Kogo reprezentuje osoba

Łepkowski Janusz

w KRS

Janusz Łepkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janusz
Nazwisko:Łepkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie), Kartoszyno (Pomorskie), Pruszcz Gdański (Pomorskie), Tarnów (Małopolskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaś Karol Radosław, Bernabiuk Perkowska Agnieszka, Dobrowolski Grzegorz Rafał, Kołcun Jarosław, Kusy Rafał, Szulc Maciej Andrzej, Zajączkowski Jan, Zdrojewska Dorota Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyto Jakub
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mularonek Dariusz, Muras Andrzej, Nyh Andres, Werelich Bartłomiej Jerzy, Werelich Krzysztof Józef, Wypych Artur Robert, Żabczyński Łukasz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wuopio Lars Ture
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grzywiński Mirosław, Kamiński Andrzej, Kasperek Iwona Mariola, Stankiewicz Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fuhrmann Lucyna Janina
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brodziak Krzysztof, Bukowski Andrzej Józef, Cejrowski Tadeusz Marian, Czakański Stefan, Kiedrowski Andrzej, Kryszkiewicz Arkadiusz, Marciniak Andrzej, Zaremba Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Utnik Andrzej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błażewicz Wojciech, Fido Chmielewska Agnieszka, Iskra Mariusz Piotr, Karpińska Wanda Janina, Komosa Maciej Kazimierz, Kuczyński Robert, Lebedowicz Ewa Marta, Mosakowski Eugeniusz, Pawlik Sikorska Anna, Pawluk Zbigniew Wojciech, Skalski Bogdan, Tołłoczko Kulikowska Joanna, Tyrakowski Maciej Ryszard, Łuszczyk Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łęgowski Kazimierz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kochanowski Mieczysław, Kochański Lechosław, Kruszewski Tomasz, Mazur Jacek Sławomir, Michalski Tomasz, Schoenhoff Zygfryd, Stankiewicz Wacław, Stempniewski Adam, Szałapski Michał Piotr, Szuba Marta Daniela, Trzos Ewa Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zagożdżon Karol
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błosiński Stanisław Jerzy, Cieszyński Przemysław Jacek, Czernecki Remigiusz Maria, Górczak Jarosław Paweł, Grzybowski Wojciech Mieczysław, Jesionowski Witold Jerzy, Kostur Marek, Kurzacz Alicja Katarzyna, Liszewska Stachowska Joanna Maria, Narowski Leszek Paweł, Wiśniewski Wiesław Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zientara Maciej Andrzej
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mogiełka Przemysław, Russjan Tomasz Zbigniew, Łoboz Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Russjan Beata
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Forc Katarzyna Maria, Forc Michał Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pyrdek Sebastian Marcin
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Faruga Zygmunt, Świeżyński Kazimierz Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Winiarek Gajewska Małgorzata Zofia
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stasiuk Piotr Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stasiuk Beata Ewa
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sulewski Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sulewska Beata Elżbieta
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Marek Janusz, Kornyeyev Bohdan, Kurowski Wojciech Ignacy, Liszewski Paweł, Wedler Jarosław Bogusław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kurowski Jakub
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cackowski Tomasz, Derych Michał Maciej, Formela Tomasz Henryk, Furmański Krzysztof Hieronim, Graban Robert, Hałeła Rafał, Iwańczuk Roland, Jaguszewski Jan Adam, Koszewski Krzysztof, Kozłowski Jan, Kurdelski Marek Józef, Marczyński Bartosz, Matuszak Krzysztof, Matuszak Maciej, Pogorzelski Adam, Sawlewicz Sebastian Tadeusz, Szablewski Włodzimierz, Szablewski Łukasz, Zalewski Marcin, Zeszutek Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wielgosz Arkadiusz Piotr
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziemidowicz Tkacz Lidia Maria, Lipiński Adrian Jakub, Tkacz Waldemar Eugeniusz
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalewska Dorota Lucyna, Szmaja Iwona Jolanta, Zdybel Przemysław Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szornak Andrzej Józef
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berendowicz Wojciech, Bienias Michał Wojciech, Brewczyński Marcin Piotr, Jędrzejowicz Piotr, Kleba Halina Teresa, Kleba Wiesław, Kusiński Tomasz, Lojchter Lucyna Elżbieta, Pałęza Sebastian Filip, Pieczewski Krzysztof Piotr, Polański Sławomir Maciej, Stachowicz Krzysztof Sebastian, Wojnicz Kajetan Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Targowski Piotr Zbigniew
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berezowski Krzysztof, Betka Robert Tadeusz, Chrol Wójcik Aleksandra, Onuprejczyk Włodzimierz, Steczeń Maciej, Strachowicz Kolan Magdalena, Voelkner Dariusz Jan, Wieczorkowski Jacek Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtkowski Dariusz
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarczyk Krzysztof Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Strippentow Wojciech

