Kogo reprezentuje osoba

Laskowski Piotr

w KRS

Piotr Laskowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Nazwisko:Laskowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1966 r., wiek 50 lat
Miejscowości:Białystok (Podlaskie), Komorniki (Wielkopolskie), Makówka (Podlaskie), Płock (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:5 w aktualnych firmach, 13 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bańkowski Stanisław, Borecki Wojciech, Byglewski Adam, Godlewska Magdalena, Jurczewski Mariusz, Kapelko Artur Marek, Kosiorek Józef, Kowalczyk Dariusz, Kulesza Cezary Andrzej, Kuryłek Wojciech, Laskowski Artur Jarosław, Mieszków Krzysztof Marcin, Opacki Krzysztof, Paszkowski Jerzy, Piekut Antoni, Puchalski Aleksander, Rogowski Remigiusz, Rudnicki Jarosław, Rutkowski Lech, Strzałkowski Wojciech, Sularz Wojciech Andrzej, Syczewska Agnieszka, Trąbiński Ireneusz Piotr, Tuczko Jarosław Mariusz, Wasilewski Wojciech, Wasiński Władysław, Waszczeniuk Andrzej, Wołoszyn Wiesław, Zawadzki Bogusław Jacek, Łukaszewicz Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Samborski Kazimierz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Klepacki Jarosław, Laskowski Artur, Laszewski Jerzy, Timoszuk Anatol, Wszeborowski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurawski Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowerdej Małgorzata, Krysztofiak Tomasz Marek, Laskowski Artur Jarosław, Laszewski Jerzy, Marcinkowski Piotr, Mierzejewski Zenon Andrzej, Nasuta Ewa, Rutkowska Katarzyna, Timoszuk Anatol, Tyborowski Józef, Łapiński Krzysztof, Łosiewicz Mariusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gryżenia Anna, Kazimierowicz Żaneta Monika, Kidrycka Katarzyna, Laskowska Mariola Grażyna, Laszewska Łoś Elżbieta, Laszewski Adam, Laszewski Jerzy, Mierzejewska Halina Gizela, Mierzejewski Piotr Gerard, Mierzejewski Zenon Andrzej, Piotrowska Kamila, Rudnicki Jarosław, Timoszuk Anatol, Timoszuk Maciej, Timoszuk Maria Grażyna, Timoszuk Michał, Wołoszyn Moroz Kamila, Wołoszyn Tupalska Marta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koźmiński Adrian, Laskowski Artur, Laszewski Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Potocki Paweł Zygmunt
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czekała Adam, Laskowska Mariola Grażyna, Olechno Krzysztof
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Conceicao Amaral Luis Manuel, Guerreiro Arnaldo, Klicki Krzysztof, Kopaczewska Katarzyna, Owczarek Jacek, Pięta Sławomir, Śliwerski Radosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Madeira Martinho Pedro
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laskowski Artur Jarosław, Marszalik Paweł Tomasz, Mejsak Aleksandra, Ostaszewska Małgorzata, Paśniewski Piotr, Wójcik Paweł Daniel

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tkaczyk Mariusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laskowski Artur Jarosław, Malec Andrzej, Marszalik Paweł Tomasz, Paśniewski Piotr
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozłowska Agnieszka, Marszalik Paweł Tomasz, Ostaszewska Małgorzata, Paśniewski Piotr, Sieroń Dariusz Ryszard, Sukany Katarzyna Celina, Wojtach Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ostaszewski Jacek
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cudowska Anna, Laskowski Artur Jarosław, Paśniewski Piotr, Wójcik Paweł Daniel
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laskowski Artur Jarosław, Myśliwiec Katarzyna, Ostaszewska Małgorzata, Paśniewski Piotr
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jancewicz Diana, Laskowski Artur Jarosław, Marszalik Paweł Tomasz, Sieroń Dariusz Ryszard
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laskowski Artur Jarosław, Paśniewski Piotr, Sieroń Dariusz Ryszard, Wojtach Agnieszka

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Cezary, Grycuk Piotr, Grycuk Czerwonka Czesława, Kalinowski Dariusz, Kawa Artur Emanuel, Kulesza Anna, Kuzjaks Viktors, Kuzjaks Viktors, Laszewski Jerzy, Lenkiewicz Adam Bogusław, Rudnicki Jarosław, Wołoszyn Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Topczewski Franciszek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogumił Czesław, Grochowski Jerzy Piotr, Gulczyński Romuald, Głowacki Kazimierz Krzysztof, Jaworski Jacek, Kawa Artur Emanuel, Kowalczyk Dariusz, Kowalczyk Stanisław, Krause Mieczysław, Laskowski Artur Jarosław, Laszewski Jerzy, Mierzejewski Zenon Andrzej, Prokocki Jan Tadeusz, Rudnicki Jarosław, Smolarczyk Krzysztof, Syguła Lesław, Szajowski Jerzy Paweł, Timoszuk Anatol, Wasiński Władysław, Wawerski Jarosław, Wołoszyn Wiesław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buraczyński Roman, Grochowski Jerzy Piotr, Gulczyński Romuald Henryk, Kalinowski Dariusz, Kawa Artur, Kowalski Michał, Krause Mieczysław