Kogo reprezentuje osoba

Łaguna Henryk

w KRS

Henryk Łaguna

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Henryk
Nazwisko:Łaguna
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1926 r., wiek 95 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balawajder Martin John, Długosz Gorecki Piotr Bartłomiej, Frankowska Anna Maria, Gnas Wiernicka Małgorzata, Grabowski Piotr Krzysztof, Her Piotr Jan, Kamiński Paweł Stefan, Kojder Teresa Halina, Kunicka Kydryńska Halina Irena, Labas Elżbieta Stanisława, Pietkiewicz Barbara, Popiel Michał Lech, Pszoniak Barbara Maria, Salem Hassan Ali, Sokołowski Jan Marek, Wilhelmi Hanna, Żebrowski Michał Jan, Ziębiński Marcin Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtaszczyk Jakub Onufry
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Andrzej, Feldon Antoni Jakub, Górniak Tomasz Lucjan, Jezierska Małgorzata, Kostrzewa Paweł, Kowalczuk Edward, Kowalczuk Janusz, Kowalska Jędrzejowska Magdalena Ewa, Mietelski Jerzy Wojciech, Mietelski Michał Marek, Niegrzybowski Marek, Łaguna Tadeusz Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górniak Krystian Tobiasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Feldon Antoni Jakub, Górniak Tomasz Lucjan, Jezierska Małgorzata, Juchniewicz Jolanta, Kostrzewa Paweł, Kowalska Jędrzejowska Magdalena Ewa, Kowalski Adam Bogusz, Krawczuk Julita, Mietelski Jerzy Wojciech, Mietelski Michał Marek, Sobieraj Witosław, Łaguna Tadeusz Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaguna Henryk Tadeusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abigail Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000477159
  2. Ac Pamax Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000342117
  3. Adapto Consulting Sp. Z O.O., Jaworowa − KRS 0000153922
  4. Adto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000363170
  5. Americanos Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000107659
  6. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  7. Bronikowski,grodzki i Wasilewski S.A. Wyrobu i Handlu Maszynami, Narzędziami Rolniczymi i Nasionami, Warszawa − KRS 0000614141
  8. Canal+ Polska S.A., Warszawa − KRS 0000469644
  9. Capital Park S.A., Warszawa − KRS 0000373001
  10. Cpf Poland S.A., Warszawa − KRS 0000673264
  11. Deva Print Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235003
  12. Double Dream Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000358028
  13. E-group Capital Organizacja Odzysku S.A., Warszawa − KRS 0000109176
  14. Eindhoven Properties Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000246125
  15. Elektrownia W Kielcach S.A., Kielce − KRS 0000180539
  16. Elibor S.A. Handlowo-przemysłowa Ł.j. Borkowski, Warszawa − KRS 0000320779
  17. Esge S.A. Gruntowa i Budowlana S.A., Kraków − KRS 0000219468
  18. Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Fanina S.A., Przemyśl − KRS 0000100877
  19. Fabryka Maszyn i Kotlarnia Moc Dawniej Bystydzieński i Sopoćko S.A., Warszawa − KRS 0000511177
  20. Fundacja Culture Shock, Warszawa − KRS 0000368482
  21. Fundacja Na Rzecz Reprywatyzacji, Warszawa − KRS 0000352170
  22. Fundacja Stypendialna Ekorozwój, Warszawa − KRS 0000170180
  23. Fundacja Wspierania Integracji Europejskiej, Warszawa − KRS 0000185186
  24. Fundacji Wojciecha Pszoniaka Kurtyna W Górę, Warszawa − KRS 0000534206
  25. Hegell Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000135791
  26. Himalaya - It Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000274937
  27. Ml Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000316883
  28. Modern Arts Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329181
  29. Modrzejów - Hantke Zjednoczone Zakłady Górniczo-hutnicze S.A., Warszawa − KRS 0000248826
  30. Mojeprezenty.com Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333897
  31. Nero - Development Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000129738
  32. Nowe Dzielnice S.A., Warszawa − KRS 0000373494
  33. P.s. Kamiński The Fine Arts Packing System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000528113
  34. Pałac Lucińskich Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164996
  35. Pico Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000323695
  36. Polskie Towarzystwo Gospodarcze, Warszawa − KRS 0000870334
  37. Poszukiwania Naftowe Diament Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000035687
  38. Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło S.A., Jasło − KRS 0000405466
  39. Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków S.A., Kraków − KRS 0000422508
  40. Poszukiwania Nafty i Gazu Nafta S.A., Piła − KRS 0000424085
  41. Przedsiębiorstwo Produkcyjno -handlowo-usługowe Salma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000551905
  42. Przemysł Mydlarski i Perfumeryjny Fryderyk Puls S.A., Warszawa − KRS 0000515027
  43. Reduta B.p. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000185168
  44. Reduta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000192810
  45. Renesans Trans International Exhibitions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527498
  46. Renesans Trans Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152616
  47. Rtp Consulting Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000073953
  48. S.A. Cukrowni Dobre, Warszawa − KRS 0000327726
  49. S.A. Fabryk Metalowych Pod Firmą: Norblin, Bracia Buch i T.werner W Warszawie, Warszawa − KRS 0000279228
  50. Siła i Światło S.A., Warszawa − KRS 0000381580

