Kogo reprezentuje osoba

Kucińska Janina Maria

w KRS

Janina Maria Kucińska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janina
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Kucińska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1948 r., wiek 70 lat
Miejscowości:Kielce (Świętokrzyskie), Kraków (Małopolskie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ficek Józef, Furman Zofia, Haraziński Stanisław, Ladra Piotr Jacek, Madej Kazimiera, Połeć Władysław, Sanak Maria, Skuza Stanisław, Sosnowiec Adam, Świątczak Renata, Tokarz Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zagórski Łukasz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bator Irena, Byszewska Małgorzata, Chyb Alicja, Czerw Włodzimierz, Dziobała Jan, Garbacz Stanisław, Garlicki Grzegorz, Gawrońska Barbara, Gontarz Helena, Gózik Ewa, Haber Danuta, Iwan Grażyna, Kaczanowska Halina, Kasiak Janusz, Kawalerczyk Halina, Korona Teresa, Krzystek Czesław, Kubicka Maria, Leonowicz Barbara, Lipiec Zofia, Lużyński Józef, Machnik Maria, Marszałek Anna, Miernik Krystyna, Mróz Irena, Olszewski Marek, Orłowski Tadeusz, Popowski Sławomir, Ratajczyk Riabcew Teresa, Roter Małgorzata, Ślufik Bolesław, Sowa Wiesław, Stradowska Zofia, Wawrzycki Kazimierz, Witkowski Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pabis Grzegorz Franciszek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aeroklub Kielecki, Masłów − KRS 0000154102
  2. Alti Plus S.A., Kraków − KRS 0000177404
  3. Alti Plus S.A. Innovation Spółka Komandytowo-akcyjna, Kraków − KRS 0000489808
  4. Alti Plus S.A. Spółka Komandytowo-akcyjna, Kraków − KRS 0000420757
  5. Alti Sp. J. Leszek Gibała, Kraków − KRS 0000004397
  6. Automobilklub Kielecki, Kielce − KRS 0000017157
  7. Bonne Vie, Kraków − KRS 0000513341
  8. Bukowina Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000680413
  9. Centralny Ośrodek Chłodnictwa Coch W Krakowie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000307701
  10. Centrum Dystrybucji Sok - Pol Ii Sp. J. Marcin Pocięgiel i Jacek Pocięgiel, Kraków − KRS 0000157845
  11. Dom Ludowy - Spółdzielnia Kulturalno - Oświatowa Im.franciszka Ćwiżewicza W Bukowinie Tatrzańskiej, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000116129
  12. Ep Gamów Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000345681
  13. Euroinvest-2 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000238567
  14. Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Lubaczów − KRS 0000485504
  15. Foreco Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000257054
  16. Fundacja Centrum Analiz Regionalnych, Kraków − KRS 0000298407
  17. G M S Społka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Kraków − KRS 0000183877
  18. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Dobczyce − KRS 0000129017
  19. Gs Bukowina Tatrzańska Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000323097
  20. H S Nieruchomości Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000246602
  21. Handlowa Spółdzielnia Jubilat, Kraków − KRS 0000168419
  22. Hgg Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000479574
  23. K-service Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000517732
  24. Klub Sportowy Tęcza - Społem W Kielcach, Kielce − KRS 0000056602
  25. Krajowa Izba Syndyków, Warszawa − KRS 0000348299
  26. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców Społem, Warszawa − KRS 0000054061
  27. Patriotyczne Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe Pro Patria, Kielce − KRS 0000016902
  28. Platinium Investment Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000566421
  29. Platinium Wellnes Sp. Z O.O. - Innovation Spółka Komandytowo-akcyjna, Lubaczów − KRS 0000489016
  30. Platinium Wellnes Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Kraków − KRS 0000487256
  31. Platinium Wellness Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000383004
  32. Prozach S.A., Oświęcim − KRS 0000573106
  33. Przedsiębiorstwo Handlowe Kasztelan Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000238375
  34. Przedsiębiorstwo Handlowe i Produkcyjne Sinah Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000101639
  35. Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego Polmos W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000090490
  36. Softhis Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000238391
  37. Solartech Invest S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000415775
  38. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców, Kielce − KRS 0000124058
  39. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Bochni, Bochnia − KRS 0000127692
  40. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Końskich, Końskie − KRS 0000206861
  41. Społem Spółdzielczy Ośrodek Wypoczynkowy Zorza, Warszawa − KRS 0000451442
  42. Społem Zakopane Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000473230
  43. Stowarzyszenie Piekarzy Polskich, Warszawa − KRS 0000037141
  44. Stowarzyszenie Przewodników Świętokrzyskich W Kielcach, Kielce − KRS 0000064798
  45. Tatrzańska Fala Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000181792
  46. Tatrzański Bank Spółdzielczy, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000172913
  47. Uczniowski Klub Sportowy Zalew Kielce, Kielce − KRS 0000587572
  48. Univers - Art Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000248196
  49. Związek Euroregion Tatry, Nowy Targ − KRS 0000035897
  50. Związek Polskiego Spisza, Łapsze Niżne − KRS 0000211229

