Kogo reprezentuje osoba

Kubiak Aleksandra Magdalena

w KRS

Aleksandra Magdalena Kubiak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Aleksandra
Drugie imię:Magdalena
Nazwisko:Kubiak
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1980 r., wiek 40 lat
Miejscowości:Łódź (Łódzkie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barszcz Jan, Bernat Dawid, Bogucka Teresa, Brzeski Krzysztof, Błaszczyk Wiesława, Błoch Elżbieta, Cendrowska Teresa, Charbicki Roman, Chrześcijańska Ewa, Dyszy Jerzy, Fidyk Dorota, Janiak Anna, Kapelański Andrzej, Krajewska Jadwiga, Lasota Wojciech Grzegorz, Lasota Wojciech Grzegorz, Lefik Maria, Machnicki Eugeniusz, Makowska Elżbieta, Mikołajczyk Danuta Janina, Miśkiewicz Andrzej Antoni, Muras Piotr, Musiał Małgorzata, Nowak Paulina, Nowakowska Wiesława Ewa, Rak Irena, Rakoczy Barbara, Sencerz Wiesława, Skierski Tomasz, Sowiński Jerzy, Stańczak Andrzej, Stańczak Wanda, Stępińska Zdzisława Kazimiera, Świderek Gabriela, Szuman Dorota, Szyszka Janusz Wacław, Wójcik Paulina, Żarowski Lechosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysokiński Tadeusz

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarek Tomasz, Chober Aleksander, Chruściel Jerzy, Czekalska Lidia Aleksandra, Diduch Krzysztof, Dobrowolska Zabłocka Grażyna, Gajos Jerzy, Galant Zbigniew Bolesław, Grelewska Anna Zofia, Grunert Feliks Jerzy, Hetmanek Danuta, Jackowska Anna, Kabziński Wacław, Kaczmarski Jerzy, Kawiorski Bartłomiej Sławomir, Kociuga Jerzy Władysław, Kolarski Andrzej, Lipiński Andrzej, Markus Eugenia, Miłoń Mirosława, Narzymski Bogusław, Nowakowska Urszula, Samczyńska Elżbieta, Szymańska Elżbieta Izabela, Tylman Stanisław, Wesołowska Jolanta Stefania, Wójcik Leszek, Załucki Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapczyński Wojciech Adam
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarek Tomasz Aleksy, Chober Aleksander, Diduch Krzysztof, Kolarski Andrzej Mirosław, Szymańska Elżbieta, Załucki Jan Antoni

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alfa Notion Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000755774
  2. Autechpol Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000082686
  3. Bałuckie Stowarzyszenie Abstynentów Rodzina, Łódź − KRS 0000018013
  4. Banda Adam Gąsiorowski Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000454245
  5. Deepsolver Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000841313
  6. Esthemed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000626748
  7. Exal Bone Sp. Z O.O., Jasionów − KRS 0000784160
  8. Firefloors Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000525411
  9. Firefloors Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000531969
  10. Fundacja Innowacyjnej Edukacji Społecznej Sensu@, Zelów − KRS 0000423163
  11. Fundacja Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych, Warszawa − KRS 0000820007
  12. Fundacja Nauki i Wychowania, Łódź − KRS 0000070179
  13. Herb-med Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000101786
  14. Instytut Cetena Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000706903
  15. Isphurt Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000604032
  16. Jl Investment S.A., Łódź − KRS 0000128356
  17. Klub Chrześcijańsko-narodowy, Łódź − KRS 0000112075
  18. Kutnowskie Zakłady Drobiarskie Exdrob - S.A. Z Siedzibą W Kutnie, Kutno − KRS 0000079140
  19. Łódzka Izba Przemysłowo-handlowa, Łódź − KRS 0000035463
  20. Łódzki Okręgowy Związek Żeglarski, Łódź − KRS 0000182226
  21. Medimpex Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000571429
  22. Mgsj Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000777879
  23. Miejska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Łódź − KRS 0000197752
  24. Olimpijska W.a.c. Stańczak Sp. J., Łódź − KRS 0000261285
  25. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Inwestprojekt P-1 Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000141928
  26. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Dempo Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000103986
  27. Sbi Sp. Z O.O., Zapolice − KRS 0000136831
  28. Spółdzielnia Inwalidów Millenium Zakład Pracy Chronionej Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000188548
  29. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pojezierska, Łódź − KRS 0000535679
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa Polesie, Łódź − KRS 0000119084
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa Śródmieście, Łódź − KRS 0000176235
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagrodniki, Łódź − KRS 0000138188
  33. Stowarzyszenia Użytkowników Parkingu Samochodowego Zagrodniki W Łodzi Przy Ulicy Retkińskiej 106, Łódź − KRS 0000269945
  34. Stowarzyszenie - Słowo i Muzyka U Jezuitów, Łódź − KRS 0000475688
  35. Stowarzyszenie Budowniczych Telekomunikacji, Warszawa − KRS 0000220589
  36. Stowarzyszenie Łódzki Klub Żeglarski, Łódź − KRS 0000265389
  37. Stowarzyszenie Okolic Kultury Sok, Łódź − KRS 0000169102
  38. Stowarzyszenie Piotrkowska 235/241, Łódź − KRS 0000539383
  39. Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego Animus, Łódź − KRS 0000009404
  40. Stowarzyszenie Tradycji Akademickich Siódemki, Łódź − KRS 0000263265
  41. Stowarzyszenie Wychowanków B. Miejskiego Gimnazjum Męskiego Im.józefa Piłsudskiego i Iii Liceum Ogólnokształcącego Im.tadeusza Kościuszki W Łodzi, Łódź − KRS 0000116202
  42. Tpnets.com Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000607288
  43. Unia Spółdzielców Mieszkaniowych W Polsce, Warszawa − KRS 0000124096
  44. Uniontex Sp Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000189045
  45. Zakład Wydawniczy Liber Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000031674
  46. Zem-cel S.A., Łódź − KRS 0000064413

