Kogo reprezentuje osoba

Lejman Małgorzata Teresa

w KRS

Małgorzata Teresa Lejman

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Małgorzata
Drugie imię:Teresa
Nazwisko:Lejman
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1958 r., wiek 61 lat
Miejscowości:Poznań (Wielkopolskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerek Krzysztof Andrzej, Berger Grzegorz Przemysław, Blicharska Beata Katarzyna, Borowiec Ludwik, Brzezińska Aldona, Budna Ewa Stefania, Chmielewski Tadeusz, Chomicz Wojciech, Chudzińska Agnieszka, Czajkowska Hanna, Czarnecka Aleksandra Maria, Dajksler Urszula, Do Zawierania I Rozwiązywania Umów: - O Ustanowieniu Praw Do Lokali Spółdzielczych; - W Sprawie Budowy Lokali; - O Przekształceniu Lokatorskiego Prawa Do Lokalu Na Własnościowe Prawa Do Lokalu; - O Przeniesieniu Własności Lokali; - Najmu Lokali Mieszkalny Wydawania Zaświadczeń, Dojs Marek, Duszyńska Grażyna, Frasunkiewicz Krzysztof Włodzimierz, Gaczek Wojciech, Gajdecka Maria, Glanc Michał, Gracz Aneta, Grajzer Edward, Gruszczyński Zenon Eugeniusz, Grzelczyk Janusz, Hadryś Artur Andrzej, Jenek Zbigniew Kazimierz, Kaczyński Janusz, Kasperek Krzysztof Jacek, Kasperek Krzysztof Jacek, Kielińska Aleksandra Aniela, Kind Kazimierz Janusz, Klarzyński Zbigniew Mirosław, Koffnyt Barbara Mirosława, Kopczyńska Anna, Kotlińska Teresa, Kowalik Sebastian, Kowalski Tomasz Zbigniew, Kołyszko Jacek, Krenz Danuta, Kruczkowski Andrzej, Krysztofiak Ewa Anna, Kuraszewicz Wawrzyniec Szczepan, Kuraszyński Jerzy, Lehmann Tadeusz, Lesiński Jerzy Feliks, Lisowski Jerzy Konstanty, Michałowska Maria Teresa, Miecznik Józef Piotr, Mikosz Jerzy, Mikulska Jolanta, Namyślak Ryszard, Niedobitek Walenty Władysław, Nowaczyński Jan, Ossowska Iwona Edyta, Ossowski Jacek Roman, Pacholczyk Joanna, Paprzycka Janina, Perliński Miron, Piątkowska Bogusława, Piosik Wiesława, Pluta Włodzimierz, Podemski Andrzej, Przybylak Barbara, Rosenberg Zdzisław, Rutkowski Marcin, Rydlewski Robert, Smoczyński Bogdan Sławomir, Smorawski Stefan, Stachowiak Zbigniew, Stachowiak Zdzisław Piotr, Stachowski Tadeusz Franciszek, Stępczak Piotr, Szafran Leszek Tomasz, Szalbierz Wojciech, Szczęsny Wojciech, Szuster Ryszard Arkadiusz, Szymański Henryk, Terka Agnieszka Anna, Urbaniak Jerzy Eugeniusz, Walczuk Marek, Walusz Bogdan, Wawrzynowska Mirosława, Wiśniewski Marian, Wosewicz Jan Stanisław, Wróblewska Maria, Wróblewski Henryk, Zastawny Bogdan

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brodowski Włodzimierz Kazimierz, Jasik Józef, Jędrzejczak Eugeniusz Henryk, Lewandowicz Andrzej, Miękisiak Andrzej, Paluch Józef Czesław, Pawłowski Paweł Bronisław, Połczyński Benon Stanisław, Smoczyński Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Hubert

