Kogo reprezentuje osoba

Kuźma Zbigniew

w KRS

Zbigniew Kuźma

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zbigniew
Nazwisko:Kuźma
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Brzeszcze (Małopolskie), Jaworzno (Śląskie), Katowice (Śląskie), Recz (Zachodniopomorskie), Sędziszów Małopolski (Podkarpackie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bańczyk Danuta Eugenia, Bernacki Nikodem Karol, Broda Jarosław Andrzej, Brzózka Łukasz Paweł, Dziubany Andrzej Józef, Janas Jacek Wojciech, Kampa Adam Jerzy, Kołodziej Piotr Leonard, Nowakowski Remigiusz Przemysław, Palarczyk Ewa Maria, Piontek Barbara Elżbieta, Poznański Tomasz Jan, Przepadło Wojciech, Przydatek Zdzisław, Stępniowski Tomasz Stanisław, Szynol Kazimierz, Tokarski Stanisław Marian, Wadowski Marek Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurek Tytus Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białas Krystyna Maria, Gajda Marzena, Gałązka Jakub, Kania Ewa, Lechowska Dominika Martyna, Nieć Andrzej Józef, Skotniczny Henryk, Stopka Julian, Warzycha Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Załuski Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bazak Stanisław Marian, Dunal Michał, Gibała Sławomir, Kołodziej Piotr Leonard, Leja Grażyna, Michałek Mariusz, Wiązowski Waldemar Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prucnal Andrzej Stanisław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barć Marek, Bukowski Krzysztof Lech, Czarniecki Wojciech, Galej Edward, Gałuszka Jolanta, Knapiński Piotr, Kucharczyk Tomasz, Mzyk Edmund, Niedziałek Andrzej, Sawicki Mikołaj Wiktor, Śnieżek Jerzy, Warchoł Agnieszka, Łukasik Sylwia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięba Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieńkowski Piotr Maciej, Data Elżbieta, Data Jakub Michał, Data Jan Michał, Data Kazimiera, Jakubowski Zbigniew Kazimierz, Janas Andrzej, Kociuba Robert, Kozina Tadeusz Janusz, Pałosz Lesław Wojciech, Piątek Joanna, Piwowar Jan, Sokołowski Sławomir Jerzy, Thompson Anna, Tybulewicz Elżbieta Urszula, Zbikowski Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Dariusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Belka Marek, Ciaś Filip Tomasz, Gajecki Bartłomiej Sergiusz, Iwański Winicjusz Juliusz, Knapiński Piotr Rafał, Kuciński Sebastian, Matusiak Andrzej Paweł, Moszyński Kazimierz, Mzyk Edmund Zygmunt, Rakowski Piotr Daniel, Sieja Maria, Turek Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sukacz Stefan Władysław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bukowski Krzysztof, Błaszczyk Wojciech, Glik Tamara Anna, Knapiński Piotr Rafał, Kucharczyk Tomasz, Matecki Tadeusz, Mzyk Edmund Zygmunt, Niedziałek Andrzej Czesław, Ślusarska Iwona Dorota, Stanclik Przygoda Henryka Józefa, Łukasik Sylwia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zeman Zbigniew Tadeusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Data Jakub Michał, Data Jan Michał, Data Kazimiera, Dudziak Andrzej Piotr, Gipsiak Wojciech Krzysztof, Pawłowska Wioletta Mirosława, Pałosz Lesław Wojciech, Powierża Zbigniew, Rembisz Małgorzata Maria, Tomaszewski Andrzej Czesław, Tybulewicz Elżbieta, Worek Roman, Zborowski Tomasz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięba Krzysztof Czesław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boś Bożena Marianna, Broda Jarosław Andrzej, Czarny Jerzy, Jaroszewicz Edward, Kołodziej Piotr Leonard, Kropielnicka Anna Elżbieta, Kulawik Ewa Beata, Nowakowski Remigiusz Przemysław, Pawłowski Wojciech Ferdynand, Poznański Tomasz Jan, Skomudek Waldemar Józef, Ślifirczyk Maciej Kazimierz, Stępień Zbigniew, Stępniowski Tomasz Stanisław, Sztejnberg Bolesław, Szumiejko Eugeniusz, Telak Dorota, Tokarski Stanisław Marian, Wójcik Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zygmunt Dariusz Jacek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bukowski Krzysztof Lech, Błaszczyk Wojciech Grzegorz, Gajecki Bartłomiej Sergiusz, Iwański Winicjusz Juliusz, Knapiński Piotr Rafał, Kucharczyk Tomasz, Kuciński Sebastian, Matecki Tadeusz, Mzyk Daniel Piotr, Mzyk Edmund Zygmunt, Sawicki Mikołaj Wiktor, Śnieżek Jerzy, Sośniak Bogdan Tadeusz, Turek Kazimierz, Zdybel Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pingielska Krystyna Elżbieta
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kucharczyk Tomasz, Matecki Tadeusz, Matecki Tomasz, Pasierbek Krzysztof Michał, Prystupa Krzysztof Paweł, Sawicki Mikołaj Wiktor, Zdybel Jacek, Żywczyk Robert Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stokłosa Maciej Artur
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niedziałek Andrzej Czesław, Sawicki Mikołaj Wiktor, Sokołowski Piotr Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojciechowska Stefania Marta
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kucharczyk Tomasz, Kuźma Katarzyna Irena, Orkisz Marek, Rudzka Kucharczyk Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szafraniec Renata Marta
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hepper Łukasz Antoni, Kalarus Stanisław Tadeusz, Kotuła Marek, Rokicka Aneta Magdalena, Tomaszek Damian, Umiński Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mazurek Artur
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Umiński Aleksander Kajetan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rogala Adam Marian
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Umiński Aleksander Kajetan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krysta Bartosz Adam

