Kogo reprezentuje osoba

Kwiecień Poborska Iwona Maria

w KRS

Iwona Maria Kwiecień Poborska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Iwona
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Kwiecień Poborska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1975 r., wiek 43 lata
Miejscowości:Kalisz (Wielkopolskie), Kołobrzeg (Zachodniopomorskie), Ćmielów (Świętokrzyskie), Łubiana (Pomorskie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Remigiusz, Bielska Elżbieta, Bielski Jerzy, Dalke Krystyna, Hausman Marcin, Kwiecień Marian, Kwiecień Zenona, Marczak Jarosław, Pluta Ewa Edyta, Roczek Radosław Edward, Samiec Adam, Stolarek Jerzy, Szklarczyk Andrzej, Turlakiewicz Zbigniew Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmijewska Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielska Elżbieta Janina, Kotowski Andrzej Władysław, Kubiak Jóźwicka Katarzyna Krystyna, Kujtkowska Sylwia Agnieszka, Kwiecień Marian, Kwiecień Zenona, Kłosowska Ilona, Olszewski Marek, Poborski Artur Rafał, Sar Elżbieta, Surma Nina Ewa, Terlecki Jerzy Kazimierz, Ławro Mariusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartczak Jan, Bielska Elżbieta Janina, Fenger Barbara, Goraj Andrzej Teodor, Hausman Marcin Piotr, Kamińska Inga Lidia, Kozłowski Sebastian Paweł, Kwiecień Jan, Kwiecień Marian, Kwiecień Zenona, Poborski Artur Rafał, Sienniak Soja Agnieszka, Suswał Piotr, Wawrzyniak Krystyna, Wiśniewski Tadeusz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łacińska Juźków Małgorzata Marta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartczak Jan, Bielska Elżbieta, Bielski Jerzy Bogdan, Błochowiak Krystyna, Kędzierski Mieczysław, Kowalczyk Jerzy, Kwiecień Marian, Kwiecień Zenona, Marczak Jarosław, Poborski Artur, Stolarek Jerzy, Tomczewski Stanisław, Turlakiewicz Zbigniew Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witczak Krzysztof Henryk
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejewski Zbigniew Marian, Bielska Elżbieta Janina, Breska Aniela Klotylda, Bukowski Eugeniusz Piotr, Dorochowicz Andrzej, Dunst Edmund Marian, Kusyk Irena Zofia, Kwiecień Jan, Kwiecień Marian, Kwiecień Zenona, Kłodzińska Teresa, Poborski Artur Rafał, Ściążko Edyta Monika, Śliwińska Elżbieta Maria, Tomczewski Stanisław, Wawrzyniak Krystyna Barbara, Wiśniewski Tadeusz Andrzej, Zimmermann Rafał Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatacz Marek Paweł
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Remigiusz, Bielski Jerzy, Ciećkiewicz Tadeusz Ignacy, Kabza Stanisław, Kwiecień Marian, Kwiecień Zenona, Majkrzak Piotr Zygmunt, Marczak Jarosław Józef, Poborski Artur, Samiec Adam, Sękul Kazimiera, Surma Nina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Murias Wiesław
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Remigiusz, Banaczkowska Krystyna Wiesława, Kabza Stanisław, Kamińska Inga Lidia, Koniówka Wiesława Maria, Kowalczyk Jerzy, Kwiecień Marian, Kwiecień Zenona, Marcinkowski Mirosław Bogusław, Marczak Jarosław, Niedziela Elżbieta Danuta, Poborski Artur, Rachwalski Franciszek Tomasz, Rozbicka Elżbieta, Sękul Kazimiera, Sienniak Soja Agnieszka, Suswał Piotr, Szczepaniak Witold Paweł, Wieczorek Krystian, Wiśniewski Tadeusz Andrzej, Żydek Zdzisław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalczyk Joanna Monika, Milczyński Jeremi Antoni

