Kogo reprezentuje osoba

Kubiak Janusz

w KRS

Janusz Kubiak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janusz
Nazwisko:Kubiak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1961 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Oborniki (Wielkopolskie), Trzemeszno (Wielkopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bończyk Monika, Błaszyk Tomasz, Elicki Mirosław Roman, Gaertner Arletta, Jastrzębska Elżbieta, Wojtak Zdzisław, Łaski Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zachmoc Czesław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cegłowski Szymon, Kamieński Marcin, Matyjasik Beata, Minkowski Adam Stanisław, Nowicki Sylwester, Siudak Edward Lech, Sobecki Grzegorz, Urbaniak Łukasz, Wycech Piotr Tomasz, Zielińska Monika Izabela

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaczek Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abs-bud Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000859178
  2. B2b Soft Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000151637
  3. Bank Spółdzielczy W Gnieźnie, Gniezno − KRS 0000094874
  4. Centrum Energetyki Odnawialnej Sp. Z O.O., Sulechów − KRS 0000440711
  5. Centrum Europejskie Zrównoważonego Rozwoju - Oddział W Poznaniu, Poznań − KRS 0000291229
  6. Enea Badania i Rozwój Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000696719
  7. Enea Ciepło Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000121456
  8. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  9. Energo-tour Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000193563
  10. Fundacja Energa, Gdańsk − KRS 0000326853
  11. Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. Pomaganie Krzepi, Toruń − KRS 0000653638
  12. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Mogilno − KRS 0000221079
  13. Greenfield Plan Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000747286
  14. Gros - Pol Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000104387
  15. Inkubator B+r Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000702786
  16. Jura i Lipiński Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000703718
  17. Megawat Sp. Z O.O., Rogoźno − KRS 0000187507
  18. Miejska Energetyka Cieplna Piła Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000113543
  19. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Bystrzyca W Lublinie Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000390895
  20. Międzyszkolny Klub Sportowy Montex, Lublin − KRS 0000078677
  21. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych, Zamość − KRS 0000169175
  22. Nordic Plus Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000690670
  23. Obywatelski Komitet Samorządowy Ziemi Obornickiej, Oborniki − KRS 0000187542
  24. Ochotnicza Straż Pożarna W Nowej Wsi, Nowa Wieś − KRS 0000070888
  25. Pekmel System Sp. Z O.O., Oborniki − KRS 0000574905
  26. Pkp Informatyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042646
  27. Pływalnia Oborniki - Ośrodek Sportowo-rehabilitacyjny Sp. Z O.O., Oborniki − KRS 0000352989
  28. Podlaski Klub Karpiarzy Zielona, Białystok − KRS 0000674606
  29. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Oborniki − KRS 0000088403
  30. Przedsiębiorstwo Pek-mel Witold Czapla, Krzysztof Cichorek Sp. J., Oborniki − KRS 0000092092
  31. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno Sp. Z O.O., Trzemeszno − KRS 0000066285
  32. Przedsiębiorstwo Transportowo-węglowe Przy Cukrowni Kruszwica Sp. Z O.O., Kruszwica − KRS 0000088693
  33. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Caro Sp. Z O.O., Jadowniki Rycerskie − KRS 0000164224
  34. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji W Obornikach Sp. Z O.O., Oborniki − KRS 0000129390
  35. Remondis Aqua Trzemeszno Sp. Z O.O., Trzemeszno − KRS 0000508338
  36. Samodzielne Koło Terenowe Nr 106 Społecznego Towarzystwa Oświatowego W Pile, Piła − KRS 0000073846
  37. Spółka Plantatorsko-pracownicza Trzemeszno Sp. Z O.O., Trzemeszno − KRS 0000205939
  38. Stowarzyszenie Komitet Społeczny Budowy Pomnika Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego W Białymstoku, Białystok − KRS 0000632626
  39. Stowarzyszenie Producentów Skrobi Ziemniaczanej, Luboń − KRS 0000158346
  40. Stowarzyszenie Producentów Ziemniaka Przemysłowego, Trzemeszno − KRS 0000029483
  41. Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ściana Wschodnia, Białystok − KRS 0000189264
  42. Sts Inżynieria Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000336003
  43. Swp Invest Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000626587
  44. Szpital Powiatowy W Jarocinie Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000354792
  45. T Star Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000482738
  46. Tri Star Investments Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000852320
  47. Wielkopolskie Stowarzyszenie Samorządowo-kulturalne Stowarzyszeni i Gospodarni, Kowanówko − KRS 0000185189
  48. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O. W Zalewie, Zalewo − KRS 0000449141
  49. Zm Elektro Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000276902

