Kogo reprezentuje osoba

Łazor Wojciech Łukasz

w KRS

Wojciech Łukasz Łazor

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wojciech
Drugie imię:Łukasz
Nazwisko:Łazor
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 46 lat
Miejscowości:Bogucin (Wielkopolskie), Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie), Kutno (Łódzkie), Warszawa (Mazowieckie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ganz Andrzej, Kapela Marian Jan, Korczak Agata Justyna, Korczak Jacek Lucjan, Korczak Łucja Weronika, Korczak Stryjek Karolina Dorota, Siadkowska Danuta Grażyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagoda Michał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banasiak Halina, Banasiak Kazimierz Antoni, Ptaszyński Jarosław, Szafran Barbara, Szafran Jerzy, Szczepańska Elżbieta, Wróblewski Robert Arkadiusz, Łazor Monika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ptaszyńska Justyna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korczak Agata Justyna, Korczak Jacek Lucjan, Korczak Karolina Dorota, Korczak Łucja Weronika
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łazor Monika Danuta

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciepłucha Joanna Jadwiga, Gądek Jerzy Bogdan, Jędrzejczak Piotr Tomasz, Jermalonek Jarosław Andrzej, Ostruszka Monika, Pajor Łukasz, Turek Jarosław Tomasz, Turek Piotr Tomasz, Walczak Paweł Marek, Załęcka Banasiak Danuta Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuchowski Robert Ryszard
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Daroszewski Roman, Gądek Jerzy Bogdan, Jędrzejczak Piotr Tomasz, Jermalonek Jarosław Andrzej, Kochański Andrzej, Kochański Damian, Ostruszka Monika, Pajor Łukasz, Radomski Stefan, Szrajber Michał Jan, Turek Jarosław Tomasz, Walas Bartłomiej, Walczak Paweł Marek, Łazor Monika Danuta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiktorko Paweł
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejczak Piotr Tomasz, Jermalonek Jarosław Andrzej, Ostruszka Monika, Szkudlarek Marek Jerzy, Turek Jarosław Tomasz, Walczak Paweł Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapka Agnieszka
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróblewski Robert Arkadiusz, Łazor Monika Danuta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agrimont Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000436148
  2. Agroma Polsad Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000373122
  3. Algotronic Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000455075
  4. Am-rewidenci Biuro Rachunkowe Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000423405
  5. Arc Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000286072
  6. Bartolini Air Maintenance Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000413148
  7. Bartolini Air Regional Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000417315
  8. Bartolini Air Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000261829
  9. Centrum Diagnostyki Obrazowej Fantom S.A., Łódź − KRS 0000348165
  10. Centrum Doradztwa Finansowo - Księgowego Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000282001
  11. Colver Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000597902
  12. Compartners Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000378085
  13. Corpo Bio Food Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000674602
  14. Corpo Bio Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000054113
  15. Corpo Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000399255
  16. Coverit Akademia Rachunkowości Compartners Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000689239
  17. Cytopath S.A., Łódź − KRS 0000547837
  18. Dakri International S.A., Łódź − KRS 0000145751
  19. Dakri Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000118507
  20. Dakri-bis Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000167265
  21. Djp Development Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000163555
  22. Escorpi Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000179529
  23. Fk Audyt Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000660944
  24. Florian Centrum S.A., Kutno − KRS 0000054256
  25. Grupa Feniks Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000392026
  26. Ica Polska Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000582523
  27. Italcolor Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000094590
  28. Kappes, Kwiecień, Masłowski, Płachecki. Adwokaci. Spółka Partnerska, Łódź − KRS 0000266690
  29. Łks Invest Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000423996
  30. Łódzki Klub Sportowy S.A., Łódź − KRS 0000347011
  31. M Food S.A., Łódź − KRS 0000349490
  32. Miflex-masz Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000188507
  33. Nova Dfp S.A., Łódź − KRS 0000436614
  34. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A., Piotrków Trybunalski − KRS 0000627276
  35. Polpain-dakri Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000247816
  36. Polsad-Sp. Z O.O.., Podczachy − KRS 0000218454
  37. Przedsiębiorstwo Handlowe Agroma S.A. W Poznaniu, Bogucin − KRS 0000062234
  38. Rainbow Tours S.A., Łódź − KRS 0000178650
  39. Regionalna Izba Gospodarcza W Kutnie, Kutno − KRS 0000245050
  40. Stowarzyszenie Europejski Instytut Zarządzania, Łódź − KRS 0000028922
  41. Stowarzyszenie Na Rzecz Diagnostyki i Terapii Płodu, Łódź − KRS 0000254877
  42. Stowarzyszenie Polska Izba Miodu, Łódź − KRS 0000407817
  43. Tonsil Acoustic Company S.A., Bydgoszcz − KRS 0000352722
  44. Uni - Expert Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000361459
  45. V 15 Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000482064
  46. V14 Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000462498
  47. Vernicolor Polska Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000265160
  48. Wlim Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000342272
  49. Zakład Doradztwa i Usług Rachunkowości Rai Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000069640
  50. Zielony Punkt - Organizacja Odzysku S.A. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000181156

