Kogo reprezentuje osoba

Lemańczyk Kazimierz Bolesław

w KRS

Kazimierz Bolesław Lemańczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Kazimierz
Drugie imię:Bolesław
Nazwisko:Lemańczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1934 r., wiek 85 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borczuch Adam, Bubak Edmund Bogdan, Cybulski Maciej, Dłużniak Witold, Frączyk Jerzy Franciszek, Jankowski Jerzy, Jurek Janusz, Kubicki Tadeusz, Kuć Kazimierz, Stępniak Ryszard, Włostowski Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abram Jerzy Marian, Danilczuk Krystyna, Drążewska Irena Leokadia, Giętka Julia, Majerczak Jan Kazimierz, Mróz Kazimiera Maria, Podobiński Ryszard Grzegorz, Sołtyszewska Marianna, Taczała Stanisław, Włostowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobociński Bogdan Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mróz Kazimiera, Ornatowski Jerzy Władysław, Podobiński Ryszard
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borczuch Adam, Bubak Edmund Bogdan, Cybulski Maciej, Dłużniak Witold, Frączyk Jerzy Franciszek, Jankowski Jerzy, Jurek Janusz, Kubicki Tadeusz, Kuć Kazimierz, Stępniak Ryszard, Włostowski Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Helena Mirosława, Baran Alicja Maria, Barchwic Krystyna, Beta Adam, Beta Henryk, Brewczuk Dorota Anna, Brzyszcz Konstanty, Fechner Barbara Ewa, Jarzyński Jarosław Marek, Krasnodębska Krystyna, Krawczyk Krzysztof, Krupa Michał Rafał, Krygier Ewa, Mierosławska Joanna, Pawłowska Elżbieta, Rzepecka Emilia, Sitkowska Małgorzata Anna, Skonieczny Patryk, Teśniarz Krzysztof, Wągrowska Magdalena Anna, Wiecka Danuta Eleonora, Wojciechowski Marian, Wojda Władysława, Zajączkowski Stanisław Bogusław, Zawistowska Grażyna, Żuk Jan, Łabudzka Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szkołut Nina Brygida
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chojnicki Józef, Czerwińska Kornelia, Dusio Cezary, Gałka Andrzej, Grodzki Zenon, Janas Paweł Grzegorz, Konczewski Piotr, Kozłowski Grzegorz, Leszczyński Marian, Lipiński Jacek Adam, Naumiuk Tadeusz Antoni, Olędzka Teresa Stanisława, Radomski Hubert, Rajczewski Krzysztof Jan, Rybus Tołłoczko Andrzej Tadeusz, Ślusarczyk Czesław Henryk, Stempień Przemysław Marian, Strumińska Anna Ewa, Świderski Stanisław Piotr, Umyszkiewicz Mariusz, Wyszyńska Teresa Maria, Wzorek Edmund

