Kogo reprezentuje osoba

Kubiak Andrzej

w KRS

Andrzej Kubiak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Nazwisko:Kubiak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Borek Wielkopolski (Wielkopolskie), Gostyń (Wielkopolskie), Poznań (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Zalesie Wielkopolskie (Wielkopolskie)
Przetargi:7 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowicki Stanisław, Janowski Henryk, Kasprzak Piotr, Lebiedziński Józef, Maciejewski Maciej, Małecki Wojciech, Neneman Włodzimierz, Nowak Franciszek, Nowakowski Jan, Olejniczak Henryk, Popielski Roman, Warych Edward, Wiatr Bogdan, Zawadzki Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamkiewicz Agata Elżbieta, Banaszak Grzegorz, Banaszak Marek, Beczkowiak Natalia Maria, Bielka Monika, Bladocha Gabriela Maria, Bryl Aleksandra, Burzyńska Stefania, Celka Jarosław, Chlebowska Dorota Grażyna, Chlebowska Magdalena, Ciszak Irena Barbara, Fabisiak Stefan, Fajczyk Henryk, Galusiński Wojciech Józef, Gbiorczyk Mieczysław, Glura Dariusz Michał, Goliński Edward Stanisław, Grzelka Danuta Ewa, Grzempowski Jerzy Feliks, Miler Joanna, Janicka Marzena Łucja, Kaczmarek Katarzyna, Kogut Monika, Konarczak Wiesław Marian, Konieczny Mariusz, Kowalski Krzysztof Mieczysław, Kowalski Mieczysław Stanisław, Kubiak Anna Maria, Licha Bronisława Maria, Maćkowiak Urszula, Majewska Urszula, Mikołajczyk Barbara, Mruk Hanna Dorota, Nawrocki Czesław Jan, Niewrzędowska Hanna Małgorzata, Nowak Jolanta, Owsianowska Barbara, Pawlak Marcin, Piech Katarzyna, Piotrowska Celina, Poniatwoska Genowefa Maria, Porzucek Małgorzata, Przewoźniak Mieczysława Barbara, Ratajczak Teresa, Śląska Marzenna Janina, Stawecka Karolina Agnieszka, Szuman Dariusz Paweł, Szydłowska Bogumiła Agata, Szymkowiak Anna, Twardowski Marek Piotr, Tyll Violetta Maria, Urna Renata Krystyna, Wachowiak Jan, Walczak Józef, Walkowiak Joanna, Wawrzyniak Stefan Marian, Wawrzynowicz Bożena, Wilczyński Mirosław Jakub, Wira Andrzej Stanisław, Zaremba Zofia
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Depta Piotr, Fałat Maciej, Grzegorczyn Michał Tadeusz, Idasiak Karol Leszek, Jaworski Janusz Szczepan, Kamyszek Sylwester, Koliński Marek Wojciech, Kowalski Stefan Jerzy, Kurzyński Kazimierz Klemens, Mojzesowicz Wojciech, Moledna Roman, Napierała Ryszard Kazimierz, Nowakowski Andrzej Zdzisław, Nykiel Krzysztof, Olejniczak Wiesław Stanisław, Paruch Stanisław Adam, Podkański Czesław Stanisław, Rewera Jan Stanisław, Skierkowski Wojciech, Środa Mieczysław, Szczepanik Edward, Szpura Wiesław, Szyszka Sławomir, Wojnarski Alfred Ignacy, Zioła Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Edward
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejczak Jan, Augustyniak Zbigniew, Dolatowski Czesław, Dopierała Michał, Dopierała Tadeusz, Gnacy Jan, Gruchalska Irena, Gruszka Marek, Janowski Edward, Janowski Stanisław, Józefowski Grzegorz Antoni, Kaczmarek Kazimierz, Kaźmierczak Renata, Krupczyńska Zofia Halina, Marciniak Piotr, Maturski Leon, Maturski Zbigniew, Małecki Lech, Szymański Stanisław, Szymczak Władysław, Twardowski Kazimierz, Woźniak Eugeniusz Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Jaworze, Jawor − KRS 0000111618
  2. Bank Spółdzielczy W Niechobrzu, Niechobrz − KRS 0000124127
  3. Bioland Sp. Z O.O., Witkowice − KRS 0000145150
  4. Brzesko-kujawski Związek Plantatorów Buraka Cukrowego Przy Oddziale Ksc S.A. Cukrownia Kruszwica, Włocławek − KRS 0000063240
  5. Cocos Sp. Z O.O., Piekary − KRS 0000453471