Józef, Krause Tomasz Michał, Kruszewski Wojciech Jan, Laskowski Artur Jarosław, Luniak Andrzej, Mirocha Waldemar Maciej, Niemczal Henryk Grzegorz, Nowakowski Waldemar, Rudnicki Jarosław, Sadecka Grażyna, Sadecki Mirosław, Syguła Lesław, Wawerski Jarosław, Wiśniewski Sebastian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopatka Andrzej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Cezary, Bronisz Czyż Renata Violetta, Błasik Elżbieta Anna, Dudzik Jacek Ryszard, Długosz Piotr, Kalinowski Dariusz, Kawa Artur Emanuel, Kawa Piotr, Krysztofiak Tomasz Marek, Laskowski Artur Jarosław, Malec Andrzej, Mierzejewski Zenon Andrzej, Mura Wincenty, Rudnicki Jarosław, Syguła Lesław, Wawerski Grzegorz, Wawerski Jarosław, Wawerski Władysław, Wesołowski Marek Grzegorz, Zięba Ireneusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtkowski Ryszard
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogumił Czesław, Dudzik Jacek Ryszard, Kawa Artur Emanuel, Krause Tomasz, Kruszewski Wojciech, Rolski Jerzy Andrzej, Rudnicki Jarosław, Sadecki Mirosław, Skowierzak Radosław, Syguła Lesław, Wawerski Jarosław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziekoński Zenon, Galimski Roman, Górniak Jacek Gottfried, Grochowski Jerzy Piotr, Kościukiewicz Wiesław, Kretkiewicz Tadeusz, Kruszewski Wojciech Jan, Lewiński Andrzej Roman, Michalak Maciej Jerzy, Nowakowski Waldemar, Pokojski Zenon, Szczotka Sławomir Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopaczewska Katarzyna, Laskowski Artur Jarosław, Laszewski Jerzy, Rudnicki Jarosław, Syguła Lesław, Szajowski Jerzy Paweł, Timoszuk Anatol

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żochowski Zbigniew
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bańka Roman Piotr, Czemiel Leszek, Komala Andrzej Stanisław, Laskowski Artur Jarosław, Lenkiewicz Adam Bogusław, Malec Andrzej, Malec Piotr, Piątkowski Marek, Rutkowska Katarzyna, Smolarczyk Krzysztof, Smolarczyk Robert, Waboł Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Orłowski Robert Tomasz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laszewski Jerzy, Szajowski Jerzy Paweł, Timoszuk Anatol, Łapiński Krzysztof, Łopieński Dariusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziekoński Zenon, Gulczyński Romuald, Kaźmierczak Krzysztof, Knabel Tadeusz, Krause Mieczysław, Kruszewski Wojciech, Mars Kazimierz, Michalak Maciej, Mosakowski Jarosław, Mura Wincenty, Niemczal Henryk, Nowakowski Waldemar, Nowrot Henryk, Skowierzak Radosław, Stoiński Maciej Piotr, Syguła Lesław, Theisebach Bogdan, Trafalski Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szabat Wiesław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajkowski Wiesław, Głowacki Grzegorz, Kapuściński Janusz, Koniarek Tomasz, Kowalski Michał, Kołaczkowska Wanda, Kruszewski Wojciech Jan, Lewicki Krzysztof Bogusław, Mosakowski Jarosław, Nowakowski Waldemar, Przybylski Marek, Rudnicki Jarosław, Sadecki Mirosław, Skowierzak Radosław, Szczepkowski Piotr, Urban Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopatka Andrzej
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babul Piotr, Bańka Roman Piotr, Czemiel Leszek, Domaszewski Piotr, Jastrzemski Waldemar, Komala Andrzej Stanisław, Lenkiewicz Adam Bogusław, Lisowski Jan, Malec Andrzej, Piątkowski Marek, Rudnicki Jarosław, Rutkowska Katarzyna, Smolarczyk Franciszek, Smolarczyk Krzysztof, Smolarczyk Robert, Waboł Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zukiene Indre
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głowacki Andrzej, Głowacki Kazimierz Krzysztof, Laskowski Artur Jarosław, Rudnicki Jarosław, Syguła Lesław, Timoszuk Anatol, Wawerski Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sarzyński Witold Grzegorz
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czemiel Leszek, Laskowski Artur Jarosław, Lenkiewicz Adam Bogusław, Piątkowski Marek, Rudnicki Jarosław, Saweliew Małgorzata, Smolarczyk Krzysztof, Smolarczyk Robert, Waboł Beata, Wołoszyn Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stalmokas Julijus
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalinowski Dariusz, Kawa Artur, Laskowski Artur Jarosław, Mars Kazimierz, Rudnicki Jarosław, Skowierzak Mirosław, Skowierzak Radosław Marek, Syguła Lesław, Walczak Dariusz, Wawerski Jarosław, Wróż Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróż Marzanna Mirosława
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bańka Roman Piotr, Domaszewski Piotr, Lenkiewicz Adam Bogusław, Piątkowski Marek, Rudnicki Jarosław, Smolarczyk Krzysztof, Waboł Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtysiak Józef Waldemar
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Grzegorz, Buraczyński Roman, Falkowski Przemysław, Laskowski Artur Jarosław, Rolski Jerzy Andrzej, Smolarczyk Robert, Łukjańczuk Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lenczewski Karol
