Kogo reprezentuje osoba

Kwiecień Zenona

w KRS

Zenona Kwiecień

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zenona
Nazwisko:Kwiecień
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1951 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Kalisz (Wielkopolskie), Kołobrzeg (Zachodniopomorskie), Ćmielów (Świętokrzyskie), Łubiana (Pomorskie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:7 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Remigiusz, Bielska Elżbieta, Bielski Jerzy, Dalke Krystyna, Hausman Marcin, Kwiecień Marian, Kwiecień Poborska Iwona Maria, Marczak Jarosław, Pluta Ewa Edyta, Roczek Radosław Edward, Samiec Adam, Stolarek Jerzy, Szklarczyk Andrzej, Turlakiewicz Zbigniew Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmijewska Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielska Elżbieta Janina, Kotowski Andrzej Władysław, Kubiak Jóźwicka Katarzyna Krystyna, Kujtkowska Sylwia Agnieszka, Kwiecień Marian, Kwiecień Poborska Iwona Maria, Kłosowska Ilona, Poborski Artur Rafał, Sar Elżbieta, Surma Nina Ewa, Terlecki Jerzy Kazimierz, Ławro Mariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olszewski Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Remigiusz, Bartczak Jan, Bielska Elżbieta, Bielski Jerzy, Boberek Łukasz Jerzy, Błochowiak Krystyna, Fedko Wojciech Andrzej, Gręda Jarosław Paweł, Hadrych Anetta Katarzyna, Hausman Marcin Piotr, Kamińska Inga Lidia, Kędzierski Mieczysław, Kwiecień Marian, Kwiecień Poborska Iwona, Majchrzak Andrzej Mikołaj, Marczak Jarosław Józef, Olszewska Barbara, Poborski Artur Rafał, Przyjemska Justyna Irena, Roczek Radosław Edward, Ścigała Łukasz, Sękul Kazimiera, Stolarek Jerzy, Surma Nina Ewa, Tomczewski Stanisław, Turlakiewicz Zbigniew, Łubkowski Leszek Romuald
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartczak Jan, Bielska Elżbieta Janina, Fedko Wojciech Andrzej, Fenger Barbara, Goraj Andrzej Teodor, Hausman Marcin Piotr, Jakubowicz Teresa, Kamińska Inga Lidia, Kozłowski Sebastian Paweł, Kwiecień Jan, Kwiecień Marian, Kwiecień Poborska Iwona, Poborski Artur Rafał, Sienniak Soja Agnieszka, Sieradzka Aniela Maria, Spychalska Bożena, Spychalski Krzysztof, Suswał Piotr, Wawrzyniak Krystyna, Wiśniewski Tadeusz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łacińska Juźków Małgorzata Marta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartczak Jan, Bielska Elżbieta, Bielski Jerzy Bogdan, Błochowiak Krystyna, Chachaj Maciej, Gąsowska Małgorzata, Kędzierski Mieczysław, Kowalczyk Jerzy, Kwiecień Marian, Kwiecień-poborska Iwona Maria, Marczak Jarosław, Poborski Artur, Stolarek Jerzy, Tomczewski Stanisław, Turlakiewicz Zbigniew Jan, Witczak Krzysztof Henryk
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejewski Zbigniew Marian, Bielska Elżbieta Janina, Breska Aniela Klotylda, Bukowski Eugeniusz Piotr, Dorochowicz Andrzej, Dunst Edmund Marian, Kusyk Irena Zofia, Kwiecień Jan, Kwiecień Marian, Kwiecień Poborska Iwona, Kłodzińska Teresa, Poborski Artur Rafał, Ściążko Edyta Monika, Śliwińska Elżbieta Maria, Tomczewski Stanisław, Wawrzyniak Krystyna Barbara, Wiśniewski Tadeusz Andrzej, Zimmermann Rafał Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatacz Marek Paweł
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Remigiusz, Bielski Jerzy, Ciećkiewicz Tadeusz Ignacy, Fedko Wojciech Andrzej, Grzesik Mariusz Artur, Kabza Stanisław, Kordulski Tadeusz Piotr, Kwiecień Marian, Kwiecień Poborska Iwona Maria, Majkrzak Piotr Zygmunt, Marczak Jarosław Józef, Murias Wiesław, Poborski Artur, Samiec Adam, Sękul Kazimiera, Surma Nina