  6. Egmar - Bio Sp. Z O.O., Borek Wielkopolski − KRS 0000657037
  7. Farol Sp. Z O.O., Daleszyn − KRS 0000564216
  8. Fasgro Sp. Z O.O., Starynia − KRS 0000373313
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Środa Wielkopolska − KRS 0000082744
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Pogorzeli, Pogorzela − KRS 0000128246
  11. Gospodarstwo Rolne Ravit Sp. Z O.O., Raciniewo − KRS 0000056781
  12. Grupa Agro-oil Sp. Z O.O., Cichoradz − KRS 0000487602
  13. Grupa Agro-zboże Sp. Z O.O., Cichoradz − KRS 0000488055
  14. Grupa Producentów Rolnych Ziarno Sp. Z O.O., Cichoradz − KRS 0000256304
  15. Grupa Producentów Trzody Chlewnej Pog-rol Sp. Z O.O., Pogorzela − KRS 0000038816
  16. Klub Sportowy Start W Gostyniu, Gostyń − KRS 0000058811
  17. Kółko Rolnicze W Elżbietkowie, Elżbietków − KRS 0000602737
  18. Kółko Rolnicze W Głuponiach, Głuponie − KRS 0000052059
  19. Kółko Rolnicze W Kromolicach, Kromolice − KRS 0000600820
  20. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  21. Krajowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Warszawa − KRS 0000114159
  22. Kurkowe Bractwo Strzeleckie, Borek Wielkopolski − KRS 0000044601
  23. Lubuski Związek Hodowców Bydła, Zielona Góra − KRS 0000299535
  24. Ludowy Klub Sportowy Orlik Gogolinek, Gogolinek − KRS 0000039510
  25. Meritum Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000680728
  26. Nasz Polski Cukier Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000413528
  27. Ochotnicza Straż Pożarna Brody, Brody − KRS 0000135755
  28. Ochotnicza Straż Pożarna W Bruczkowie, Bruczków − KRS 0000044718
  29. Ochotnicza Straż Pożarna W Byczynie, Byczyna − KRS 0000063525
  30. Ochotnicza Straż Pożarna W Czajkowie, Czajkowo − KRS 0000031568
  31. Ochotnicza Straż Pożarna W Daleszynie, Daleszyn − KRS 0000036486
  32. Ochotnicza Straż Pożarna W Nedeżowie, Nedeżew − KRS 0000058231
  33. Ochotnicza Straż Pożarna W Pichorowicach, Pichorowice − KRS 0000392614
  34. Ochotnicza Straż Pożarna W Siedmiorogowie, Siedmiorogów Pierwszy − KRS 0000042750
  35. Ochotnicza Straż Pożarna W Siedmiorogowie Drugim, Siedmiorogów Drugi − KRS 0000255321
  36. Ochotnicza Straż Pożarna W Strumianach, Strumiany − KRS 0000059896
  37. Ochotnicza Straż Pożarna W Sułkowicach, Sułkowice − KRS 0000311472
  38. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000232934
  39. Okręgowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Szczecin − KRS 0000145639
  40. Pałucki Bank Spółdzielczy W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000135864
  41. Partnet Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000243636
  42. Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Warszawa − KRS 0000112165
  43. Powiatowe Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe W Gostyniu, Gostyń − KRS 0000072788
  44. Powiatowy Bank Spółdzielczy W Gostyniu, Gostyń − KRS 0000023943
  45. Poznański Okręgowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Poznaniu., Poznań − KRS 0000201257
  46. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Parol Sp. Z O.O., Pogorzela − KRS 0000049894
  47. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Rol -pol Sp. Z O.O., Jeziorki − KRS 0000087978
  48. Przedsiębiorstwo Rolno-przemysłowe Skioldpasz Sp. Z O.O., Radoszyn − KRS 0000190184
  49. Samorządowy Fundusz Pożyczkowy Powiatu Prudnickiego Karbona Spółdzielnia W Prudniku - Polska Grupa Spółdzielni Pożyczkowych, Prudnik − KRS 0000212201
  50. Spółdzielcza Grupa Producentów Bydła Opasowego, Szamotuły − KRS 0000677863

