Kogo reprezentuje osoba

Kutnik Mirosław

w KRS

Mirosław Kutnik

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Mirosław
Nazwisko:Kutnik
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1963 r., wiek 58 lat
Miejscowości:Białystok (Podlaskie), Chorzów (Śląskie), Lublin (Lubelskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jarosław, Jankowski Rafał Zbigniew, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jesiołowski Włodzimierz, Jeznach Krzysztof, Karkosik Mirosław, Karkosik Roman Krzysztof, Kisieliński Piotr, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Krystoforski Marek, Kuszell Anna, Lisiecki Piotr Bolesław, Maciejowski Aleksander, Orcholski Kazimierz, Siemieniec Janusz Franciszek, Sobczak Wojciech Mirosław, Sokalska Urszula, Wiśniewski Piotr, Wściubiak Hankó Karina Paulina, Zymek Wojciech, Łatka Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walarowski Krzysztof Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jarosław Wojciech, Augustynowicz Cezary Zbigniew, Baryś Aleksander Mikołaj, Bednarski Robert, Bogolubow Jan, Bogusławski Sebastian, Buciak Mirosław, Budzanowski Mikołaj Edward, Ciarka Rodzyńska Małgorzata, Cierocka Leokadia, Czopek Elżbieta Stanisława, Dobies Kamil Dominik, Dziedzic Kozłowska Małgorzata Jolanta, Gajdka Jacek Sławomir, Gawrych Anna Krystyna, Góralski Mirosław Jerzy, Hopfer Przemysław, Iwanejko Małgorzata Teresa, Jakubowska Jolanta Zofia, Janyst Artur, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jeznach Krzysztof, Juszczyński Andrzej, Karkosik Roman Krzysztof, Kastelik Mirosław Janusz, Kawczyńska Alicja, Kowalczyk Wojciech Paweł, Koźlicki Jerzy Stanisław, Kołodziejczyk Krzysztof, Krężel Arkadiusz, Krohn Marlena Ewa, Królewicz Bartosz, Kuczmański Krzysztof, Kudłacik Marek Andrzej, Kurzawski Mateusz Łukasz, Lang Paweł Daniel, Lisiecki Piotr Bolesław, Malik Maciej Jacek, Masalska Dorota Barbara, Michalczuk Rafał Marcin, Michniuk Jarosław, Miller Paweł, Mroczkowski Marek, Olkiewicz Edward Kazimierz, Pakulski Damian, Paw Przemysław Adam, Paździerski Arkadiusz, Pierzchała Tomasz Stanisław, Piętka Tadeusz, Podlipski Andrzej, Pyszkowski Cezary Stanisław, Rudak Krzysztof Andrzej, Schab Maciej Jarosław, Siemieniec Janusz, Surówka Paweł Henryk, Szafron Adam Henryk, Szatan Paweł Marek, Szeliga Piotr Tadeusz, Tokłowicz Paweł, Urbaniak Agnieszka Weronika, Urbaniak Zygmunt, Waldowska Małgorzata Anna, Waszkiewicz Sambor Józef, Wieczorek Roman Stanisław, Wirzeska Nowokuńska Aleksandra Maria, Wiśniewski Janusz Kazimierz, Wiśniewski Miłosz Piotr, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Wojciechowski Adam, Wojciechowski Zbigniew Krzysztof, Zarzecki Bartłomiej Edward, Zielonka Fabian Damian, Żółtowski Dariusz, Żukowski Mariusz Marcin, Łatka Andrzej Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Paweł Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaworski Michał Jan, Kalinowski Marek, Malerowicz Ireneusz, Znyk Adam
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Artemiuk Krzysztof, Faszczewski Wojciech, Tober Jerzy, Wojtach Bogusław, Zdrodowska Jolanta, Zdrodowski Waldemar Wojciech, Zimnoch Waldemar Piotr, Żywicka Monika Barbara, Żywicki Jakub, Żywicki Mirosław Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojarski Ryszard, Czyżykowski Roman Adam, Jabłoński Andrzej, Pawłowski Krzysztof, Rissmann Marek, Wołpiuk Ireneusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wodera Daniel Herbert
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Felczykowski Jacek, Halk Mieczysław Sylwester, Jeznach Krzysztof, Karkosik Roman Krzysztof, Kostrzewa Jacek Stanisław, Kuryłek Agnieszka Monika, Kwieciński Ariel Mariusz, Lebiecka Agnieszka Joanna, Palukiewicz Wojciech Józef, Siwek Leszek Janusz, Wściubiak Karina Paulina, Żurek Jerzy, Zymek Wojciech Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasiewicz Dariusz Ryszard
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arczyński Piotr, Bukowski Andrzej, Gibas Jarosław Michał, Hopke Jerzy Jan, Jesiołowski Włodzimierz, Jeznach Krzysztof, Karkosik Mirosław, Karkosik Roman, Karpiesiuk Antoni, Kostrzewa Jacek, Krystoforski Marek, Maciejowski Aleksander, Orcholski Kazimierz, Pawełczak Marek, Rogowska Beata Mariola, Sobczak Wojciech, Szeliga Piotr, Waldowska Małgorzata, Wściubiak Hankó Karina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Dalasińska Agnieszka
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boryca Wincenty, Burlewicz Zdzisław, Dekarz Jacek, Gorczyca Filip Jan, Gruszka Grzegorz Stefan, Majewski Piotr, Miller Paweł, Parzęcki Grzegorz, Skrzyński Piotr Tomasz, Sobczak Wojciech, Strączyński Paweł Tomasz, Szymański Grzegorz Jan, Szyszka Grażyna Halina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukjanow Jacek Andrzej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Monika, Bodziony Józef Jan, Bugajewska Tykarska Monika, Chrzanowski Wiesław, Chumięcka Irena, Czajka Marian Andrzej, Czechowski Jamroziński Waldemar Jerzy, Czerwiński Zbigniew, Dudek Maciej Ryszard, Dworzański Jan Piotr, Dyrbuś Sylwia Maria, Dzik Grzegorz Piotr, Gąsior Ryszard Jan, Gawron Ryszard Jerzy, Gulgowski Zbigniew, Guzicki Włodzimierz, Jakubiec Tomasz, Janas Narcyz, Janeta Włodzimierz, Janiszewski Eugeniusz, Jędryczek Zbigniew Maciej, Kaczmarek Lech, Karolczak Paweł, Kosiński Krzysztof Jacek, Kubalewski Jan Andrzej, Kuś Andrzej Michał, Laufer Edward Michał, Majczak Mieczysław Andrzej, Marażewski Leszek Roman, Matyasik Antoni, Małaczewski Kazimierz, Michalski Sławomir Mariusz, Nadzeja Jolanta, Niewiarowski Paweł Michał, Nowrotek Roman, Olejnik Roman, Olszyński Marian, Ostrowska Grażyna Bożena, Pająk Jerzy Marian, Pąpka Fryderyk Alojzy, Papka Henryk, Paź Michał, Piechociński Zbigniew Krzysztof, Piechota Sławomir Jan, Pokorny Barbara, Posadzki Wacław Marian, Rabenda Barbara, Rembikowski Wojciech Jan, Rumianowski Krzysztof, Sadowska Kowalik Ewa Barbara, Sperzyński Roman, Staliński Andrzej, Suchankova Pavlina, Szczepański Tadeusz, Szpot Ireneusz, Szymańska Anastazja Helena, Tokarz Krzysztof, Wajchert Alicja Bogusława, Włodarczyk Ryszard, Zabost Czesław, Zając Jan, Łukomski Marek Klemens
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kosmowski Andrzej Jerzy, Kozłowska Jolanta, Kozłowski Bogdan Zdzisław, Rywin Marcin, Steckiewicz Marek, Szklarski Zbigniew Jan, Wiśniewski Janusz Stefan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Magdalena Irena
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaworski Michał Jan, Kalinowski Marek, Kosdruy Adam Jacek, Pietrzyk Richard Johann, Znyk Adam
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kostrzewa Jacek Stanisław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 1 Klub Sportowy Ślęza Wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000555900
  2. 4evernet Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000095818
  3. A4 Office Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000536530
  4. Abc - Service R.brząkała, R.gawron, M.nazaruk Sp. J., Wrocław − KRS 0000005973