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białek Leszek Eugeniusz, Bielska Elżbieta Janina, Bielski Jerzy, Brennek Marek Michał, Czesny Dariusz Mirosław, Glinkowski Kazimierz Ryszard, Grdeń Grażyna Anna, Grzegorzewicz Małgorzata Katarzyna, Kędzierski Mieczysław, Kołaciński Stanisław, Kuźma Mateusz, Kwiecień Marian, Kwiecień Zenona, Ludwiczak Elżbieta Danuta, Maciątek Sławomir Marek, Majcherczyk Leszek, Markiewicz Leszek Ireneusz, Mikulaniec Zygmunt Ludwik, Olczyk Krzysztof Marian, Omyła Anna, Piesakowska Danuta, Różycka Adamiak Barbara Eugenia, Samiec Adam, Skoczeń Aleksandra Renata, Skrobisz Maciej, Sobczyk Mieczysław, Staniszewski Aleksander, Stasieńko Bożena Irena, Stolarek Jerzy, Szepietowski Wojciech, Wiśniewski Ireneusz Roman, Włodarczyk Cezary, Zając Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mirek Robert Maciej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielska Elżbieta Janina, Kotowski Andrzej Władysław, Kubiak Jóźwicka Katarzyna Krystyna, Kujtkowska Sylwia Agnieszka, Kwiecień Marian, Kwiecień Zenona, Kłosowska Ilona, Olszewski Marek, Poborski Artur Rafał, Sar Elżbieta, Surma Nina Ewa, Terlecki Jerzy Kazimierz, Ławro Mariusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Remigiusz, Bartczak Jan, Bielska Elżbieta, Bielski Jerzy, Błochowiak Krystyna, Gręda Jarosław Paweł, Hausman Marcin Piotr, Kamińska Inga Lidia, Kędzierski Mieczysław, Kwiecień Marian, Kwiecień Zenona, Marczak Jarosław Józef, Poborski Artur Rafał, Roczek Radosław Edward, Sękul Kazimiera, Stolarek Jerzy, Surma Nina Ewa, Tomczewski Stanisław, Turlakiewicz Zbigniew, Łubkowski Leszek Romuald

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ścigała Łukasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grdeń Grażyna, Kuźma Mateusz, Kwiecień Marian, Kwiecień Zenona, Maciątek Sławomir Marek, Mikulaniec Zygmunt Ludwik, Popenda Barbara Teresa, Samiec Adam, Skoczeń Aleksandra Renata, Sobczyk Mieczysław, Staniszewski Aleksander, Stolarek Jerzy, Szatkowska Machalska Elżbieta, Tomczewski Stanisław, Wiśniewski Ireneusz Roman, Wypych Edward, Włodarczyk Cezary, Zając Jerzy
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielska Łęcka Elżbieta Janina, Bielski Jerzy, Ciećkiewicz Tadeusz Ignacy, Ciźla Andrzej, Kabza Stanisław, Kwiecień Marian, Kwiecień Zenona, Majkrzak Piotr Zygmunt, Poborski Artur, Samiec Adam, Surma Nina Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozubek Bespalenko Agnieszka
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielska Elżbieta Janina, Goraj Andrzej Teodor, Goraj Andrzej Teodor, Gruszkoś Zdzisław Tadeusz, Janocha Roland Władysław, Kwiecień Marian, Kwiecień Zenona, Samiec Krzysztof Mirosław, Senska Emil Jerzy, Turlakiewicz Zbigniew Jan, Wawrzyniak Krystyna Barbara, Wójtowicz Daniel, Zarada Wojciech, Ziółkowski Mariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zientara Maciej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielska Elżbieta Janina, Kędzierski Mieczysław, Kwiecień Marian, Kwiecień Zenona, Stolarek Jerzy
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalczyk Joanna Monika, Milczyński Jeremi Antoni

