Kogo reprezentuje osoba

Kubiak Paweł

w KRS

Paweł Kubiak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Paweł
Nazwisko:Kubiak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1979 r., wiek 42 lata
Miejscowości:Nieporęt (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kubiak Krzysztof Wojciech, Kubiak Marzenna Dorota, Kubiak Piotr, Kurek Grzegorz Antoni, Szymański Dominik Sebastian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bryczkowski Tomasz, Kubiak Marta Barbara, Kurek Grzegorz Antoni, Szymański Zenon Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piórkowski Adam Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bryczkowski Tomasz, Jarzębski Rafał, Kubiak Marta Barbara, Kubiak Marzenna Dorota, Szymański Zenon Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kurek Klaudia Anna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarzębski Marcin
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarzębski Marcin, Kubiak Marta Barbara, Kubiak Marzenna Dorota
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domański Bartosz Dominik, Kądziela Karina Urszula, Pilaciński Marcin Grzegorz, Pilaciński Robert
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołębiowska Klaudia Natalia, Szymańska Katarzyna Agnieszka
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pilaciński Marcin Grzegorz, Pilaciński Robert
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pilaciński Marcin Grzegorz, Pilaciński Robert
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Mariusz, Bryczkowski Tomasz, Iwanowicz Marek Andrzej
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Mariusz, Bryczkowski Tomasz, Iwanowicz Marek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stegienka Ireneusz
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pilaciński Marcin Grzegorz, Pilaciński Robert

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Darowska Maja, Darowski Tomasz Juliusz, Marasek Aldona Teresa, Tecław Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gładki Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boguszewska Marta Barbara
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Darowska Maja, Darowski Tomasz Juliusz, Marasek Aldona Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rozbiewska Agnieszka
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Darowska Maja, Darowska Maja, Darowski Tomasz Juliusz, Marasek Aldona Teresa, Tecław Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rozbiewska Agnieszka
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Darowska Maja, Darowski Tomasz Juliusz, Marasek Aldona Teresa
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Darowska Maja, Darowski Tomasz Juliusz, Marasek Aldona Teresa, Tecław Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalska Anna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alpha Bio Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000879930
  2. Baltic Distribution Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000440117
  3. Barathron Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000880043
  4. Barathron Real Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000815461
  5. Barathron Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000879953
  6. Barimpex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440909
  7. Dfc Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000707062
  8. Dfc Trade Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000716413
  9. Dr S House Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369426
  10. Erte Group R.pilaciński, T.rostkowski Sp. J., Komorów − KRS 0000411895
  11. Erte Polska Robert Pilaciński Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000537892
  12. Fanex Trade Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000581226
  13. Fanex Trade Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rumia − KRS 0000584349
  14. Fd Real Estate Sp. Z O.O., Macierzysz − KRS 0000647042
  15. Fdre Darowski Filar Sp. J., Macierzysz − KRS 0000741292
  16. Flik Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000124917
  17. Global Fmcg K.kądziela Cash And Carry Spółka Komandytowo-akcyjna, Pruszków − KRS 0000503938
  18. Ig Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000620895
  19. La Vanille Sp. Z O.O., Sobiekursk − KRS 0000408907
  20. Macon Sp. Z O.O., Dębowiec − KRS 0000556323
  21. Macon Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Dębowiec − KRS 0000585940
  22. Mazovian Property Investment Sp. Z O.O., Sobiekursk − KRS 0000242917
  23. Mpack Poland Sp. Z O.O., Sobiekursk − KRS 0000872629
  24. Mpack Poland Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Sobiekursk − KRS 0000654833
  25. Navigator House M.pilaciński Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000929007
  26. Navigator Marcin Pilaciński Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000426434
  27. Navigator Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690129
  28. Navigator Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000696170
  29. Nikol-plus Sp. Z O.O., Cybulice Małe − KRS 0000216684
  30. Optimal Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000080028
  31. P.u.h Jk J.jarzębski, K.kubiak i D.kubiak Sp. J., Warszawa − KRS 0000081086
  32. Packaging Innovation Sp. Z O.O., Sobiekursk − KRS 0000654141
  33. Pbp Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000509752
  34. Pilot International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331712
  35. Pilot International Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000393474
  36. Polish Trading Group K. Kądziela Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000600239
  37. Polish Trading Group Sp. Z O.O., Nieporęt − KRS 0000437913
  38. Power Boats Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178483
  39. Power Boats Sp. Z O.O., Nieporęt − KRS 0000654750
  40. Power Boats Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Nieporęt − KRS 0000436279
  41. Premium Yachts Sp. Z O.O., Nieporęt − KRS 0000444559
  42. Puh Pilot Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000375555
  43. Puh Pilot Unlimited Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000406358
  44. Puh Pilot Unlimited Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000409927
  45. Puh Pilot Utc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000412559
  46. Puhpilotp.kubiak Sp. J., Warszawa − KRS 0000222578
  47. Rubik School Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000477535
  48. Scsf Katarzyna Szymańska Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000621972
  49. Trade Mania Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000412560
  50. Venta K.kądziela Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000515177

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aram Software Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000588087
  2. Book4p P.filar, J.darowski Sp. J., Poznań − KRS 0000500325
  3. Book4p Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000442211
  4. Browar Kętrzyn Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000210144
  5. Datom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015272
  6. Destylarnie Polskie S.A., Legionowo − KRS 0000022271
  7. Instytut Maszyn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000095538
  8. Klub Muza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156381
  9. La Vanille Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000409029
  10. Planet Alkoholi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028862
  11. Platon Digital Sp. Z O.O., Macierzysz − KRS 0000442370
  12. Platon Logistyka Sp. Z O.O., Macierzysz − KRS 0000512110
  13. Platon Sp. Z O.O., Macierzysz − KRS 0000150849
  14. Platon- Paweł Filar, Jacek Darowski- Sp. J., Warszawa − KRS 0000014352
  15. Polski Dom Książki S.A., Warszawa − KRS 0000123198
  16. Premium Yachts Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, Nieporęt − KRS 0000446714
  17. Rokom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000416991
  18. Royal Yachts Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000589093
  19. Stacja Biuro Tomasz Rostkowski Spółka Komandytowa, Pogroszew − KRS 0000536872
  20. Szczecińska Fabryka Wódek Starka Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000422739
  21. Tubal-sts Sp. Z O.O., Majdan − KRS 0000162688
  22. Zespół Szkół Prywatnych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000243428