
  7. Agencja Wydawniczo-handlowa Edytor S.A., Białystok − KRS 0000022386
  8. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  9. Antykor Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000204103
  10. Arriva Rp Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000290693
  11. Banco D Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125123
  12. Bezpieczeństwo i Ochrona Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000112828
  13. Biznespark Rokita Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000039889
  14. Bonnier Business (polska) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024847
  15. Bosman Browar Szczecin S.A., Szczecin − KRS 0000046160
  16. Bytomska Spółka Informatyczna Coig-4 Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000101883
  17. Centrum Inżynierii Ochrony Środowiska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000218814
  18. Centrum Medycyny Pracy Zakład Leczniczo-profilaktyczny Sp. Z O.O., Kwidzyn − KRS 0000057924
  19. Centrum Medyczne Damiana Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000132852
  20. Chem Trans Logistic Haldex S.A., Sosnowiec − KRS 0000179052
  21. Chempack Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000008981
  22. Chemzak - Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000171110
  23. Columb Technologies S.A., Wrocław − KRS 0000309854
  24. Corner Media Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000507517
  25. Ctl Logistics S.A., Warszawa − KRS 0000010504
  26. Ctl Południe Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000108568
  27. Db Cargo Spedkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000001502
  28. Db Polska Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308876
  29. Db Schenker Rail Coaltran Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000135484
  30. Db Schenker Rail Kolchem Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000068674
  31. Db Schenker Rail Rybnik S.A., Rybnik − KRS 0000065841
  32. Db Schenker Rail Sławków S.A., Sławków − KRS 0000104179
  33. Db Schenker Rail Tabor S.A., Rybnik − KRS 0000145915
  34. Db Schenker Rail Zabrze S.A., Zabrze − KRS 0000270770
  35. Dolnośląska Zielona Dolina Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000713984
  36. Dolnośląski Dom Wydawniczy Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000053669
  37. Domain Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000155023
  38. Dziennikarska Oficyna Wydawnicza Rondo Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000039152
  39. Dziennikarska Spółdzielnia Pracy Głos Szczeciński, Szczecin − KRS 0000041626
  40. Dziennikarz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000204636
  41. Echo Media Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000105112
  42. Echo Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000049179
  43. Ecoplatform Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000453238
  44. Edytor Press Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000049293
  45. Eec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000565443
  46. Effect Glass S.A., Kielce − KRS 0000077755
  47. Elektrotim S.A., Wrocław − KRS 0000035081
  48. Energetyka Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000012900
  49. Energia Solarna Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000453248
  50. Energoport Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000014864

Powiązane przetargi (16 szt.):
  1. Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych-niebezpiecznych
    Zamawiający: Szpital Powiatowy im. Prałata J. Głowatzkiego w Strzelcach Opolskich, Strzelce Opolskie
    Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych niebezpiecznych, w szacunkowej ilości 35 700 kg/rok.
    Kod odpadów: 18 01 02, 18 01 03, 18 01 06.
  2. Wywóz i utylizacja odpadów medycznych - nr sprawy- 38/PN/12
    Zamawiający: Szpital Miejski Sp. z o.o., Gliwice
    Odbiór, wywóz i utylizacja odpadów
    medycznych, zakaźnych i niebezpiecznych. Szacunkowa ilość odpadów 3100 kg/m-c.
  3. odbiór i unieszkodliwiania odpadów szpitalnych
    Zamawiający: 106 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ, Gliwice
    1.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
    2.Niewypełnienie którejkolwiek z pozycji formularza oferty skutkować będzie odrzuceniem oferty jako niezgodnej z SIWZ.
    3.Wykonawca spełnia wymogi określone w ustawie z dnia 27 kwietnia 2001r. Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2008r., Nr 25, poz. 150 ze zm.) oraz posiada stosowne uprawnienia (decyzję) w zakresie objętym zamówieniem, a w szczególności posiada decyzję na transport odpadów wraz z prawem posiadacza odpadów- zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2001r. o odpadach (Dz. U. z 2007r. Nr 39, poz. 251 ze zm.). Wykonawca stosowne dokumenty przedstawi na każde żądanie Zamawiającego, pod rygorem rozwiązania umowy z jego (Wykonawcy) wyłącznej winy.
