Kogo reprezentuje osoba

Łatka Andrzej Tadeusz

w KRS

Andrzej Tadeusz Łatka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Tadeusz
Nazwisko:Łatka
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1949 r., wiek 72 lata
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Kłomnice (Śląskie), Oława (Dolnośląskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach, 8 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Filarowski Andrzej Stanisław, Góralik Edward, Król Mirosław, Pławski Stanisław, Skórski Zbigniew, Tomczyk Bożena, Witkowski Roman, Woźniak Jacek, Żuraw Ryszard, Łoś Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czeszak Sławomir Piotr, Folwarczny Kazimierz Władysław, Iwanejko Małgorzata Teresa, Juszczyński Andrzej, Kamiński Zbigniew Jerzy, Karkosik Roman Krzysztof, Kowalczyk Wojciech Paweł, Lenartowicz Gabriela Teresa, Lisiecki Piotr Bolesław, Skołucka Katarzyna Dorota, Szeliga Piotr Tadeusz, Szymanik Ewa Teresa, Szyndler Tomasz Bartłomiej, Woźniak Jan Józef, Żelazny Marek Roman, Ziaja Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czeszak Sławomir Piotr, Żelazny Marek Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cempura Mariusz Wojciech

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jankowski Rafał Zbigniew, Karkosik Roman Krzysztof, Kisieliński Piotr, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Kuszell Anna, Kutnik Mirosław, Lisiecki Piotr Bolesław, Maciejowski Aleksander, Siemieniec Janusz Franciszek, Sobczak Wojciech Mirosław, Sokalska Urszula, Wiśniewski Piotr, Wściubiak Hankó Karina Paulina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zymek Wojciech
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fedoruk Tadeusz, Karkosik Roman Krzysztof, Kołowski Andrzej, Kula Lesław, Mańka Stanisław, Masiuk Sławomir Tomasz, Menes Malinowska Iwona Małgorzata, Mroczkowski Marek, Mróz Jerzy Franciszek, Olkiewicz Edward Kazimierz, Opałko Wojciech, Przesmycki Zbigniew, Szymanowicz Gizela Ewa, Urbaniak Zygmunt, Zwierz Waldemar Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żarecka Piątkowska Małgorzata Janina
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cieślak Paweł, Frankowicz Zofia, Izmajłow Aleksandra Maria, Jeleń Paweł Grzegorz, Karkosik Roman Krzysztof, Karol Wiktor, Kaźmierska Aleksandra, Konecki Jerzy, Kotzbach Jarosław Roman, Kotzbach Roman Paweł, Król Andrzej, Marchewka Artur, Michalski Jan Kazimierz, Nowak Tomasz, Palukiewicz Wojciech, Pietrzak Andrzej, Przybyła Włodzimierz, Roj Jan Jerzy, Rostecka Dylik Izabela, Sarrade Loucheur Marc, Solarski Wojciech, Stępień Ryszard Edward, Świstun Rafał Piotr, Szałek Bartosz, Szewczyk Henryk, Szopiński Sebastian, Trzewiczek Marcin Patrycjusz, Urbaniak Zygmunt, Wdowicz Mieczysław Zbigniew, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Żak Aneta, Zarzecki Józef Antoni, Ziaja Jan, Łagowski Piotr, Łatka Bartłomiej Andrzej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogusław Tadeusz, Kiełpiński Ryszard, Nawrocki Ireneusz, Niezgoda Tomasz Andrzej, Nożka Karel, Pakiet Jacek, Panek Piotr, Pawlarczyk Andrzej, Stryjewski Janusz, Wójcik Jacek, Wolff Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piotrowski Grzegorz Andrzej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Czeszak Sławomir, Felczak Bolesław, Grądkiewicz Łukasz, Iwanejko Małgorzata Teresa, Krężel Arkadiusz, Masiuk Sławomir Tomasz, Niezgoda Tomasz Andrzej, Pakiet Jacek, Sęk Tomasz Marcin, Śmieszek Zbigniew, Szeliga Piotr Tadeusz, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Woźniak Jan, Ziaja Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świstak Rafał