  5. Abc Service Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000145258
  6. Accreo Fiscal Representative Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305801
  7. Accreo Legal M. Roszkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000389644
  8. Accreo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000445820
  9. Acmed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000351233
  10. Actistraw Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000820807
  11. Ado Db Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000399642
  12. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  13. Afs Energia Sp. Z O.O., Opalenica − KRS 0000461862
  14. Ag Serwis Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000142888
  15. Agencja Gospodarcza Greiv Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000636162
  16. Ai Not Alfa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000618783
  17. Ajm Technik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000900400
  18. Akcelerator Innowacji Not Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000325669
  19. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  20. Ald Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000805025
  21. Alfa 1 Sp. Z O.O., Nowa Biała − KRS 0000720462
  22. Altea Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000878250
  23. Ambra Development Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000512813
  24. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  25. Arm Finanse Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000880885
  26. Arma Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484470
  27. Arma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000103512
  28. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  29. Ars Medica Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000041312
  30. Arte Katarzyna i Krzysztof Artemiuk Sp. J., Zaścianki − KRS 0000226842
  31. Artifex Mundi S.A., Zabrze − KRS 0000599733
  32. Asset Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000574043
  33. Athlete Fund S.A., Warszawa − KRS 0000527548
  34. Azuryt 1 Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000779379
  35. Azuryt 10 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000844722
  36. Azuryt 11 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000849332
  37. Azuryt 12 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000844999
  38. Azuryt 13 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000852826
  39. Azuryt 14 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000844923
  40. Azuryt 2 Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000778071
  41. Azuryt 3 Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000778586
  42. Azuryt 4 Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000783710
  43. Azuryt 5 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000775930
  44. Azuryt 7 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000796286
  45. Azuryt 8 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000781242
  46. Azuryt 9 Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000845187
  47. Azuryt Investments Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000711249
  48. B8b Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000483343
  49. Baterpol Recycler Sp. Z O.O., Oława − KRS 0000418254
  50. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A-trybut Optymalizacja Zatrudnienia - Polski Hr Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000328688
  2. Aba-service Sp. Z O.O., Żuków − KRS 0000126996
  3. Aban Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000427665
  4. Abc - Service Sp. J., Wrocław − KRS 0000146210
  5. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  6. Action S.A., Zamienie − KRS 0000214038
  7. Activmedia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000251419
  8. Acure Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374648
  9. Adatex Deweloper S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000451245
  10. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  11. Ado Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000387684
  12. Aero Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282354
  13. Aesco Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395738
  14. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  15. Agencja Argus Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000117758
  16. Agencja Ochrony Warta Sp. Z O.O., Warta − KRS 0000326200
  17. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  18. Agencja Rozwoju Regionalnego Karpaty S.A. W Liwidacji, Krosno − KRS 0000187450
  19. Agencja Usługowo Handlowa Grupa Ochrona Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000396665
  20. Agencja Usługowo Handlowa Ochrona Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000460698
  21. Agro Global Trade Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000259440
  22. Agrochem Puławy Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000433141
  23. Akvelon Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000549694
  24. Alchemia-ester Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000261492
  25. Alfa Re Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000538035
  26. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  27. Alior Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411576
  28. Alior Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000350402
  29. Allerpasz Sp. Z O.O., Golub-dobrzyń − KRS 0000050826
  30. Allianz Biznes Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275605
  31. Aluminium Handel - Grupa Impexmetal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000026615
  32. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  33. Aluminium Recykling Organizacja Odzysku S.A., Konin − KRS 0000113933
  34. Amc Alfa Metalcraft Corporation Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036377
  35. Anko System Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000230051
  36. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  37. Apator Control Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000016020
  38. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  39. Apator Rector Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000297413
  40. Apator S.A., Toruń − KRS 0000056456
  41. Apator-kfap Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000203801
  42. Apexim S.A., Warszawa − KRS 0000041849
  43. Appaloosa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000012182
  44. Apteka Metro - Farmacom Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000353295
  45. Arbit Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000211394
  46. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  47. Arrrancia Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000413069
  48. Ascot Investment S.A., Warszawa − KRS 0000206080
  49. Asset Rent Management Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000537127
  50. Atof Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000504102

