Kogo reprezentuje osoba

Legierski Robert Piotr

w KRS

Robert Piotr Legierski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Robert
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Legierski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Goczałków (Dolnośląskie), Kraków (Małopolskie), Prudnik (Opolskie), Radomsko (Łódzkie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Groth Gustaw, Kaczmarczyk Bartosz Marcin, Kosek Ewa Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stachura Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boratyński Krzysztof, Chlebowski Włodzimierz Antoni, Górecki Kamil Krzysztof, Pepliński Robert, Rolińska Monika Maria, Trombski Marek Stanisław, Wodnicki Jarosław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borsucki Ryszard Wojciech, Brzozowska Katarzyna Bernadeta, Brzozowski Leszek Mieczysław, Flak Andrzej, Kiedron Ceslav, Kurzątkowski Jacek Kazimierz, Lipin Łuszczyn Karolina Maria, Lis Jacek Paweł, Olejnicka Marta Dorota, Potocki Paweł, Półrola Grażyna Elżbieta, Rychlik Janusz Marian, Siemiński Marek Przemysław, Staniszewski Henryk, Staruch Mirosław, Synowiec Marian, Werk Hejniak Wioletta Zenona, Wilkoszewski Jacek, Żółcik Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziętek Jiri
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boratyński Krzysztof Mariusz, Brzeski Piotr Grzegorz, Cichecki Grzegorz Krzysztof, Galewski Bogusław, Kobus Michał, Makowska Małgorzata Danuta, Mania Rafał, Moszczyński Wojciech Tomasz, Osiecki Piotr Mariusz, Puchała Edyta, Staruch Mirosław, Subda Konrad Michał, Szczep Wiesława Ewa, Tymoszuk Iwona Magdalena, Wilkoszewski Jacek Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcikowski Janusz Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boratyński Krzysztof, Brzozowski Leszek, Dudziński Andrzej Stefan, Figacz Ireneusz, Górecki Kamil Krzysztof, Kiciński Cezary, Lis Jacek Paweł, Markowski Maciej, Popiołek Maciej, Rybotycki Piotr, Stanach Bogdan, Staniec Jarosław Grzegorz, Suchocki Artur, Szymański Grzegorz, Wedler Stanisław Apolinary, Zimończyk Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimkowski Tomasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciuk Jarosław, Janiec Maciej, Lasota Jolanta, Sadowińska Paulina Anna, Szymański Grzegorz, Żak Paweł, Zalewska Anita, Zgoda Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarządzki Marek Jan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Jarosław Grzegorz, Ciompa Piotr, Ciuk Jarosław, Dubicki Maciej, Lasota Jolanta, Sierka Wojciech Cezary, Żak Paweł Dominik

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasiak Agata Anna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bentke Jakub, Ciuk Jarosław, Suchocki Artur, Zawadziński Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Strzyżewicz Ryszard Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badurowicz Grzegorz, Bauer Rafał, Fijołek Robert, Mania Rafał, Omieciński Mariusz Romuald, Szuszkiewicz Andrzej Marek, Tur Tomasz, Wandzel Maciej, Wojciechowski Janusz Józef, Łobanowski Zbigniew Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojciechowski Adam
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górecki Kamil Krzysztof, Stanieć Jarosław Grzegorz, Wedler Stanisław Apolinary

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaszuba Paweł
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Góralczyk Sergiusz Marcin, Jędrzejewski Artur, Kaźmierczak Maciej, Marczuk Łukasz, Osypowicz Andrzej, Rupieta Izabela

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żubrowska Klawe Danuta
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lis Jacek Paweł, Potocki Paweł, Werk Hejniak Wioletta Zenona

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemkowski Bartosz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lis Jacek Paweł, Potocki Paweł Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdrada Andrzej Zbigniew
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kobus Michał, Lis Jacek Paweł, Potocki Paweł, Staruch Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kotkowski Jerzy Krzysztof
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bauer Rafał Krzysztof, Cieśla Ewa Maria, Fijołek Robert, Galewski Bogusław, Kobus Michał, Makowska Małgorzata Danuta, Mania Rafał, Moszczyński Wojciech Tomasz, Osiecki Piotr Mariusz, Stanicki Łukasz Cezary, Stankiewicz Wojciech Robert, Szczep Wiesława Ewa, Wandzel Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Waligóra Grzegorz Tadeusz
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boswell Jeffrey William, Grygiel Artur Sebastian, Klinowski Witold, Kowalewski Piotr, Kula Piotr Jerzy, Modrzyk Wojciech, Olejnik Józef, Pilarski Henryk Walter, Przybysz Leszek, Subsar Dorota, Zawistowski Andrzej Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyguła Joanna
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzeski Piotr Grzegorz, Cichecki Grzegorz Krzysztof, Czeladko Jacek Tadeusz, Jaczewski Piotr Paweł, Kobus Michał, Kowalczewski Michał Krzysztof, Mania Rafał Tomasz, Osiecki Piotr Mariusz, Proczek Beata, Rożko Krzysztof, Wilkoszewski Jacek Krzysztof, Zydorowicz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewski Remigiusz
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cichecki Grzegorz Krzysztof, Czeladko Jacek Tadeusz, Górecki Kamil Krzysztof, Mania Rafał Tomasz, Matczuk Tomasz, Osiecki Piotr Mariusz
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arciszewski Janusz Ryszard, Galewski Bogusław, Juzoń Krzysztof Jerzy, Makowska Małgorzata Danuta, Mania Rafał Tomasz, Moszczyński Wojciech Tomasz, Osiecki Piotr Mariusz, Pajewski Marcin Henryk, Stanicki Łukasz Cezary, Stankiewicz Wojciech Robert, Szczep Wiesława Ewa, Tebeau Matthew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sztuka Robert Mariusz
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cieśla Ewa Maria, Czeladko Jacek Tadeusz, Jesionowski Witold Jerzy, Mania Rafał, Rosz Adam, Staruch Mirosław, Strutyński Bartosz Michał, Subda Konrad Michał, Wojtach Wojciech Gerard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sarrach Mikołaj Hubert