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grzywiński Mirosław, Kamiński Andrzej, Kasperek Iwona Mariola, Stankiewicz Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fuhrmann Lucyna Janina
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Denis Dariusz Eugeniusz, Górna Barbara Grażyna, Huszcza Jacek, Ignaczak Andrzej Janusz, Karasek Dariusz, Madej Krzysztof Jacek, Michalak Wiesław Jerzy, Nagórska Protasiuk Katarzyna Bożena, Neumann Bogdan, Olczyk Marek Jan, Olszewski Ryszard Paweł, Rzekanowski Jerzy, Smolnicki Andrzej Józef, Smółka Magdalena, Ziółkowska Teresa, Żytyński Tadeusz, Łach Wojciech, Łepkowski Edmund
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Doring Jarosław Andrzej, Gierszanow Adam Paweł, Grzybkowska Bogumiła Maria, Księżopolski Zbigniew Andrzej, Lange Bartłomiej Stanisław, Lewańczyk Helena Praksela, Metelski Jerzy, Olszewski Zdzisław Marcin, Organ Nr Data Sposób Postanowienie, Pęczek Tadeusz, Pragert Przemysław Bogdan, Różniak Andrzej, Sikora Ryszard Marek, Szcześniak Tomasz Wiesław, Wiśniewski Marek Leszek, Wrzosek Grzegorz Janusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błażewicz Wojciech, Fido Chmielewska Agnieszka, Iskra Mariusz Piotr, Karpińska Wanda Janina, Komosa Maciej Kazimierz, Kuczyński Robert, Lebedowicz Ewa Marta, Mosakowski Eugeniusz, Pawlik Sikorska Anna, Pawluk Zbigniew Wojciech, Skalski Bogdan, Tołłoczko Kulikowska Joanna, Tyrakowski Maciej Ryszard, Łuszczyk Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łęgowski Kazimierz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krężel Jacek, Krężel Jadwiga Barbara, Krężel Jarosław Jan, Krężel Jerzy, Organ Nr Data Sposób Sąd, Straszewska Teresa
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bil Robert, Kalicki Sławomir Tadeusz, Kotarski Tadeusz Maria, Lewandowicz Mateusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojda Stanisław Grzegorz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szlapa Grzegorz Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jasińska Katarzyna
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bosz Wiesław, Tryba Wojciech Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sękowski Mariusz Tomasz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borucka Magdalena Anna, De Bock Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Van Denabeele Peter Mathias
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Jacek Jan, Draszyński Robert Mieczysław, Kocewicz Andrzej Jan, Kosiorek Sobolewski Krzysztof, Olczyk Marek Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wruck Danuta Maria

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aa Kocewiczowie Sp. J. Aleksandry Jaklińskiej-kocewicz i Andrzeja Kocewicza, Szczecin − KRS 0000279929
  2. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  3. Admiral Composites Sp. Z O.O., Bojano − KRS 0000333470
  4. Admirał Inwestycje Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000268259
  5. Admirał Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000310041
  6. Ageman Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000536397
  7. Agencja Ochrony Wena Spółka Z Ograniczoną Oopowiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000233713
  8. Agro-nd Sp. Z O.O., Starocin − KRS 0000587601
  9. Agromalis Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000546141
  10. Aircom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153272
  11. Almor Sp. Z O.O., Rekcin − KRS 0000501721
  12. Alu Eco Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000516854
  13. Alu International Shipyard Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000149112
  14. Alu International Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000024533
  15. Amagat Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000489722
  16. Aminex Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000034090
  17. Amp Food Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000774475
  18. Antel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000096434
  19. Appl Media Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000771256
  20. Aspida Comms Uzdrowski Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000674174
  21. Atagor Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000380317
  22. Atm Lighting Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000393130
  23. Avans Centrum-wschód Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000302464
  24. Balticon S.A., Gdańsk − KRS 0000366414
  25. Bałtycka Grupa Inwestycyjna S.A., Sopot − KRS 0000320330
  26. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670
  27. Bank Spółdzielczy W Skórczu, Skórcz − KRS 0000027694
  28. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764
  29. Batczew Sp. Z O.O., Morawczyna − KRS 0000374983
  30. Berling S.A., Warszawa − KRS 0000298346
  31. Beverly Hills Video Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000297065
  32. Biuro Doradców Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281925
  33. Biuro Projektów i Usług Technicznych Elprotor - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000055695
  34. Black Dot Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000450300
  35. Bochnia Park 3 Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000287596
  36. Bodegas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399459
  37. Boterm Sp. Z O.O., Burchardztwo − KRS 0000340984
  38. Bres Invest Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000313817
  39. Bs Frigo Team Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000230157
  40. Bs Polska Sp. Z O.O., Skawina − KRS 0000350787
  41. Building Investments Xdm Sp. Z O.O., Stobno − KRS 0000364962
  42. Bwi Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271577
  43. Carerra Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000750814
  44. Carint Pharma Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000503256
  45. Cartoon Planet S.A., Warszawa − KRS 0000333587
  46. Castelmar Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000268415
  47. Cenospheres Trade Engineering S.A., Warszawa − KRS 0000454474
  48. Centrum Handlowe Wschód S.A., Warszawa − KRS 0000016065
  49. Centrum Motors Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000603158
  50. Ces Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000207985