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Dostawa półbutów i butów specjalnych
    Zamawiający: Poczta Polska S.A. ul. Rakowiecka 26, 00-940 Warszawa, adres do korespondencji: Poczta Polska S.A., Centrum Infrastruktury, ul. Świętokrzyska 31/33, 00-941 Warszawa, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Odbiorców (jednostek organizacyjnych Zamawiającego) niżej wymienionego asortymentu w następujących ilościach docelowych:
    a) część 1 - Półbuty męskie w ilości docelowej 2 944 par, w tym maksymalnie 294 pary w rozmiarze nietypowym oraz Półbuty damskie w ilości docelowej 50 par, w tym maksymalnie 5 par w rozmiarze nietypowym,
    b) część 2 - Buty specjalne w ilości docelowej 1001 par, w tym maksymalnie 100 par w rozmiarze nietypowym
  2. Dostawa obuwia. (Oznaczenie sprawy:ZP-21-Log-2010)
    Zamawiający: Biuro Logistyki Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Warszawa 60
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa obuwia, zgodnie ze wszystkimi warunkami zawartymi w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia i jej załącznikach.Kod CPV - 18832000-0Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 zadania ofertowe (części):· Zadanie ofertowe nr 1: dostawa butów specjalnych - 150 par,· Zadanie ofertowe nr 2: dostawa trzewików letnich - 150 par,· Zadanie ofertowe nr 3: dostawa trzewików zimowych - 145 par.Oferowane przedmioty zamówienia muszą spełniać wymagania Wojskowych Dokumentacji Techniczno-Technologicznych (WDTT) z wyłączeniem §7. Wymagania szczegółowe dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Opisie przedmiotu zamówienia wraz z WDTT stanowiących Załączniki nr 2.1 (dot. zadania ofertowego nr 1), 2.2 (dot. zadania ofertowego nr 2) oraz 2.3 (dot. zadania ofertowego nr 3) do SIWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SIWZ (dot. wszystkich zadań ofertowych).Wszystkie przedmioty zamówienia muszą być oferowane w wymaganej jakości i ilości, pochodzić z produkcji 2010r. i być fabrycznie nowe.

Inne osoby dla Kutnik (46 osób):