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Remigiusz, Banaczkowska Krystyna Wiesława, Kabza Stanisław, Kamińska Inga Lidia, Koniówka Wiesława Maria, Kowalczyk Jerzy, Kwiecień Marian, Kwiecień Poborska Iwona, Marcinkowski Mirosław Bogusław, Marczak Jarosław, Niedziela Elżbieta Danuta, Poborski Artur, Rachwalski Franciszek Tomasz, Rozbicka Elżbieta, Sękul Kazimiera, Sienniak Soja Agnieszka, Suswał Piotr, Szczepaniak Witold Paweł, Wieczorek Krystian, Wiśniewski Tadeusz Andrzej, Żydek Zdzisław

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białek Leszek Eugeniusz, Bielska Elżbieta Janina, Bielski Jerzy, Brennek Marek Michał, Czesny Dariusz Mirosław, Glinkowski Kazimierz Ryszard, Grdeń Grażyna Anna, Grzegorzewicz Małgorzata Katarzyna, Kędzierski Mieczysław, Kołaciński Stanisław, Kuźma Mateusz, Kwiecień Marian, Kwiecień Pobor-ska Iwona Maria, Ludwiczak Elżbieta Danuta, Maciątek Sławomir Marek, Majcherczyk Leszek, Markiewicz Leszek Ireneusz, Mikulaniec Zygmunt Ludwik, Olczyk Krzysztof Marian, Omyła Anna, Piesakowska Danuta, Różycka Adamiak Barbara Eugenia, Samiec Adam, Skoczeń Aleksandra Renata, Skrobisz Maciej, Sobczyk Mieczysław, Staniszewski Aleksander, Stasieńko Bożena Irena, Stolarek Jerzy, Szepietowski Wojciech, Wiśniewski Ireneusz Roman, Włodarczyk Cezary, Zając Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mirek Robert Maciej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielska Elżbieta Janina, Kotowski Andrzej Władysław, Kubiak Jóźwicka Katarzyna Krystyna, Kujtkowska Sylwia Agnieszka, Kwiecień Marian, Kwiecień Poborska Iwona Maria, Kłosowska Ilona, Poborski Artur Rafał, Sar Elżbieta, Surma Nina Ewa, Terlecki Jerzy Kazimierz, Ławro Mariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olszewski Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Remigiusz, Bielska Łęcka Elżbieta Janina, Cag Początek Stanisława, Grzesik Mariusz Artur, Jabłoński Rafał Marek, Kabza Stanisław, Kamińska Inga, Korona Andrzej, Kozubek Bespalenko Agnieszka Dorota, Kwiecień Marian, Kłyś Andrzej, Majkrzak Piotr Zygmunt, Maksymiuk Agnieszka, Piłat Władysław, Rudke Vel Rutke Leszek Jan, Samiec Adam, Samiec Krzysztof, Siedlecki Jan Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tańska Konstantyna Małgorzata
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grdeń Grażyna, Kuźma Mateusz, Kwiecień Marian, Kwiecień Poborska Iwona Maria, Maciątek Sławomir Marek, Mikulaniec Zygmunt Ludwik, Popenda Barbara Teresa, Samiec Adam, Skoczeń Aleksandra Renata, Sobczyk Mieczysław, Staniszewski Aleksander, Stolarek Jerzy, Szatkowska Machalska Elżbieta, Tomczewski Stanisław, Wiśniewski Ireneusz Roman, Wypych Edward, Włodarczyk Cezary, Zając Jerzy
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielska Łęcka Elżbieta Janina, Bielski Jerzy, Cag Początek Stanisława, Ciećkiewicz Tadeusz Ignacy, Ciźla Andrzej, Czerski Piotr, Grzesik Mariusz Artur, Jabłoński Rafał, Kabza Stanisław, Kozubek Bespalenko Agnieszka, Kwiecień Marian, Kwiecień Poborska Iwona Maria, Majkrzak Piotr Zygmunt, Poborski Artur, Samiec Adam, Surma Nina Ewa
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Halina, Bartczak Jan, Fałek Sławomir Władysław, Garbarska Aldona, Kowalczyk Maria, Kwiecień Marian, Szewczyk Andrzej Bogusław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieleniecki Marcin Antoni
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barczykowska Lili Ewa, Bielska Elżbieta Janina, Goraj Andrzej Teodor, Goraj Andrzej Teodor, Goraj Andrzej Teodor, Gruszkoś Zdzisław Tadeusz, Janocha Roland Władysław, Jędrzejczak Sławomir Dariusz, Krotoszyński Jan, Kwiecień Marian, Kwiecień Poborska Iwona Maria, Raczkowski Leszek Jacek, Samiec Krzysztof Mirosław, Senska Emil Jerzy, Spychalski Krzysztof Ryszard, Turlakiewicz Zbigniew Jan, Wawrzyniak Krystyna Barbara, Wójtowicz Daniel, Zarada Wojciech, Ziółkowski Mariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zientara Maciej
