Kogo reprezentuje osoba

Kubiak Tomasz

w KRS

Tomasz Kubiak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Nazwisko:Kubiak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1977 r., wiek 43 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biondo Diego, Brodziak Jakub Jan, Czachowski Paweł, Czyż Artur, Drozd Renata, Ferens Dariusz, Gadomski Marcin, Górski Piotr Szymon, Kalwasińska Maria, Kamiński Szymon, Kawalec Małgorzata Ewa, Kijo Maciej, Kopyrski Andrzej, Kozłowski Piotr, Król Andrzej Cezary, Kujawska Hanna, Kurzac Mariusz Robert, Lehmann Michał Piotr, Lusztyn Marek Grzegorz, Majkowski Robert Dariusz, Mozer Tomasz Artur, Olszewska Anita, Piwowar Grzegorz, Santini Stefano, Stanisławek Paweł, Styczyński Tomasz Maciej, Świątkiewicz Małgorzata Anna, Szczecki Błażej, Szyszkowska Karolina Tatiana, Węsierski Bartosz Łukasz, Wolańska Marta, Zmitrowicz Magdalena, Żuchaj Elżbieta Iwona

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Mieczysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białobrzeski Grzegorz, Bigos Jaworowska Sabina, Chmielewski Mateusz Jakub, Ciurysek Gedir Roksana Grażyna, Czyż Artur Andrzej, Drozd Renata Maria, Dynysiuk Joanna Małgorzata, Eckert Marcin, Fuchs Jarosław Robert, Gadomski Marcin, Gałat Mirosław Stanisław, Giejbatow Daniel, Grzymek Witold Marek, Głębikowska Michalak Justyna, Iannone Paolo, Janas Grzegorz, Kaczoruk Stanisław Ryszard, Kaszyński Michał, Kopyrski Andrzej, Kosmider Christopher, Koziarek Marek, Kozłowska Chyła Beata, Krakowiak Elżbieta, Król Andrzej Cezary, Krupiński Michał Tomasz, Lehmann Michał Piotr, Lenkiewicz Adam Józef, Leszczyński Tomasz Jan, Lusztyn Marek, Majcher Marian, Michalik Barbara, Niewiński Adam, Olszewski Grzegorz, Pavoni Enrico, Petsch Rafał Adam, Piwowar Grzegorz Paweł, Sadurska Małgorzata, Skiba Leszek Marcin, Stępień Sylwester, Stopczyński Paweł, Styczyński Tomasz, Surówka Paweł, Suszczyński Paweł Cezary, Szczecki Błażej, Szymański Andrzej, Taborowska Wawrzyniak Joanna Katarzyna, Tomczuk Marek, Turło Zbigniew Stanisław, Tymczyszyn Paweł Leszek, Wetmański Piotr Jan, Zmitrowicz Magdalena, Żuchaj Elżbieta Iwona, Łukaszewicz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźnicki Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babiński Jacek, Chojnacka Anna, Erlich Smurzyńska Małgorzata, Hołdys Remigiusz Ludwik, Janiuk Jacek Ryszard, Jenkins Adam Piotr, Kozłowski Piotr, Nieścior Jacek, Olszewski Grzegorz, Olszewski Sławomir, Orlik Tomasz, Piwowar Grzegorz Paweł, Pregnolato Srefano, Rzeźniczak Paweł, Sak Piotr Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żochowski Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baranowski Rafał, Biondo Diego, Czyż Artur Andrzej, Gadomski Marcin, Krupiński Michał Tomasz, Kwaśniak Agata Jadwiga, Lovaglio Luigi, Lusztyn Marek Grzegorz, Mozer Tomasz Artur, Piwowar Grzegorz, Puchalski Krzysztof Sławomir, Smagorowicz Chojnowska Małgorzata, Smuga Robert, Stocka Irena, Tofil Jerzy, Tomczuk Marek Jacek, Żuchaj Elżbieta Iwona

