Kogo reprezentuje osoba

Krzywda Katarzyna Monika

w KRS

Katarzyna Monika Krzywda

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Katarzyna
Drugie imię:Monika
Nazwisko:Krzywda
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1975 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Kołobrzeg (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Grażyna, Bąk Grażyna, Bakun Paweł Waldemar, Brola Borowska Marta, Domańska Monika, Dubiński Mariusz Rafał, Haraszkiewicz Ewa, Jurczyk Włodzimierz, Kacprzyk Monika Justyna, Komers Jakub Wojciech, Kozal Witold, Krasińska Magdalena, Kubik Anna, Kućko Arkadiusz, Lamparski Tomasz Witold, Legun Krzysztof, Markiewicz Adrian, Miądowicz Włodzimierz Stanisław, Mielczarek Zbigniew, Mystkowska Dorota, Obolewicz Urszula, Orlik Beata Agnieszka, Orliński Marcin, Orzechowski Jerzy Karol, Pastewski Dariusz, Piotrowski Piotr, Redmerski Piotr, Rogowski Wojciech Jan, Ryks Otto, Siergiej Jarosław Robert, Skiba Przemysław, Skrzypczak Józef, Trzaskalska Agnieszka Maria, Trzonkowski Konrad Adam, Warchoł Jan, Wencel Aneta Kamilla, Wenta Marek Robert, Wielgus Łojek Irena Bronisława, Wiśniewski Edward, Wróblewski Andrzej Piotr, Zieleniecki Marcin Antoni, Łopianowska Honorata Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojciechowski Paweł
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogun Andrzej Jan, Bułanowski Tadeusz, Klecha Robert Maciej, Paczkowski Mariusz Piotr, Podlewski Jacek, Stańczewska Barbara Aniela, Szczurowski Bartosz Michał, Trojanowski Adam, Wojtaś Adam Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witek Ryszard
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Paweł Bogdan, Antoniewicz Witold Andrzej, Bojanowski Andrzej, Bork Tadeusz Kazimierz, Brzeziński Krzysztof Michał, Canowiecki Zbigniew Jerzy, Córa Stanisław Wincenty, Ćwikliński Henryk Antoni, Czajka Jacek Mariusz, Dorniak Andrzej, Gościniak Karolina Daria, Greinke Łukasz Gabriel, Gwizdała Jerzy, Głobiński Tomasz Józef, Głogowski Piotr, Halagiera Krzysztof Maciej, Halmann Henryk, Hałas Jan, Hejnar Jerzy, Heliński Marek Robert, Iskra Katarzyna, Jabłonowska Magdalena Teresa, Jankowska Bożena Mirosława, Jaskólska Elżbieta Jadwiga, Jaworski Jerzy Mieczysław, Jędrzejewski Lech Czesław, Kapuściński Andrzej Emilian, Kapuściński Krzysztof Waldemar, Kasprzak Andrzej Stefan, Klimczyk Ryszard Hubert, Koenig Piotr, Kowalczyk Krystyna Maria, Krawczyk Andrzej, Kręczkowski Feliks, Kruk Maciej Andrzej, Kseniak Gliga Magdalena Ewa, Kukuryk Piotr Wojciech, Lebiedź Jerzy Mateusz, Lewna Szczepan Leon, Lipska Dominika Magdalena, Litka Marek, Marchlewicz Przemysław Jan, Maszynowski Tomasz Remigiusz, Mazur Ryszard Jerzy, Mazurkiewicz Bolesław Kazimierz, Melaniuk Jerzy, Mielcarska Puzio Anetta Ewa, Niedziółka Anna, Opalski Wojciech Krzysztof, Osipów Andrzej Leon, Osowski Marcin Krystian, Patelczyk Małgorzata Elżbieta, Pawlak Ewa Urszula, Perliński Zbigniew Jerzy, Piekaruś Ilona Wacława, Pietruszewski Marek Piotr, Raben Dorota Magdalena, Radomski Janusz Adam, Skelnik Julian Franciszek, Spychalska Hanna Maria, Sroczyński Paweł Mateusz, Stępniak Andrzej Hieronim, Strzyżewicz Ryszard Andrzej, Świtek Marian Leszek, Szaj Robert, Szajna Marian Czesław, Trzaskalska Agnieszka Maria, Urbaś Krzysztof Marian, Wągrodzka Janina Maria, Wiśniewska Nikandra Joanna, Witkowska Magdalena, Wocial Ryszard, Woźniak Henryk, Wrześniak Sławomir Mikołaj, Zdeb Ryszard, Zielińska Małgorzata, Łakomski Wojciech Piotr, Łapiński Dariusz Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tarczewski Kamil Jacek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chojnacka Mariola, Orlik Beata, Skubniewska Maria, Szczurowski Bartosz Michał, Walichnowska Joanna Patrycja, Wendt Tomasz Karol