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielska Elżbieta, Poborski Artur Rafał, Raczkowski Leszek, Roczek Radosław Edward, Turlakiewicz Zbigniew Jan, Wiśniewski Tadeusz Andrzej
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielska Elżbieta Janina, Kędzierski Mieczysław, Kwiecień Marian, Kwiecień Poborska Iwona Maria, Stolarek Jerzy
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielska Anna, Bielska Łęcka Elżbieta Janina, Bielski Jerzy, De Morże Czerniec Dorota, Golba Maria, Kwiecień Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łęcki Robert

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 17 Delikatesy S.A., Rzeszów − KRS 0000500744
  2. Agro-sioło Sp. Z O.O., Stare Sioło − KRS 0000460569
  3. Ale Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000262005
  4. Ariadna S.A. Fabryka Nici, Łódź − KRS 0000019179
  5. Astra S.A., Warszawa − KRS 0000273624
  6. Becg Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000666171
  7. Becg Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kutno − KRS 0000677165
  8. Benext Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000281024
  9. Bsa-invest Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000619418
  10. Chemiglob Sp. Z O.O., Brzeźnica − KRS 0000313448
  11. Chemipol Co Sp. Z O.O., Pustków-osiedle − KRS 0000005965
  12. Covertex -kozłowski, Włodarczyk Spółka Komandytowa, Zduńska Wola − KRS 0000260527
  13. Covertex Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000696255
  14. Dakri International S.A., Łódź − KRS 0000145751
  15. Danter Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000112517
  16. Davex Sp. Z O.O., Piotrowice − KRS 0000157311
  17. Dolmin Sp. Z O.O., Żelazno − KRS 0000133381
  18. Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Wrocław − KRS 0000062136
  19. Elektrociepłownia Andrychów Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000089321
  20. Elsen S.A., Częstochowa − KRS 0000330680
  21. Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A., Kalisz − KRS 0000049446
  22. Fabryka Maszyn Ożarów S.A., Kraków − KRS 0000375894
  23. Farma Galicja Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000338994
  24. Farma Zachęta Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000501048
  25. Fundacja Gs1 Polska, Poznań − KRS 0000598394
  26. Fundacja Marka Grzegorzewicza Arkadia, Wrocław − KRS 0000077166
  27. Giełda Nieruchomości Wartościowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000458362
  28. Gtx Hanex Plastic Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000183054
  29. Hermaanova Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Rzeszów − KRS 0000405683
  30. Huta Szkła Gospodarczego Zawiercie S.A. Likwidacyjnej, Zawiercie − KRS 0000043226
  31. Huta Szkła Kryształowego Violetta S.A., Stronie Śląskie − KRS 0000138311
  32. Instytut Bezpieczeństwa i Informacji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356286
  33. Invado Sp. Z O.O., Dzielna − KRS 0000066190
  34. Izoaudit Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000295123
  35. Izosystem Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000538849
  36. Jabo Marmi S.A., Nagawczyna − KRS 0000221458
  37. Jar Sp. Z O.O., Dachnów − KRS 0000204794
  38. Kaszubska Izba Gospodarcza, Kościerzyna − KRS 0000195801
  39. Klaster Ochrony Zdrowia, Warszawa − KRS 0000561537
  40. Klub Sportowy Polanica Zdrój, Polanica Zdrój − KRS 0000071047
  41. Konstanty Kynica-minerale Muszyna-minerale - Minerale Sp. J., Nowy Sącz − KRS 0000515909
  42. Krawczyk i Wspólnicy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353766
  43. Lerg S.A., Pustków-osiedle − KRS 0000033727
  44. Lhl Klinkier Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000025992
  45. Limestone Sp. Z O.O., Nagawczyna − KRS 0000580431
  46. Limko Sp. Z O.O., Łubiana − KRS 0000132581