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Godlewska Magdalena, Kapelko Artur, Kowalczyk Dariusz, Kulesza Cezary Andrzej, Kuryłek Wojciech, Puchalski Aleksander, Sularz Wojciech, Trąbiński Ireneusz Piotr, Wasilewski Wojciech, Waszczeniuk Andrzej, Wołoszyn Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rzędzian Waldemar Janusz
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jesionowski Witold Jerzy, Kaczmarek Wojciech Tadeusz, Laskowski Artur Jarosław, Laszewski Jerzy, Pietkun Krzysztof, Sarre Piotr Jan, Walicki Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zagórski Dariusz
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jasinskas Petras, Laskowski Artur Jarosław, Laszewski Jerzy, Rudnicki Jarosław, Smolarczyk Krzysztof, Smolarczyk Robert, Timoszuk Maria Grażyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zukiene Indre
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rudnicki Jarosław, Timoszuk Anatol

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Iwaniuk Jan
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adaszyńska Joanna Dominika, Laskowska Mariola Grażyna, Laskowski Artur Jarosław
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laskowska Mariola Grażyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cmoch Artur Piotr
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laskowska Mariola Grażyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 212 Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000305681
  2. 4vapers Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000625487
  3. Abc Knabel Sp. J., Katowice − KRS 0000270114
  4. Abc Ltd Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000359433
  5. Abc Na Kołach Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000586936
  6. Ac S.A., Białystok − KRS 0000294978
  7. Adampol S.A., Zaścianki − KRS 0000056707
  8. Aeroklub Koniński, Kazimierz Biskupi − KRS 0000027766
  9. Aeroklub Ziemi Konińskiej, Konin − KRS 0000565538
  10. Afne Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000451857
  11. Aglomerat Podlaski Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000353970
  12. Agripol Podlasie Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000391675
  13. Agro Alians Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000231163
  14. Agro Finance Company Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000535346
  15. Agrofarm S.A., Biała Giżycka − KRS 0000115396
  16. Agronova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000598355
  17. Aktual Invest Grycuk Kuzjaks Spółka Komandytowo-akcyjna, Białystok − KRS 0000471280
  18. Aktyna Jaworski Sp. J., Kraków − KRS 0000496213
  19. Aluss Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000410781
  20. Am-medica Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000519417
  21. Ambra Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000254307
  22. Ap Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000260758
  23. Apartamenty Arkadia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000259953
  24. Apartamenty Baranowicka Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000604618
  25. Apartamenty Jagiellońskie Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000399550
  26. Apartamenty Kabaty Szczygielski Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000628079
  27. Apartamenty Rogowski Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000627252
  28. Apartamenty Warszawska M. Wołoszyn-tupalska, D. Łukaszewicz Sp. J., Białystok − KRS 0000623909
  29. Ar Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000619528
  30. Archiwum Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000223737
  31. Arka Vp Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000533364
  32. Arkadia Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000263361
  33. Arko Pl Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000543234
  34. Arpi Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139467
  35. Arsa Vp Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000540868
  36. Arsa Vp Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000615291
  37. Arsenal Eu Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000581946
  38. Arsenal Eu Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000367679
  39. Arsenal Pl Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000541121
  40. Arsenał S.A., Białystok − KRS 0000015669
  41. Artur Laskowski Spółka Komandytowo - Akcyjna, Klepacze − KRS 0000420596
  42. Asdex Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000151078
  43. Asteria Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591934
  44. Ata Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000591182
