Kogo reprezentuje osoba

Krupa Ireneusz Ludwik

w KRS

Ireneusz Ludwik Krupa

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ireneusz
Drugie imię:Ludwik
Nazwisko:Krupa
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1941 r., wiek 76 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowska Maria, Buczyńska Irena, Orski Jacek Franciszek, Wolski Piotr Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świątek Maria Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jabloński Hubert, Walkowiak Anna, Walkowiak Tomasz Marek, Żukowiec Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Machut Feliks Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bala Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000114859
  2. Biuro Rachunkowe Sławomir Hinc Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000189206
  3. Drew-par Sp. Z O.O. Układowej, Żelice − KRS 0000098572
  4. European Self Storage Development Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000324085
  5. Fasthouse Construction Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000489173
  6. Fasthouse Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000638701
  7. Federacja Syndyków Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000036351
  8. Fundacja Nowa Wieś, Nowa Wieś − KRS 0000569858
  9. Fundacja Oswoić Samotność, Gdynia − KRS 0000200969
  10. Fundacja Wspierająca Prawidłowy Rozwój Dzieci i Młodzieży Rośnij Zdrowo, Kraków − KRS 0000084336
  11. Jacht-klub Portowiec Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000092885
  12. Kancelaria Syndyków, Zarządców i Likwidatorów I.p. Insol - Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331733
  13. Komtech Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000086945
  14. Mbg Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000051740
  15. Nord Marine And Industrial Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000222567
  16. Nordbud S.A., Kraków − KRS 0000007117
  17. Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Syndyków i Likwidatorów, Warszawa − KRS 0000188175
  18. Omega International Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000243986
  19. Pierzeja Św.ducha - Stowarzyszenie Kupców i Rzemieślników, Gdańsk − KRS 0000236992
  20. Pol - Oil Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000197771
  21. Polwital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016069
  22. Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Stalgrit Ltd Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000046671
  23. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sirkom-bud Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000170967
  24. Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne Delta Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000145880
  25. Saga Company Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000149931
  26. Skandi Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000435289
  27. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Kwadrat Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000012945
  28. Spółdzielnia Pracy Wyrobów Skórzanych Im. Jana Kilińskiego, Gdynia − KRS 0000196091
  29. Stowarzyszenie Sympatyków Nowej Wsi Na Rzecz Jej Rozwoju i Promocji, Nowa Wieś − KRS 0000336426
  30. Stowarzyszenie Syndyków, Rzeczoznawców i Doradców Gospodarczych Polska - Europa, Warszawa − KRS 0000218048
  31. Stowarzyszenie Taxi Plus Oddział Gdynia, Gdynia − KRS 0000101353
  32. Stowarzyszenie Żeglarskie, Kraków − KRS 0000331714
  33. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Konkret Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000025483
  34. Traper Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000133141
  35. Zakład Projektowo-usługowo-handlowy Architraw Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000285420

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.b. International Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000284072
  2. Abaropol Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000181689
  3. Andex Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376101
  4. Bgb Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000164728
  5. Bgn Sollers Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285016
  6. Budomat Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000185876
  7. Ceramaspeed Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000184582
  8. Coast Sp. Z O.O., Byszewy − KRS 0000174758
  9. Dolnośląski Oddział Rejonowy Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów W Legnicy, Legnica − KRS 0000121158
  10. Emhs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312374
  11. Emmery Poland Sp. Z O.O., Człuchów − KRS 0000098414
  12. Europejskie Forum Właścicielek Firm, Warszawa − KRS 0000156108
  13. Fabryka Domów Drewnianych Stolbud S.A., Ciechanów − KRS 0000205451
  14. Gdańska Korporacja Handlowa Sp. Z O.O., Ludowa − KRS 0000103867
  15. Gdańskie Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych Mont-el Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000124248
  16. Gdyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000060506
  17. Gso Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000201248
  18. Higo Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000183113
  19. Ibre Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000448309
  20. Kea Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000123075
  21. Kk Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000136578
  22. Km Bud Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000276082
  23. Kodal Shipyard S.A., Władysławowo − KRS 0000333567
  24. Lamak Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000312550
  25. Lemadrób Sp. Z O.O., Nowy Dwór Wejherowski − KRS 0000154709
  26. Metall-bau Mikos Sp. Z O.O., Kolbudy − KRS 0000135049
  27. Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych - Warszawa - S.A., Warszawa − KRS 0000175302
  28. Nord-meat Gdynia Sp. Z O.O., Zbychowo − KRS 0000331118
  29. Olt Cafe Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000408035
  30. Oslink Sp. Z O.O., Chojnice − KRS 0000028185
  31. Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego Lechia Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000080376
  32. Plon Ii Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000173053
  33. Pol-america S.A., Gdynia − KRS 0000135433
  34. Promise Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000270875
  35. Przedsiębiorstwo Hydrotechniczne Spelwar Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000083547
  36. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-handlowe Pomorze Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000151799
  37. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Centrala Rybna Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000143923
  38. Quest-form Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000129838
  39. Radunia - Containers Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000158403
  40. Sanrek Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000291539
  41. Shipyard Radunia International Ltd Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000011378
  42. Spółdzielnia Inwalidów Współpraca Zakład Pracy Chronionej, Sopot − KRS 0000053666
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlano-własnościowa Intrakt Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000109393
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Wicku, Wicko − KRS 0000435681
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagórze, Gdynia − KRS 0000157747
  46. Stokrotex Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000222605
  47. Stowarzyszenie Praktyków Prawa Upadłościowego i Likwidatorów, Warszawa − KRS 0000069954
  48. Ufi-union Food International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000186399
  49. War Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000134165
  50. Wentbud Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000189381


Inne osoby dla Krupa (828 osób):