  47. Lubeko Sp. Z O.O., Łubiana − KRS 0000104375
  48. Lubiana-hurt Sp. Z O.O., Łubiana − KRS 0000196757
  49. Marpol S.A., Ignatki − KRS 0000220846
  50. Mdm InvestSp. Z O.O.., Łódź − KRS 0000250066

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 7 Invest Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000170392
  2. Abf Ltd Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000142111
  3. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Zielona Góra − KRS 0000026425
  4. Alpol Gips Sp. Z O.O., Fidor − KRS 0000185106
  5. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  6. Andropol S.A., Andrychów − KRS 0000109997
  7. Andropol-trading S.A., Andrychów − KRS 0000115365
  8. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  9. Autopart S.A., Mielec − KRS 0000314676
  10. Axen Biotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388169
  11. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  12. Bank Spółdzielczy W Lubaczowie, Lubaczów − KRS 0000102967
  13. Biaglass Huta Szkła Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000152727
  14. Bielawska Wykończalnia Bieltex Sp. Z O.O., Bielawa − KRS 0000062451
  15. Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A., Bielsko-biała − KRS 0000025731
  16. Bieltex S.A. Likwidacyjnej, Bielawa − KRS 0000008751
  17. Bieszczadzkie Specjały Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000478946
  18. Bio-agroenergia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125668
  19. Biuro Ekspertyz i Doradztwa Ekonomicznego Proexim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019372
  20. Black Red White S.A., Biłgoraj − KRS 0000089493
  21. Bp Telervis S.A., Łódź − KRS 0000018750
  22. Budostal - 2 S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000031375
  23. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  24. Car Finance Management Polska S.A., Sopot − KRS 0000495844
  25. Cenrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032872
  26. Centrum Dziedzictwa Szkła Sp. Z O.O., Krosno − KRS 0000367353
  27. Centrum Logistyczne Gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000070356
  28. Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A., Kielce − KRS 0000127140
  29. Centrum Wyszkolenia Jeździeckiego Hipodrom Wola Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000159246
  30. Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal W Gdańsku Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000070007
  31. Cerg Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000024136
  32. Cerpol - Kozłowice S.A., Kozłowice − KRS 0000065465
  33. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  34. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  35. Cos Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000196386
  36. Cryptotech Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000102120
  37. Cukrownia Dobrzelin S.A., Dobrzelin − KRS 0000133098
  38. Cukrownia Krasiniec S.A., Opalenica − KRS 0000025201
  39. Danter Relacje Inwestorskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177506
  40. Dekocer Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000389378
  41. Dolnośląska Inicjatywa Samorządowa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000471772
  42. Energa Ciepło Kaliskie Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000407520
  43. Euro-mag Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000092028
  44. Eurodom Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000235276
  45. Eurolot S.A., Warszawa − KRS 0000044777
  46. Euroluk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000060127
  47. Eveline Cosmetics S.A., Lesznowola − KRS 0000175186
  48. Exoil Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000003951
  49. Fabryka Firanek i Koronek Fako S.A., Łódź − KRS 0000042851