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3s Data Center S.A., Katowice − KRS 0000364798
  2. 3s S.A., Katowice − KRS 0000095232
  3. Abaco S.A., Warszawa − KRS 0000217459
  4. Abaropol Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000181689
  5. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  6. Abm Invest Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000261179
  7. Abs Systemy Przeciwpożarowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086148
  8. Admirał A. Stromski Sp. J., Sopot − KRS 0000273158
  9. Aero Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282354
  10. Agram Chłodnia W Lublinie S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000098965
  11. Agrobis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000464445
  12. Akro Sp. Z O.O., Wieliczka − KRS 0000260398
  13. Alpine Bau Gmbh A - 1 Sp. J. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000312228
  14. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  15. Alu Land Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000238557
  16. Alu Tczew Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000135265
  17. Alugass Group S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000004614
  18. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  19. Alvernia Content Sp. Z O.O., Alwernia − KRS 0000342683
  20. Amp Logistyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054817
  21. Ap Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086271
  22. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  23. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  24. Assets Management Black Lion Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo-akcyjna Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000371563
  25. Astalis Sp. Z O.O., Chojnice − KRS 0000494669
  26. Astor Sp. Z O.O., Jastrzębia Góra − KRS 0000106293
  27. Atom Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000067978
  28. Ats - Hansa Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000166854
  29. Attack Service Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000611761
  30. Audio-video Digital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000109464
  31. Autohandel Medyka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000399571
  32. Bamit Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000013078
  33. Bbf Management S.A., Warszawa − KRS 0000111646
  34. Bellcor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156350
  35. Berde Trade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000294528
  36. Bff Best Frozen Food Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000483285
  37. Bgb - Bałtycka Grupa Budowlana Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000069011
  38. Bht Dromech S.A., Warszawa − KRS 0000023428
  39. Biocol S.A., Chorzów − KRS 0000120942
  40. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  41. Biowind Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000297904
  42. Biuro Podróży Sunset P.imielski Sp. J., Żukowo − KRS 0000313406
  43. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  44. Btw Boterm Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kartuzy − KRS 0000218473
  45. Budopol-wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000093832
  46. Calfrost Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000198426
  47. Cancon Sp. Z O.O., Pszczółki − KRS 0000211437
  48. Cefarm Rzeszów S.A., Wrocław − KRS 0000004990
  49. Central Europe Trade And Development - C.e.t.a.d. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228000
  50. Centroustka Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000026178

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Wymiana drewnianej stolarki okiennej i balkonowej na stolarkę z PCV wraz z parapetami i nawiewnikami w budynkach zarządzanych przez Zarząd Budynków Mieszkalnych w Koszalinie
    Zamawiający: Gmina Miasto Koszalin Zarząd Budynków Mieszkalnych, Koszalin
    Przedmiotem zamówienia jest wymiana drewnianej stolarki okiennej i balkonowej na stolarkę z PCV wraz z parapetami i nawiewnikami w budynkach zarządzanych przez Zarząd Budynków Mieszkalnych w Koszalinie