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.s. Promotion Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000166735
  2. Aluminium S Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000410899
  3. Aluminium S Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000424669
  4. Atos Przesyłki Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000141628
  5. Browar Kmicic Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000112853
  6. Budowlana Spółdzielnia Romabud, Wieluń − KRS 0000188715
  7. Casino Centrum Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000028415
  8. Centrum Ochrony Własności Intelektualnej Inwention Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000299409
  9. Cse Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000248952
  10. Cubic Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000453208
  11. Ecoinvest S.A., Sieradz − KRS 0000156088
  12. Elit-pol Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000064904
  13. Fundacja Łódzka Arka Demokracji, Łódź − KRS 0000714756
  14. Grupa Transportowa Dfs Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000234240
  15. Handlowo-usługowa Spółdzielnia Pracy Sermazbyt, Łódź − KRS 0000179701
  16. Handlowy Dom Polski Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000094147
  17. Hbd Błonie Sp. Z O.O., Pass − KRS 0000381068
  18. Home-food Gorczyn Sp. Z O.O., Gorczyn − KRS 0000112479
  19. Informatics Solutions Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000365393
  20. Insite Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000268088
  21. J And G Sp. Z O.O., Huta Janowska − KRS 0000180388
  22. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O.., Zgierz − KRS 0000033577
  23. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. Z O.O.., Łódź − KRS 0000024375
  24. Nekso Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000365471
  25. Pabianickie Zakłady Środków Opatrunkowych Paso S.A., Pabianice − KRS 0000137420
  26. Pers Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000003685
  27. Pharma4life Sp. Z O.O., Łyszkowice − KRS 0000462897
  28. Pharmalink Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000038412
  29. Polzamech Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000305301
  30. Ponte Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000009838
  31. Port Lotniczy Łódź Im. Władysława Reymonta Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000057719
  32. Pphu Agabar Sp. Z O.O., Wieruszów − KRS 0000402633
  33. Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Materiałami Budowlanymi Dom-mat Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000059158
  34. Przedsiębiorstwo Produkcji Elementów Budowlanych W Strykowie, Stryków − KRS 0000052185
  35. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Polonus Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000317710
  36. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Lenta-przędzalnia Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000080221
  37. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe M-stam Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000399554
  38. Rico Grande Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000433094
  39. Rts Widzew Łódź S.A., Łódź − KRS 0000281041
  40. Smart Corporation Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000326589
  41. Spółdzielczy Klub Sportowy Start, Łódź − KRS 0000083469
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Wł. Jagiełły, Łódź − KRS 0000077006
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Retkinia-północ, Łódź − KRS 0000169599
  44. Spółdzielnia Produkcyjno-handlowa Sinex, Łódź − KRS 0000177038
  45. Spółdzielnia Socjalna Przedsięwzięcie, Łódź − KRS 0000240304
  46. Stowarzyszenie Związkowe Centrum Geriatrii Twoja Szansa Na Zdrowie, Łódź − KRS 0000292339
  47. Syntex Sp. Z O.O., Łowicz − KRS 0000125312
  48. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Nasz Dom Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000104706
  49. Towarzystwo Muzyczne Im. Karola Nicze, Pabianice − KRS 0000003793
  50. Vasco Project Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000287201