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasiewicz Małgorzata Urszula

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 11cards Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000320119
  2. Abc Consulting Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000189918
  3. Agencja Leasingu i Finansów S.A., Wrocław − KRS 0000418213
  4. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  5. Aglomero Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000960565
  6. At8 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000549822
  7. Avenir Telecom Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039066
  8. Awa Sp. Z O.O., Świnoujście − KRS 0000310507
  9. Business Angel Seedfund Spółka Z Ograniczoną Oodpowiedzialnością Spółka Komandytowo-akcyjna, Gdańsk − KRS 0000272422
  10. Cgfp Sp. Z O.O., Wojnowo − KRS 0000171965
  11. Contractor + Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000556846
  12. Dana Styl Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000118764
  13. Dtś S.A., Katowice − KRS 0000027591
  14. Edusmart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000423284
  15. Eksploatator Sp. Z O.O., Rotmanka − KRS 0000228872
  16. Ezo S.A., Warszawa − KRS 0000266565
  17. Federacja Regionalnych Związków Gmin i Powiatów Rp, Kraków − KRS 0000227293
  18. Fundacja Dla Dzieci Vivadental, Gdańsk − KRS 0000529148
  19. Fundacja Gdańsk Global, Gdańsk − KRS 0000421910
  20. Fundacja Kiniak-szczęściem Się Jest!, Raciążek − KRS 0000380739
  21. Fundacja Kongres Morski W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000503063
  22. Fundacja Kultopia, Gdańsk − KRS 0000389444
  23. Fundacja Na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży - Fundacja Radka, Gdynia − KRS 0000371522
  24. Fundacja Orla Straż, Bojano − KRS 0000614995
  25. Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk − KRS 0000045713
  26. Fundacja Stellavita, Warszawa − KRS 0000415876
  27. Fundacja Światowe Jamboree, Warszawa − KRS 0000254754
  28. Fundacja Terytoria Książki, Gdańsk − KRS 0000425693
  29. Fundacja Theatrum Gedanense, Gdańsk − KRS 0000043177
  30. Fundacja Unia Metropolii Polskich, Warszawa − KRS 0000129432
  31. Fundacja World Woman Health Fundation, Warszawa − KRS 0000838614
  32. Fundacja Zachować Dar Pomorza, Gdynia − KRS 0000231800
  33. Fundusz Rozwoju Spółek S.A., Warszawa − KRS 0000285139
  34. Gdańska Infrastruktura Społeczna Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000261232
  35. Gdańska Organizacja Turystyczna, Gdańsk − KRS 0000139108
  36. Gdański Obszar Metropolitalny, Gdańsk − KRS 0000398498
  37. Gdańskie Towarzystwo Naukowe, Gdańsk − KRS 0000007833
  38. Gpt Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000466661
  39. Grudziądzki Holding Komunalny S.A., Grudziądz − KRS 0000809350
  40. Grupa Azoty Polyolefins S.A., Police − KRS 0000577195
  41. Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Gryfino − KRS 0000113206
  42. Gtn Kondej - Piotrowski Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000964552
  43. Immofundusz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484093
  44. Innobaltica Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000311943
  45. Inowrocławskie Kopalnie Soli Solino S.A., Inowrocław − KRS 0000045258
  46. J-home S.A., Gdańsk − KRS 0000762717
  47. Jacek Podlewski Spółka Komandytowa, Bydgoszcz − KRS 0000826309
  48. Kobus - Organizacja i Zarządzanie Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000271881
  49. Kolegium Europy Wschodniej Im.jana Nowaka-jeziorańskiego We Wrocławiu, Wrocław − KRS 0000013264
  50. Komers Marine Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000931338

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4capital Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000374267
  2. 5set Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000209010
  3. Actia Forum Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000013138
  4. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  5. Aforti Advisors S.A., Warszawa − KRS 0000395986
  6. Agencja Podróży Wars-tour Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037065
  7. Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno-górniczych Enmag-eg Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000060240
  8. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  9. Agro-gumieńce Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000089663
  10. Agroma Kutno Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000366542
  11. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  12. Al Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000219764
  13. Alfa Forwarding Ltd Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000077114
  14. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  15. Aranda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321459
  16. Arctic Paper S.A., Kostrzyn Nad Odrą − KRS 0000306944
  17. Arena Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000291830
  18. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  19. Arp Fly S.A., Warszawa − KRS 0000329694
  20. Atc Cargo S.A., Gdynia − KRS 0000303741
  21. Azo Digital Distribution Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000363952
  22. Azo Digital Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000259041
  23. Balquest Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000371449
  24. Baltic Financial Management S.A., Gdańsk − KRS 0000395920
  25. Baltic Press Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000221363
  26. Bałtycki Terminal Zbożowy Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000024214
  27. Bałtyckie Centrum Innowacji Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000294794
  28. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  29. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764
  30. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  31. Beverlo Polska Sp. Z O.O., Kościerzyna − KRS 0000187537
  32. Bielskie Zakłady Lin i Pasów Bezalin, Bielsko-biała − KRS 0000062895
  33. Bit.pl S.A., Warszawa − KRS 0000534972
  34. Biuro - Technika Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000177383
  35. Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000018443
  36. Biuro Ubezpieczeń Akwizycja Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000061797
  37. Bmt Metal Tech Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Straszyn − KRS 0000233341
  38. Book Media Sp. Z O.O., Ostaszewo − KRS 0000325018
  39. Boś Ekosystem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480660
  40. Boś Leasing - Eko Profit S.A., Warszawa − KRS 0000336182
  41. Bps Doradztwo S.A., Warszawa − KRS 0000355344
  42. Brok - Dystrybucja Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000038079
  43. Brok-hurt Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000045218
  44. Bruker Sp. Z O.O., Kielno − KRS 0000348151
  45. Burghotel Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000160840
  46. Burgpark S.A. W Liwkidacji, Malbork − KRS 0000106376
  47. C. Hartwig Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000024354
  48. C.hartwig Transport Service Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000128622
  49. Cefarm Rzeszów S.A., Wrocław − KRS 0000004990
  50. Centralny Ośrodek Badawczo Rozwojowy Aparatury Badawczej i Dydaktycznej Cobrabid Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284830


Inne osoby dla Krzywda (136 osób):