Kogo reprezentuje osoba

Lenart Marek Ryszard

w KRS

Marek Ryszard Lenart

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Drugie imię:Ryszard
Nazwisko:Lenart
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Gardna Mała (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Czesław Walerian, Adamski Dariusz Stanisław, Adamski Jarosław Mariusz, Adamski Krzysztof Zbigniew, Ajdakowski Leszek, Alexa Ionel, Andone Ciprian, Antosz Lesław Andrzej, Anusiewicz Rafał, Babiarz Tomasz, Bachowski Jacek Marek, Bachulski Bogdan Tomasz, Balcerzyk Sylwester Tomasz, Balik Jan Włodzimierz, Balint Iulian, Banak Marcin, Baranowski Marcin Paweł, Barszcz Hubert Marcin, Bartosz Piotr Napoleon, Baryś Andrzej, Barłóg Mariusz Marek, Belde Ioan, Bieniek Ireneusz Stefan, Bilska Małgorzata Natalia, Biziorek Andrzej Robert, Bodziak Janusz Andrzej, Bogdański Janusz, Borowski Sylwester, Boruch Mirosław Edward, Bujak Bogdan Józef, Burca Adrian, Bzymek Krzysztof Stanisław, Calin Nicu, Cane Anghel, Ceran Stanisław, Cercel Gicu Cezar, Chirila Sorin, Chirita Vasile, Chivu Mihail Razvan, Chmielecki Adrian Cecylian, Chojak Sławomir, Chomen Mirosław, Chołaj Sławomir Florian, Chruściel Rafał Marek, Chudek Rafał Henryk, Cieliczko Wojciech Stanisław, Ciemięga Piotr, Ciesielski Mariusz Sławomir, Cieśliński Marcin, Ciobanu Illie, Ciocan Tanase, Ciora Aurel Dan, Cocicodar Ioan, Cojocaru Gheorghe Daniel, Constantin Damian Liviu, Constantin Vasile, Czajkowski Andrzej Krzysztof, Czech Mariusz Mieczysław, Czerner Krzysztof Ryszard, Czerpak Krzysztof Jan, Dąbrowski Jarosław Rafał, Dąbski Stanisław, Damec Chrystian Henryk, Danila Mihai, Dawid Jacek Edward, Dawidziuk Krzysztof, Dobrowol Ski Mirosław Tomasz, Donose Marian, Dorociński Piotr Roman, Drabek Jerzy Jakub, Dragomirescu Adrian, Drobina Adam Piotr, Drzewiecki Zbigniew Jan, Dubiel Paweł, Dudek Waldemar Marian, Dumitrascu Stefan, Dutkiewicz Mirosław, Dymek Grzegorz, Dzimiński Mirosław Jan, Ferens Przemysław Artur, Florek Krzysztof Adam, Foligowski Jerzy, Franczyk Aleksander Bogusław, Franiczek Robert Piotr, Fulga Florentin, Gaj Andrzej Krzysztof, Gal Iulian, Galiniewski Janusz, Gazdowicz Jacek, Gałkus Jacek, Gheorghe Ionut Catalin, Gheorghe Marian Paul, Giemza Jacek Paweł, Gniado Jacek Dariusz, Goliński Dorian Andrzej, Gondek Jerzy Bogusław, Gozdecki Robert Piotr, Gołębiewski Jan, Grabarczyk Jarosław Franciszek, Grabowski Grzegorz Zenon, Greszta Mariusz Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszyk Robert Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Arden Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000242474
  2. Atsm Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000737575
  3. Bk.polańscy Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000385759
  4. Brawo Box Sp. Z O.O., Budno − KRS 0000545606
  5. Cerim Sp. Z O.O., Kluczbork − KRS 0000123838
  6. Dami-bis Sp. Z O.O., Piotrowice − KRS 0000371557
  7. Digital Shine Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000647316
  8. Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Przymierze W Gdańsku - Oruni Górnej, Gdańsk − KRS 0000035355
  9. Ludowy Klub Sportowy Alfa, Siedliska − KRS 0000043636
  10. Mbt Sp. Z O.O., Wieluń − KRS 0000496538
  11. Mi-3 Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000205440
  12. Mirr Sp. Z O.O., Wągrowiec − KRS 0000539062
  13. Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Marzenie W Opocznie, Opoczno − KRS 0000321016
  14. Nowosądecki Klub Motorowodny, Nowy Sącz − KRS 0000056954
  15. Ochotnicza Straż Pożarna W Byczu, Bycz − KRS 0000087078
  16. Ochotnicza Straż Pożarna W Gajewnikach, Gajewniki − KRS 0000067362
  17. Ochotnicza Straż Pożarna W Widomej, Widoma − KRS 0000141847
  18. Ochotnicza Straż Pożarna W Żabnie, Żabno − KRS 0000043502
  19. Panterra Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000241263
  20. Policka Amatorska Liga Piłkarska, Police − KRS 0000340533
  21. Przedsiębiorstwo Merx Sp. Z O.O., Ciełuchowo − KRS 0000103648
  22. Rott-mann Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000538330
  23. Spółdzielnia Słowo Polskie, Wrocław − KRS 0000187348
  24. Stbn Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000763746
  25. Stowarzyszenie Ludności Pochodzenia Niemieckiego Ziemi Łasińskiej W Łasinie, Łasin − KRS 0000037981
  26. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Chabowo, Chabowo − KRS 0000356798
  27. Stowarzyszenie Tele Taxi Wieliczka, Wieliczka − KRS 0000339293
  28. Tnt Grupa Doradczo - Inwestycyjna Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000342798
  29. Yacht Klub Polski, Warszawa − KRS 0000088444
  30. Zrzeszenie Weteranów Działań Poza Granicami Państwa, Wrocław − KRS 0000603007

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agro-camp Zakład Handlu H.szewczyk, K.szewczyk Sp. J., Piaseczno − KRS 0000108796
  2. Brusan Sankowski Sp. J., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000307363
  3. Fundacja Kocham Ruch, Opole − KRS 0000160532
  4. Gospodarczy Bank Spółdzielczy W Barlinku, Barlinek − KRS 0000080865
  5. Inter Car Biuro Organizacyjno-finansowe Usług Transportowych Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000193832
  6. Kgk Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000463785
  7. Klub Sportowy Wesoła, Warszawa − KRS 0000224046
  8. Małopolski Przewoźnik Taxi Radio Taxi Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000122605
  9. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Staf W.motyl,b.stańczyk,d.kowal Sp. J., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000008691
  10. Puh Jan Nikodem, Jan Adamowicz Sp. J., Doruchów − KRS 0000405823
  11. Sanko Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000208592
  12. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pod Dachem, Szczecin − KRS 0000228864
  13. Staf Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000131048
  14. Stowarzyszenie Przewoźników Podlasia, Białystok − KRS 0000110184
  15. Yacht Klub Polski Warszawa, Warszawa − KRS 0000200115