  45. Auto Idea Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000148966
  46. Auto Team Service Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000538571
  47. Bać-pol S.A., Rzeszów − KRS 0000294628
  48. Bag In Box System Sp. Z O.O., Jasienica − KRS 0000369444
  49. Balneator Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000331096
  50. Bank Rumia Spółdzielczy, Rumia − KRS 0000073381

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3-helisa Laboratories Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000233824
  2. 4look Technika Okienna Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Nowy Krępiec − KRS 0000246087
  3. 4x4 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000178060
  4. 5.net S.A., Warszawa − KRS 0000073154
  5. Ab Centrum Bogumił, Grochowski, Soszka Sp. J., Pruszków − KRS 0000006267
  6. Ab Centrum S.A., Pruszków − KRS 0000031683
  7. Ac Biuro Handlu Zagranicznego Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000097047
  8. Ac-wytwórnia Części Samochodowych Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000078988
  9. Adria M - C Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000035321
  10. Agram Chłodnia W Lublinie S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000098965
  11. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  12. Agrochem Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000092691
  13. Agronar Sp. Z O.O., Makówka − KRS 0000314269
  14. Agrovita Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000180528
  15. Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Piłki Siatkowej W Białymstoku, Białystok − KRS 0000314049
  16. Almeco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000082299
  17. Ameripol Enterprise Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000184648
  18. Amp Logistyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054817
  19. Andrzej Malec i Wspólnicy Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000140828
  20. Andrzej Zabielski Sp. J., Białystok − KRS 0000490665
  21. Anmar Marzena Smolarczyk Sp. J., Sochonie − KRS 0000492847
  22. Anmar Marzena Smolarczyk Spółka Komandytowo - Akcyjna, Sochonie − KRS 0000418182
  23. Anna Sp. Z O.O., Zdzieszowice − KRS 0000060972
  24. Ar-prod Sp. Z O.O., Zbory − KRS 0000368797
  25. Ar-trade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Białystok − KRS 0000008419
  26. Arbet Nieruchomości Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000273022
  27. Archiwum H Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117210
  28. Ariel Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000211117
  29. Arta Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000362096
  30. Aspekt Grycuk Kuzjaks Malinowski Sp. J., Białystok − KRS 0000344489
  31. Aspekt Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000269571
  32. Astor Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000035560
  33. Ata Robert Smolarczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowo - Akcyjna, Białystok − KRS 0000418116
  34. Aver Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000342951
  35. Aver Grycuk Kuzjaks Sp. J., Białystok − KRS 0000320849
  36. Aver Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000134687
  37. Aver Vp Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000594819
  38. B.d.c Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000213289
  39. Barter S.A., Białystok − KRS 0000283787
  40. Bartycka - Wersal Podlaski Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000169843
  41. Bdb Spółka Z Ograniczoną Odpowidzialnością W Likwidaji, Rypin − KRS 0000029792
  42. Bella Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000133131
  43. Berti Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000112692
  44. Biaform - Handel Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000081254
  45. Biaglass Huta Szkła Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000152727
  46. Białostocka Szkółka Piłkarska Jagiellonia, Białystok − KRS 0000233090
  47. Białostockie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Bpri Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000016618
  48. Białostockie Zakłady Graficzne S.A., Białystok − KRS 0000148154
  49. Biazet Ei Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000005051
  50. Biazet S.A., Białystok − KRS 0000045423

Powiązane przetargi (18 szt.):
  1. Dostawa paszy dla bydła do ZD ITP w Biebrzy
    Zamawiający: Instytut Technologiczno-Przyrodniczy, Raszyn
    Dostawa paszy dla bydła do ZD ITP w Biebrzy
  2. Dostawa pasz i dodatków paszowych dla bydła w 2016 roku
    Zamawiający: Zespół Szkół Rolniczych im. W. St. Reymonta, Czartajew
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa pasz i dodatków paszowych dla bydła w 2016 r. dla Zespołu Szkół Rolniczych im. W. St. Reymonta w Czartajewie.

    Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych ( 8 części):
    1 Część Zamówienia
    1. Mieszanka paszowa uzupełniająca granulowana, dla krów mlecznych, o zawartości w 1 kg paszy min.18 % białka ogólnego w tym 100 g białka trawionego w jelicie w 1 kg pasz , 6,4 MJ energii netto, 0,7 % wapnia, 0,6 % fosforu - ilość 100 ton dostawa luzem
    2 Część Zamówienia
    2. Mieszanka paszowa uzupełniająca granulowana, dla krów mlecznych, o zawartości w 1 kg paszy min.20 % białka ogólnego w tym 110 g białka trawionego w jelicie w 1 kg pasz , 6,4 MJ energii netto, 0,8 % wapnia, 0,6 % fosforu - ilość 150 ton dostawa luzem
    3 Część Zamówienia
    3. Mieszanka paszowa uzupełniająca dla opasów, granulowana o zawartości w 1 kg paszy min. 28% białka, 6,4 MJ energii netto, 1,5 % wapnia, 0,5% fosforu- ilość 45 ton dostawa w workach
    4 Część Zamówienia
    4. Mieszanki mineralno- witaminowe dla krów i jałówek powyżej 0,5 roku życia o zawartości w 1 kg min. fosfor 3%, sód 8,5%, magnez 5,5%, witamina A j.m 1 100 000, witamina D3 j.m. 150 000, witamina E mg 5 000, witamina B1 mg 40, witamina B2 mg 40, witamina B6 mg 40, witamina B12 mcg 250, niacyna mg 2 200, kwas pantotenowy mg 70, kwas foliowy mg 10, biotyna mcg 100 000, cynk całkowity mg 10 000 w tym chelat Zn mg 500, mangan całkowity mg 4 000 w tym chelat Mn mg 150, miedź całkowita mg 1200 w tym chelat Cu mg 50, jod mg 100, żelazo mg 2000, selen całkowity mg 50 w tym chelat Se mg 5 ilość 6 ton dostawa w workach.
    5 Część Zamówienia
    5. Mieszanka paszowa uzupełniająca granulowana, dla cieląt od 14 dnia życia, o zawartości w 1 kg paszy min.19 % białka ogólnego w tym 100 g białka trawionego w jelicie w 1 kg pasz , 6,5 MJ energii netto, 0,9 % wapnia, 0,6 % fosforu - ilość 35 ton dostawa w workach
    6 Część Zamówienia
    6. Preparat mleko-zastępczy dla cieląt od 5-go dnia życia o zawartości w 1 kg min. 20,5% białka, 16% tłuszczu surowego, 0,8% wapnia, 0,5% fosforu, i nie więcej niż 0,3 % włókna surowego - ilość 7 ton dostawa w workach
    7 Część zamówienia
    7. Śruta rzepakowa o zawartości 33% białka, 3,7 % tłuszczu oraz o zawartości wody nie więcej niż 12,5% i 10,5% włókna- ilości 35 ton, dostawa luzem
    8 Część zamówienia
    8. Pełne ziarno kukurydzy o wilgotności nie większej niż 13,0%- ilość 24 tony dostawa w big-bagach
  3. Dostawa paszy-śruty rzepakowej dla bydła w 2015 roku
    Zamawiający: Zespół Szkół Rolniczych im. W. St. Reymonta, Czartajew
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa paszy- śruty rzepakowej dla bydła w 2015 dla Zespołu Szkół Rolniczych im. W. St. Reymonta w Czartajewie o zawartości 33% białka, 3,7 % tłuszczu oraz o zawartości wody nie więcej niż 12,5% i 10,5% włókna- ilości 40 ton, dostawa luzem
