Kogo reprezentuje osoba

Kubuj Elżbieta

w KRS

Elżbieta Kubuj

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Elżbieta
Nazwisko:Kubuj
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1968 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie), Wołomin (Mazowieckie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stelmaszak Miłosz, Uzarski Dariusz

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniak Monika, Bajno Jan Wincenty, Bala Radosław, Banasiak Beata Małgorzata, Barycka Izabela, Barżał Małgorzata, Białek Anna Janina, Białek Jan Krzysztof, Białek Marta, Borek Waldemar, Borzestowska Dorota, Cieśla Tadeusz Andrzej, Ciok Anna Magdalena, Czarnowska Jadwiga, Czechowski Tomasz, Denis Małgorzata Anna, Dobrzeniecka Piękoś Genowefa, Domaszczeńska Anna Elżbieta, Dub Renata Bronisława, Dybczyński Rafał Dominik, Gasik Adam Jan, Gietka Marlena Róża, Gorczyńska Edyta Renata, Gołaś Beata, Grochocki Michał, Gryglas Robert Sławomir, Hadzińska Sylwia Julia, Hofman Aneta, Iwanek Mirosław Wojciech, Kaczyńska Beata, Kielczyk Anna Aleksandra, Klein Artur Jerzy, Klepacz Witold Michał, Kobus Ignacy, Konca Ewa, Kołakowski Tomasz Grzegorz, Kuczera Przybylik Anna, Kulma Agata, Kurowska Kamilla, Kusiak Ryszard, Laskowiak Zenon Michał, Laskowska Magdalena Barbara, Lis Jacek, Macarthur Iwona Marta, Mądra Joanna, Maksimczuk Barbara, Malc Krzysztof Adam, Malinowski Henryk Eugeniusz, Markowicz Grażyna, Matusiak Elżbieta, Mędrek Ewa Bogumiła, Mielnicka Prabucka Magdalena, Mietus Marcin Michał, Milczarek Katarzyna Elżbieta, Milewski Józef, Milewski Sebastian Daniel, Miloch Anna, Myśliwiec Jan Stanisław, Młynarski Cezary Krzysztof, Naglak Demiańczuk Barbara, Nobis Beata Stanisława, Opłotna Alina, Owsiejko Ewa Maria, Ołdak Aneta, Panuszewska Monika, Parzyszek Małgorzata, Piec Marzena Krystyna, Piechocka Katarzyna Wioletta, Piechota Regina, Plesiński Krzysztof Adam, Pluta Ewa Maria, Pokuta Izabela, Popińska Ewa Marzena, Połeć Witold Tadeusz, Pruszyński Mieczysław Marek, Pyra Elżbieta, Radomska Agnieszka Dominika, Radzio Anna Renata, Radzka Agnieszka, Rapacka Joanna, Roczek Piotr, Roguska Hanna, Roguska Janina Barbara, Roguska Jolanta, Rutkowska Beata Katarzyna, Sabaj Agnieszka Monika, Sawczuk Konrad Cezary, Simińska Wioletta Jadwiga, Sitarek Adriana, Sobczak Mariusz Daniel, Sobiczewska Elżbieta, Stankiewicz Małgorzata Karina, Stasińska Agnieszka, Stawski Rafał Maciej, Suchocka Dorota, Surdyn Małgorzata, Świderska Joanna, Szymańska Mariola, Szyszko Elżbieta, Tarsała Łukasz Marcin, Tomczuk Tadeusz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żytkowiak Piotr Czesław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajno Jan Wincenty, Bil Ireneusz, Dziak Waldemar Jan, Zdrzałka Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Strójwąs Krzysztof Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grochocki Michał, Kaim Mariusz Paweł, Pyra Elżbieta, Rozbicka Judyta Elżbieta, Sawczuk Konrad Cezary, Siegel Piotr Jan, Suchocka Dorota

