Kogo reprezentuje osoba

Kurkowski Andrzej Witalis

w KRS

Andrzej Witalis Kurkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Witalis
Nazwisko:Kurkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Chorzów (Śląskie), Sopot (Pomorskie), Wola Błędowa (Łódzkie), Zabrze (Śląskie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:4 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerwińska Aneta Violetta, Czwojdziński Michał Józef, Górski Dariusz Stanisław, Grduszak Bartłomiej Paweł, Kardach Piotr Michał, Kraska Piotr Józef, Kwiatkowski Grzegorz Andrzej, Nester Henryk Kazimierz, Siewiera Grzegorz Piotr, Strąk Grzegorz, Węgierski Maciej Stanisław, Wolski Krzysztof Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łochowski Jerzy Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banyś Władysław, Gołębiowska Główka Ewa Maria, Główka Jacek Krzysztof, Jarosz Jerzy Jan, Jaszczuk Jarosz Bożena Elżbieta, Jóźwiak Lucyna Ewa, Kaźmierczak Grażyna Janina, Klimczak Czesław Stefan, Kroll Sławomir Marian, Siejko Mieczysław Jan, Stelmach Andrzej Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szaforska Anna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Garnek Jarosław Wiesław, Graboś Lucjan, Gzyl Aleksander, Kędziora Tomasz Antoni, Machnik Zygmunt, Mikina Bogumił Jan, Nabiałkowski Marek Tomasz, Obłąk Jan Michał Jan Michał, Pałka Jan Stanisław, Skorupska Mariola Helena, Słysz Tadeusz, Zuber Krystyna Elżbieta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biały Tadeusz Antoni, Biernat Jerzy Stanisław, Ciesielski Jerzy Jan, Colombo Mario, Malok Jerzy Brunon, Mandelli Federico, Montanari Claudio, Opiela Stefan Jan, Riccio Eugenio, Roga Antoni Józef, Załóg Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatka Bogusław Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Robert, Janowski Jacek Karol, Olbrych Grażyna, Rowiński Jędrzej Lech, Smejlis Andrzej, Wodecki Krzysztof Bogdan, Zwiefka Idzi

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwiefka Karina Wanda

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aclas Polska Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000432762
  2. Atilla Sp. Z O.O., Kobylin − KRS 0000293465
  3. Bilplast S.A., Łódź − KRS 0000403817
  4. Bluepocket S.A., Rzeszów − KRS 0000483430
  5. Centrum Medyczno-rehabilitacyjne Sanus Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000764807
  6. Chem.-pap. Sp. Z O.O. (w Likwidacji), Rostworowo − KRS 0000044255
  7. Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych Damel S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000073626
  8. Democratia Restituta, Katowice − KRS 0000289996
  9. Domator S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000126466
  10. Dr Irena Eris S.A., Piaseczno − KRS 0000051003
  11. E - Hotel 2 Sp. Z O.O. E - Hotel Spółka Komandytowo - Akcyjna Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000342148
  12. Eco-pol-organika Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000707706
  13. Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A., Wolbrom − KRS 0000037268
  14. Fundacja Albatrosa, Łódź − KRS 0000341164
  15. Fundacja Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych, Łódź − KRS 0000172918
  16. Fundacja Dr Leonarda Woźnica - Instytut Przedsiębiorczości, Innowacji i Komunikacji Społecznej, Katowice − KRS 0000310125
  17. Fundacja Imienia Hugo Kołłątaja, Katowice − KRS 0000231165
  18. Fundacja Pro Advice, Piotrków Trybunalski − KRS 0000262946
  19. G.s.b. Kwiatkowscy Sp. J., Łódź − KRS 0000300408
  20. Gip Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000022881
  21. Golf Dla Łodzi, Łódź − KRS 0000616695
  22. Golf Palace Country Club Wola Błędowa, Wola Błędowa − KRS 0000116582
  23. Instytut Systemów Przestrzennych i Katastralnych S.A., Gliwice − KRS 0000107305
  24. Inter-mak Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000097846
  25. Janeta, Jakubiec, Węgierski Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Partnerska, Łódź − KRS 0000545682
  26. Jb - Na Skarpie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000575180
  27. Kami Sp. Z O.O., Batorowo − KRS 0000057137
  28. Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Budus S.A. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000058007
  29. Krajowa Spółka Przemysłu Odzieżowego Polconfex Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000049426
  30. Lsi Software S.A., Łódź − KRS 0000059150
  31. Małopolska Fundacja Piłkarska, Kraków − KRS 0000522952
  32. Millon Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000536870
  33. Polsin Overseas Shipping Ltd - Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000192788
  34. Polska Energetyka Holding S.A. Cementownia W Krakowie Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000223960
  35. Polski Klub Morski, Gdańsk − KRS 0000239739
  36. Primotex Moda Styl Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000207383
  37. Przedsiębiorstwo Polcontact Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000213064
  38. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Budowlane Azbud Adam Cebula i Wspólnicy Sp. J. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000079292
  39. Sag Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000053066
  40. Sg Invest Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000533512
  41. Smart Plane Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000199350
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokum W Tychach, Tychy − KRS 0000152718
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Mikro, Łódź − KRS 0000186558
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pienista, Łódź − KRS 0000155504
  45. Starochorzowska Fundacja Zdrowia i Ekologii, Chorzów − KRS 0000063541
  46. Stowarzyszenie Dystrybutorów Opon, Kraków − KRS 0000298169
  47. Stowarzyszenie Na Rzecz Zwalczania Chorób Układu Oddechowego, Zabrze − KRS 0000004868
  48. Stowarzyszenie Parlamentarzystów Polskich, Warszawa − KRS 0000163474
  49. Stowarzyszenie Polska Rada Mody Organizacja Non Profit, Obręb − KRS 0000367532
  50. Stowarzyszenie Rewitalizacji Rzeki Brynicy, Siemianowice Śląskie − KRS 0000372600