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Mienia Reliqum Sp. Z O.O. W Liwkidacji, Wałbrzych − KRS 0000184994
  2. Agrotrendy.pl Media Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340821
  3. Alterna Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000242429
  4. At-engineering Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Oddział W Polsce, Cieszyn − KRS 0000162643
  5. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  6. Beatrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000611532
  7. Big Big Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000406940
  8. Biuromax Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000152864
  9. Blackbox Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401854
  10. Błaszczyk i Partnerzy. Kancelaria Adwokacko - Radcowska, Warszawa − KRS 0000162226
  11. Bmt Sport Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000270471
  12. Centrum Medycyny Stosowanej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000384049
  13. Circus Digitalis Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000414500
  14. Crosta Mario Crosta i Wspólnicy Sp. J., Bielsko-biała − KRS 0000192396
  15. Cube.itg S.A. W Restrukturyzacji, Wrocław − KRS 0000314721
  16. Datex Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000238722
  17. Davis International Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000546773
  18. Davis Poland Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000694742
  19. Dom Maklerski W Investments S.A., Warszawa − KRS 0000353978
  20. Doradca P.knapiński, H.nieszporek Sp. J., Częstochowa − KRS 0000279800
  21. Ecopower Polska Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000650781
  22. Ecopower Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Recz − KRS 0000426005
  23. Efabond Sp. Z O.O., Żary − KRS 0000646798
  24. Elektrociepłownia Ec Nowa Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000020183
  25. Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000349868
  26. Elmill S.A., Warszawa − KRS 0000599925
  27. Energetyka Dla Domu Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302668
  28. Energoinstal Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000195149
  29. Energomontaż Zachód Wrocław Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000361757
  30. Eurobusiness Games Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000402883
  31. Europa Systems Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518816
  32. Europejski Klub Biznesu - Polska Stowarzyszenie, Warszawa − KRS 0000416152
  33. Euroserwis Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000025368
  34. Financial Assets Management Group S.A., Warszawa − KRS 0000320565
  35. Fine Group S.A., Warszawa − KRS 0000565759
  36. Fundacja Instytut Wsparcia Społecznego, Dosłońce − KRS 0000525423
  37. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Ubezpieczeń Wzajemnych Piast, Kraków − KRS 0000350536
  38. Fundacja Na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego Universitatis Varsoviensis, Warszawa − KRS 0000105627
  39. Fundacja Nasze Przedszkole, Warszawa − KRS 0000295965
  40. Fundacja Teatru Śląskiego Wyspiański, Katowice − KRS 0000701623
  41. G-real Estates Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000659767
  42. G-unit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000555490
  43. Gamerock S.A., Warszawa − KRS 0000443051
  44. Giełda Papierów Wartościowych W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000082312
  45. Gminne Porozumienie Samorządowe, Krzeszowice − KRS 0000110026
  46. Gras Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191651
  47. Hachi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000402432
  48. Ibsm S.A., Warszawa − KRS 0000315354
  49. Idh Media S.A., Warszawa − KRS 0000586791
  50. Instal Kraków S.A., Kraków − KRS 0000042496

