Kogo reprezentuje osoba

Kuryłowicz Andrzej Waldemar

w KRS

Andrzej Waldemar Kuryłowicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Waldemar
Nazwisko:Kuryłowicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Działyń (Wielkopolskie), Gniezno (Wielkopolskie), Michalcza (Wielkopolskie), Tulce (Wielkopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowicz Alina, Borkowicz Jan, Borkowicz Kazimierz, Juszkiewicz Józef, Mikołajczak Kazimierz, Przygoda Romuald, Przygoda Zygmunt

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andryszak Zbigniew Wojciech, Jakubowski Aleksander, Kamiński Waldemar Michał, Kaszyński Paweł Stefan, Kleban Stanisław Andrzej, Kowalski Telesfor Kazimierz, Kuszak Zenon Stanisław, Lewicki Jacek Leon, Mikołajczak Jerzy, Mikołajczak Wiesław, Nowak Eugeniusz Marian, Nowak Zenon Wojciech, Nowakowski Stanisław Adam, Okoniewski Andrzej Adam, Pawłowski Waldemar Tomasz, Rachwalski Sławomir Tomasz, Widziński Eugeniusz Franciszek, Wojdanowicz Leszek Kazimierz, Ziemiański Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramowicz Jan, Abramowicz Paweł, Abramowicz Urszula, Bednarski Piotr, Borkowicz Alina Teresa, Gąsior Jan, Gąsior Marcin Jan, Jańczak Donata, Jańczak Henryk, Kolenda Stanisław, Kuryłowicz Leszek, Kuryłowicz Marzanna Janina, Mikołajczak Brunon Tadeusz, Olejnik Danuta Barbara, Poszwa Marzena, Przygoda Romuald, Rosik Ewa

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Gnieźnie, Gniezno − KRS 0000094874
  2. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Gnieźnie, Gniezno − KRS 0000059420
  3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Niechanowie, Niechanowo − KRS 0000079770
  4. Goja Jan Gąsior Sp. J., Piekary − KRS 0000104125
  5. Kancelista Piotr Sobański Sp. J., Poznań − KRS 0000239862
  6. Lednickie Stowarzyszenie Producentów Rolnych W Łubowie, Łubowo − KRS 0000097094
  7. Ochotnicza Straż Pożarna W Kaliszanach, Kaliszany − KRS 0000077057
  8. Ochotnicza Straż Pożarna W Kłodzinie, Kłodzin − KRS 0000047618
  9. Ochotnicza Straż Pożarna W Mieścisku, Mieścisko − KRS 0000019499
  10. Pałucki Bank Spółdzielczy W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000135864
  11. Spółdzielcza Grupa Producentów Warzyw Piast, Michalcza − KRS 0000361504
  12. Spółdzielcza Grupa Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych W Gorzuchowie, Gorzuchowo − KRS 0000393443
  13. Spółdzielcza Grupa Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych W Michalczy, Michalcza − KRS 0000433798
  14. Spółdzielnia Kółek Rolniczych Im. Maksymiliana Jackowskiego W Gnieźnie, Gniezno − KRS 0000106860
  15. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Golinie, Golina − KRS 0000170648
  16. Spółdzielnia Producentów Bydła Nasza Zagroda, Żerków − KRS 0000383385
  17. Spółdzielnia Producentów Mleka Działyń, Działyń − KRS 0000463439
  18. Spółdzielnia Usług Rolniczych W Łubowie, Łubowo − KRS 0000071494
  19. Stowarzyszenie Dzierżawców i Właścicieli Rolnych Rp, Jeziorki − KRS 0000107386
  20. Stowarzyszenie Opieki Nad Zabytkowym Cmentarzem Jeżyckim W Poznaniu Przy Ul. Nowina 1, Poznań − KRS 0000134138
  21. Stowarzyszenie Przyjaciół Jeziora Kaliszańskiego, Kaliszany − KRS 0000354207

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agro-działpol Sp. Z O.O., Działyń − KRS 0000266710
  2. Bank Spółdzielczy W Jarocinie, Jarocin − KRS 0000024441
  3. Działpol Sp. Z O.O., Działyń − KRS 0000095225
  4. Grupa Doradców Biznesowych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000241468
  5. Grupa Producentów Rolnych Koźmin Wielkopolski Sp. Z O.O., Koźmin Wielkopolski − KRS 0000181414
  6. Grupa Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych W Działyniu Sp. Z O.O., Działyń − KRS 0000307565
  7. Instytut Badawczy Im. Dezyderego Chłapowskiego Sp. Z O.O., Działyń − KRS 0000420063
  8. Mew Rosko Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000329296
  9. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Jarocin − KRS 0000054934
  10. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Obornikach, Oborniki − KRS 0000089721
  11. Pfeifer Langen Polska S.A., Poznań − KRS 0000080986
  12. Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska Rolmlecz, Radom − KRS 0000115827
  13. Spółdzielcza Grupa Producentów Bydła Jar-bulls, Golina − KRS 0000317793
  14. Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka W Działyniu, Działyń − KRS 0000339137
  15. Spółdzielcza Grupa Producentów Rodeo W Budzyniu, Budzyń − KRS 0000615368
  16. Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej Żywej W Łubowie, Fałkowo − KRS 0000207175
  17. Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona, Warszawa − KRS 0000214624


Inne osoby dla Kuryłowicz (58 osób):