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Czaja Marian Antoni, Czajor Tomasz Mirosław, Czeszak Sławomir Piotr, Felczak Bolesław, Folwarczny Kazimierz Władysław, Kamiński Zbigniew Jerzy, Karkosik Roman Krzysztof, Lenartowicz Gabriela Teresa, Masiuk Sławomir Tomasz, Palukiewicz Wojciech Józef, Śleziak Czesław, Szeliga Piotr Tadeusz, Szymanik Ewa Teresa, Woźniak Jan Józef, Ziaja Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wołongiewicz Mariusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Felczak Bolesław, Grzelczak Czesława, Jankowski Rafał Zbigniew, Kamiński Zbigniew Jerzy, Karkosik Roman Krzysztof, Kruk Anna Małgorzata, Masiuk Sławomir Tomasz, Przybyła Włodzimierz Andrzej, Urbaniak Zygmunt, Wójcik Jacek, Ziaja Jan, Łatka Andrzej Tadeusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buciak Mirosław, Chludziński Marcin, Czech Adam Wojciech, Hopfer Przemysław, Indyka Mirosław, Iwanejko Małgorzata Teresa, Juszczyk Barbara, Knych Tadeusz Antoni, Lipiński Maciej Wojciech, Marianiuk Ewa Maria, Ochab Bogusław, Pawełczak Rafał, Pedersen Michael Rohde, Poznański Kazimierz Józef, Rado Zdzisław, Rawecki Jacek, Richert Maria Wiesława, Śmieszek Zbigniew, Stulgis Grzegorz, Suchowolec Marek, Szymański Adrian, Tuchorska Danuta, Woźniak Jan Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żydok Radosław Michał
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Barczak Mirosław Jerzy, Bogolubow Jan, Buciak Mirosław, Cich Adam, Grzelczak Czesława, Hopfer Przemysław, Iwanejko Małgorzata Teresa, Juszczyński Andrzej, Kamiński Zbigniew Jerzy, Karkosik Roman Krzysztof, Karski Eryk Ernest, Klimorowska Maria Zuzanna, Kowalczyk Wojciech Paweł, Krasowski Artur, Krężel Arkadiusz, Kutnik Mirosław, Lewandowski Julius, Lisiecki Piotr Bolesław, Lobert Krzysztof Wiesław, Mańka Stanisław, Masalska Dorota Barbara, Masiuk Sławomir Tomasz, Menes Malinowska Iwona Małgorzata, Mroczkowski Marek, Mróz Jerzy Franciszek, Olkiewicz Edward Kazimierz, Pakiet Jacek, Połeć Mirosław Stanisław, Przesmycki Zbigniew, Rychlicki Arkadiusz Robert, Sędzikowski Krzysztof Jan, Siemieniec Janusz, Sobolewski Krzysztof Robert, Szeliga Piotr Tadeusz, Szwarc Krzysztof Antoni, Urbaniak Zygmunt, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Wójcik Jacek, Ziaja Jan, Zwierz Waldemar Jan, Łagowski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Paweł Andrzej
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartnik Grzegorz Marcin, Derda Wiesław Piotr, Pietras Mirosław Ryszard, Świerczewski Adam Stefan, Szopiński Sebastian, Witczak Arkadiusz Kajetan, Zbies Grzegorz Marian, Łęski Włodzimierz Stefan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Jan Władysław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziaja Jan
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Maciejowski Aleksander, Michalska Danuta, Pawełczak Marek, Sobczak Wojciech, Wściubiak Karina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Puszczyński Paweł Jakub
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czeszak Sławomir Piotr, Folwarczny Kazimierz Władysław, Iwanejko Małgorzata Teresa, Juszczyński Andrzej, Kamiński Zbigniew Jerzy, Karkosik Roman Krzysztof, Kowalczyk Wojciech Paweł, Lenartowicz Gabriela Teresa, Lisiecki Piotr Bolesław, Skołucka Katarzyna Dorota, Szeliga Piotr Tadeusz, Szymanik Ewa Teresa, Szyndler Tomasz Bartłomiej, Woźniak Jan Józef, Żelazny Marek Roman, Ziaja Jan
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kwaśniak Kazimierz
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grądkiewicz Łukasz Andrzej
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grądkiewicz Łukasz Andrzej
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grądkiewicz Łukasz Andrzej, Sęk Tomasz Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mol Robert Emil