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Inwestycyjna Terra Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000173643
  2. Agropol Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000198589
  3. Bit. Budownictwo Instalacje Technologie Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000284106
  4. Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Poznań − KRS 0000107627
  5. Ei - Centrum Analiz, Weryfikacji i Konsultingu S.A., Poznań − KRS 0000014143
  6. Energopoz Sp. Z O.O., Koziegłowy − KRS 0000480937
  7. Forum Społeczne Dla Gminy Wyrzysk W Wyrzysku, Wyrzysk − KRS 0000064123
  8. Fundacja Bezpieczne Rataje, Poznań − KRS 0000332112
  9. Fundacja Edukacji Społecznej Ekos, Swarzędz − KRS 0000044992
  10. Fundacja Im. Jacka Ponickiego, Poznań − KRS 0000002148
  11. Fundacja Pokoleń, Warszawa − KRS 0000096174
  12. Fundacja Rozwoju Piłki Siatkowej, Warszawa − KRS 0000093611
  13. Gest - Centrum Obrotu i Zarządzania Nieruchomościami - Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000015662
  14. Gołaniecki Klub Sportowy Zamek Gołańcz, Gołańcz − KRS 0000055337
  15. Inwestopoz Sp. Z O.O., Swarzędz − KRS 0000186675
  16. Ognisko Krzewienia Kultury Fizycznej Piast, Poznań − KRS 0000077410
  17. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów, Poznań − KRS 0000137812
  18. Polska Federacja Organizacji Zarządców, Administratorów i Właścicieli Nieruchomości, Gdańsk − KRS 0000063062
  19. Polska Izba Gospodarcza Importerów,eksporterów i Kooperacji, Poznań − KRS 0000038528
  20. Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe, Warszawa − KRS 0000080064
  21. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Rataje Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000108436
  22. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol-metal Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000127652
  23. Ratajskie Centrum Kultury, Poznań − KRS 0000300542
  24. Samorząd Regionalny Członków Spółdzielni Mieszkaniowych Wielkopolska, Poznań − KRS 0000285062
  25. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa, Wyrzysk − KRS 0000173137
  26. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych W Poznaniu, Poznań − KRS 0000130596
  27. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Gołańczy, Gołańcz − KRS 0000175137
  28. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Grodzisku Wielkopolskim, Grodzisk Wielkopolski − KRS 0000170541
  29. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Swarzędzu, Swarzędz − KRS 0000153296
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Wapnie, Wapno − KRS 0000066206
  31. Spółdzielnia Usługowa Pałuki W Gołańczy, Gołańcz − KRS 0000173308
  32. Stowarzyszenie Absolwentów Poltechniki Poznańskiej, Poznań − KRS 0000024372
  33. Stowarzyszenie Ekologiczne Miłośników Jeziora Lubosz Wielki, Poznań − KRS 0000549892
  34. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział W Poznaniu, Poznań − KRS 0000079341
  35. Stowarzyszenie Kadry Dla Konina, Konin − KRS 0000276978
  36. Stowarzyszenie Komandoria Wschód, Poznań − KRS 0000225342
  37. Stowarzyszenie Na Rzecz Edukacji Integracyjnej, Poznań − KRS 0000187238
  38. Stowarzyszenie Osób Z Ntm Uroconti Oddział Wielkopolski, Poznań − KRS 0000411401
  39. Stowarzyszenie Pokolenia, Warszawa − KRS 0000045080
  40. Stowarzyszenie Pomocy Gimnazjum W Wyrzysku Szkoła Marzeń, Wyrzysk − KRS 0000254588
  41. Stowarzyszenie Poznańsko - Wielkopolska Unia Sportu, Poznań − KRS 0000344880
  42. Stowarzyszenie Przyjaciół Jeziora Kierskiego Fregata - Kiekrz, Poznań − KRS 0000263255
  43. Stowarzyszenie Właścicieli Domków Letniskowych W Jarosławkach, Jarosławki − KRS 0000315639
  44. Stowarzyszenie Właścicieli Garaży Na Osiedlu Piastowskim, Poznań − KRS 0000093575
  45. Stowarzyszenie i Love Ziemek, Poznań − KRS 0000683124
  46. Telewizja Stk Sp. Z O.O., Swarzędz − KRS 0000160911
  47. Towarzystwo Przyjaciół Akademii Muzycznej Im. I. J. Paderewskiego, Poznań − KRS 0000078449
  48. Wielkopolski Instytut Rozwoju Regionalnego, Poznań − KRS 0000076721
  49. Wielkopolski Związek Koszykówki W Poznaniu, Poznań − KRS 0000210172
  50. Wielkopolskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości, Poznań − KRS 0000063039

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adros Sp. Z O.O., Dobrzyca − KRS 0000033124
  2. Aeroklub Poznański Im. Wandy Modlibowskiej, Kobylnica - Lotnisko − KRS 0000056914
  3. Agrobex Sp. Z O.O., Poznan − KRS 0000075908
  4. Basket S.A. Likwidacyjnej, Wysogotowo − KRS 0000314829
  5. Centrum Podróży Aura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113345
  6. Centrum Szkoleniowe Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000348009
  7. Euro-mat Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000185013
  8. Fabryka Armatur Swarzędz Przedsiębiorstwo Państwowe, Swarzędz − KRS 0000064752
  9. Fabrykacja Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000124035
  10. Firma Konsultingowo-doradcza Abarex Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000079321
  11. Fundacja Koszykówka Polska, Warszawa − KRS 0000058911
  12. Inea S.A., Poznań − KRS 0000056936
  13. Kopalnia Surowców Mineralnych W Walkowicach, Walkowice − KRS 0000071533
  14. Koszykówka Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000366621
  15. Pekabud-morasko Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000049050
  16. Polska Liga Koszykówki S.A., Warszawa − KRS 0000080033
  17. Polski Związek Koszykówki, Warszawa − KRS 0000033466
  18. Połysk Ii Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000085029
  19. Port Lotniczy Poznań-ławica Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000003431
  20. Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex S.A., Poznań − KRS 0000109717
  21. Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000030524
  22. Poznańskie Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego S.A., Poznań − KRS 0000088197
  23. Przedsiębiorstwo Budowlane W Prywatyzacji, Wągrowiec − KRS 0000040787
  24. Przedsiębiorstwo Kamabud Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000176841
  25. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej W Poznaniu, Poznań − KRS 0000080873
  26. Przedsiębiorstwo Realizacji Dostaw Materiałów i Usług Awista Sp. Z O.O., Swarzędz − KRS 0000185887
  27. Ratajska Telewizja Kablowa Elsat Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000046716
  28. Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Obróbki Plastycznej, Poznań − KRS 0000072632
  29. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Jeżyce, Poznań − KRS 0000087307
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa Wielkopolanka, Poznań − KRS 0000064908
  31. Stowarzyszenie Sportowe Unia, Swarzędz − KRS 0000207639
  32. Towarzystwo Przyjaciół Wyrzyska, Wyrzysk − KRS 0000081943
  33. Uwi Inwestycje S.A., Poznań − KRS 0000052569
  34. Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy, Poznań − KRS 0000115949

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Organizacja 4 spotkań wigilijnych
    Zamawiający: Miasto Poznań, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest organizacja czterech spotkań wigilijnych dla seniorów z terenu Osiedla Rataje, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, zawartym we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SIWZ.

Inne osoby dla Lejman (65 osób):