Kogo reprezentuje osoba

Kubiak Urszula

w KRS

Urszula Kubiak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Urszula
Nazwisko:Kubiak
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1942 r., wiek 77 lat
Miejscowości:Jonkowo (Warmińsko-mazurskie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Grażyna Zofia, Buńko Józef Andrzej, Dąbrowski Andrzej Wiktor, Dorożko Wojciech, Kopeć Tadeusz, Krasowska Jaworska Elżbieta Łucja, Ogorzelski Waldemar, Osękowski Marek, Oworuszko Dorota, Stachelek Marian, Tomasz Alicja, Ustianowski Jan, Zabiełło Zdzisław Michał, Zawacki Joachim, Zmitrowicz Adam, Łańko Ryszard Bolesław, Łopaczewski Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoboda Magdalena

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Żywności Szczecin Imienia Jacka Kuronia, Szczecin − KRS 0000608434
  2. Blue Energia Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000753310
  3. Fundacja Żółty Szalik, Frombork − KRS 0000509119
  4. Gołogóra Sp. Z O.O., Gołogóra − KRS 0000758422
  5. Jaz Eco Sp. Z O.O., Drzazgi − KRS 0000361379
  6. Lokalna Grupa Działania Warmiński Zakątek, Dobre Miasto − KRS 0000260433
  7. Lokalna Grupa Rybacka Warmińskie Rozlewiska, Tuławki − KRS 0000348635
  8. Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000411868
  9. Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Koło W Dobrym Mieście, Dobre Miasto − KRS 0000334982
  10. Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna Agro W Dywitach, Dywity − KRS 0000198220
  11. Spółdzielnia Socjalna Brygada, Olsztyn − KRS 0000525143
  12. Spółdzielnia Socjalna Humanus, Olsztyn − KRS 0000524225
  13. Stowarzyszenie Chór Concordia Dobre Miasto, Dobre Miasto − KRS 0000345998
  14. Stowarzyszenie Garzewko - Moja Wioska, Mój Świat, Garzewko − KRS 0000276285
  15. Stowarzyszenie Kulturalno-sportowe Diament, Naterki − KRS 0000003065
  16. Stowarzyszenie Młodzieży Wsi Knopin Grupa Oryginalnych Ludzi G.o.l., Knopin − KRS 0000251125
  17. Stowarzyszenie Na Rzecz Oświaty W Dobrym Mieście, Dobre Miasto − KRS 0000106099
  18. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Jonkowo Nasza Gmina, Jonkowo − KRS 0000061205
  19. Stowarzyszenie Polskie Miasta Cittaslow, Olsztyn − KRS 0000562575
  20. Stowarzyszenie Symbioza, Pityny − KRS 0000557368
  21. Warmiński Bank Spółdzielczy, Jonkowo − KRS 0000076432
  22. Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników, Warszawa − KRS 0000207015

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Łukta − KRS 0000073045
  2. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Jonkowie, Jonkowo − KRS 0000122648
  3. Grupa Producentów Rolnych Hodowla Drobiu Sp. Z O.O., Piotrowiec − KRS 0000279953
  4. Grupa Producentów Rolnych Piotrowiec Sp. Z O.O., Piotrowiec − KRS 0000279387
  5. Łuk-mił Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łukta − KRS 0000194188
  6. Pbc Media S.A., Olsztyn − KRS 0000443674
  7. Podlasie Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000159332
  8. Warmińsko-mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Olsztyn − KRS 0000105443
  9. Wspólnota Terytorialna, Olsztyn − KRS 0000231134
  10. Zrzeszenie Producentów Mleka i Hodowców Bydła W Świątkach, Świątki − KRS 0000000638