Kogo reprezentuje osoba

Krupa Ireneusz Ludwik

w KRS

Ireneusz Ludwik Krupa

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ireneusz
Drugie imię:Ludwik
Nazwisko:Krupa
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1941 r., wiek 77 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowska Maria, Buczyńska Irena, Orski Jacek Franciszek, Wolski Piotr Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świątek Maria Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jabloński Hubert, Walkowiak Anna, Walkowiak Tomasz Marek, Żukowiec Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Machut Feliks Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bala Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000114859
  2. Drew-par Sp. Z O.O. Układowej, Żelice − KRS 0000098572
  3. European Self Storage Development Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000324085
  4. Fasthouse Construction Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000489173
  5. Fasthouse Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000638701
  6. Federacja Syndyków Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000036351
  7. Fundacja Nowa Wieś, Nowa Wieś − KRS 0000569858
  8. Fundacja Wspierająca Prawidłowy Rozwój Dzieci i Młodzieży Rośnij Zdrowo, Kraków − KRS 0000084336
  9. Jacht-klub Portowiec Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000092885
  10. Kancelaria Syndyków, Zarządców i Likwidatorów I.p. Insol - Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331733
  11. Komtech Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000086945
  12. Konsorcjum Inwestycyjne Bukan Adk Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000309400
  13. Mbg Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000051740
  14. Nord Marine And Industrial Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000222567
  15. Nordbud S.A., Kraków − KRS 0000007117
  16. Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Syndyków i Likwidatorów, Warszawa − KRS 0000188175
  17. Omega International Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000243986
  18. Pierzeja Św.ducha - Stowarzyszenie Kupców i Rzemieślników, Gdańsk − KRS 0000236992
  19. Pol - Oil Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000197771
  20. Polwital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016069
  21. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sirkom-bud Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000170967
  22. Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne Delta Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000145880
  23. Saga Company Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000149931
  24. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Kwadrat Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000012945
  25. Spółdzielnia Pracy Wyrobów Skórzanych Im. Jana Kilińskiego, Gdynia − KRS 0000196091
  26. Stowarzyszenie Sympatyków Nowej Wsi Na Rzecz Jej Rozwoju i Promocji, Nowa Wieś − KRS 0000336426
  27. Stowarzyszenie Syndyków, Rzeczoznawców i Doradców Gospodarczych Polska - Europa, Warszawa − KRS 0000218048
  28. Stowarzyszenie Taxi Plus Oddział Gdynia, Gdynia − KRS 0000101353
  29. Stowarzyszenie Żeglarskie, Kraków − KRS 0000331714
  30. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Konkret Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000025483
  31. Traper Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000133141

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.b. International Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000284072
  2. Abaropol Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000181689
  3. Andex Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376101
  4. Bgb Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000164728
  5. Bgn Sollers Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285016
  6. Budomat Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000185876
  7. Ceramaspeed Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000184582
  8. Coast Sp. Z O.O., Byszewy − KRS 0000174758
  9. Dolnośląski Oddział Rejonowy Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów W Legnicy, Legnica − KRS 0000121158
  10. Emhs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312374
  11. Emmery Poland Sp. Z O.O., Człuchów − KRS 0000098414
  12. Europejskie Forum Właścicielek Firm, Warszawa − KRS 0000156108
  13. Fabryka Domów Drewnianych Stolbud S.A., Ciechanów − KRS 0000205451
  14. Gdańska Korporacja Handlowa Sp. Z O.O., Ludowa − KRS 0000103867
  15. Gdańskie Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych Mont-el Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000124248
  16. Gdyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000060506
  17. Gso Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000201248
  18. Higo Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000183113
  19. Ibre Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000448309
  20. Infinitas Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000416699
  21. Kaily Polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000364051
  22. Kea Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000123075
  23. Kk Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000136578
  24. Km Bud Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000276082
  25. Kodal Shipyard S.A., Władysławowo − KRS 0000333567
  26. Lamak Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000312550
  27. Lemadrób Sp. Z O.O., Nowy Dwór Wejherowski − KRS 0000154709
  28. Metall-bau Mikos Sp. Z O.O., Kolbudy − KRS 0000135049
  29. Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych - Warszawa - S.A., Warszawa − KRS 0000175302
  30. Nkk Sp. Z O.O., Chojnice − KRS 0000394271
  31. Nord-meat Gdynia Sp. Z O.O., Zbychowo − KRS 0000331118
  32. Olt Cafe Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000408035
  33. Oslink Sp. Z O.O., Chojnice − KRS 0000028185
  34. Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego Lechia Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000080376
  35. Plon Ii Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000173053
  36. Pol-america S.A., Gdynia − KRS 0000135433
  37. Promise Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000270875
  38. Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Stalgrit Ltd Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000046671
  39. Przedsiębiorstwo Hydrotechniczne Spelwar Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000083547
  40. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Centrala Rybna Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000143923
  41. Radunia - Containers Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000158403
  42. Shipyard Radunia International Ltd Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000011378
  43. Skandi Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000435289
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlano-własnościowa Intrakt Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000109393
  45. Ssp Dealer Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000179156
  46. Stokrotex Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000222605
  47. Stowarzyszenie Praktyków Prawa Upadłościowego i Likwidatorów, Warszawa − KRS 0000069954
  48. Ufi-union Food International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000186399
  49. War Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000134165
  50. Wentbud Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000189381


Inne osoby dla Krupa (883 osoby):