    4.Pozostałe wymagania (opis, kody, harmonogram) zawiera SIWZ.
  4. Systematyczny odbiór i wywóz z magazynu niebezpiecznych odpadów medycznych II
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSWiA, Głuchołazy
    Przedmiotem zamówienia jest odbiór i wywóz do utylizacji niebezpiecznych odpadów medycznych wytworzonych w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Głuchołazach w okresie 2 lat od dnia podpisania umowy.

    Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i wywóz do utylizacji odpadów medycznych
    o następujących kodach:
    a) 18 01 02 - części ciała i organy oraz pojemniki na krew i konserwanty służące do jej przechowywania;
    b) 18 01 03 - odpady, które zawierają żywe drobnoustroje chorobotwórcze lub ich toksyny oraz inne formy zdolne do przenoszenia materiału genetycznego, o których wiadomo lub co do których istnieją wiarygodne podstawy do sądzenia, że wywołują choroby u ludzi;
    c) 18 01 06 - chemikalia, w tym odczynniki chemiczne zawierające substancje niebezpieczne;
    d) 18 01 08 - leki cytotoksyczne i cytostatyczne;
    e) 18 01 82 - pozostałości z żywienia pacjentów oddziałów zakaźnych.
  5. Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych-niebezpiecznych
    Zamawiający: Szpital Powiatowy im. Prałata J. Głowatzkiego w Strzelcach Opolskich, Strzelce Opolskie
    Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych niebezpiecznych, w szacunkowej ilości 34 400 kg/rok.
    Kod odpadów: 18 01 02, 18 01 03, 18 01 06.
    Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji: w górę: +20%, w dół: bez ograniczeń.
  6. Odbiór i utylizacja odpadów medycznych, niebezpiecznych i pokonsumpcyjnych.
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Opieki Zdrowotnej, Głuchołazy
    Usługa na odbiór i utylizację odpadów medycznych niebezpiecznych i pokonsumpcyjnych z grup 18 01 03, 18 01 02, 18 01 08 Przekazywanie odpadów odbywać się będzie na podstawie karty przekazania odpadów..
  7. Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych, numer postępowania 03/DZP/2011
    Zamawiający: Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej w Żorach Spółka z o.o., Żory
    Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych, pokonsumpcyjnych, przeterminowanych leków oraz odczynników chemicznych. Wartość zamówienia mniejsza od kwoty 193 000 euro.
  8. Usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych, niszczenia dokumentów
    Zamawiający: Szpital Specjalistyczny Nr 1, Bytom
    Przedmiotem zamówienia jest powierzenie Wykonawcy (posiadającemu zezwolenie właściwego organu uprawniającego do transportu i termicznego unieszkodliwienia odpadów medycznych, Decyzję Administracyjną dotyczącą gwarancji niszczenia według Normy DIN 32757-1 o stopniu nieczytelności, prowadzącemu działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami: o ochronie danych osobowych, o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach, o ochronie informacji niejawnych) usługi odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych, niszczenia dokumentów.
  9. Odbiór odpadów do utylizacji
    Zamawiający: Miasto Rybnik - Rybnickie Służby Komunalne, Rybnik
    Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów do utylizacji. Przedmiot zamówienia podzielony został na 7 zadań.
    Zadanie nr 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór do utylizacji odpadów ze studzienek kanalizacyjnych - kod odpadu 20 03 06 w ilości do 50 ton.
    Zadanie nr 2. Przedmiotem zamówienia jest odbiór do utylizacji odpadów z targowisk - kod odpadu 20 03 02 w ilości do 600 ton.