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agro-sioło Sp. Z O.O., Stare Sioło − KRS 0000460569
  2. Ariadna S.A. Fabryka Nici, Łódź − KRS 0000019179
  3. Covertex Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000696255
  4. Danter Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000112517
  5. Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Wrocław − KRS 0000062136
  6. Elektrociepłownia Andrychów Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000089321
  7. Elsen S.A., Częstochowa − KRS 0000330680
  8. Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A., Kalisz − KRS 0000049446
  9. Fabryka Wody Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000722705
  10. Farma Galicja Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000338994
  11. Farma Zachęta Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000501048
  12. Fundacja Marka Grzegorzewicza Arkadia, Wrocław − KRS 0000077166
  13. Giełda Nieruchomości Wartościowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000458362
  14. Gtx Hanex Plastic Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000183054
  15. Hermaanova Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Rzeszów − KRS 0000405683
  16. Huta Szkła Gospodarczego Zawiercie S.A. Likwidacyjnej, Zawiercie − KRS 0000043226
  17. Huta Szkła Kryształowego Violetta S.A., Stronie Śląskie − KRS 0000138311
  18. Instytut Bezpieczeństwa i Informacji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356286
  19. Jabo Marmi S.A., Nagawczyna − KRS 0000221458
  20. Jar Sp. Z O.O., Dachnów − KRS 0000204794
  21. Kaszubska Izba Gospodarcza, Kościerzyna − KRS 0000195801
  22. Klub Sportowy Polanica Zdrój, Polanica Zdrój − KRS 0000071047
  23. Krawczyk i Wspólnicy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353766
  24. Lerg S.A., Pustków-osiedle − KRS 0000033727
  25. Limestone Sp. Z O.O., Nagawczyna − KRS 0000580431
  26. Limko Sp. Z O.O., Łubiana − KRS 0000132581
  27. Lubeko Sp. Z O.O., Łubiana − KRS 0000104375
  28. Lubiana-hurt Sp. Z O.O., Łubiana − KRS 0000196757
  29. Marpo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179855
  30. Marpol S.A., Ignatki − KRS 0000220846
  31. Mdm InvestSp. Z O.O.., Łódź − KRS 0000250066
  32. Miejska Energetyka Cieplna Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000010670
  33. Miejska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lubaczowie, Lubaczów − KRS 0000131981
  34. Miejski Zakład Komunalny W Polanicy-zdroju Sp. Z O.O., Polanica-zdrój − KRS 0000253420
  35. MigabaSp. Z O.O.., Kaniów − KRS 0000032270
  36. Mk Styl Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000439421
  37. Mn Property Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000304326
  38. Ochotnicza Straż Pożarna W Łubianie, Łubiana − KRS 0000047827
  39. Optex S.A., Opoczno − KRS 0000042854
  40. Ośrodek Sanatoryjno-wypoczynkowy Lwigród Sp. Z O.O., Krynica-zdrój − KRS 0000473126
  41. Ośrodek Sanatoryjno-wypoczynkowy Posejdon Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000021824
  42. Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A., Ćmielów − KRS 0000041284
  43. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Warszawa − KRS 0000099464
  44. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział W Łodzi, Łódź − KRS 0000138363
  45. Poltops Sp. Z O.O., Żagań − KRS 0000199844
  46. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000015995
  47. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Em-ar Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000165072
  48. Przedsiębiorstwo Projektowania i Dostaw Transportu Technologicznego i Składowania Techmatrans S.A. W Upadłosci Likwidacyjnej, Radom − KRS 0000048877
  49. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Doradca Sp. Z O.O., Tarnobrzeg − KRS 0000387938
  50. Qualia - Residence Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000398189

