Kogo reprezentuje osoba

Kubański Janusz Adam

w KRS

Janusz Adam Kubański

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janusz
Drugie imię:Adam
Nazwisko:Kubański
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1949 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuszyk Władysław, Miadzvedz Dzmitry, Peratrukhin Aliaksandr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Śliwiński Andrzej Grzegorz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gizak Dariusz, Kubański Filip Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jarosław, Adamczyk Józef, Adamczyk Piotr, Adamczyk Wacław, Augustyniak Stefan, Banaśkiewicz Jan, Bartold Jerzy, Batóg Stanisław, Borkowski Antoni Olgierd, Budzanowski Bogdan Tadeusz, Błoński Dariusz, Błoński Stanisław, Cichecka Marianna, Cieślak Bronisław, Cieślak Włodzimierz, Drewicz Robert, Drewicz Tadeusz, Dłużniewski Ryszard, Falenczykowski Włodzimierz, Górzyński Maciej Józef, Homa Franciszek, Idźkowski Antoni, Jagiełło Mirosław, Jaroszek Andrzej, Jesionek Henryk, Kaczorowska Bożena, Karwiński Andrzej Konrad, Karwiński Maciej, Klenk Bogusław, Kostyra Czesław, Kostyra Iwonna, Kowalczyk Waldemar, Kozierski Franciszek, Krawiec Józef, Księżyk Jan, Kucharski Andrzej, Kuliński Konrad, Kurek Eugeniusz, Lipska Elżbieta, Milewicz Leszek, Molenda Józef, Nowacka Teresa, Orszulski Edward, Osiecki Stanisław, Ostapowicz Marian, Owczarek Zygmunt, Ołubek Bogusław, Papis Ryszard, Pawłowski Wiesław Andrzej, Praczukowski Robert, Przeździecka Świder Danuta, Przybyłek Franciszek, Płonowski Henryk, Różycki Stanisław, Sapiński Janusz, Sapiński Tadeusz, Sieczko Ireneusz, Smaga Andrzej, Sokołowski Marian, Stegiński Andrzej, Supieta Józef, Suszyński Zbigniew, Świderski Jerzy, Sybilski Tadeusz, Szczepański Czesław, Topczewska Zofia, Wąsik Eugeniusz, Wilamowski Henryk, Wnorowski Stanisław, Wójcicki Bolesław, Woźniak Władysław, Zalewski Andrzej, Zalewski Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Michał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuszyk Władysław, Miadzvedz Dzmitry, Peratrukhin Aliaksandr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Śliwiński Andrzej Grzegorz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Podsibirski Władysław, Rudzik Tomasz Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Marciniuk Katarzyna Joanna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alex-moda Sp. Z O.O., Ołtarzew − KRS 0000072173
  2. Arrow Fabryka Okien i Drzwi Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000202018
  3. Balena Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000422894
  4. Biuro Odzyskiwania Należności Bon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222813
  5. Centrala Techniczno-handlowa Dynamica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000194211
  6. Css Tarnów Sp. Z O.O., Wola Rzędzińska − KRS 0000587047
  7. Fine Group S.A., Warszawa − KRS 0000565759
  8. Folkestone Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374307
  9. Forma Kreatywna Sp. Z O.O., Wola Rzędzińska − KRS 0000586350
  10. Fundacja Dla Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Nasz Dom, Warszawa − KRS 0000148391
  11. Fundacja Promocji i Edukacji Prawnej i Zdrowotnej Lex Nostrum, Warszawa − KRS 0000328076
  12. Fundacja Światowa Fundacja Słowian Slav, Kiełpin − KRS 0000278925
  13. Jantar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345186
  14. Jantar Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000608480
  15. Kopalnia Piasku Kwarcowego Krzeszówek S.A., Krzeszówek − KRS 0000060336
  16. Krzeszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000701428
  17. Lepton Spółka Z O. O., Warszawa − KRS 0000015568
  18. New Wizard Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000603964
  19. Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220368
  20. Polenergi Llc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166892
  21. Poli - Eco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000175003
  22. Polska Izba Gospodarcza Rusztowań, Warszawa − KRS 0000190584
  23. Polsko Słowackie Towarzystwo Przyjaźni i Dobrego Sąsiedztwa, Warszawa − KRS 0000148397
  24. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Usługowe Ostap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148134
  25. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Promax Ltd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000124369
  26. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Hardi Sp. Z O.O., Duchnice − KRS 0000188266
  27. Regionalne Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości Zarządca, Radom − KRS 0000619771
  28. Roinex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000133347
  29. Solenergi i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168988
  30. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Podleśna, Warszawa − KRS 0000330634
  31. Spółdzielnia Zjednoczona, Warszawa − KRS 0000004067
  32. Stowarzyszenie Pomocy Niematerialnej Szansa, Krosno − KRS 0000006317
  33. Stowarzyszenie Pracodawców Branży Dźwigowej, Warszawa − KRS 0000239720
  34. Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum Im.a.mickiewicza W Warszawie, Warszawa − KRS 0000169481
  35. Subud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239788
  36. Warsaw - Apartments Magnolie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039576
  37. Zjednoczona Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000092923