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rogowski Grzegorz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Affor.net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061083
  2. Aikon Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000438751
  3. Akmepg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581369
  4. Arp Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612165
  5. Avans Centrum-wschód Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000302464
  6. Bank Spółdzielczy W Halinowie, Halinów − KRS 0000063032
  7. Bank Spółdzielczy W Lipce, Lipka − KRS 0000128627
  8. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670
  9. Bank Spółdzielczy W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000087012
  10. Behooves Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000524522
  11. Best Az Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510048
  12. Beverly Hills Video Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000297065
  13. Blue 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190297
  14. Centrum Alfa Sp. Z O.O., Skuszew − KRS 0000400956
  15. Dobry Adres Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000758378
  16. Energetyka Ursus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000212431
  17. Finepharm Medicals S.A., Jelenia Góra − KRS 0000376612
  18. Fundacja Od Pokoleń Dla Pokoleń, Warszawa − KRS 0000433775
  19. Fundacja Park Biblijny, Warszawa − KRS 0000350442
  20. Fundacja Szerokie Wody, Warszawa − KRS 0000419010
  21. Geomar Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000023899
  22. Geosat Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000213217
  23. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wołominie, Wołomin − KRS 0000058860
  24. Green Energy Poland S.A., Warszawa − KRS 0000376555
  25. Green House Development i Sp. Z O.O. Sabały Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000537789
  26. Hydrogeo - Polska S.A., Warszawa − KRS 0000333505
  27. Jabfly Inovation Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000491537
  28. Kng Plast Sp. Z O.O., Czarnków − KRS 0000208307
  29. Konsorcjum Inwestycyjne Ii Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000224284
  30. Lemat S.A., Warszawa − KRS 0000144162
  31. Lotos Lab Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000165598
  32. Magnus Duet Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000461484
  33. Max-bud Sp. Z O.O., Morąg − KRS 0000022566
  34. Miejski Klub Sportowy Wicher Kobyłka, Kobyłka − KRS 0000025333
  35. Międzyszkolne Towarzystwo Siatkarskie As Myszków, Myszków − KRS 0000038733
  36. Ochotnicza Straż Pożarna W Ludwinowie-józefowie, Ludwinów − KRS 0000179690
  37. Ochotnicza Straż Pożarna W Roszczepie, Roszczep − KRS 0000013326
  38. Orchem Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000184935
  39. Prestige Finance Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278031
  40. Sk Finanse Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000490655
  41. Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa W Wołominie Likwidacyjnej, Wołomin − KRS 0000051692
  42. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Grenadierów, Warszawa − KRS 0000179583
  43. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego W Wołominie, Wołomin − KRS 0000131569
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa Domhut, Warszawa − KRS 0000031897
  45. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzuza, Brzuza − KRS 0000032729
  46. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych W Powiecie Wołomin Nasze Jutro, Wołomin − KRS 0000238691
  47. Śląski Węgiel i Koks Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000171093
  48. Teneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339468
  49. Uzi Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569921
  50. Zarząd Targów Warszawskich S.A., Warszawa − KRS 0000126894

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Advesys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280559
  2. Arp Inwest Sp. Z O.O. Groszowicka Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000616788
  3. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  4. Bank Millennium S.A., Warszawa − KRS 0000010186
  5. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  6. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  7. Bionovea Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000551606
  8. Blue Lion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000472547
  9. Centrum Biznesu Ożarów Sp. Z O.O., M.st.warszawa − KRS 0000148364
  10. Centrum Operacyjne Alter-finance S.A., Warszawa − KRS 0000394662
  11. Centrum Operacyjne Senior 2030 S.A., Warszawa − KRS 0000409916
  12. Co2 Reduction Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269524
  13. Concept Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000054632
  14. Cosmos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000161422
  15. Creative Consulting Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000304466
  16. Destylarnie Polskie S.A., Legionowo − KRS 0000022271
  17. Dolcan Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097544
  18. Doren Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147504
  19. Enerco S.A., Warszawa − KRS 0000303918
  20. Erfe Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000636682
  21. Erkam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226728
  22. Fidelia-centrum Konsultingu, Administracji i Zarządzania Finansowego Funduszy Powierniczych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147206
  23. Fundacja Pomoc Kobietom i Dzieciom (rozwód, Przemoc, Głód), Warszawa − KRS 0000025056
  24. Gama Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292683
  25. Global Hotels Development Group Poland S.A., Warszawa − KRS 0000100553
  26. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Niegowa − KRS 0000180985
  27. Hermes Energy Group S.A., Warszawa − KRS 0000507501
  28. Iews S.A., Kraków − KRS 0000072192
  29. J.w. Construction Holding S.A., Ząbki − KRS 0000028142
  30. J.w. Construction S.A., Ząbki − KRS 0000290315
  31. J.w.biochemical S.A., Ząbki − KRS 0000310958
  32. Jurajski Bank Spółdzielczy W Niegowie, Niegowa − KRS 0000151852
  33. Kobus Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000099958
  34. Lajons Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171949
  35. Laktomlek Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522484
  36. Legionovia S.A., Legionowo − KRS 0000430134
  37. Lokalny Fundusz Pożyczkowy Karbona Spółdzielnia W Tychach - Polska Grupa Spółdzielni Pożyczkowych, Tychy − KRS 0000216760
  38. Mak 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395898
  39. Millennium Dom Maklerski S.A., Warszawa − KRS 0000053322
  40. Millennium Lease Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047451
  41. Millennium Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000081821
  42. Net Guard S.A., Warszawa − KRS 0000087038
  43. Norad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087843
  44. Pharm4care Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451761
  45. Polonia Sportowa S.A., Warszawa − KRS 0000173656
  46. Polskie Towarzystwo Handlu Zagranicznego Varimex, Warszawa − KRS 0000087744
  47. Powiatowa Izba Gospodarcza W Legionowie, Legionowo − KRS 0000079943
  48. Powszechne Towarzystwo Emerytalne Pzu S.A., Warszawa − KRS 0000040724
  49. Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej, Handlu i Usług Mitex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000133756
  50. Przedsiębiorstwo Pszczelarsko-farmaceutyczne Apipol-farma Sp. Z O.O., Myślenice − KRS 0000064757