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abf Ltd Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000142111
  2. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Zielona Góra − KRS 0000026425
  3. Andropol S.A., Andrychów − KRS 0000109997
  4. Andropol-trading S.A., Andrychów − KRS 0000115365
  5. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  6. Bank Spółdzielczy W Lubaczowie, Lubaczów − KRS 0000102967
  7. Biaglass Huta Szkła Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000152727
  8. Bielawska Wykończalnia Bieltex Sp. Z O.O., Bielawa − KRS 0000062451
  9. Bieltex S.A. Likwidacyjnej, Bielawa − KRS 0000008751
  10. Bieszczadzkie Specjały Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000478946
  11. Biuro Ekspertyz i Doradztwa Ekonomicznego Proexim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019372
  12. Black Red White S.A., Biłgoraj − KRS 0000089493
  13. Bp Telervis S.A., Łódź − KRS 0000018750
  14. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  15. Car Finance Management Polska S.A., Sopot − KRS 0000495844
  16. Cenrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032872
  17. Centrum Dziedzictwa Szkła Sp. Z O.O., Krosno − KRS 0000367353
  18. Centrum Wyszkolenia Jeździeckiego Hipodrom Wola Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000159246
  19. Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal W Gdańsku Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000070007
  20. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  21. Covertex -kozłowski, Włodarczyk Spółka Komandytowa, Zduńska Wola − KRS 0000260527
  22. Cukrownia Dobrzelin S.A., Dobrzelin − KRS 0000133098
  23. Cukrownia Krasiniec S.A., Opalenica − KRS 0000025201
  24. Danter Relacje Inwestorskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177506
  25. Davex Sp. Z O.O., Piotrowice − KRS 0000157311
  26. Dekocer Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000389378
  27. Dolmin Sp. Z O.O., Żelazno − KRS 0000133381
  28. Dolnośląska Inicjatywa Samorządowa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000471772
  29. Energa Ciepło Kaliskie Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000407520
  30. Eurodom Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000235276
  31. Euroluk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000060127
  32. Eveline Cosmetics S.A., Lesznowola − KRS 0000175186
  33. Exoil Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000003951
  34. Fabryka Maszyn Ożarów S.A., Kraków − KRS 0000375894
  35. Fabryka Porcelany Książ Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wałbrzych − KRS 0000130462
  36. Fabryka Porcelany Wałbrzych S.A., Wałbrzych − KRS 0000078058
  37. Fabryka Sukna W Rakszawie S.A., Rakszawa − KRS 0000088253
  38. Fabryka Włóknin Filtry-haft Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000276558
  39. Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa Fasing S.A., Katowice − KRS 0000120721
  40. Fleuriada Polska Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000336015
  41. Fp Spomax S.A., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000045857
  42. Fundacja Gs1 Polska, Poznań − KRS 0000598394
  43. Fundacja Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000138022
  44. Fundacja Pomoc Transportowcom, Warszawa − KRS 0000022612
  45. Golab S.A., Żagań − KRS 0000321447
  46. Gryfskand Sp. Z O.O., Gryfino − KRS 0000034712
  47. Hellma Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000011671
  48. Horus Polska Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000173506
  49. Hotel Senator S.A., Dźwirzyno − KRS 0000033576
  50. Huta Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000004324

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Dostawa 500 sztuk porcelanowego kubka zaprojektowanego przez Dominikę Bździak, wraz z opakowaniem
    Zamawiający: Instytut Adama Mickiewicza, Warszawa
    Dostawa 500 sztuk porcelanowego kubka zaprojektowanego przez Dominikę Bździak, wraz z opakowaniem
  2. Zakup i dostawę repliki historycznego zestawu porcelany według wzoru zaprojektowanego dla Prezydenta Ignacego Mościckiego
    Zamawiający: Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa
    zakup i dostawa repliki historycznego zestawu porcelany według wzoru zaprojektowanego dla Prezydenta Ignacego Mościckiego na wyposażenie Belwederu oraz ówczesnych polskich placówek dyplomatycznych, ozdobionego złotem blyszczącym, o parametrach oraz na warunkach okreslonych w zaproszeniu do negocjacji.