Kogo reprezentuje osoba

Laska Antoni Mirosław

w KRS

Antoni Mirosław Laska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Antoni
Drugie imię:Mirosław
Nazwisko:Laska
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1952 r., wiek 70 lat
Miejscowości:Kutno (Łódzkie), Oporów (Łódzkie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerzak Izabela Ewa, Czajkowski Bolesław, Flisiak Jan, Goździk Grzegorz, Goździk Ryszard, Kiełbasa Włodzimierz, Miler Zbigniew, Okoń Stanisław, Pawlak Wiesław Józef, Sadowski Tadeusz, Skonieczny Dariusz, Stasiak Wiesław Piotr, Szydłowski Andrzej, Wilanowski Sławomir Kazimierz, Wojciechowski Paweł Maciej, Zylak Anna

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustynowicz Teresa Anna, Czajka Henryk, Filipczak Wiesław Mirosław, Gabrysiak Zbigniew, Gajewski Mirosław, Gaszewski Paweł Mieczysław, Grodecka Krystyna, Ignaczak Wiesław, Janczak Zbigniew Władysław, Kaliński Zygmunt Marian, Konopiński Stefan Stanisław, Kowalczyk Andrzej, Kubica Halina, Kurzyński Gerard, Lisiński Henryk Andrzej, Liwińska Jadwiga, Pińkowski Stanisław, Stempniak Zofia, Trawczyński Zdzisław, Woźniak Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zylak Aleksandra
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berent Stanisław Ireneusz, Bombała Zygmunt, Borkowski Władysław, Chlebowski Krzysztof, Deptuła Sławomir, Fałdziński Jacek, Frankiewicz Andrzej, Jóźwiak Dariusz, Michalski Zbigniew Franciszek, Pepłowski Jan, Rajewski Antoni Tadeusz, Siedlich Danuta Wanda, Simiński Stanisław Marian, Szarwas Andrzej, Wojkowski Bernard, Workowski Paweł Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Tomasz Grzegorz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berent Stanisław, Bombała Zygmunt, Borkowski Władysław, Chlebowski Krzysztof, Deptuła Sławomir, Fałdziński Jacek, Frankiewicz Andrzej, Jóźwiak Dariusz, Michalski Zbigniew, Pepłowski Jan, Rajewski Antoni, Siedlich Danuta, Simiński Stanisław, Szarwas Andrzej, Wojkowski Bernard, Workowski Paweł Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczutowski Stanisław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agropol-potato Sp. Z O.O., Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000724817
  2. Amilacta Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000390208
  3. Bakoma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345357
  4. Bakoma-nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000614954
  5. Bank Spółdzielczy W Staroźrebach, Staroźreby − KRS 0000072182
  6. Bank Spółdzielczy Wspólna Praca W Kutnie, Kutno − KRS 0000073115
  7. Bioagra - Oil S.A., Tychy − KRS 0000264450
  8. Bioagra S.A., Warszawa − KRS 0000218705
  9. Bzk Alco S.A., Warszawa − KRS 0000628181
  10. Bzk Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000801034
  11. Bzk H1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454383
  12. Bzk H2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454386
  13. Bzk Holding Pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286592
  14. Bzk Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454753
  15. Bzk Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000613237
  16. Bzk Tm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612784
  17. Ekołowiczanka Sp. Z O.O., Łowicz − KRS 0000337082
  18. Fundacja Pieski Świat, Warszawa − KRS 0000108151
  19. Gildia Poznańska Gp S.A., Poznań − KRS 0000013364
  20. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Oporowie, Oporów − KRS 0000208233
  21. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Człopska W Górze Świętej Małgorzaty, Góra Świętej Małgorzaty − KRS 0000109339
  22. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Zdunach, Zduny − KRS 0000247714
  23. Gospodarstwo Nasienno-rolne Bovinas Sp. Z O.O., Chodów − KRS 0000156084
  24. Gospodarstwo Rolne Kawęczyn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000614951
  25. Hotel Słoneczny Młyn Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000256503
  26. Hotel Słoneczny Młyn Sp. Z O.O.-spółka Komandytowa, Teresin − KRS 0000268895
  27. Hotel Tęczowy Młyn Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000268465
  28. Instytut Technologii Przemysłu Spożywczego Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000388788
  29. Inwestycyjna Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Piękna-bis, Warszawa − KRS 0000232320
  30. Komagra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139975
  31. Krajowa Agencja Handlowa Społem Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000054768
  32. Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy, Warszawa − KRS 0000118346
  33. Ochotnicza Straż Pożarna W Augustopolu, Augustopol − KRS 0000201004
  34. Ochotnicza Straż Pożarna W Cekanowie, Cekanowo − KRS 0000162687
  35. Ochotnicza Straż Pożarna W Górze Świętej Małgorzaty, Góra Świętej Małgorzaty − KRS 0000195204
  36. Ochotnicza Straż Pożarna W Kurowie, Kurów − KRS 0000179573
  37. Ochotnicza Straż Pożarna W Reczynie, Reczyn − KRS 0000169251
  38. Ochotnicza Straż Pożarna W Suserzu, Suserz − KRS 0000019038
  39. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Łowiczu, Łowicz − KRS 0000093148
  40. Polska Izba Mleka, Białystok − KRS 0000307577
  41. Polska Sieć Handlowa Polma S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000066534
  42. Polskie Młyny S.A., Warszawa − KRS 0000046533
  43. Polskie Młyny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000904280
  44. Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe W Kutnie, Kutno − KRS 0000245243
  45. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Polbroj Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000198425
  46. Samodzielne Koło Terenowe Nr 237 Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Teresin − KRS 0000409961
  47. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Oporowie, Oporów − KRS 0000230932
  48. Stowarzyszenie Wspierania Neurochirurgii Mózg Podstawą, Warszawa − KRS 0000219294
  49. Zorina Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000085493
  50. Zrzeszenie Producentów Rolnych W Krzyżanowie, Rustów − KRS 0000254417