  4. Na dostawę paszy i dodatków paszowych dla bydła w 2014 roku.
    Zamawiający: Zespół Szkół Rolniczych im. W. St. Reymonta, Czartajew
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa pasz i dodatków paszowych dla bydła w 2013 dla Zespołu Szkół Rolniczych im. W. St. Reymonta w Czartajewie
    Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych ( 7 części):
    1 Część Zamówienia
    1. Mieszanka paszowa uzupełniająca granulowana, dla krów mlecznych, o zawartości w 1 kg paszy min.18% białka, 6,3 MJ energii netto, 1,3 % wapnia, 0,65% fosforu 400 mg beta-karotenu- ilość 100 ton dostawa luzem
    2 Część Zamówienia
    2. Mieszanka paszowa uzupełniająca granulowana, dla krów mlecznych o zawartości w 1 kg paszy min.20% białka, 6,8 MJ energii netto, 1,3% wapnia, 0,65% fosforu 400 mg beta-karotenu- ilość 150 ton dostawa luzem
    3 Część Zamówienia
    3. Mieszanka paszowa uzupełniająca dla opasów, granulowana o zawartości w 1 kg paszy min. 20% białka, 6,8 MJ energii netto, 1,7% wapnia, 0,8% fosforu- ilość 30 ton dostawa w workach
    4 Część Zamówienia
    4. Mieszanki mineralno- witaminowe dla krów i jałówek powyżej 0,5 roku życia o zawartości w 1 kg min. 150 gr wapnia, 80 gr fosforu, 1000000 j.m. witaminy A, 5000 mg witaminy E- ilość 3 ton dostawa w workach
    5 Część Zamówienia
    5. Mieszanka paszowa uzupełniająca granulowana dla cieląt od 14 dnia życia o zawartości w 1 kg paszy min. 18% białka, 10 MJ energii netto, 1 % wapnia, 0,6 % fosforu- ilość 26 ton dostawa w workach
    6 Część Zamówienia
    6. Preparat mlekozastępczy dla cieląt od 5 dnia życia o zawartości w 1 kg min. 20,5% białka, 16% tłuszczu surowego, 8,5% popiołu surowego i 0,50 % włókna surowego.- ilość 5 ton dostawa w workach
    7 Część zamówienia
    7. Śruta rzepakowa o zawartości białka 33%, tłuszczu 3,7 % oraz o zawartości wody nie więcej niż 12,5% i 10,5% włókna w ilości 35 ton, dostawa luzem
  5. Dostawa artykułów nabiałowych
    Zamawiający: Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Dwójka" im. I. Białówny, Białystok
    Dostawa artykułów nabiałowych. Rodzaj i szacunkową ilość poszczególnych asortymentów określa kalkulacja ceny - fomularz cenowy załącznik nr 3 do SIWZ
  6. Dostawa artykułów spozywczych na potrzeby baru i bufetu.
    Zamawiający: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie, Olsztyn
    Słodycze, kawa, herbata, zupy błyskawiczne, karty telefoniczne, napoje, wody mineralne, soki, mrożonki, lody, naczynia i sztućce jednorazowe.
  7. Sprzedaż i dostawa artykułów spożywczych, mleka i przetworów mleczarskich, pieczywa, mięsa wieprzowego, mięsa drobiowego, wędlin, mrożonek owocowo-warzywnych i rybnych do jednostek organizacyjnych Zespołu Żłobków Miejskich na terenie miasta Olsztyn
    Zamawiający: Zespół Żłobków Miejskich, Olsztyn
    Sprzedaż i dostawa artykułów spożywczych, mleka i przetworów mleczarskich, pieczywa, mięsa wieprzowego, mięsa drobiowego, wędlin, mrożonek owocowo-warzywnych i rybnych do jednostek organizacyjnych Zespołu Żłobków Miejskich na terenie miasta Olsztyn
  8. Przedmiotem zamówienia jest promocja Miasta Białystok poprzez organizowanie widowisk sportowych, kulturalnych lub rekreacyjnych oraz udział zespołu w rozgrywkach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.
    Zamawiający: Miasto Białystok, Białystok
    1. Przedmiotem zamówienia jest promocja Miasta poprzez organizowanie widowisk sportowych, kulturalnych lub rekreacyjnych oraz udział zespołu w rozgrywkach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.