  50. Fabryka Maszyn Jotes Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000375299

Powiązane przetargi (8 szt.):
  1. Dostawa 500 sztuk porcelanowego kubka zaprojektowanego przez Dominikę Bździak, wraz z opakowaniem
    Zamawiający: Instytut Adama Mickiewicza, Warszawa
    Dostawa 500 sztuk porcelanowego kubka zaprojektowanego przez Dominikę Bździak, wraz z opakowaniem
  2. Dostawa filtrów do central klimatyzacyjno-wentylacyjnych
    Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Kraków
    3.1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa filtrów do central klimatyzacyjno - wentylacyjnych
    3.2.Oznaczenie kodowe Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 42.51.43.10-8-filtry powietrza
    3.3.Wymagany minimalny termin płatności wynosi 60 dni.
    3.4.Realizacja usługi następować będzie w siedzibie Zamawiającego.
    3.5.Zaoferowane wyroby posiadają atesty i dopuszczenia zgodne z obowiązującymi przepisami
    3.6.Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w ofercie części zamówienia, której wykonanie powierzy podwykonawcom
  3. Zakup i dostawę repliki historycznego zestawu porcelany według wzoru zaprojektowanego dla Prezydenta Ignacego Mościckiego
    Zamawiający: Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa
    zakup i dostawa repliki historycznego zestawu porcelany według wzoru zaprojektowanego dla Prezydenta Ignacego Mościckiego na wyposażenie Belwederu oraz ówczesnych polskich placówek dyplomatycznych, ozdobionego złotem blyszczącym, o parametrach oraz na warunkach okreslonych w zaproszeniu do negocjacji.
  4. Dostawa filtrów i włókniny filtracyjnej do instalacji wentylacyjno- klimatyzacyjnych.
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu, Sosnowiec
    Przedmiotem zamówienia jest
    Dostawa filtrów i włókniny filtracyjnej do instalacji wentylacyjno- klimatyzacyjnych. Szczegółowe warunki dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SIWZ. Filtr kasetowy w ramce z blachy ocynkowanej lub sklejki; uszczelnienie na obwodzie ramki; kl EU-8;wymiary 610x610x50[mm];pow. czynna 4,3m²; ciśnienie pocz. 40Pa; natężenie przepł.1250m³/h; gęsto plisowane Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-4; wymiary 592x287x250[mm]; pow. czynna 1,2m²; ciśnienie pocz.35Pa; natężenie przepł..1000m³/h; wkieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi
    Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-4; wymiary 592x592x360[mm]; pow. czynna 3,9m²;
    ciśnienie pocz.35Pa; natężenie przepł. 3600m³/h; w kieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-4; wymiary 592x492x360[mm]; pow.czynna 3,2m²; ciśnienie pocz.35Pa; natężenie przepł. 2900m³/h; w kieszeni wkładki dystansowe między
    warstwami filtracyjnymi
    Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-4; wymiary 592x287x360
    [mm]; pow. czynna 2,0m²; ciśnienie pocz.35Pa ;natężenie przepł. 1800m³/h; w kieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-4; wymiary 287x287x360[mm]; pow. czynna 1,0m²; ciśnienie pocz.35Pa ;natężenie przepł. 900m³/h; w kieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi Filtr kieszeniowy w ramce z blachyocynkowanej; kl EU-5; wymiary 592x592x500[mm]; pow. czynna 5,4m²; ciśnienie pocz.120Pa; natężenie przepł. 3600m³/h; w kieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi
    Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-5; wymiary 592x287x500[mm]; pow. czynna 2,75m²; ciśnienie pocz.120Pa;natężenie przepł. 1800m³/h; w kieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi
    Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-6; wymiary 592x592x525[mm]; pow. czynna 6,5m²; ciśnienie pocz.75Pa; natężenie przepł. 3600m³/h;w kieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-7; wymiary 592x592x600[mm];pow.