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Suchocka Mirosława Teresa
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Helena Mirosława, Beta Adam, Mołczan Agnieszka, Sitkowska Małgorzata Anna, Żuk Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pagórek Danuta Grażyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  2. Arteria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000418953
  3. Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000008796
  4. Centrum Usług i Wsparcia - Rodzinna Spółdzielnia Socjalna, Warszawa − KRS 0000373241
  5. Cepelco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154798
  6. Cepelia - Artgraf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129675
  7. Cepelia International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134276
  8. Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128730
  9. Cepelia Tourist Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153764
  10. Eart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000765294
  11. Federacja Organizacji Pozarządowych Pomocni Mazowszu, Płock − KRS 0000510206
  12. Fundacja Academia Initiatyva, Warszawa − KRS 0000179856
  13. Fundacja Aperta, Warszawa − KRS 0000131732
  14. Fundacja Centrum Innowacji i Rozwoju, Poznań − KRS 0000455115
  15. Fundacja Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło, Warszawa − KRS 0000156207
  16. Fundacja Ekonomii Społecznej Przystań, Płock − KRS 0000404575
  17. Fundacja Europa Jest Wśród Nas, Warszawa − KRS 0000146689
  18. Fundacja Harcerstwa Polskiego Schronisko Głodówka, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000230092
  19. Fundacja Instytut Wspólna Przestrzeń, Legionowo − KRS 0000627161
  20. Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów W Warszawie, Warszawa − KRS 0000040974
  21. Fundacja Pies Przewodnik, Warszawa − KRS 0000378829
  22. Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących Trakt, Warszawa − KRS 0000230693
  23. Fundacja Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Hipoterapia, Warszawa − KRS 0000091766
  24. Fundacja Praca Dla Niewidomych, Warszawa − KRS 0000158692
  25. Fundacja Przedsiębiorczości Społecznej, Warszawa − KRS 0000226461
  26. Fundacja Rozwoju Parajeździectwa-centauri, Warszawa − KRS 0000327888
  27. Fundacja Rozwój Aktywność Społeczność, Radom − KRS 0000366822
  28. Fundacja Starszy Brat, Starsza Siostra - Polska, Warszawa − KRS 0000129992
  29. Fundacja To-tam-to, Płock − KRS 0000399006
  30. Fundacja Xymeny Zaniewskiej Sztuka Polska, Kaszewiec − KRS 0000207935
  31. I.m.g. Eko-plan Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000144774
  32. Idea Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000314085
  33. Instytut Ekonomii i Edukacji Sp. Z O.O. W Organizacji, Warszawa − KRS 0000608369
  34. Integracyjne Centrum Sportu i Rehabilitacji Start, Lublin − KRS 0000215423
  35. Koronka-bobowa Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Ludowego i Artystycznego, Jankowa − KRS 0000285889
  36. Nowoczesne Mazowsze Mazowiecka Fundacja Społeczna, Warszawa − KRS 0000418740
  37. Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych, Białystok − KRS 0000101086
  38. Pakos Sp. Z O.O., Opoczno − KRS 0000091930
  39. Perfect Office Network Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000068366
  40. Piocel Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000176818
  41. Polska Fundacja Osób Słabosłyszących, Warszawa − KRS 0000412862
  42. Polska Unia Zatrudnienia Wspomaganego, Warszawa − KRS 0000515182
  43. Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych, Warszawa − KRS 0000161135
  44. Polskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne, Kraków − KRS 0000053492
  45. Polsko-amerykańska Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000185590
  46. R.development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000597502
  47. R.development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000598771
  48. R.k. Legal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000477390
  49. Rajczewski Drążek Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000202367
  50. Rewiks Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000183991

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Celna Agcel Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000165068
  2. Agencja Wydawniczo-handlowa Edytor S.A., Białystok − KRS 0000022386
  3. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  4. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  5. Bursztyny Cepelia Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000101346
  6. Bytomska Spółka Informatyczna Coig-4 Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000101883
  7. Casti Pet Care Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148464
  8. Celwik Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000086846
  9. Centrala Zbytu Węglawęglozbyts.a., Katowice − KRS 0000059625
  10. Centrum Medyczne Bonifratrów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000351026
  11. Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Jubilat Sp. Z O.O., Wisła − KRS 0000120272
  12. Cepelia - Polska Sztuka i Rękodzieło Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000123032
  13. Cepelia - Polska Sztuka i Rękodzieło W Poznaniu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000127155
  14. Cepelia - Polska Sztuka i Rękodzieło W Warszawie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000105829
  15. Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło W Gdyni Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000154445
  16. Cepelia-polska Sztuka i Rękodzieło W Katowicach Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000098228
  17. Cepelia-polska Sztuka i Rękodzieło W Łodzi Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000162642
  18. Cepelia-polska Sztuka i Rękodzieło We Wrocławiu Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000136657
  19. Chorągiew Mazowiecka Związku Harcerstwa Polskiego, Płock − KRS 0000291419
  20. Euro Bank S.A., Wrocław − KRS 0000025313
  21. Euromed S.A., Augustów − KRS 0000042452
  22. Fozi Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000165572
  23. Freeze Sp. Z O.O., Nowe Grabie − KRS 0000500556
  24. Fundacja Antidotum, Warszawa − KRS 0000082303
  25. Global Group Of Companies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000070677
  26. Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A., Rybnik − KRS 0000106319
  27. Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000183634
  28. Jedność Sp. Z O.O., Rudnik Nad Sanem − KRS 0000200625
  29. Karaczewski, Rybus-tołłoczko, Gołębiewski Sp. J., Warszawa − KRS 0000488789
  30. Krajowa Agencja Handlowa Społem Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000054768
  31. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców Społem, Warszawa − KRS 0000054061
  32. Lubelskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., Lublin − KRS 0000038438
  33. Merin Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000114609
  34. Mikro Spółdzielnia Pracy, Warszawa − KRS 0000114969
  35. Opocznianka Spółdzielnia Rękodzieła Ludowego i Artystycznego W Opocznie, Opoczno − KRS 0000174163
  36. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., Pabianice − KRS 0000153751
  37. Pass Strefa Przemysłowa Sp. Z O.O., Pass − KRS 0000182101
  38. Pge Elektrownia Turów S.A., Bogatynia − KRS 0000026392
  39. Pge Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000049364
  40. Pieniny Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Ludowego i Artystycznego, Krościenko Nad Dunajcem − KRS 0000206042
  41. Polski Koncern Naftowy Orlen S.A., Płock − KRS 0000028860
  42. Polski Związek Głuchych Oddział Mazowiecki, Warszawa − KRS 0000005726
  43. Polskie Towarzystwo Walki Z Kalectwem Oddział W Lublinie, Lublin − KRS 0000091034
  44. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. Z O.O., Raciąż − KRS 0000042634
  45. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Seling Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000066554
  46. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Zorza S.A., Warszawa − KRS 0000020852
  47. Przedsiębiorstwo Spedycji Międzynarodowej C. Hartwig Warszawa - S.A., Warszawa − KRS 0000062574
  48. Sanatorium Uzdrowiskowe Nida-zdrój Sp. Z O.O., Busko-zdrój − KRS 0000107407
  49. Servit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000318888
  50. Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Cepelianka, Warszawa − KRS 0000032661