    2. Zakres zamówienia obejmuje promocję Miasta podczas:
    a) minimum pięciu organizowanych imprez sportowych, zawodów na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej w danej dyscyplinie, w których uczestniczyć będzie minimum 2000 widzów,
    b) minimum dwóch imprez rekreacyjnych lub festynów jako akcji promujących określoną dyscyplinę sportu, organizowanych dla mieszkańców Białegostoku,
    c) minimum dwóch spotkań z dziećmi i młodzieżą z białostockich szkół, mających na celu działania profilaktyczne: przeciwdziałanie alkoholizmowi, bezpieczeństwo i kulturalny doping, dobrą zabawę na widowiskach sportowych, koncertach, imprezach rekreacyjnych.
    3. Promocja Miasta Białystok realizowana będzie poprzez umieszczenie w widocznym miejscu herbu Miasta Białystok, wraz z napisem Białystok:
    a) w trakcie minimum dwóch transmisji lub retransmisji telewizyjnych z imprez sportowych, zawodów w stacjach telewizyjnych - ogólnodostępnej tj: TVP, komercyjnych: CANAL+, Orangesport,
    b) w trakcie minimum dwóch transmisji lub retransmisji z imprez sportowych, zawodów, imprez kulturalnych, rekreacyjnych, festynów w stacjach radiowych, poprzez przekazywanie informacji słownej, wypowiedzi takich jak: Miasto Białystok , Białystok, Prezydent Miasta Białegostoku, Urząd Miejski w Białymstoku,
    c) w trakcie organizowanych przez Wykonawcę konferencji prasowych, wypowiedzi, wywiadów, konferencji szkoleniowych, wykładów,
    d) na reprezentacyjnym stroju sportowym, służbowym tj. koszulkach, spodenkach, dresach, bluzach, marynarkach itp. w których występują, oficjalnie reprezentując Wykonawcę (minimalne wymiary herbu Miasta to 6cm×7cm),
    e) poprzez zamieszczanie herbu Miasta we wszelkich materiałach promocyjnych wydawanych lub zleconych przez Wykonawcę do wykonania,
    f) poprzez zamieszczenie w widocznym miejscu baneru reklamowego Miasta Białystok na oficjalnej stronie internetowej Wykonawcy,
    g) zamieszczenie dwóch banerów reklamowych, o minimalnych wymiarach 1m × 3m, Miasta Białystok w trakcie imprez sportowych, zawodów, imprez kulturalnych, rekreacyjnych, organizowanych przez Wykonawcę.
  9. dostawa produktów z przemiału ziarna
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Ostrołęka
    Produkty z przemiału ziarna
  10. Dostawy mleka i jego przetworów do działu żywienia WZLP w Olsztynie
    Zamawiający: Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie, Olsztyn
    Dostawy mleka i jego przetworów dla działu żywienia Wojewódzkiego Zespołu Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie przy Alei Wojska Polskiego 35 - zgodnie z SIWZ, CPV 15511000-3, CPV 15512000-0, CPV 15530000-2, CPV 15542100-0, CPV 15511700-0, w tym m.in.:
    mleko spożywcze 2% ,
    śmietana 18% ukwaszona,
    śmietana 12% nieukwaszona,
    ser twarogowy półtłusty,
    ser typu Feta sałatkowy,
    ser żółty twardy,
    ser topiony,
    serek homogenizowany owocowy ,
    jogurt naturalny i owocowy,
    kefir,
    masło ekstra,
    serek wiejski ,
    mleko w proszku.
    Pełne zestawienie przedmiotu zamówienia w załączniku nr 2 do SIWZ.
    Jakość przedmiotu zamówienia zgodna z obowiązującymi normami jakości.
  11. Sprzedaż i dostawa artykułów spożywczych, mleka i przetworów mleczarskich, pieczywa, mięsa wołowo-wieprzowego, mięsa drobiowego, wędlin, mrożonek owocowo-warzywnych i rybnych do jednostek organizacyjnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na terenie miasta Olsztyn
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Olsztyn
    Sprzedaż i dostawa artykułów spożywczych, mleka i przetworów mleczarskich, pieczywa, mięsa wołowo-wieprzowego, mięsa drobiowego, wędlin, mrożonek owocowo-warzywnych i rybnych do jednostek organizacyjnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na terenie miasta Olsztyn
  12. Dostawa artykułów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Brańsku w okresie 12 miesięcy od daty udzielenia zamówienia.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II, Brańsk
    Przedmiot zamówienia podzielony został na sześć części: Pakiet I- Mięso wieprzowe; Pakiet II- Produkty mięsno-wędliniarskie; Pakiet III-Mięso i przetwory drobiowe; Pakiet IV- Mleko i produkty mleczarskie; Pakiet V-Pieczywo; Pakiet VI-Ciasto. Wielkości i zakres zamówienia określony w specyfikacji asortymentowo-ilościowej zawarty w załącznikach poszczególnych części -pakietów.Zamawiający na bazie doświadczeń z lat ubiegłych oszacował zapotrzebowanie na wymienione artykuły średnio w miesiącu. Ilości te podane w załącznikach stanowią wartość szacunkową, co oznacza, że ostateczna ilość zamawiana na podstawie umowy może ulec zmianie w poszczególnych asortymentach i w poszczególnych miesiącach w granicach -20%..