    czynna 6,5m²; ciśnienie pocz.120Pa; natężenie przepł. 3600m³/h; w kieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-7; wymiary 592x492x600;
    pow. czynna 5,2m²; ciśnienie pocz.120Pa ;natężenie przepł. 2900m³/h; w kieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi
    Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-7; wymiary
    592x287x600[mm];pow. czynna 3,3m²; ciśnienie pocz.120Pa; natężenie przepł. 1800m³/h; w kieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-7; wymiary 287x287x600; pow. czynna 1,7m²; ciśnienie pocz.120Pa; natęŜenie przepł. 900m³/h; w
    kieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi
    Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-7; wymiary 592x287x300[mm];pow. czynna 1,0m²; ciśnienie pocz.35Pa; natężenie
    przepł. 1000m³/h; w kieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-8; wymiary 595x595x640[mm];pow. czynna 7,8m²; ciśnienie pocz.145Pa;natężenie przepł. 3600m³/h; w kieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi
    Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-9; wymiary 592x592x600[mm];pow. czynna 6,5m²; ciśnienie pocz.120Pa;natężenie przepł. 3600m³/h; w kieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi Filtr kieszeniowy w ramce z blachy ocynkowanej; kl EU-9; wymiary 592x287x600[mm];pow.
    czynna 3,3m²; ciśnienie pocz.120Pa; natężenie przepł. 1800m³/h; w kieszeni wkładki dystansowe między warstwami filtracyjnymi Uszczelka samoprzylepna do filtrów kasetowych szerokość około 3[cm], wys. 1[cm]
    Włóknina filtracyjna do filtra przewijanego; kl EU-3; wymiary 1055x20000[mm]; nawinięta na rurę tekturową Ǿ wewnętrzna 35[mm] Włóknina filtracyjna do filtra przewijanego; kl EU-3; wymiary 1670x20000[mm];
    nawinięta na rurę tekturową Ǿ wewnętrzna 35[mm] Włóknina filtracyjna; kl EU-3; wymiary 1000x20000 [mm].
  5. Dostawa filtrów wstępnych i kieszeniowych dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu, Radom
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa filtrów wstępnych i kieszeniowych. Zamówienie składa się z jednej niepodzielnej części o łącznej wartości poniżej 193 000,00 euro.
  6. Dostawa filtrów tkaninowych i absolutnych
    Zamawiający: Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Kraków
    Dostawa filtrów tkaninowych i absolutnych
  7. zakup (dostawa) artykułów stolarskich, ślusarskich, malarskich, instalacyjnych, świetlówek, przewodów, baterii oraz filtrów do wentylacji i klimatyzacji
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 Przemienienia Pańskiego Akademii Medycznej, Poznań
    zakup (dostawa) artykułów stolarskich, ślusarskich, malarskich, instalacyjnych, świetlówek, przewodów, baterii oraz filtrów do wentylacji i klimatyzacji
  8. Sukcesywne dostawy nici introligatorskich
    Zamawiający: Polska Agencja Prasowa S.A., Warszawa
    Sukcesywne dostawy nici introligatorskich w okresie 12 miesięcy zgodnie z zapotrzebowaniem zamawiającego

Inne osoby dla Kwiecień (500 osób):