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 01cyberaton S.A., Warszawa − KRS 0000293918
  2. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  3. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  4. Alliance Française Łódź, Łódź − KRS 0000328166
  5. Argento Pmt S.A., Wrocław − KRS 0000371006
  6. B Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000136486
  7. Bdf S.A., Warszawa − KRS 0000359102
  8. Bellford Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000534520
  9. Black Diamond Fund S.A., Warszawa − KRS 0000434306
  10. Bp Telervis S.A., Łódź − KRS 0000018750
  11. Budowlani Łódź Sportowa S.A., Łódź − KRS 0000339070
  12. Calatrava Capital S.A., Warszawa − KRS 0000017521
  13. Capital Point Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000318855
  14. Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000363962
  15. Carda Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000362124
  16. Carda Pt Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000658530
  17. Celt Real Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047731
  18. Celt S.A., Kraków − KRS 0000047593
  19. Celt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179098
  20. Centrum Obsługi Biznesu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000055612
  21. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  22. Corpo Gądek, Rogalski Sp. J., Łódź − KRS 0000010294
  23. Dfp Doradztwo Finansowe S.A.-private Equity Fund Spółka Komandytowo-akcyjna, Łódź − KRS 0000278027
  24. Dfp Doradztwo Finansowe Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000252020
  25. Dom Maklerski Dfp Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000270016
  26. Ebi Hospitality Management Group S.A., Łódź − KRS 0000312587
  27. Eurexia-polska Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000092394
  28. Famed-nowe Technologie S.A., Łódź − KRS 0000331989
  29. First Commonwealth Financial S.A., Warszawa − KRS 0000416713
  30. Fundacja - Integracja Jpii, Łódź − KRS 0000327825
  31. Geoinvent S.A., Warszawa − KRS 0000317611
  32. Hft Group S.A., Warszawa − KRS 0000290214
  33. Hurtimex S.A., Łódź − KRS 0000296042
  34. Inwestorski Fundusz Kapitałowy Capitis Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000247683
  35. Ital Projekt Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000006073
  36. Italcolor Transport Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000096657
  37. Lcl S.A., Łódź − KRS 0000296271
  38. Lw Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000312716
  39. Polska Grupa Dystrybucyjna S.A., Łódź − KRS 0000013647
  40. Polska Grupa Przemysłowa Polonit S.A., Wrocław − KRS 0000153315
  41. Poupee G.witkowski Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000260549
  42. Sensilab Polska Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowo-akcyjna, Konstantynów Łódzki − KRS 0000458529
  43. Skb Drive Tech S.A., Warszawa − KRS 0000565343
  44. Swarzędz Meble S.A. Likwidacyjnej, Swarzędz − KRS 0000014461
  45. Taiseiko J. Wiesiołowski Szkudlarek Sp. J., Łódź − KRS 0000405398
  46. Taxus Fund S.A., Warszawa − KRS 0000325419
  47. Tip-holz Polska Sp. Z O.O., Piechowice − KRS 0000015392
  48. Vicolor Italcolor Sp.z O.o. Sp. J., Łódź − KRS 0000299566
  49. Wodzicka, Opalski Radcowie Prawni Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000224916
  50. Wólczanka S.A., Łódź − KRS 0000062987

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa ciągnika rolniczego, pługu obrotowego 3-skibowego, agregatu uprawowego oraz dwóch przyczep rolniczych dla filii Zakładu w Złotnikach, ciągnika rolniczego i opryskiwacza polowego zawieszanego z komputerem dla filii w Przybrodzie oraz brony talerzowej dla filii Zakładu w Brodach - liczba części 5
    Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciągnika rolniczego, pługu obrotowego 3-skibowego, agregatu uprawowego oraz dwóch przyczep rolniczych dla filii Zakładu w Złotnikach, ciągnika rolniczego i opryskiwacza polowego zawieszanego z komputerem dla filii w Przybrodzie oraz brony talerzowej dla filii Zakładu w Brodach - szczegółowo wyspecyfikowane w załączniku nr 5 do SIWZ