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 5m Square Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328965
  2. A.d.a Corporation Radio Fon Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000114161
  3. Advicom Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000083839
  4. Alfa Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000088262
  5. Alpex-paged Sp. Z O.O., Karlino − KRS 0000075015
  6. Alter Plan Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000318892
  7. Altur Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048874
  8. Altur Szyby Ceramika Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa, Częstochowa − KRS 0000016265
  9. Apolonia Medical S.A., Wojnowo − KRS 0000315555
  10. Armak Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000051523
  11. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  12. Auditors Dr Łukasz Górka Dr Małgorzata Szulc Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000344962
  13. Auditorsbusiness Experts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000187946
  14. Auto Goppel - Poland Sp. Z O.O., Sławoszowice − KRS 0000215123
  15. Autoterminal Śląsk Logistic Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000118000
  16. Autozet Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000021333
  17. Bankowy Fundusz Nieruchomościowy Actus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023062
  18. Bbl Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000224018
  19. Berrington Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000385764
  20. Berrington Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000388654
  21. Best-chem Ltd Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000208016
  22. Billnet S.A., Warszawa − KRS 0000064687
  23. Biomasa Grupa Tauron Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000053160
  24. Biuro Projektów Rewitalizacji S.A., Katowice − KRS 0000396289
  25. Black Cherry Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282741
  26. Boss Radio Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000139094
  27. Brainstorm Business Research Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000540416
  28. Brainstorm Group Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000538275
  29. Brw Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000126915
  30. Budoserwis Z.u.h. Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Chorzów − KRS 0000038381
  31. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A., Białe Błota − KRS 0000035694
  32. Cargosped Terminal Braniewo Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000157107
  33. Ccinstitute Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000326313
  34. Centrum Atestacji i Badań Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000489275
  35. Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., Kraków − KRS 0000265333
  36. Centrum Zdrowia W Mikołowie Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000335411
  37. Clos Brothers S.A., Warszawa − KRS 0000435658
  38. Compactus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038789
  39. Consultant Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000053145
  40. Contract Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305136
  41. Crb Energia Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000465525
  42. Datex - Jakub Data i Wspólnicy - Sp. J., Wadowice − KRS 0000084263
  43. Db Schenker Rail Coaltran Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000135484
  44. Debt Trading Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275441
  45. Debt Trading Partners Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo Akcyjna, Warszawa − KRS 0000482450
  46. Debt Trading Partners Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000356763
  47. Did Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000597033
  48. Dk Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000267228
  49. Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych, Wrocław − KRS 0000569860
  50. Dolnośląskie Centrum Deweloperskie S.A., Wrocław − KRS 0000368347

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Dostawa energii cieplnej.
    Zamawiający: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Jaworzno
    Dostawa energii cieplnej dla budynków Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie, ul. Promienna 65 w okresie od 01.01.2017 r. do 31.2.2017 r.
  2. Dostawa energii elektrycznej na potrzeby zasilania oświetlenia ulicznego – ulica Promienna w Jaworznie w 2017r.
    Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie, Jaworzno
    Dostawa energii elektrycznej na potrzeby zasilania oświetlenia ulicznego – ulica Promienna w Jaworznie w 2017r.

Inne osoby dla Kuźma (295 osób):