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2b Efficient Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000355915
  2. Agencja Rozwoju Rolnictwa i Przemysłu Przetwórczego Regionu Raciborskiego S.A., Racibórz − KRS 0000207124
  3. Agromadex Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000165040
  4. Bank Spółdzielczy W Gryfinie, Gryfino − KRS 0000074606
  5. Bank Spółdzielczy W Kowalu, Kowal − KRS 0000135752
  6. Bank Spółdzielczy W Tomaszowie Lubelskim, Tomaszów Lubelski − KRS 0000142949
  7. Biopower - Cichoradz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328291
  8. Brasika Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000310121
  9. Cn-tower-plaza Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000154050
  10. Cukrownia Świdnica S.A., Pszenno − KRS 0000094827
  11. Euro-impuls Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000220417
  12. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Skomlinie, Skomlin − KRS 0000158015
  13. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Stęszewie, Stęszew − KRS 0000073222
  14. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Strzałkowie, Strzałkowo − KRS 0000039582
  15. Hurtowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Konin − KRS 0000049236
  16. Ludowy Bank Spółdzielczy W Strzałkowie, Strzałkowo − KRS 0000124657
  17. Mleko-grupa Czarnków 15 Sp. Z O.O., Czarnków − KRS 0000458228
  18. Netbox Sp. Z O.O., Czachorowo − KRS 0000071574
  19. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Czarnkowie, Czarnków − KRS 0000105104
  20. Pfeifer Langen Glinojeck S.A., Poznań − KRS 0000087112
  21. Polkon Aluminium Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000138569
  22. Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, Warszawa − KRS 0000100924
  23. Południowopolski Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Przeworsk − KRS 0000027617
  24. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Lech Sp. Z O.O., Świebodzin − KRS 0000187615
  25. Przedsiębiorstwo Nasienne Centrala Nasienna Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000135938
  26. Przedsiębiorstwo Obsługi Rolnictwa Agroizba Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000202718
  27. Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Usług i Handlu Róż - Pol Sp. Z O.O., Różanna − KRS 0000106980
  28. Radan-weu Sp. Z O.O., Tuchola Żarska − KRS 0000126707
  29. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Przystankach -, Przystanki − KRS 0000038519
  30. Rotary Klub Szamotuły, Szamotuły − KRS 0000123290
  31. Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000147596
  32. Sgb-bank S.A., Poznań − KRS 0000058205
  33. Spółdzielnia Administracyjno-usługowa Karolew, Karolew − KRS 0000206345
  34. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Wapnie Z Siedzibą W Srebrnej Górze, Srebrna Góra − KRS 0000217173
  35. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Borku Wielkopolskim, Borek Wielkopolski − KRS 0000169200
  36. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Kuślinie Z Siedzibą W Głuponiach, Głuponie − KRS 0000246108
  37. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Skomlinie, Skomlin − KRS 0000058670
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Pępowie, Pępowo − KRS 0000219427
  39. Spółdzielnia Mleczarska Kurów, Łany − KRS 0000058368
  40. Spółdzielnia Producentów Agro-plon We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000356010
  41. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Becon, Wtelno − KRS 0000461822
  42. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Prosiaczek We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000274092
  43. Spółdzielnia Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych Agro-kłos We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000213532
  44. Spółdzielnia Rolników Beta, Cichoradz − KRS 0000240696
  45. Spółdzielnia Usługowo-produkcyjna Kółek Rolniczych Agrotech Rzęczkowo, Rzęczkowo − KRS 0000204025
  46. Spółdzielnia Związków Hodowców i Producentów Zwierząt Gospodarskich W Poznaniu, Tulce − KRS 0000332789
  47. Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego Powiatu Gostyńskiego, Gostyń − KRS 0000054669
  48. Stowarzyszenie Rozwoju Powiatu Radziejowskiego, Radziejów − KRS 0000007729
  49. Südzucker Polska S.A., Wrocław − KRS 0000134177
  50. Unirol A.wira K.szymczak R.janicki Sp. J., Borek Wielkopolski − KRS 0000079254