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abexim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000144161
  2. Aquamin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000093983
  3. Bakoma Bis Sp. Z O.O., Janików-folwark − KRS 0000123239
  4. Bakoma S.A., Warszawa − KRS 0000111450
  5. Biocarbo Sp. Z O.O., Koprki − KRS 0000393809
  6. Bzk Solar Sp. Z O.O., Koprki − KRS 0000450677
  7. Bzk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000611587
  8. Danone Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000014227
  9. Dolnośląskie Zrzeszenie Spółdzielni Mleczarskich - Związek Rewizyjny, Wrocław − KRS 0000135738
  10. E-wgt S.A., Warszawa − KRS 0000064449
  11. Gospodarstwo Rybackie Łyszkowice Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Łyszkowice − KRS 0000023299
  12. Izba Rozrachunkowa Polskiego Rynku Terminowego S.A., Warszawa − KRS 0000242036
  13. Kaliska Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka, Kalisz − KRS 0000449251
  14. Komagra-bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000461972
  15. Mleko Sp. Z O.O., Lipsko − KRS 0000131126
  16. Mlekoma Dairy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000495089
  17. Mlektar S.A., Tarnów − KRS 0000036419
  18. Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość W Łowiczu, Łowicz − KRS 0000204656
  19. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Kalisz − KRS 0000097390
  20. Pnos Ożarów Mazowiecki Sp. Z O.O., Ożarów Mazowiecki − KRS 0000204623
  21. Polagri Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000136485
  22. Polski Rynek Terminowy S.A., Warszawa − KRS 0000344433
  23. Polskie Zakłady Zbożowe Brzeg S.A., Brzeg − KRS 0000014653
  24. Produkcyjno - Usługowo - Handlowa Spółdzielnia Udrol W Kutnie, Kutno − KRS 0000138147
  25. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Spółdzielni Mleczarskich Lacpol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037822
  26. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Zdunach, Zduny − KRS 0000197545
  27. Spółdzielnia Mleczarska Zorina W Kutnie, Kutno − KRS 0000155645
  28. Urbum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000627982
  29. Wgt S.A., Warszawa − KRS 0000075360
  30. Zakłady Przetwórstwa Zbożowego Szymanów Sp. Z O.O. W Teresinie, Teresin − KRS 0000075242

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. ZAŁADUNEK OSADÓW ŚCIEKOWYCH NA WSKAZANY ŚRODEK TRANSPORTU NA TERENIE GRUPOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW SP. Z O.O. W KUTNIE
    Zamawiający: Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o., Kutno
    1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na załadunku osadów ściekowych na wskazany środek transportu na terenie Grupowej Oczyszczalni Ścieków Sp. z o.o. w Kutnie.

    Załadunek osadów będzie odbywać się na terenie oczyszczalni ścieków (plac do gromadzenia osadu) na samochody z naczepami samowyładowczymi (tzw. łódki) o pojemności około 30 ton.

    1.1. Minimalne parametry techniczne jakie powinien spełniać sprzęt do załadunku tj.:
    - podnoszenie łyżki na wysokość nie mniejszą niż 3,8 - 4,0 m,
    - minimalna pojemność łyżki 3,5 m3.

    1.2. Załadunek osadów ściekowych w ilości około 36 000 ton, będzie odbywał się w terminie od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2016 roku na wskazany przez Zamawiającego środek transportu.

    2. Szczegółowe warunki przedmiotu zamówienia:

    2.1. Załadunek osadu odbywać się będzie 1÷3 razy w ciągu wyznaczonej przez Zamawiającego doby, po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu.

    2.2. O terminie każdego załadunku Zamawiający powiadomi Wykonawcę, co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem.

    2.3. Załadunek będzie odbywał się cyklicznie, w ciągu doby w godzinach od 0600 do 1800, na terenie Zamawiającego (plac do gromadzenia osadów).

    2.4. Rozliczenie za załadunek osadów ściekowych będzie odbywało się na podstawie kwitów wagowych Zamawiającego.

Inne osoby dla Laska (117 osób):