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwickl Franz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ćwir Marek Jacek, Dobija Dorota, Fischer Martin, Gadomski Marcin, Grzywna Robert Paweł, Guryn Anna, Hawryluk Adam, Hryckiewicz Gontarczyk Aneta, Karolak Monika Anna, Kopyrski Andrzej, Kozłowski Piotr, Kołeczek Robert, Krupiński Michał Tomasz, Kulesza Jarosław, Lusztyn Marek Grzegorz, Markiewicz Beata, Mikołajczyk Katarzyna Ewa, Nietrzepka Ewa Grażyna, Niewiński Adam, Perek Wojciech Michał, Petsch Rafał Adam, Pindelska Małgorzata Ilona, Radziwilski Jacek Radosław, Sadowski Wojciech Julian, Steffens Christian, Styczyński Tomasz Maciej, Szmakfefer Marcin Mateusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Tomasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  2. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  3. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  4. Asi Polish Research Innovation Ventures Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000799704
  5. Audyt Vademecum Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000736909
  6. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  7. Beerlab International S.A., Warszawa − KRS 0000832230
  8. Beerlab Sp. Z O.O., Łoziska − KRS 0000483563
  9. Belgravia Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000844115
  10. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  11. Bonifraterskie Centrum Zdrowia Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000343429
  12. Bz Wbk Finanse Leasing S.A., Poznań − KRS 0000008924
  13. Capital Lab Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000677884
  14. Cenatorium Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392156
  15. Centrum Kart S.A., Warszawa − KRS 0000169260
  16. Centrum Kształcenia i Usług Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000364444
  17. Chem Trans Logistic Haldex S.A., Sosnowiec − KRS 0000179052
  18. Delfarma Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000180304
  19. Dom Inwestycyjny Xelion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061809
  20. Edusmart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000423284
  21. Eficom-sinersio S.A., Warszawa − KRS 0000280815
  22. Electronic Control Systems S.A., Balice − KRS 0000503735
  23. Etd Investment Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000413791
  24. Eurocoal Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000161670
  25. Eurowagon Sp. Z O.O., Baranowo − KRS 0000692811
  26. Eurowagon Technika Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000803131
  27. Fokus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117707
  28. Fundacja Akademickiego Związku Sportowego, Warszawa − KRS 0000824887
  29. Fundacja Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych, Łódź − KRS 0000172918
  30. Fundacja Instytut Sobieskiego, Warszawa − KRS 0000227107
  31. Fundacja Na Rzecz Kredytu Hipotecznego, Warszawa − KRS 0000054582
  32. Fundacja Rodziny Wiater Mistral, Warszawa − KRS 0000495544
  33. Generali Investments Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000050329
  34. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A., Puławy − KRS 0000011737
  35. Grupa Czh S.A., Katowice − KRS 0000075706
  36. Grupa Lotos S.A., Gdańsk − KRS 0000106150
  37. Imm Design Sp. Z O.O., Mysiadło − KRS 0000676853
  38. International Court Of Arbitration - Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy S.A., Wrocław − KRS 0000453748
  39. International Court Of Arbitration - Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000098080
  40. Izba Domów Maklerskich, Warszawa − KRS 0000085504
  41. Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami, Warszawa − KRS 0000223836
  42. Kamares Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000724644
  43. Kamares Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000744210
  44. Kan Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000534305
  45. Klub Wysokogórski Warszawa, Warszawa − KRS 0000122453
  46. Kopko Żuchaj Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000180861
  47. Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej, Warszawa − KRS 0000524902
  48. Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Warszawa − KRS 0000142452
  49. Lot Cabin Crew Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000697008
  50. Lux-motor Oil A.nieścior, J.nieścior Sp. J., Pułtusk − KRS 0000185056

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adamed Consumer Healthcare S.A., Pieńków − KRS 0000020720
  2. Agencja Kapitałowo Rozliczeniowa S.A., Warszawa − KRS 0000055912
  3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  4. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  5. Anica System S.A., Lublin − KRS 0000041492
  6. Anilorak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000149258
  7. Aplikacje Krytyczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636771
  8. Asset S.A., Warszawa − KRS 0000030805
  9. Bakalland S.A., Warszawa − KRS 0000253890
  10. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  11. Bankowe Biuro Podróży Travelbank Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130137
  12. Bnp Paribas Financial Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045093
  13. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  14. Bps Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392356
  15. Ca Ib Agent Transferowy S.A., Warszawa − KRS 0000005630
  16. Ca Ib Investment Management S.A., Warszawa − KRS 0000003697
  17. Ca Ib Securities S.A., Warszawa − KRS 0000016264
  18. Capital Towers Mgroup Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576513
  19. Cenfin Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000109384
  20. Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Warszawa − KRS 0000024477
  21. Centrum Finansowe S.A., Warszawa − KRS 0000366338
  22. Centrum Finansowych Technologii Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106118
  23. Centrum Medyczne Bonifratrów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000351026
  24. Centrum Medyczne Medica Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000038845
  25. Centrum Szkolenia i Zarządzania Nieruchomościami Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000098120
  26. Centrum Usług Księgowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234298
  27. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  28. Clip Group S.A., Jasin − KRS 0000781240
  29. Coig S.A., Katowice − KRS 0000092497
  30. Ctl Inwestor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000039567
  31. Ctl Maczki-bór S.A., Sosnowiec − KRS 0000361438
  32. Ctl Maczki-bór Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000107691
  33. Cukrownia Leśmierz S.A., Leśmierz − KRS 0000125757
  34. Dnv Gl Poland Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000028823
  35. Dom Maklerski Banku Bps S.A., Warszawa − KRS 0000304923
  36. Eko Sukces Spółdzielnia Socjalna W Łopusznie, Łopuszno − KRS 0000561098
  37. Ekoserwis Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000231156
  38. Emmerson Evaluation West Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000656944
  39. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  40. Energa Elektrownie W Koszalinie Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000129864
  41. Energo-inwest-broker S.A., Toruń − KRS 0000050455
  42. Expander S.A., Warszawa − KRS 0000060268
  43. Final S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000062921
  44. Finquest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000224896
  45. Firma Handlowa Energo-tur Sp. Z O.O., Chrzanów − KRS 0000013102
  46. Fm Bank S.A., Warszawa − KRS 0000339740
  47. Fortaco Jl Sp. Z O.O., Janów Lubelski − KRS 0000027578
  48. Fundacja Dance Imperium, Warszawa − KRS 0000159374
  49. Fundacja Ing Dzieciom, Wisła − KRS 0000103267
  50. Fundacja Lex Severior, Kielce − KRS 0000548140

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Usługa udzielenia kredytu bankowego, w której udział środków publicznych w finansowaniu zamówienia nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty na podstawie art.11 p.8 w. w. ustawy. Zamówienie obejmuje usługę bankową, w której wartością zamówienia są opłaty, prowizje, odsetki i inne podobne świadczenia.
    Zamawiający: Gmina Krzeszów, Krzeszów
    Usługa udzielenia kredytu bankowego, w której udział środków publicznych w finansowaniu zamówienia nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty na podstawie art.11 p.8 w. w. ustawy. Zamówienie obejmuje usługę bankową, w której wartością zamówienia są opłaty, prowizje, odsetki i inne podobne świadczenia.

Inne osoby dla Kubiak Tomasz (35 osób):