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ac Steel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268003
  2. Agrotech Ciepłowody Sp. Z O.O., Ciepłowody − KRS 0000365116
  3. Akademia Świadomego Człowieka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000605227
  4. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  5. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  6. Art Plast Sp. Z O.O., Rzgów − KRS 0000248921
  7. Baterpol Recycler Sp. Z O.O., Oława − KRS 0000418254
  8. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339
  9. Baywa R.e. Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307154
  10. Betasoap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168176
  11. Biznesnet S.A., Warszawa − KRS 0000210818
  12. Boltech Sp. Z O.O., Bukowno − KRS 0000030681
  13. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  14. Bydgoskie Towarzystwo Naukowe, Bydgoszcz − KRS 0000053866
  15. Cdrl S.A., Pianowo − KRS 0000392920
  16. Centralne Laboratorium Pomiarowo-badawcze Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000035253
  17. Centrozłom Wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000295859
  18. Cetniewo Osada Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000828431
  19. Cetniewo Osada Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Władysławowo − KRS 0000797446
  20. Chefren Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000624524
  21. Ciepłownia Złoty Stok - Termex - Sp. Z O.O., Złoty Stok − KRS 0000128720
  22. Contec Kromiss Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140289
  23. Cronimet Pl Sp. Z O.O., Kłopot − KRS 0000154675
  24. Cte Poland Sp. Z O.O., Wola Rogozińska − KRS 0000384156
  25. D.a.m.a. Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000352457
  26. Db 77 Consulting Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000549549
  27. Db 77 Cuw Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000755526
  28. Db 77 Lean Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000683994
  29. Dbr 77 Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000725551
  30. Dekpol S.A., Pinczyn − KRS 0000505979
  31. Democratia Restituta, Katowice − KRS 0000289996
  32. Drop Organizacja Odzysku S.A., Warszawa − KRS 0000326534
  33. Drop Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A., Warszawa − KRS 0000324794
  34. Drop S.A., Warszawa − KRS 0000284461
  35. Drop Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374611
  36. Edison Heat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000886111
  37. Eko - En Polanów 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333194
  38. Eko-en Polanów 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333630
  39. Eko-en Skibno 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333272
  40. Ekocynk Sp. Z O.O., Miasteczko Śląskie − KRS 0000712044
  41. Elaw Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000443105
  42. Elektrotim S.A., Wrocław − KRS 0000035081
  43. Eltel Networks Energetyka S.A., Gutkowo − KRS 0000019827
  44. Eltel Networks Engineering S.A., Kraków − KRS 0000077824
  45. Emiasta.pl S.A., Warszawa − KRS 0000313687
  46. Enerxperience Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000848447
  47. Epa Green Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000668671
  48. Epa Waste Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000676342
  49. Equine Nutriplan Sp. Z O.O., Bielawy − KRS 0000710802
  50. Faircupartners Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Wrocław − KRS 0000487663

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4 Pi Spółka Z 0graniczoną Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000007465
  2. Access Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051978
  3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  4. Agito S.A., Warszawa − KRS 0000285777
  5. Agpol S.A., Warszawa − KRS 0000135059
  6. Agreko S.A., Oława − KRS 0000008571
  7. Agreko Sp. Z O.O., Domaszowice − KRS 0000015801
  8. Agro Global Trade Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000259440
  9. Alchemia-ester Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000261492
  10. Alfa Re Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000538035
  11. Alior Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000350402
  12. Alumetal Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000053925
  13. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  14. Aluminium Recykling Organizacja Odzysku S.A., Konin − KRS 0000113933
  15. Amk Kraków S.A., Kraków − KRS 0000053358
  16. Amontex Przedsiębiorstwo Montażowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Piotrków Trybunalski − KRS 0000154195
  17. Ams Metal Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000081402
  18. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  19. Apator S.A., Toruń − KRS 0000056456
  20. Applia Polska, Warszawa − KRS 0000189252
  21. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  22. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  23. Armada Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000080847
  24. Armm Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000293481
  25. Asc S.A., Warszawa − KRS 0000183930
  26. Assetus S.A., Łódź − KRS 0000347195
  27. Ata Audit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046346
  28. Atempol Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000056421
  29. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  30. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  31. Auxilium Warszawskie Biuro Biegłych Rewidentów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006259
  32. Avano Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000375198
  33. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  34. Axtone S.A., Kańczuga − KRS 0000534382
  35. Azagroup S.A., Warszawa − KRS 0000535527
  36. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  37. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  38. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  39. Bank Spółdzielczy W Oławie, Oława − KRS 0000043208
  40. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  41. Batory Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000146089
  42. Bauma Kruszywa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034021
  43. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  44. Bejera Fund Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000747285
  45. Billbird S.A., Kraków − KRS 0000038732
  46. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  47. Biuro Projektów i Dostaw Urządzeń Hutniczych Hph-s.a., Katowice − KRS 0000066849
  48. Bjo Sp. Z O.O., Sulejówek − KRS 0000234095
  49. Bob Recykling Bodnar i Sienkiewicz Sp. J., Wrocław − KRS 0000243115
  50. Bolesław Recycling Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Bukowno − KRS 0000067671