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Dowożenie uczniów do szkół na terenie gminy Borek Wlkp. w roku szkolnym 2011/2012
    Zamawiający: Gmina Borek Wlkp., Borek Wielkopolski
    1. Zamówienie obejmuje dwa plany tras dowozu uczniów do Szkól Podstawowych, Gimnazjów i Przedszkola Samorządowego Pod Dębem w Karolewie w roku szkolnym 2011/2012.
    2. Przewozy odbywać się będą według harmonogramu dowozu uczniów stanowiącego załącznik do umowy.
    3. Pod pojęciem dowożenie rozumie się: dowożenie uczniów z punktów zbiorczych w miejscu zamieszkania i odwożenie uczniów do miejsca zamieszkania.
    4. W okresach zimowych pojazdy dowożące dzieci muszą być ogrzewane.
    5. Wykaz tras, miejscowości, z których realizowany będzie dowóz dzieci do szkół oraz długość tras w km zawiera załączony projekt dowozu. Dane zawarte w załączonym projekcie dowozów należy traktować jako orientacyjne, które mogą ulec zmianom po rozpoczęciu roku szkolnego. Szczegółowe ustalenia tras dowozu uczniów, godzin przyjazdów autobusów i ich odjazdów dokonane zostaną wspólnie z Urzędem Miejskim a Przewoźnikiem, który wygra przetarg przed rozpoczęciem roku szkolnego.
    6. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Przewoźnik podstawi autobus spełniający właściwe wymagania techniczne w ruchu drogowym.
    7. Autobusy zatrzymywać się będą na wyznaczonych przystankach autobusowych zlokalizowanych na trasie przebiegu autobusów.
    8. Zamawiający zapewnia ze swej strony opiekę wychowawczą w czasie dowozu uczniów do szkół.

    CZEŚĆ Nr: 1
    Nazwa: Dowożenie uczniów do szkół na terenie gminy Borek Wlkp. w roku szkolnym 2011/2012
    1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Plan: Trasa Nr 1 Dowożenie do Zespołu Szkół w Borku Wlkp., Szkoły Podstawowej w Borku Wlkp., Szkoły Podstawowej w Wycisłowie i Przedszkola Samorządowego w Karolewie.
    Szacowana liczba km: 118 km.
    Punkt rozpoczęcia: Szkoła Podstawowa w Borku Wlkp.
    Punkt zakończenia dowożenia: Szkoła Podstawowa w Wycisłowie
    2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 60.13.00.00-8
    3) Czas trwania lub termin wykonania: 01-09-2011 do 29-06-2012
    4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.

    CZEŚĆ Nr: 2
    Nazwa: Dowożenie uczniów do szkół na terenie gminy Borek Wlkp. w roku szkolnym 2011/2012
    1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Plan: Trasa Nr 2 Dowożenie do Zespołu Szkół w Borku Wlkp., Szkoły Podstawowej w Borku Wlkp., Zespołu Szkół w Zimnowodzie i Przedszkola Samorządowego w Karolewie.
    Szacowana liczba km: 102 km.
    Punkt rozpoczęcia: Szkoła Podstawowa w Borku Wlkp.
    Punkt zakończenia dowożenia: Zespół Szkół w Zimnowodzie
    2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 60.13.00.00-8
    3) Czas trwania lub termin wykonania: 01-09-2011 do 29-06-2012
    4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.

    Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedną trasę jest obowiązany do każdej części - trasy dołączyć wszystkie obowiązujące w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia dokumenty, oświadczenia i załączniki.
  2. Dowożenie uczniów do szkół z terenu gminy Borek Wlkp. oraz do szkół specjalnych poza terenem gminy Borek Wlkp. w roku szkolnym 2013/2014.
    Zamawiający: Gmina Borek Wlkp., Borek Wielkopolski
    1.Zamówienie obejmuje dwie trasy dowozu uczniów: 1)do szkół podstawowych, gimnazjów i Przedszkola Samorządowego Pod Dębem w Karolewie 2)Zespołu Szkół Specjalnych na Brzeziu w roku szkolnym 2013/2014 i składa się z następujących części: CZĘŚĆ Nr: 1 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Plan: Trasa Nr 1 Dowożenie do Zespołu Szkół w Borku Wlkp., Szkoły Podstawowej w Borku Wlkp., Szkoły Podstawowej w Wycisłowie, Zespołu Szkół w Zimnowodzie i Przedszkola Samorządowego w Karolewie. Szacowana liczba km: 150 km. Punkt rozpoczęcia: Szkoła Podstawowa w Borku Wlkp. Punkt zakończenia dowożenia: Zespół Szkół w Zimnowodzie 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 60.13.00.00-8 3) Wykonawca musi zapewnić pojazd do przewozu min. 40+1 osób. CZEŚĆ Nr: 2 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Plan: Trasa Nr 2 Dowożenie do Zespołu Szkół Specjalnych Brzezie. Szacowana liczba km: 100 km. Punkt rozpoczęcia: Szkoła Podstawowa w Borku Wlkp. Punkt zakończenia dowożenia: Szkoła Podstawowa w Borku Wlkp. 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 60.13.00.00-8 3) Wykonawca musi zapewnić pojazd do przewozu min. 13+1 osób. 2.Przewozy odbywać się będą według harmonogramu dowozu uczniów stanowiącego załącznik do właściwej umowy. 3.Pod pojęciem dowożenie rozumie się: dowożenie uczniów z punktów zbiorczych w miejscu zamieszkania i odwożenie uczniów do miejsca zamieszkania, a w przypadku uczniów niepełnosprawnych dowożenie i odwożenie z i do miejsca zamieszkania. 4.W okresach zimowych pojazdy dowożące dzieci muszą być ogrzewane. 5.W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Przewoźnik podstawi autobus spełniający właściwe wymagania techniczne w ruchu drogowym. 6.Autobusy zatrzymywać się będą na wyznaczonych przystankach autobusowych zlokalizowanych na trasie przebiegu autobusów oraz w miejscach wyznaczonych przez Zamawiającego. 7.Zamawiający zapewnia ze swej strony opiekę wychowawczą w czasie dowozu uczniów do szkół.
  3. Dowożenie uczniów do szkół na terenie gminy Borek Wlkp. oraz do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach w roku szkolnym 2012/2013
    Zamawiający: Gmina Borek Wlkp., Borek Wielkopolski
    1. Zamówienie obejmuje dwa plany tras dowozu uczniów do Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Przedszkola Samorządowego Pod Dębem w Karolewie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach w roku szkolnym 2012/2013.
    2. Przewozy odbywać się będą według harmonogramu dowozu uczniów stanowiącego załącznik do umowy.
    3. Pod pojęciem dowożenie rozumie się: dowożenie uczniów z punktów zbiorczych w miejscu zamieszkania i odwożenie uczniów do miejsca zamieszkania, a w przypadku uczniów niepełnosprawnych dowożenie i odwożenie z i do miejsca zamieszkania.
    4. W okresach zimowych pojazdy dowożące dzieci muszą być ogrzewane.
    5. Wykaz tras, miejscowości, z których realizowany będzie dowóz dzieci do szkół oraz długość tras w km zawiera załączony projekt dowozu. Dane zawarte w załączonym projekcie dowozów należy traktować jako orientacyjne, które mogą ulec zmianom po rozpoczęciu roku szkolnego. Szczegółowe ustalenia tras dowozu uczniów, godzin przyjazdów autobusów i ich odjazdów dokonane zostaną wspólnie z Urzędem Miejskim a Przewoźnikiem, który wygra przetarg przed rozpoczęciem roku szkolnego.
    6. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Przewoźnik podstawi autobus spełniający właściwe wymagania techniczne w ruchu drogowym.
    7. Autobusy zatrzymywać się będą na wyznaczonych przystankach autobusowych zlokalizowanych na trasie przebiegu autobusów oraz w miejscach wyznaczonych przez Zamawiającego.
    8. Zamawiający zapewnia ze swej strony opiekę wychowawczą w czasie dowozu uczniów do szkół.
    CZEŚĆ Nr: 1
    Nazwa: Dowożenie uczniów do szkół na terenie gminy Borek Wlkp. w roku szkolnym 2012/2013
    1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Plan: Trasa Nr 1 Dowożenie do Zespołu Szkół w Borku Wlkp., Szkoły Podstawowej w Borku Wlkp., Szkoły Podstawowej w Wycisłowie, Zespołu Szkół w Zimnowodzie i Przedszkola Samorządowego w Karolewie.
    Szacowana liczba km: 150 km.
    Punkt rozpoczęcia: Szkoła Podstawowa w Borku Wlkp.
    Punkt zakończenia dowożenia: Zespół Szkół w Zimnowodzie
    2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 60.13.00.00-8
    3) Czas trwania lub termin wykonania: 03-09-2012 do 28-06-2013
    4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
    5) Wykonawca musi zapewnić autobus do przewozu min. 40+1 osób.