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adipol Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000069498
  2. Adp Popiołek, Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000138418
  3. Albéa Poland Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000086324
  4. Andromeda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000212960
  5. Antaba Sp. Z O.O., Kobylin − KRS 0000343850
  6. Api Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000024406
  7. Aram Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089140
  8. Armatus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235784
  9. Art Basen Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000392354
  10. Azis Spólka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Chorzów − KRS 0000082593
  11. Bagum Sp. Z O.O., Wolbrom − KRS 0000202569
  12. Bb Investment Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000048454
  13. Betasi Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000555973
  14. Bilfinger Elwo S.A., Pszczyna − KRS 0000383911
  15. Biogaz Zeneris Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000294648
  16. Biogaz Zeneris Tech Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000393421
  17. Biuro Inżynierskie Ines S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000224802
  18. Bmt S.A., Poznań − KRS 0000071776
  19. Bske Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000297999
  20. Bugabe Group-1 Sp. Z O.O., Rzgów − KRS 0000166036
  21. Calatrava Capital S.A., Warszawa − KRS 0000017521
  22. Carbo-koks Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000148405
  23. Catalina Park Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097452
  24. Cebal Tuba Polska S.A., Łódź − KRS 0000147800
  25. Cempol Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000177158
  26. Centrostal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.A., Szczecinek − KRS 0000042572
  27. Centrum Informatyki Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000077358
  28. Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal S.A. - Wrocław, Wrocław − KRS 0000049769
  29. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  30. Ciech Transclean Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000136572
  31. Correct Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000195281
  32. Dąbrowskie Wodociągi Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000091936
  33. Delta Water Systems Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000042349
  34. Domator-omega Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000042640
  35. Edustrada Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000101895
  36. Elpact Ltd Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000109684
  37. Elzab Soft Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000151637
  38. Emaintenance Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000363028
  39. Emcom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000077686
  40. Energo-eko i S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000315053
  41. Energo-zach Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000139715
  42. Energobaltic Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000011924
  43. Energokam Sp. Z O.O., Chrzanów − KRS 0000126111
  44. Exorigo - Upos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216709
  45. Fabryka Maszyn i Urządzeń Tagor S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000019280
  46. Fabryka Papieru Malta-decor S.A., Poznań − KRS 0000050317
  47. Fabryka Papieru Rudawadecor Sp. Z O.O., Przysiółek Rudawa − KRS 0000017375
  48. Fabryka Zmechanizowanych Obudów Ścianowych Fazos S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000027096
  49. Fam Fund 4 Sp. Z O.O., Łaziska Górne − KRS 0000125936
  50. Famur S.A., Katowice − KRS 0000048716