Powiązane przetargi (10 szt.):
  1. Dostawa siarczanu sodu (Na2SO4) w postaci płynnej do instalacji zlokalizowanej na terenie SRK S.A. w Bytomiu Oddział w Suszcu Kopalnia Węgla Kamiennego „Krupiński”
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Dostawa siarczanu sodu (Na2SO4) w
    postaci płynnej do instalacji zlokalizowanej na terenie SRK S.A. w Bytomiu Oddział w Suszcu Kopalnia Węgla Kamiennego „Krupiński”.
  2. Integracja systemów monitoringu - zamówienie z wolnej ręki
    Zamawiający: Urząd Miasta Szczecin, Szczecin
    Przedmiot oraz zakres zamówienia obejmuje integrację systemów monitoringu
  3. Dostawa 7 ton minii ołowianej.
    Zamawiający: Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa minii ołowianej w ilości 7 ton/ do szkła/
    Wymagane parametry:
    1. Skład tlenkowy produktu
    PbO - 96 %
    PbO2 - 26-28 %
    Fe2O3 -max. 0,05%
  4. Zakup stopów ołowiu PbCaSnAg i PbSb1Sn0,2
    Zamawiający: Instytut Metali Nieżelaznych, Gliwice
    Zakup stopów ołowiu PbCaSnAg i PbSb1Sn0,2
  5. Dostawa farb i lakierów do malowania pojazdów
    Zamawiający: 21 Rejonowe Warsztaty Techniczne, Rzeszów
    Dostawa farb i lakierów do malowania pojazdów. Ilość i asortyment okreslone w SIWZ.
  6. DOSTAWA SIATKI PRZECIWŚNIEŻNEJ O WYSOKOŚCI 1300 mm WYKONANEJ Z TWORZYWA SZTUCZNEGO
    Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu, Opole
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa siatki przeciwśnieżnej o wysokości 1300 mm wykonanej z tworzywa sztucznego. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień: 19.52.00.00-7 - produkty z tworzyw sztucznych. 2. Zakres zamówienia: - Oddział Terenowy w Oleśnie, ul. Wielkie Przedmieście 3 - dostawa w ilości 3 000 mb siatki przeciwśnieżnej o wysokości 1300 mm wykonanej z tworzywa sztucznego, - Oddział Terenowy w Głubczycach, ul Kościuszki 8 - dostawa w ilości 5 200 mb siatki przeciwśnieżnej o wysokości 1300 mm wykonanej z tworzywa sztucznego, - Oddział Terenowy w Grodkowie, ul. Wrocławska 58 - dostawa w ilości 500 mb siatki przeciwśnieżnej o wysokości 1300 mm wykonanej z tworzywa sztucznego. Zamawiający upoważnia w swoim imieniu Oddziały Terenowe w Grodkowie, Głubczycach i Oleśnie do uzgodnień szczegółowych terminów dostaw przedmiotów zamówienia. 3. Parametry siatki przeciwśnieżnej: - kolor: czarna, - wysokość: 1300 mm, - gramatura min. - 850 g/mb, - oczka nieregularne o wymiarach 25-45 mm
  7. Dostawa wyrobów: chemicznych, metalowych, włókienniczych, spawalniczych, gumowych oraz pozostałych wyrobów gotowych.
    Zamawiający: 9 Rejonowe Warsztaty Techniczne, Krosno Odrzańskie
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów: chemicznych, metalowych, włókienniczych, spawalniczych, gumowych oraz pozostałych wyrobów gotowych.
  8. Wykonanie pomiarów pięcioletnich instalacji elektrycznych i piorunochronnych w nieruchomościach stanowiących 100% własności m. st. Warszawy, administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście Administracje Domów Komunalnych Nr: 1, 4, 6, 9, 11, 14 i 16.
    Zamawiający: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, Warszawa
    Wykonanie pomiarów pięcioletnich instalacji elektrycznych i piorunochronnych
    w nieruchomościach stanowiących 100% własności m. st. Warszawy, administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście Administracje Domów Komunalnych Nr: 1, 4, 6, 9, 11, 14 i 16.
  9. DOSTAWA MATERIAŁÓW TECHNICZNYCH, CHEMICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4213, Wrocław
    DOSTAWA MATERIAŁÓW TECHNICZNYCH, CHEMICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH o wartości poniżej 133 tys. euro netto.
  10. Dostawa emalii ftalowych, farb emulsyjnych oraz rozcieńczalników
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Zakład Linii Kolejowych - Toruń, Toruń
    Dostawa emalii ftalowych, farb emulsyjnych oraz rozcieńczalników

Inne osoby dla Łatka (55 osób):