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. ---, − KRS 0000253073
  2. 11 Bit Studios S.A., Warszawa − KRS 0000350888
  3. Ae Capital S.A., Grudynia Mała − KRS 0000155389
  4. Agro-eko Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000149612
  5. Bioespass Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000363022
  6. Business Value Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295300
  7. Ccr Repack Polska Organizacja Odzysku Opakowań S.A., Warszawa − KRS 0000293907
  8. Cdp Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000318458
  9. Ekologiczne Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Ekoprogress Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000218881
  10. Elektrownia Okręgu Warszawskiego S.A., Warszawa − KRS 0000287689
  11. Exalo Drilling S.A., Piła − KRS 0000428139
  12. Fanina Tools Sp. Z O.O., Przemyśl − KRS 0000494139
  13. Finance Ekogroup Polska Organizacja Odzysku S.A., Warszawa − KRS 0000276117
  14. Fundacja Kresowe Centrum Nauki i Rozwoju Perła Galicji, Przemyśl − KRS 0000472726
  15. Fundacja Wyższy Poziom Teatru, Warszawa − KRS 0000505927
  16. Global-pro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000252056
  17. Górka Cement Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000046573
  18. Greenpark Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000259152
  19. Hi5films Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000561078
  20. Infinico S.A., Warszawa − KRS 0000304104
  21. Interaktywny Wehikuł Administracyjny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203858
  22. Jaworznickie Komunalne Kopalnie Węgla S.A., Kraków − KRS 0000241100
  23. Jet Group Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000105604
  24. Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kowalska-jędrzejowska i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000101894
  25. Koenig Amp; Bauer (cee) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263106
  26. Krakowskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000093386
  27. Kuchnia A. Kniej, B. Kozłowska Sp. J., Warszawa − KRS 0000178995
  28. Lcm Financial Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000230139
  29. Legler Polonia Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000063530
  30. Logoline Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000390984
  31. M.k. Sp. Z O.O., Żary − KRS 0000046089
  32. Maj Pharm Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000290222
  33. Mirkowska Fabryka Papieru S.A., Kraków − KRS 0000339279
  34. Mk Sp. Z O.O., Kadłubia − KRS 0000234627
  35. Pałac Kwitajny Sp. Z O.O., Kwitajny − KRS 0000367587
  36. Polska Grupa Farmaceutyczna S.A., Łódź − KRS 0000471297
  37. Pro-ekologia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215461
  38. Re Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278865
  39. Retail Sales Force Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000290779
  40. Rymarz, Zdort, Gasiński, Her, Iwaniszyn, Miklas, Uziębło i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000026546
  41. S.A. Fabryk Chemicznych i Huty Szklanej Kijewski Scholtze i S-ka, Warszawa − KRS 0000406301
  42. Sierszańskie Zakłady Górnicze S.A., Siersza − KRS 0000294200
  43. Sopro Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148785
  44. Sovereign Capital S.A., Warszawa − KRS 0000263183
  45. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Knieja, Warszawa − KRS 0000127229
  46. Tomaszowska Fabryka Sztucznego Jedwabiu S.A., Warszawa − KRS 0000306234
  47. Ujazdowska Spółdzielnia Mieszkaniowo-budowlana, Warszawa − KRS 0000132608
  48. Warszawska Fabryka Guzików S.A., Warszawa − KRS 0000459372
  49. Warszawska Fabryka Masowych Wyrobów Blaszanych Tłocznia S.A., Warszawa − KRS 0000495443
  50. Warszawskie Towarzystwo Fabryk Cukru S.A., Warszawa − KRS 0000293082