Kogo reprezentuje osoba

Kwiatkowska Irena Bronisława

w KRS

Irena Bronisława Kwiatkowska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Irena
Drugie imię:Bronisława
Nazwisko:Kwiatkowska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1958 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejewski Rafał Maria, Dejworek Aleksander Roman, Domarus Elżbieta, Marzejon Teresa, Niedzielski Jerzy, Strzelecki Tomasz Stefan, Surdel Nowak Małgorzata Elżbieta, Szklarz Halina Danuta, Wałkuska Sylwia Anna, Zadroga Sylwester, Żynda Luiza Anna, Łasocha Danuta Janina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Złowocka Janina Maria

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bendykowska Elżbieta, Bolesławska Janina, Demkowska Gabriela, Dobska Irena, Jeleniewska Teresa, Krauze Maria, Wołyniec Eleonora

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Topolewska Alfreda
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bolesławska Janina Anastazja, Bujak Adam Leszek, Dejworek Aleksander Roman, Gastoł Stanisław, Król Janina Jadwiga, Leszczuk Zbigniew, Ryterski Michał Fabian, Szczygielska Smela Beata Elżbieta, Szklarz Halina Danuta, Wierzbicki Józef, Woźniak Zofia Danuta, Łukiewicz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zienkiewicz Maria Irena

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Atj Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000334093
  2. Centrala Handlowo Produkcyjna Abakus Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000269335
  3. Centrala Handlowo Produkcyjna Abakus Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Olsztyn − KRS 0000593797
  4. Dragan Sp. J., Olsztyn − KRS 0000294706
  5. Europejskie Centrum Badania Prawa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000390647
  6. Fundacja Pomoc Dla Seniora Im. Dr Jadwigi Titz-kosko, Gdynia − KRS 0000244740
  7. Gibra Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000557239
  8. Kupieckie Stowarzyszenie Wolnego Handlu i Usług, Gdynia − KRS 0000335649
  9. Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Olsztyn − KRS 0000083494
  10. Pkp Polskie Linie Kolejowe S.A., Warszawa − KRS 0000037568
  11. Polsko-bułgarska Izba Przemysłowo-handlowa, Gdańsk − KRS 0000230084
  12. Pomorskie Stowarzyszenie Pacjentów, Gdynia − KRS 0000017898
  13. Pomorskie Stowarzyszenie Stomijne, Gdańsk − KRS 0000072610
  14. Ribra Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000558392
  15. Ribra Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Olsztyn − KRS 0000604078
  16. Sks Bałtyk Gdynia Sportowa S.A., Gdynia − KRS 0000314383
  17. Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Cypriana Kamila Norwida W Gdyni, Gdynia − KRS 0000168216
  18. Spółdzielnia Mieszkaniowa Senior Im. Dr Jadwigi Titz-kosko, Gdynia − KRS 0000029450
  19. Stowarzyszenie Cor-kardiochirurgia Gdańska O.p.p., Gdańsk − KRS 0000056171
  20. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia, Gdynia − KRS 0000069415
  21. Stowarzyszenie Na Rzecz Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Toruń − KRS 0000397419
  22. Stowarzyszenie Róża Wiatrów, Gdynia − KRS 0000288463
  23. Zakłady Innowacyjne Technik Ciepłowniczych Innopec Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000068449
  24. Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Delta E.budzisz, J.niedzielski Sp. J., Gdynia − KRS 0000025315

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ajg Securita Ochrona Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000232163
  2. Antrapat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000570704
  3. Baltic Invest Center Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000307704
  4. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  5. Cerbud D.e.dragan Sp. J., Olsztyn − KRS 0000181846
  6. Denim International Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000577522
  7. Ekol-group Sp. Z O.O., Murowaniec − KRS 0000509259
  8. Expom S.A., Kurzętnik − KRS 0000080483
  9. Fundacja Magis, Gdynia − KRS 0000231822
  10. Gdański Terminal Kontenerowy S.A., Gdańsk − KRS 0000108214
  11. Kris-mat Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000399734
  12. Medica Ratownictwo Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110201
  13. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ekowik Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000139035
  14. Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gdynia − KRS 0000169790
  15. Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000537026
  16. Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Warszawa − KRS 0000145607
  17. Polmedica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216744
  18. Prefabet-reda S.A., Reda − KRS 0000036881
  19. Przedsiębiorstwo Cbk S.A., Mikołów − KRS 0000085717
  20. Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Komuny Paryskiej W Gdyni, Gdynia − KRS 0000011455
  21. Solan S.A., Głowno − KRS 0000001138
  22. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Pod Kopcem, Warszawa − KRS 0000142762
  23. Spółdzielnia Mieszkaniowa Janowo, Rumia − KRS 0000033322
  24. Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny, Gdynia − KRS 0000050448
  25. Spółdzielnia Pracy Stoczniowiec W Gdyni, Gdynia − KRS 0000324812
  26. Star Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000490226
  27. Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Wzajemna Pomoc, Gdynia − KRS 0000204486
  28. Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców, Warszawa − KRS 0000140272
  29. Stowarzyszenie Niepełnosprawnych, Gdynia − KRS 0000018873
  30. Wejherowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000163521