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Świadczenie usługi asysty technicznej dla oprogramowania aplikacyjnego SFNKS, GNOM, DEMON, DRUID, eKONTROLA roku 2017.
    Zamawiający: Miasto Łódź, Wydział Zamówień Publicznych w Departamencie Obsługi i Administracji Urzędu Miasta Łodzi, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi asysty technicznej dla oprogramowania aplikacyjnego SFNKS, GNOM, DEMON, DRUID, eKONTROLA roku 2017.
    Główny kod CPV: 72590000-7 Profesjonalne usługi komputerowe
    Szczegółowy przedmiot zamówienia określono w załączniku nr 3 do zaproszenia – Opis przedmiotu zamówienia.
  2. Utrzymanie i rozbudowa oprogramowania LSI Software wraz z usługą nadzoru autorskiego
    Zamawiający: Domy Wczasowe WAM Sp. z o.o., Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie i rozbudowa oprogramowania LSI Software wraz z usługą nadzoru autorskiego, tj. świadczenie usługi serwisu systemu, prace programistyczne (deweloperskie) nad jego ewentualną rozbudową na potrzeby Zamawiającego oraz nadzór autorski (w tym w szczególności: aktualizacja wersji oprogramowania objętego licencją do najnowszej wersji, aktualizacje związane z aktualizacjami systemu bazodanowego oraz systemu operacyjnego, przedłużenie gwarancji wdrożeniowej o czas trwania umowy serwisowej, dostęp do darmowych szkoleń).



  3. Dostawa przewodowych, elektronicznych zamków szafkowych dla Spółki Termy Maltańskie Sp. z o.o. w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
    Dostawa 1725 przewodowych, elektronicznych zamków szafkowych wyposażonych w sprężynę odpychającą sworzeń dla Spółki Termy Maltańskie Sp. z o.o. w Poznaniu z przeznaczeniem do montażu w szafkach ubraniowych znajdujących się na terenie Kompleksu Termy Maltańskie położonego w Poznaniu przy ul. Termalnej 1
  4. Dostawa sprzętu komputerowego, serwerowego, sieciowego, drukarek, oprogramowania, drukarek fiskalnych i terminali POS
    Zamawiający: Domy Wczasowe WAM Sp. z o.o., Warszawa
    Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych i przewiduje 4 części postępowania: Część 1 - Dostawa sprzętu komputerowego (komputery, monitory, serwer, zasilacze awaryjne, drukarki, router. Dostawa do siedziby zamawiającego w Warszawie). Część 2 - Dostawa oprogramowania (Dostawa do siedziby zamawiającego w Warszawie). Za urządzenia rozumie się, klucze licencyjne do oprogramowania z bezterminowa ważnością. Część 3 - Dostawa drukarek fiskalnych (Dostawa i fiskalizacja w siedzibie zamawiającego w Warszawie). Część 4 - Dostawa terminali dotykowych POS (Dostawa, konfiguracja i uruchomienie w siedzibie zamawiającego w Warszawie). Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części postępowania. We wszystkich częściach zamieszczone są niezbędne informacje umożliwiające realizację zamówienia w ilościach i asortymencie wskazanym dla danej części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na całkowite ilości oraz asortyment wyszczególniony w danej części. Cały oferowany w zamówieniu sprzęt dostarczony być musi fabrycznie nowy, nie jest dopuszczalne dostarczenie sprzętu używanego nawet gdy został odnowiony (refubrished). Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane przepisami prawa aktualne zezwolenie dopuszczające do obrotu i stosowania na terenie Polski, dopuszczające do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem, któremu ma służyć. Wykonawca gwarantuje, że dostarczony przedmiot zamówienia będzie pierwszej jakości, wolny od wad i zgodny z wymaganiami Zamawiającego szczegółowo opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia. O ile nie wskazano inaczej w Opisie Przedmiotu Zamówienia i załącznikach do SIWZ przedstawione wymagania należy rozumieć jako minimalne, dopuszczalne jest zaoferowanie rozwiązań lepszych bądź równoważnych. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć i wyładować przedmiot zamówienia własnym transportem zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie normami i przepisami, na koszt i ryzyko Wykonawcy. Zamawiający nie będzie ponosił odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas transportu. Szczegółowy opis ilości, przedmiotu zamówienia i wymaganych minimalnych parametrów zawarty jest w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

Inne osoby dla Kurkowski (89 osób):