    Zadanie nr 3. Przedmiotem zamówienia jest odbiór do utylizacji nie segregowanych odpadów komunalnych - kod 20 03 01 w ilości do 900 ton.
    Zadanie nr 4. Przedmiotem zamówienia jest odbiór do utylizacji odpadów z oczyszczania ulic i placów - kod 20 03 03 w ilości do 100 ton.
    Zadanie nr 5. Przedmiotem zamówienia jest odbiór do utylizacji asfaltu innego niż wymieniony w 17 03 01 - kod odpadu 17 03 02 w ilości do 500 ton.
    Zadanie nr 6. Przedmiotem zamówienia jest odbiór do utylizacji sorbentów, materiałów filtracyjnych (w tym filtrów olejowych nie ujętych w innych grupach), tkanin do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrań ochronnych zanieczyszczonych substancjami niebezpiecznymi (np. PCB) - kod odpadu 15 02 02* w ilości do 2 ton. Zadanie nr 7. Przedmiotem zamówienia jest odbiór do utylizacji filtrów olejowych - kod odpadu 16 01 07* w ilości do 1 tony.
  10. Odbiór, transport,odzysk i unieszkodliwienie odpadów w tym odpadów niebezpiecznych oraz medycznych
    Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach, Rydułtowy
    Odbiór, transport,odzysk i unieszkodliwienie odpadów w tym odpadów niebezpiecznych oraz medycznych z terenu Zespołu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach, ul. Plebiscytowa 47.
  11. Odbiór i unieszkodliwianie odpadów szpitalnych
    Zamawiający: 106 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ, Gliwice
    Odbiór i unieszkodliwianie odpadów szpitalnych
  12. Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych, niebezpiecznych
    Zamawiający: Szpital Powiatowy im. Prałata J. Głowatzkiego w Strzelcach Opolskich, Strzelce Opolskie
    Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych niebezpiecznych, w szacunkowej ilości 32 700 kg/rok.
    Kod odpadów: 18 01 02, 18 01 03.
    Informacja o możliwości składani ofert częściowych:. Nie dopuszcza się
    Informacja o możliwości składania ofert wariantowych: Nie dopuszcza się.
    Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji: w górę: +20%, w dół: bez ograniczeń.
  13. Usługa w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwania odpadów niebezpiecznych
    Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej w Wodzisławiu Śląskim, Wodzisław Śląski
    Utylizacja odpadów medycznych, kod odpadów 18 01 01-02-03-04-08-09 oraz dzierżawa kontenerów przeznaczonych do składowania odpadów
  14. Wykonanie usługi w zakresie odbioru, załadunku, transportu i utylizacji odpadów medycznych zaliczanych do grupy odpadów niebezpiecznych ze Szpitala w Nysie i Szpitala w Paczkowie
    Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej, Nysa
    Wykonanie usługi w zakresie odbioru, załadunku, transportu i utylizacji odpadów medycznych zaliczanych do grupy odpadów niebezpiecznych ze Szpitala w Nysie i Szpitala w Paczkowie. Średnia miesięczna ilość odpadów medycznych ze Szpitala w Nysie i Szpitala w Paczkowie wynosi 4.895 kg
  15. Odbiór odpadów komunalnych i odpadów medycznych ze Szpitala w Oleśnie ul. Klonowa 1 w rozbiciu na 3 samodzielne zadania
    Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej w Oleśnie, Olesno
    Odbiór odpadów komunalnych i odpadów medycznych ze Szpitala w Oleśnie ul. Klonowa 1 w rozbiciu na 3 samodzielne zadania
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 SIWZ
  16. Realizacja stanowiska doswiadczalnego do badań wymiany masy na półkach Sulzer
    Zamawiający: Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej "Blachownia" w Kędzierzynie-Koźlu, Kędzierzyn-Koźle
    Stanowisko doświadczalne do badań wymiany masy na półkach Sulzer

Inne osoby dla Krupa Dariusz Zbigniew (40 osób):