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agromep S.A., Kościan − KRS 0000477311
  2. Agrovin Sp. Z O.O., Szczytno − KRS 0000012890
  3. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  4. Amw Sinevia Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000392868
  5. Annacond Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198134
  6. Arp Leasing 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430435
  7. Balux Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000011500
  8. Baranowski Engelhardt Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000380390
  9. Biowet Puławy Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000062972
  10. Bispool Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000097925
  11. Bolesław Recycling Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Bukowno − KRS 0000067671
  12. Bombardier Transportation (rail Engineering) Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079443
  13. Boryszew Erg S.A., Sochaczew − KRS 0000288711
  14. Bowa Polska Sp. Z O.O., Złotkowo − KRS 0000124689
  15. Cembrit Production S.A., Trzemeszno − KRS 0000044235
  16. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  17. Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. Z O.O., Lędziny − KRS 0000067459
  18. Centrum Podróży Aura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113345
  19. Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000390318
  20. Cukrownia Jawor S.A., Pszenno − KRS 0000064997
  21. Cukrownia Kruszwica S.A., Kruszwica − KRS 0000121027
  22. Cukrownia Mała Wieś S.A., Mała Wieś − KRS 0000039317
  23. Cukrownia Małoszyn S.A., Pszenno − KRS 0000103359
  24. Cukrownia i Rafineria Chybie S.A., Chybie − KRS 0000132656
  25. Dal Towarzystwo Handlu Międzynarodowego S.A., Warszawa − KRS 0000175589
  26. Ecebe Sp. Z O.O., Augustów − KRS 0000205629
  27. Edusmart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000423284
  28. Elektrociepłownia Będzin S.A., Poznań − KRS 0000064511
  29. Elektrociepłownia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000023369
  30. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  31. Enea Serwis Sp. Z O.O., Gronówko − KRS 0000059066
  32. Enea Wytwarzanie S.A., Świerże Górne − KRS 0000060541
  33. Enea Wytwarzanie Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000536267
  34. Energa-operator Eksploatacja Kalisz Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000405220
  35. Energetyka Poznańska Zakład Transportu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000064012
  36. Energy Partners Ag Spółka Z Ograniczoną 0odpowiedzialnością, Mielec − KRS 0000643828
  37. Fabryka Cukierków Pszczółka Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000370450
  38. Fortum Silesia S.A., Zabrze − KRS 0000008208
  39. Goldgreen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000649038
  40. Gopol Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000019250
  41. Grupa Azoty Automatyka Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000085959
  42. Gwda Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000074361
  43. Paf Operator Pocztowy Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000220120
  44. Pfeifer Langen Glinojeck S.A., Poznań − KRS 0000087112
  45. Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej S.A., Piła − KRS 0000437273
  46. Podlaskie Centrum Rolno - Towarowe S.A., Białystok − KRS 0000045833
  47. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. Z O.O., Oborniki − KRS 0000072433
  48. Przedsiębiorstwo Zbożowo-młynarskie Pzz W Stoisławiu S.A., Stoisław − KRS 0000306013
  49. Sugarpol Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzlanością, Warszawa − KRS 0000101377
  50. Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Tuw, Warszawa − KRS 0000033284