Kogo reprezentuje osoba

Łada Stanisław Antoni

w KRS

Stanisław Antoni Łada

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Stanisław
Drugie imię:Antoni
Nazwisko:Łada
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1949 r., wiek 73 lata
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Pruszcz Gdański (Pomorskie), Sopot (Pomorskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jerzy, Biernat Pelagia Marianna, Duzowska Anna, Grenda Regina Janina, Hojczyk Maria Stanisława, Kulesza Barbara, Laudańska Grażyna, Marcyńska Krystyna, Nowakowski Marcin, Panczocha Adam, Płotka Maria Jolanta, Siemionko Marianna, Świątek Barbara Maria, Trawicki Marian Bolesław, Waszkiewicz Zdzisław Stefan, Witkowska Wiesława, Zakrzewska Elżbieta Bożena
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bradtke Ireneusz Józef, Steć Janusz Marek, Zieliński Zbigniew Jan, Żynda Piotr Hugon

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bujak Kaczor Lidia Maria, Chojaczyk Andrzej Henryk, Froissart Ferdynand Jan, Pałka Pilecka Mariola Maria, Pionke Czesław Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wirpszo Agnieszka Dorota
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Bołtuć Magdalena, Cichocki Maciej, Dobrzyniecki Maciej Mariusz, Gidzielska Anna, Kandziak Wioletta, Kowalska Katarzyna Anna, Kulka Ireneusz, Kwiatek Robert, Lewkowska Halina, Malinowski Łukasz, Rodzik Dariusz, Stępniewska Maria, Świerzyński Robert, Twardowski Andrzej Mieczysław, Urba Leszek, Wojciechowski Kazimierz, Załuski Krzysztof Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziara Maksymilian

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Andawa Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000087482
  2. Baltic Consulting Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000765144
  3. Baltic Consulting Group Spółka Z Ograniczoną, Gdynia − KRS 0000608910
  4. Btc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000361985
  5. Caritas Archidiecezji Gdańskiej Organizacja Pożytku Publicznego, Sopot − KRS 0000247280
  6. Cartusia Sp. Z O.O., Kartuzy − KRS 0000931958
  7. Cech Rzemiosł Różnych, Pruszcz Gdański − KRS 0000064353
  8. Centrum Badawczo-rozwojowe Opieki Wytchnieniowej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000779926
  9. Dakor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000517609
  10. Działdowska Agencja Rozwoju S.A., Działdowo − KRS 0000129760
  11. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  12. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  13. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  14. Fundacja Besocial, Gdańsk − KRS 0000593097
  15. Fundacja Centaurus, Wrocław − KRS 0000257551
  16. Fundacja Csr, Gdańsk − KRS 0000688378
  17. Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziny Brama, Pruszcz Gdański − KRS 0000164555
  18. Fundacja Energa, Gdańsk − KRS 0000326853
  19. Fundacja Hospicyjna, Gdańsk − KRS 0000201002
  20. Fundacja Oaza, Stara Rogoźnica − KRS 0000056276
  21. Fundacja Otwórz Serce, Wrocław − KRS 0000225394
  22. Fundacja Pro Caritate Gedanensis, Sopot − KRS 0000241257
  23. Fundacja Rozwoju Gospodarczego Im. Kpt. Ż. W. Inż. Zbigniewa Sulatyckiego, Warszawa − KRS 0000918220
  24. Gdańskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu Solidarność, Gdańsk − KRS 0000046420
  25. Global Ngo Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000943307
  26. Grant Sp. Z O.O., Łęgowo − KRS 0000313357
  27. Hoster Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000124220
  28. Hsp Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000622399
  29. Kropelka Energii, Gdańsk − KRS 0000685699
  30. Liga Europejskiej Współpracy Gospodarczej - Sekcja Polska, Gdańsk − KRS 0000031396
  31. Maszyna Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000860801
  32. Md-service Sp. Z O.O., Juszkowo − KRS 0000525816
  33. Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000262301
  34. Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000264374
  35. Pro Basilica Gedanensis, Gdańsk − KRS 0000709336
  36. Rumskie Centrum Wolontariatu, Rumia − KRS 0000182639
  37. Słupskie Porozumienie Obywatelskie, Słupsk − KRS 0000500279
  38. Sobrevino Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000734654
  39. Sobrevino Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000747847
  40. Spółdzielnia Socjalna Gmin Miast Wejherowo-reda Kompas, Wejherowo − KRS 0000960620
  41. Stowarzyszenie Akademia Gastronomiczna, Warszawa − KRS 0000285458
  42. Stowarzyszenie Centrum Ochotników Cierpienia Archidiecezji Gdańskiej, Pruszcz Gdański − KRS 0000220008
  43. Stowarzyszenie Dla Odzyskania Ołtarza Z Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, Pruszcz Gdański − KRS 0000019226
  44. Stowarzyszenie Konsulów Honorowych W Polsce, Gdańsk − KRS 0000088672
  45. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gołębiewka, Gołębiewko − KRS 0000313970
  46. Stowarzyszenie Round Table No 2 Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000182531
  47. Stowarzyszenie Siła Kaszub, Żukowo − KRS 0000341903
  48. Tower Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021844
  49. Związek Pracodawców Energetyki Energa, Gdańsk − KRS 0000545459
  50. Związek Pracodawców Energetyki Polskiej, Warszawa − KRS 0000835298