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Balena Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000424092
  2. Development Otwock Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000412329
  3. Esco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000405222
  4. Esco Sp. Z O.O. Balena Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000447775
  5. Gimar-bis Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000310862
  6. Grall Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000143031
  7. Klub Sportowy Warszawianka, Warszawa − KRS 0000021538
  8. Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Kraków − KRS 0000033198
  9. Piowit Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000193997
  10. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Hydro-eko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097017
  11. Rosinterserwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000157628
  12. Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Wspólna Ostoja, Warszawa − KRS 0000171797
  13. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Tęcza, Warszawa − KRS 0000132117
  14. Spółdzielnia Mieszkaniowa Polna, Warszawa − KRS 0000061327
  15. Stolarka Wołomin S.A., Wołomin − KRS 0000023695
  16. Stowarzyszenie Edukacyjne Pro Bono Linguae, Warszawa − KRS 0000153714
  17. Windyk S.A., Warszawa − KRS 0000104594

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Zamówienie uzupełniające - do zamówienia podstawowego polegającego na świadczeniu usług windykacji należności z tytułu zaległości w opłatach za najem lokali mieszkalnych i użytkowych będących w zarządzie MZB w Kielcach.
    Zamawiający: Miejski Zarząd Budynków w Kielcach, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług windykacyjnych, polegających na dochodzeniu w imieniu i na rzecz Zamawiającego zapłaty bezspornych i wymagalnych wierzytelności od dłużników zalegających z czynszem i opłatami za lokale mieszkalne i użytkowe, a także odszkodowania lub wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z lokali mieszkalnych i użytkowych z wyłączeniem dochodzenia zapłaty na drodze postępowania sądowego i prowadzenia postępowania egzekucyjnego przed komornikami sądowymi w ramach zamówienia uzupełniającego. Zamawiający na etapie przygotowywania zamówienia podstawowego pn.: Świadczenie usług windykacji należności z tytułu zaległości w opłatach za najem lokali mieszkalnych i użytkowych będących w zarządzie MZB w Kielcach, przewidział w specyfikacji istotnych warunków zamówienia i w ogłoszeniu o zamówieniu nr 212974-2011 z dnia 07.07.2011r. dla zamówienia podstawowego udzielonego w trybie przetargu nieograniczonego, udzielenie zamówienia uzupełniającego w wysokości nie większej niż 20% zamówienia podstawowego i zgodnego z przedmiotem zamówienia podstawowego. Ponieważ upłynął termin realizacji umowy Nr 75/2011 z dnia 12 września 2011r. na zadanie podstawowe, a zachodzi pilna potrzeba kontynuowania powyższej usługi polegającej na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówień co zamówienie podstawowe - Zamawiający zamierza powierzyć wykonanie powyższego zamówienia dotychczasowemu wykonawcy usług, zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Wymagalne wierzytelności Zamawiającego, o których mowa powyżej według stanu na dzień 12 marca 2013r. wynoszą 9 229 007,35 złotych. Szczegółowe warunki realizacji i zakres usług określa wzór umowy.
  2. świadczenie usług windykacji należności z tytułu zaległości w opłatach za najem lokali użytkowych i mieszkalnych
    Zamawiający: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, Gorzów Wielkopolski
    Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług windykacyjnych polegających na dochodzeniu w imieniu i na rzecz Zamawiającego zapłaty bezspornych i wymagalnych wierzytelności od dłużników zalegających z czynszem i opłatami za lokale użytkowe i mieszkalne, a także odszkodowania lub wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z lokali mieszkalnych i użytkowych, z wyłączeniem dochodzenia zapłaty na drodze postępowania sądowego i prowadzenia postępowania egzekucyjnego przed komornikami sądowymi.
    Dochodzeniu będą podlegały wierzytelności zasądzone i niewyegzekwowane w postępowaniu egzekucyjnym (komorniczym) z powodu bezskuteczności:
    - wierzytelności z tytułu najmu lokali mieszkalnych na wartość: 1 461 554,08zł ( 121 spraw)
    - wierzytelności z tytułu najmu lokali użytkowych na wartość: 1 133 682,53 zł (88 spraw)

Inne osoby dla Kubański (29 osób):