  13. Dostawa tłuszczy
    Zamawiający: Zakład Karny w Iławie, Iława
    1. roślinne do pieczywa - 27500 kg
    2. olej roślinny spożywczy - 3500 litrów
  14. Dostawa artykułów spożywczych
    Zamawiający: Internat i Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Bema, Ostrołęka
    1. Artykuły spożywcze. 2. Zupy w proszku, sosy, mrożonki. 3. Mleko i produkty mleczne, jogurty, serki topione, masło roślinne. 4. Mięso i wędliny. 5. Drób świeży. 6. Przetwory drobiowe. 7. Pieczywo mieszane, bułki zwykłe, ciasto drożdżowe. 8. Wyroby cukiernicze. 9. Warzywa, owoce, owoce cytrusowe, ziemniaki. 10. Jaja świeże kurze. 11. Ryby i przetwory rybne
  15. Dostawa artykułów żywnościowych.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Czerewkach, Juchnowiec Kościelny
    Część I - artykuły piekarskie.
    Cęść II - produkty mleczarskie.
    Część III - mięso.
    Część IV - wędliny.
    Część V - Ryby i przetwory rybne.
    Część VI - mrożonki.
    Część VII - owoce i warzywa.
    Część VIII - artykuły ogólnospożywcze.
  16. AD/WR - 2/09 - dostawa artykułów spożywczych
    Zamawiający: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, Białystok
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych w asortymencie i ilości jak niżej:
    1) dostawa 280 000 szt. wafli nieoblewanych przekładanych kremem w czterech różnych smakach ( np.: waniliowe, kokosowe, orzechowe, kakaowe itp.), wafle 20
    2) dostawa 900 kg cukru białego zgodnego z normą PN-A-74850:1996 w opakowaniu jednostkowym 1 kg, w opakowaniach zbiorczych po 10 kg,
    3) dostawa 600 kg kawy mielonej naturalnej, palonej, zgodnej z normą PN-93/A-76100 (o jakości co najmniej kawy Tchibo Family, Maxwell House - nazwy podano jako przykład, oferowana kawa nie może być gorszej jakości), pakowana w opakowania jednostkowe po 500 gram,
    4) dostawa 100 kg kawy ziarnistej, naturalnej, palonej, zgodnej z normą PN-93/A-76100 (o jakości co najmniej kawy Italia Cafe - nazwę podano jako przykład, oferowana kawa nie może być gorszej jakości), pakowana w opakowania jednostkowe po 500 gram,
    5) dostawa 150 kg herbaty granulowanej czarnej, pakowanej w kartoniki po 100 gram,
    6) dostawa 35 000 szt. śmietanki do kawy, zabielacz w proszku, w opakowaniu jednorazowym o gramaturze min. 3 gram, oddzielnie pakowany, w opakowaniu zbiorczym po 80-100 szt.,
    7) dostawa 45 000 szt. soku jabłkowego a 200 ml, zgodnie z normami PN-ISO 8128-1:1997, PN-ISO 8128-2:1997, pakowany oddzielnie w kartoniki, opakowania zbiorcze po 27-36 szt.,
    8) dostawa 1 000 szt. soku jabłkowego a 1,5 l, zgodnie z normami PN-ISO 8128-1:1997, PN-ISO 8128-2:1997, pakowany oddzielnie w kartony, opakowania zbiorcze po 8 szt.
  17. Dostawa tłuszczów i produktów mleczarskich
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej "Kombatant", Olsztyn
    Dostawa tłuszczów i produktów mleczarskich
  18. Oleje i tłuszcze roślinne
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Ostrołęka
    oleje i tłuszcze roślinne

Inne osoby dla Laskowski Piotr (36 osób):