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Dostawa fabrycznie nowych 160 odtwarzaczy Czytak Plus.
    Zamawiający: Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Larix" im. Henryka Ruszczyca, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych 160 odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej przeznaczonej dla niewidomych - Czytak Plus.
  2. Dostawę 120 odtwarzaczy Czytak Plus.
    Zamawiający: Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Larix" im. Henryka Ruszczyca, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych 120 odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej przeznaczonej dla niewidomych - Czytak Plus
  3. dostawa 80 odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej Czytak PLUS
    Zamawiający: Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Larix" im. Henryka Ruszczyca, Warszawa
    Dostawa fabrycznie nowych 80 odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej Czytak PLUS przeznaczonych dla osób niewidomych.
  4. Dostawa 80 odtwarzaczy Czytak Plus
    Zamawiający: Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Larix" im. Henryka Ruszczyca, Warszawa
    Dostawa fabrycznie nowych 80 odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej Czytak PLUS przeznaczonych dla osób niewidomych
  5. Usługi telemarketingowe ruchu przychodzącego i wychodzącego, w zakresie informacji dotyczącej tematyki związanej z rolnictwem oraz wszelkich innych informacji określonych przez ARiMR
    Zamawiający: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Warszawa
    1. Przedmiotem umowy jest świadczenie przez Zleceniobiorcę usług telemarketingowych w zakresie informacji dotyczących tematyki z zakresu działalności ARiMR oraz wszelkich innych informacji określonych przez Zleceniodawcę, w formie i na zasadach określonych w umowie oraz zgodnie z sugestiami Zleceniodawcy przedkładanymi Zleceniobiorcy w okresie obowiązywania umowy dla ruchu przychodzącego i wychodzącego.
    2. Zleceniobiorca będzie świadczyć usługi telemarketingowe w ramach uruchomionej przez Zleceniodawcę, na podstawie odrębnej umowy z dostawcą usług telekomunikacyjnych, infolinii o numerze 0 - 800 38 00 84.
    3. Strony ustalają, że usługi telemarketingowe świadczone będą równocześnie przez minimum 2 telemarketerów. W przypadku zmniejszenia lub zwiększenia ruchu przychodzącego lub wychodzącego na infolinii Zleceniodawca ma prawo do regulacji liczby aktywnych stanowisk telemarketerów na podstawie kryteriów określonych przez siebie na piśmie.
    4. Zleceniobiorca zobowiązuje się świadczyć usługi telemarketingowe w okresie począwszy od (nie wcześniej niż) 19 lipca 2012 r. do 31 grudnia 2013 r., przy czym nie dłużej jednak niż do wyczerpania kwoty, o której mowa w § 6 ust. 1 umowy

Inne osoby dla Lemańczyk (61 osób):