    Zakres robót obejmuje m.in.:
    1. wymianę stolarki okiennej i drzwi balkonowych,
    2. wymianę podokienników wewnętrznych i zewnętrznych,
    3. roboty towarzyszące wynikające z demontażu i montażu okien i drzwi.
  2. Realizacja usług promocji Gminy Miasta Sopotu przez Miejski Klub Sportowy Ogniwo Sopot podczas gry w ekstralidze rugby oraz innych rozgrywkach w 2016 roku, w okresie od dnia podpisania umowy do 31.12.2016 roku
    Zamawiający: Gmina Miasta Sopotu, Sopot
    świadczenie usług promocji Gminy Miasta Sopotu przez Miejski Klub Sportowy Ogniwo Sopot podczas gry w ekstralidze rugby oraz innych rozgrywkach w 2016 roku, w okresie od dnia podpisania umowy do 31.12.2016 roku
  3. Dostawy oleju napędowego i benzyny na potrzeby Urzędu Gminy w Szemudzie
    Zamawiający: Gmina Szemud, Szemud
    1. Zakres przedmiotu zamówienia: a) przedmiotem zamówienia są dostawy paliwa dla samochodów, agregatów prądotwórczych oraz innych urządzeń będących własnością gminy Szemud, b) tankowania będą odbywały się w miarę potrzeb Zamawiającego, c) Wykonawca gwarantuje, że sprzedawane paliwa będą spełniały wymogi jakościowe określone w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. z dnia 23 października poz. 1680) i wymogi określone w normach PN-EN 590:2013-12, PN-EN 228:2013-04 d) Zamawiający przewiduje zakupić 38.100 litrów oleju napędowego (w/g zapotrzebowania), e) zamawiający przewiduje zakupić 550 litrów benzyny bezołowiowej (95) (w/g zapotrzebowania), f) stacja paliw będąca w dyspozycji Wykonawcy musi być dostępna od godz. 600 do 1800. g) Wykonawcy posiadający stacje paliw poza terenem gminy Szemud będą zobowiązani do dostarczania paliwa (termin dostawy - 2 godz. od zgłoszenia telefonicznego) Zamawiającemu do wcześniej dostarczonych (do wyznaczonego przez Zamawiającego miejsca na terenie wsi Szemud) nieodpłatnie atestowanych zbiorników na przedmiotowe paliwo wyposażonych w legalizowany dystrybutor umożliwiający wydanie paliw z dokładnością pomiaru do 1 setnej litra. 2. Szczegółowy zakres praw i obowiązków związanych z realizacją zamówienia określa umowa - projekt stanowiąca załącznik 4 do SIWZ
  4. Dostawa oleju napędowego
    Zamawiający: Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o., Stężyca
    Dostawa oleju napędowego w ilości około 70000 L
  5. Dostawy oleju napędowego i benzyny na potrzeby Urzędu Gminy w Szemudzie
    Zamawiający: Gmina Szemud, Szemud
    Zakres przedmiotu zamówienia: a) przedmiotem zamówienia są dostawy paliwa dla samochodów, agregatów prądotwórczych oraz innych urządzeń będących własnością gminy Szemud, b) tankowania będą odbywały się w miarę potrzeb Zamawiającego, c) olej napędowy powinien spełniać wszystkie wymagania normy PN-EN 590:2006, powinien także być zdatny do użytku zarówno w warunkach letnich jak i zimowych, d) benzyna bezołowiowa powinna spełniać wszystkie wymagania normy PN-EN 228:2006, e) Zamawiający przewiduje zakupić 34.023 litrów oleju napędowego (w/g zapotrzebowania), f) zamawiający przewiduje zakupić 231 litrów benzyny bezołowiowej (w/g zapotrzebowania), g) stacja paliw będąca w dyspozycji Wykonawcy musi być dostępna od godz. 06.00 do 18.00. h) Wykonawcy posiadający stacje paliw poza terenem gminy Szemud będą zobowiązani do dostarczania paliwa (termin dostawy - 2 godz. od zgłoszenia telefonicznego) Zamawiającemu do wcześniej dostarczonych (do wyznaczonego przez Zamawiającego miejsca na terenie wsi Szemud) nieodpłatnie atestowanych zbiorników na przedmiotowe paliwo wyposażonych w legalizowany dystrybutor umożliwiający wydanie paliw z dokładnością pomiaru do 1 setnej litra. 6. Szczegółowy zakres praw i obowiązków związanych z realizacją zamówienia określa umowa - projekt stanowiąca załącznik 4 do SIWZ

Inne osoby dla Łepkowski (34 osoby):