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 10/04 Kwietniowe Światło, Warszawa − KRS 0000389452
  2. 2p2m Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000349313
  3. 3x Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000648110
  4. A-1. Analizy, Wyceny, Doradztwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262156
  5. A. Pl Internet S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000362525
  6. A.blikle Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152100
  7. Abris Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039857
  8. Academiae Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000617857
  9. Advanced Graphene Products Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000429667
  10. Agencja Biegłych Rewidentów Badex Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000031020
  11. Aheloy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468565
  12. Akademia Inżynierska W Polsce, Warszawa − KRS 0000114453
  13. Aleksandria Justyna Kaniewska i Wojtek Stankiewicz Sp. J., Pruszków − KRS 0000306363
  14. Alfacommunica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000384443
  15. Allfil Filter Technologies Polska Sp. Z O.O., Wola Rębkowska − KRS 0000476923
  16. Alpcenter Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000650158
  17. Alptrida Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000456529
  18. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  19. Ama-bud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000110154
  20. Amex Sp. Z O.O. 3 Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000490394
  21. Anat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000641683
  22. Appsinth Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000363018
  23. Apt Human Resources Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000294802
  24. Aquarius Xi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488654
  25. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  26. Arfixer Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000348059
  27. Art. Broker Sp. Z O.O., Piastów − KRS 0000199461
  28. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  29. Artom Development Mokotów Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000675100
  30. Asn Technologies Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000571931
  31. Assets Management Black Lion Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo - Akcyjna, Warszawa − KRS 0000311355
  32. Aulos 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000594705
  33. Autorskie Towarzystwo Edukacyjne, Warszawa − KRS 0000014610
  34. Avia Prime S.A., Warszawa − KRS 0000506945
  35. Avicon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000584877
  36. Azymut Polska Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Piaseczno − KRS 0000448329
  37. Baker Street Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089563
  38. Bambino Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000418632
  39. Barista Holdings Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000346867
  40. Barista S.A., Warszawa − KRS 0000368581
  41. Baroque Food Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000573665
  42. Baroque Kraków Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000573667
  43. Bespoke Catering Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522435
  44. Birdcore S.A., Warszawa − KRS 0000426090
  45. Bk Capital Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000662795
  46. Bl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000357136
  47. Black Lion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310496
  48. Bmb Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220024
  49. British Primary School Of Wilanow Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447209
  50. Business4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000381205

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3p Inwestycje Internetowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000276718
  2. A-trybut Optymalizacja Zatrudnienia - Polski Hr Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000328688
  3. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  4. Action For Development Of Research Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289211
  5. Action S.A. W Restrukturyzacji, Zamienie − KRS 0000214038
  6. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  7. Advanced Financial Services S.A., Kraków − KRS 0000219256
  8. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  9. Agencja Kapitałowo Rozliczeniowa S.A., Warszawa − KRS 0000055912
  10. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000075573
  11. Agiofunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000297821
  12. Agram Chłodnia W Lublinie S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000098965
  13. Agtes S.A., Warszawa − KRS 0000430838
  14. Ahlstrom Cores Sp. Z O.O., Feliksów − KRS 0000054262
  15. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  16. Alfa-logis Sp. Z O.O., Pass − KRS 0000254160
  17. Algolytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074723
  18. Algolytics Technologies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000717723
  19. Alptrida Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000310805
  20. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  21. Altus Corporate Finance S.A., Warszawa − KRS 0000294041
  22. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  23. Amk Silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000363146
  24. Amp Logistyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054817
  25. Andre Renard Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236694
  26. Ankor Polska Sp. Z O.O., Księży Dwór − KRS 0000275164
  27. Ap Consulting Rozwiązania Informatyczne Proczek Sp. J., Warszawa − KRS 0000257997
  28. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  29. Ara Komarnicki Nieruchomości Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000270234
  30. Arcadia Aviation Holdings S.A., Wrocław − KRS 0000388020
  31. Armatura Kraków S.A. Skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  32. Art New Media S.A., Warszawa − KRS 0000113924
  33. Artp Capital S.A., Opole − KRS 0000400030
  34. Aster City Cable Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000142885
  35. Aster Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000079402
  36. Aster Marketing Sp. Z O.O., W − KRS 0000373571
  37. Aster Polska Sp. Z O.O., M.st.warszawa − KRS 0000157648
  38. Aster Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000243810
  39. Aster Zielona Góra Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000144573
  40. Atm Grupa S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000157203
  41. Atos It Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128068
  42. Atos Origin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000064289
  43. Augustus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000473023
  44. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  45. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  46. Baltic Ceramics Investments S.A., Warszawa − KRS 0000362454
  47. Baltic Medical S.A., Gdynia − KRS 0000303663
  48. Baltic Medical Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000233789
  49. Barbuda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000621555
  50. Barista Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229700

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa pieca do topienia i odlewania wysokopróżniowego
    Zamawiający: Instytut Metali Nieżelaznych, Gliwice
    Dostawa pieca do topienia i odlewania wysokopróżniowego

Inne osoby dla Legierski (37 osób):