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. ZP/271/17/12 - Usługi w zakresie kompleksowej obsługi bankowej
    Zamawiający: Urząd Miejski, Ząbki
    2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany dla n/w podmiotów:
    2.1. Miasto Ząbki;
    2.2. piętnaście Jednostek Budżetowych Miasta Ząbki;
    2.3. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Ząbkach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
    3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
    3.1. Kompleksową obsługę bankową wszystkich wymienionych w pkt. 2 podmiotów w zakresie:
    a) prowadzenia rachunków bieżących,
    b) wszystkich prowadzonych rachunków pomocniczych,
    c) rachunków płacowych,
    d) otwierania, prowadzenia i likwidacji rachunków, o których mowa pkt. a), b) i c) oraz rachunków jednostek mogących powstać w przyszłości w wyniku przekształcenia lub powołania nowych jednostek organizacyjnych Miasta Ząbki oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. jeśli wyrażą one zamiar skorzystania z obsługi bankowej na warunkach zadeklarowanych w ofercie.
    3.2. Udzielenie odnawialnego kredytu w rachunku bieżącym dla podmiotów wymienionych pkt. 2.1.i 2.3.
    3.3. Przewożenie środków pieniężnych (gotówki) z/do siedziby podmiotów wymienionych w pkt. 2.1., 2.2. i 2.3. z/do Banku lub jego oddziału
    3.4. Zapewnienie wynajmu terminala płatniczego POS dla podmiotów wymienionych w pkt. 2.1. i 2.3.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 A i Załącznik Nr 1 B do SIWZ.
  2. Obsługa bankowa budżetu Miasta Zielonka oraz jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Urząd Miasta Zielonka, Zielonka
    Obsługa bankowa budżetu Miasta Zielonka oraz jednostek organizacyjnych
  3. Świadczenie usługi kasowo-bankowej w siedzibie i w godzinach pracy Urzędu Skarbowego w Wołominie
    Zamawiający: Urząd Skarbowy w Wołominie, Wołomin
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na kasowo - bankowej obsłudze kasy w siedzibie i w godzinach pracy Urzędu Skarbowego w Wołominie, w zakresie: przyjmowania należności z tytułu zobowiązań podatkowych i niepodatkowych należności budżetowych na rzecz zamawiającego, których regulowanie w formie gotówkowej dopuszczają obowiązujące przepisy, realizacja wypłat gotówkowych dotyczących zwrotu nadpłaty podatków podatnikom objętych właściwością tut. Urzędu Skarbowego, których wypłatę w formie gotówkowej dopuszczają obowiązujące przepisy, przyjmowanie innych należności i realizowanie innych wypłat
  4. Obsługa bankowa budżetu Gminy Tłuszcz oraz jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Tłuszcz, Tłuszcz
    1.Przedmiotem zamówienia jest obsługa bankowa budżetu Gminy Tłuszcz oraz jednostek organizacyjnych polegająca w szczególności na:
    1)otwarciu i prowadzeniu rachunków bieżących i rachunków pomocniczych
    2)przyjmowaniu wpłat gotówkowych
    3)dokonywaniu wypłat gotówkowych
    4)realizacji poleceń przelewu
    5)sporządzaniu wyciągów z rachunku z ustaleniem salda
    6)dokonywaniu innych czynności związanych z prowadzoną obsługą bankową wynikających z przepisów prawa bankowego
    W ramach umowy Wykonawca powinien umożliwić uruchomienie kredytu w rachunku bieżącym oraz bezpłatne zainstalowanie wszystkim jednostkom systemu bankowości elektronicznej.
    2.Jednostki objęte obsługą bankową:
    1)Gmina Tłuszcz
    2)Ośrodek Pomocy Społecznej w Tłuszczu
    3)Szkoła Podstawowa w Tłuszczu
    4)Zespół Szkół w Postoliskach
    5)Zespół Szkół w Jasienicy
    6)Zespół Szkół w Stryjkach
    7)Zespół Szkół w Mokrej Wsi
    8)Zespół Szkół w Miąsem
    9)Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłach
    10)Gimnazjum w Tłuszczu
    11)Przedszkole Samorządowe w Tłuszczu
    12)Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Tłuszczu
    13)Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Tłuszczu
    14)Centrum Kultury w Tłuszczu
    15)Biblioteka Publiczna w Tłuszczu
    3.Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia (dotyczy
    wszystkich jednostek):
    1)planowana liczba prowadzonych rachunków bieżących - 15
    2)planowana liczba prowadzonych rachunków pomocniczych - 20
    3)planowana liczba wpłat gotówkowych w skali roku - 600
    4)planowana kwota wpłat gotówkowych w skali roku - 1 500 000zł
    5)planowana liczba wypłat gotówkowych w skali roku - 400 
    6)planowana kwota wypłat gotówkowych w skali roku - 700 000zł
    7)planowana liczba przelewów w formie papierowej w skali roku- 500
    8)planowana liczba przelewów w formie elektronicznej w skali roku - 8 000
    9)planowany stan środków na wszystkich rachunkach na koniec dnia - 3 000 000zł
    10)naliczanie odsetek od środków zgromadzonych na rachunkach bankowych w okresach miesięcznych