    CZEŚĆ Nr: 2
    Nazwa: Dowożenie uczniów do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach oraz do szkół na terenie gminy Borek Wlkp. w roku szkolnym 2012/2013
    1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Plan: Trasa Nr 2 Dowożenie do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Borzęciczkach, Zespołu Szkół w Borku Wlkp., Szkoły Podstawowej w Borku Wlkp., Zespołu Szkół w Zimnowodzie i Przedszkola Samorządowego w Karolewie.
    Szacowana liczba km: 100 km.
    Punkt rozpoczęcia: Szkoła Podstawowa w Borku Wlkp.
    Punkt zakończenia dowożenia: Szkoła Podstawowa w Borku Wlkp.
    2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 60.13.00.00-8
    3) Czas trwania lub termin wykonania: 03-09-2012 do 28-06-2013
    4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.
    5) Wykonawca musi zapewnić pojazd do przewozu min. 19+1 osób.
  4. Dowożenie uczniów do szkół na terenie gminy Borek Wlkp. w roku szkolnym 2010/2011
    Zamawiający: Gmina Borek Wlkp., Borek Wielkopolski
    1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowożeniu uczniów na zajęcia do szkół na terenie gminy Borek Wlkp. oraz odwożenie po zakończonych zajęciach do miejsca zamieszkania:
    1) Szkoły Podstawowej im. E. Bojanowskiego w Wycisłowie i Zespołu Szkół im. Powstańców Wlkp. - Gimnazjum w Borku Wlkp. z miejscowości: Brześnica, Studzianna, Wycisłowo, Jawory, Liż, Jeżewo, Grodnica, Koszkowo, Osówiec, Dąbrówka.
    Miejsce rozpoczęcia i zakończenia trasy: Szkoła Podstawowa im. E. Bojanowskiego w Wycisłowie
    2) Zespołu Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zimnowodzie
    i Zespołu Szkół im. Powstańców Wlkp. w Borku Wlkp. z miejscowości: Cielmice, Bruczków, Koszkowo, Osówiec, Grodnica, Dąbrówka, Zalesie, Wygoda, Walerianów, Celestynów, Siedmiorogów Drugi, Góreczki, Wyrębin, Borzęciczki, Maksymilianów.
    Miejsce rozpoczęcia i zakończenia trasy: Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zimnowodzie

    Zamawiający zastrzega sobie możliwość dołożenia dodatkowych tras niż w/w, dotyczących wyjazdów dzieci w ramach zajęć szkolnych i w dni wolne od zajęć, wg cen za 1 km zaoferowanych przez Wykonawcę w niniejszym postępowaniu. Ilość dodatkowej usługi szacowana jest do 1.000 km w skali roku szkolnego.