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.s.a. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Sp. J. Maciej Perlik, Robert Zięcik Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000075635
  2. Aedes S.A. W Restrukturyzacji, Kraków − KRS 0000392032
  3. Apartamenty Ludwinów Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000191699
  4. Arged Spółdzielnia Handlowa Społem W Krakowie, Kraków − KRS 0000060780
  5. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  6. Biuro Handlu Zagranicznego Inter-tech Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000130433
  7. Compact S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000078508
  8. Czarna Góra - Koziniec Sp. Z O.O., Czarna Góra − KRS 0000239680
  9. Ekoprzem Construcion Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000341908
  10. Eurofloor Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000152214
  11. Everest.pl Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000286926
  12. Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. Z O.O., Lubaczów − KRS 0000109853
  13. Galeria Centrum Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000007624
  14. Galicyjska Agencja Handlowwa Społem Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000059230
  15. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Bukowinie Tatrzańskiej, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000180803
  16. Grupa Podhale Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000042085
  17. Handlowa Spółdzielnia Gorzków, Nowy Sącz − KRS 0000106460
  18. Jtk Investments Group Sp. Z O.O., Myślenice − KRS 0000110446
  19. Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Kielce − KRS 0000078259
  20. Konecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Końskie − KRS 0000020699
  21. Korporacja Gospodarcza Efekt S.A., Kraków − KRS 0000115403
  22. Krajowa Agencja Handlowa Społem Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000054768
  23. Małopolski Spółdzielczy Związek Rewizyjny, Kraków − KRS 0000141811
  24. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000033618
  25. Miejskie Usługi Komunalne Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000039362
  26. Niwa Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Myślenice − KRS 0000049814
  27. Orion Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000124501
  28. Pentagram-project Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000187282
  29. Polrest S.A., Kraków − KRS 0000138155
  30. Polska Izba Handlu, Warszawa − KRS 0000099228
  31. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Warszawa − KRS 0000099464
  32. Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem W Zakopanem, Zakopane − KRS 0000128689
  33. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. Z O.O., Promnik − KRS 0000095525
  34. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Wadowicach S.A. Likwidacyjnej, Wadowice − KRS 0000089986
  35. Przedsiębiorstwo Labtar Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000109304
  36. Regionalny Związek Hodowców Owiec i Kóz, Nowy Targ − KRS 0000033639
  37. Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Armatury W Kielcach, Kielce − KRS 0000059610
  38. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Oszczędność W Skarżysku-kamiennej, Skarżysko-kamienna − KRS 0000051751
  39. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Nowym Sączu, Nowy Sącz − KRS 0000131282
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Zorza W Myślenicach, Myślenice − KRS 0000147961
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pardałówka, Zakopane − KRS 0000110107
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa Wichrowe Wzgórze, Kielce − KRS 0000073408
  43. Spółdzielnia Produkcyjno-handlowa Żelbet, Wadowice − KRS 0000173149
  44. Spółdzielnia Usługowa Obsługi Nieruchomości Zarządca W Kielcach, Kielce − KRS 0000211842
  45. Stowarzyszenie Przedsiębiorcy Skarżyska, Skarżysko-kamienna − KRS 0000045675
  46. Tax Experts Rachunkowość-restrukturyzacja Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000219533
  47. Tpk-30 Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000284004
  48. Unar Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000107694
  49. Unar Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000282015
  50. Zakłady Mechaniczno-remontowe Rytwiany Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000295142

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Świadczenie usługi cateringowej w ramach projektu Perspektywy RSI Świętokrzyskie-IV Etap
    Zamawiający: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej w ramach projektu Perspektywy RSI Świętokrzyskie-IV Etap. Ilość uczestników spotkań:ok.100 osób. Szczegółowy opis usługi oraz dodatkowe wymagania Zamawiajacego dotyczace przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
  2. Usługa gastronomiczna w dniu 29 czerwca 2013 r. dla delegacji z ukraińskiej Winnicy, zaproszonych gości oraz przedstawicieli Miasta Kielce w związku z organizacją Dnia ukraińskiego w ramach Święta Kielc
    Zamawiający: Gmina Kielce, Kielce
    Usługa gastronomiczna polegająca na przygotowaniu w dniu 29 czerwca 2013 r. uroczystego bankietu dla około 60 osobowej grupy w tym delegacji z ukraińskiej Winnicy, zaproszonych gości oraz przedstawicieli Miasta Kielce w związku z organizacją Dnia ukraińskiego w ramach Święta Kielc
  3. Dostawa żywności na potrzeby Stołówki Szkolnej GZS w Łagowie.
    Zamawiający: Biuro Obsługi Szkół, Łagów
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności do Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie, w
    szczególności: mięso i produkty mięsne, różne artykuły żywnościowe, produkty mleczarskie,
    5
    warzywa i owoce świeże, pieczywo, wyroby piekarskie i ciastkarskie, mrożone warzywa,
    owoce oraz potrawy, ryby, jaja.

Inne osoby dla Kucińska (81 osób):