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3 Wings S.A., Gdańsk − KRS 0000492528
  2. Abantia Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000315608
  3. Acropolis Investments Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000455416
  4. Altiplano S.A., Gdańsk − KRS 0000508979
  5. Bts Solution Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000205676
  6. Camino Project Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000585076
  7. Ecobaltica Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000424071
  8. Ekoferra Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000438442
  9. Ekologiczne Materiały Grzewcze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000220125
  10. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  11. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  12. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  13. Energa Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000538935
  14. Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000046311
  15. Energa Oze S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  16. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  17. Energa-operator Techniczna Obsługa Odbiorców Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000007426
  18. Engie Ec Słupsk Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000094197
  19. Enspirion Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000372150
  20. Eunoia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388143
  21. Fabryka Mebli Okrętowych Famos Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000212466
  22. Fundacja Fundusz Fundacji Centaurus, Wrocław − KRS 0000278299
  23. Fundacja Pro Caritate, Warszawa − KRS 0000187267
  24. Game Time Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000162323
  25. Glob-tur Gęsek i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Pruszcz Gdański − KRS 0000318155
  26. Ibereolica Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000182365
  27. Interior Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042062
  28. Opiekanova Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000431682
  29. Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków S.A., Warszawa − KRS 0000078704
  30. Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Poznań − KRS 0000007666
  31. Polsko-szwajcarska Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000157319
  32. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000033744
  33. Port Lotniczy Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000075422
  34. Portowy Zakład Techniczny S.A., Gdynia − KRS 0000309402
  35. Portowy Zakład Techniczny Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000036194
  36. Przedsiębiorstwo Robót Zmechanizowanych Budostal - 8 S.A., Trzebinia − KRS 0000096039
  37. Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Gdańsk − KRS 0000311830
  38. Rotmanka Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000111044
  39. Santander Global Technology And Operations S.l. Oddział W Polsce, Gdynia − KRS 0000307401
  40. Słupskie Towarzystwo Koszykówki Sportowa S.A., Słupsk − KRS 0000143506
  41. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa Im.św. Antoniego Padewskiego W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000071556
  42. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa Przy Parafii Opatrzności Bożej W Gdańsku-zaspie, Gdańsk − KRS 0000068834
  43. Spółdzielnia Socjalna Kaszubska Ostoja, Kartuzy − KRS 0000715368
  44. Spółdzielnia Socjalna Kooperacja, Sopot − KRS 0000495601
  45. Stilo Horizon Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000565813
  46. Swissmed Centrum Zdrowia S.A., Gdańsk − KRS 0000183364
  47. Terramar Spedycja Międzynarodowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000101694
  48. Tp Teltech Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000056853
  49. Trans Polonia S.A., Tczew − KRS 0000308898
  50. Wirbet S.A., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000130875

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa 2 samochodów 9-osobowych, wyposażonych w najazdy, przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym dwóch wózków inwalidzkich
    Zamawiający: CARITAS Archidiecezji Gdańskiej, Sopot

Inne osoby dla Łada (126 osób):