    2. Szacunkowa dzienna długość tras przewozowych wynosi 210 km.

    3. Zamawiający zapewnia ze swej strony opiekę wychowawczą w czasie dowozu uczniów do szkół.
  5. Udzielenie i obsługa kredytu bankowego, długoterminowego Gminie Pępowo na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w 2010 roku w kwocie do 2 000 000 zł.
    Zamawiający: Gmina Pępowo, Pępowo
    1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług nt.: Udzielenie i obsługa kredytu bankowego, długoterminowego Gminie Pępowo na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w 2010 roku w kwocie do 2 000 000 zł. zgodnie z Uchwałą Nr XXX/226/2010 Rady Gminy Pępowo z dnia 8 marca 2010 roku zostanie przeznaczony na realizację inwestycji:
    1) budowa sali sportowej przy Zespole Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pępowie - do kwoty 1 200 000 zł.
    2) przebudowa ul. Szkolnej w Pępowie - do kwoty 800 000 zł.
    Kwota i waluta kredytu: 2 000 000 PLN (złoty polski).
    66113000-5 Usługi udzielania kredytu
  6. UDZIELENIE KREDYTU INWESTYCYJNEGO DŁUGOTERMINOWEGO W KWOCIE 2.330.000,00
    Zamawiający: Gmina Borek Wlkp., Borek Wielkopolski
    Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Zamawiającemu kredytu inwestycyjnego długoterminowego w kwocie 2.330.000,00 (słownie: dwa miliony trzysta trzydzieści tysięcy złotych 00/100) z karencją w spłacie kapitału do 20 marca 2012 roku.
    I transza - 1.040.000,00 do dnia 31.03.2010r., II transza - 790.000,00 do dnia 31.05.2010r., III transza - 500.000,00 do dnia 31.07.2010r.

    Spłata kredytu na warunkach:
    spłata kapitału w ratach kwartalnych,
    spłata każdej raty w terminie do 20-go ostatniego miesiąca danego kwartału,
    spłata odsetek w terminach kwartalnych, zaczynając od dnia uruchomienia kredytu,
    możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat,
    możliwość niewykorzystania całości kredytu bez dodatkowych opłat i prowizji,
    zabezpieczeniem spłaty kredytu będzie weksel in blanco.

    Harmonogram spłat rat kredytowych:

    20.03.2012r. 200.000
    20.06.2012r. 200.000
    20.09.2012r. 200.000
    20.12.2012r. 200.000
    20.03.2013r. 250.000
    20.06.2013r. 250.000
    20.09.2013r. 250.000
    20.12.2013r. 250.000
    20.03.2014r. 250.000
    20.06.2014r. 250.000
    20.09.2014r. 30.000


    Zamawiający zastrzega, że w przypadku niewykorzystania całości kwoty kredytu raty spłaty zostaną proporcjonalnie zmniejszone do całości wykorzystanej kwoty,
    a termin spłaty pozostanie bez zmian tj. 20.09.2014r.

    Oprocentowanie kredytu będzie liczone według stopy zmiennej w stosunku rocznym opartej na stawce WIBOR - 1 M powiększone o zaoferowaną marżę banku.
  7. DOWOŻENIE UCZNIÓW DO SZKÓŁ NA TERENIE GMINY BOREK WLKP. W ROKU SZKOLNYM 2009/2010
    Zamawiający: Gmina Borek Wlkp., Borek Wielkopolski
    Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowożeniu uczniów na zajęcia do szkół na terenie Gminy Borek Wlkp. oraz odwożenie po zakończonych zajęciach do miejsca zamieszkania:
    a) Szkoły Podstawowej im. E. Bojanowskiego w Wycisłowie i Zespołu Szkół im. Powstańców Wlkp. - Gimnazjum w Borku Wlkp. z miejscowości: Brześnica, Studzianna, Wycisłowo, Jawory, Liż, Grodnica, Koszkowo, Jeżewo.
    b) Zespołu Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zimnowodzie i Zespołu Szkół im. Powstańców Wlkp. w Borku Wlkp. z miejscowości: Cielmice, Bruczków, Koszkowo, Osówiec, Grodnica, Dąbrówka, Zalesie, Wygoda, Leonów, Bolesławów, Walerianów, Celestynów, Siedmiorogów Drugi, Góreczki, Wyrębin, Borzęciczki, Maksymilianów.
    Zamawiający zastrzega sobie możliwość dołożenia dodatkowych tras niż w/w, dotyczących wyjazdów dzieci w ramach zajęć szkolnych i w dni wolne od zajęć, po cenach przetargowych. Ilość dodatkowej usługi szacowana jest na około 1.200 km w skali roku szkolnego.

Inne osoby dla Kubiak Andrzej (43 osoby):