Kogo reprezentuje osoba

Lewandowska Anna Krystyna

w KRS

Anna Krystyna Lewandowska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Anna
Drugie imię:Krystyna
Nazwisko:Lewandowska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1975 r., wiek 46 lat
Miejscowości:M. Bytom (Śląskie), Opoczno (Łódzkie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:5 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drozd Andrzej, Fila Katarzyna Elżbieta, Fila Stanisław Jan, Mincer Wojciech Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cichowska Grażyna Alicja
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balter Łukasz, Drozd Andrzej, Fila Katarzyna, Fila Stanisław Jan, Mincer Wojciech Rafał
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bińczyk Piotr, Dąbrowski Leszek Jacek, Dębiec Marian, Fila Stanisław Jan, Grzybowski Marek, Korwin Kowalewska Ewa, Migała Tomasz Piotr, Musik Krzysztof, Neroj Mariusz, Papis Robert, Rebzda Bartłomiej, Strawiński Rafał Edward, Włosek Małgorzata, Zając Andrzej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drozd Andrzej, Fila Stanisław Jan, Mincer Wojciech Rafał

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cholewa Jacek Wojciech, Czyżewski Krzysztof, Fiszer Bogdan Mirosław, Kociubińska Anna Dorota, Kociubiński Andrzej Stanisław, Kolonko Jerzy, Kuchta Ewa, Peukert Marzanna, Płużek Mirosława, Skarbek Borowski Józef Włodzimierz, Ulatowski Piotr Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Życzkowski Zdzisław Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skarbek Borowski Józef Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skarbek Borowska Urszula Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Adrian Sebastian, Drozd Andrzej, Fila Stanisław Jan, Mincer Wojciech Rafał, Muszyński Mirosław Tomasz, Wołosiński Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietryka Jacek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Advantum Investments Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000364331
  2. Alpetrol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447884
  3. Atm Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000258965
  4. Binfa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000865809
  5. Biuro Spolsky Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000691601
  6. Cocochee Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000298694
  7. Conbelts S.A., Bytom − KRS 0000125837
  8. Cornelia Chemicals Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000466066
  9. Daldehog Intl Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000686657
  10. Daldehog Poland Sp. Z O.O., Sękocin Nowy − KRS 0000100257
  11. Ddhg Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000342474
  12. Ddo Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000571930
  13. Dms Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000627877
  14. Drukarnia Center Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000354415
  15. El-pol Investments Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000485300
  16. Ematech S.A. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000441583
  17. Emo Energy Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000478214
  18. Fundacja Medicina Pro Humana, Katowice − KRS 0000404202
  19. Glassprof Sp. Z O.O., Ogrodzona − KRS 0000408125
  20. Gov-invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000438604
  21. Gov-invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000449662
  22. Inter Medical System Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000583400
  23. Invest Park Hajduki S.A., Chorzów − KRS 0000403729
  24. Italian Supreme Food Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000846180
  25. Jaz Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000834654
  26. Joka Budownictwo Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000411596
  27. Joka Ekoenergia Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000362812
  28. Joka Materiały Budowlane Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000517167
  29. Joka Narzędzia Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000357310
  30. Joka Serwis Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000499745
  31. Joka Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000270709
  32. Joka Zakład Robót Instalacyjnych Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000750099
  33. Jwprolife S.A., Warszawa − KRS 0000396231
  34. Kaza-bud Investment J.k. Musik Sp. J., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000254684
  35. Klub Sportowy Lechia Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000414571
  36. Krajowa Organizacja Innowatorów Przemysłu, Katowice − KRS 0000565164
  37. Lokalna Organizacja Turystyczna W Spale, Spała − KRS 0000213137
  38. Lubrinaft Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000514942
  39. Lubrinaft Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Chorzów − KRS 0000401758
  40. Macauber Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000839010
  41. Ms Serwis Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000375423
  42. Nbl Sport Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000322192
  43. Nobile S.A., Kraków − KRS 0000456248
  44. Nobile Sports Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000321453
  45. Nordfin Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000364072
  46. Oil Factory Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000644559
  47. Onico S.A., Warszawa − KRS 0000371128
  48. Optymax Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000333326
  49. Otto Hauptmann Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000236285
  50. Prefabbricati Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000911247

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4profit Finance Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000444646
  2. 4profit Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000450511
  3. Abcer J. Skarbek-borowski Spółka Komandytowa, Opoczno − KRS 0000374606
  4. Alumast S.A., Wodzisław Śląski − KRS 0000031909
  5. Anwo Group Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000447827
  6. Armada Development S.A., Bytom − KRS 0000144185
  7. Atletyczny Klub Sportowy, Piotrków Trybunalski − KRS 0000248835
  8. Avanu S.A., Katowice − KRS 0000303318
  9. Badibor Badikonis i Wspólnik Sp. J., Pustków Osiedle − KRS 0000229691
  10. Baltex - Zatoka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000333941
  11. Best Work Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Częstochowa − KRS 0000247739
  12. Bialski Klub Sportowy S.A., Bielsko-biała − KRS 0000406674
  13. Biuro Rozwoju Gospodarczego Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000329111
  14. Bsk Return S.A., Zawiercie − KRS 0000290396
  15. Buczek Automotive Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000066265
  16. Calatrava Capital S.A., Warszawa − KRS 0000017521
  17. Cbb Inwestycje Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000318647
  18. Cefarm Śląski Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000009110
  19. Cefarm Śląski-katowice S.A., Warszawa − KRS 0000048219
  20. Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal S.A. - Wrocław, Wrocław − KRS 0000049769
  21. Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal W Krakowie S.A., Kraków − KRS 0000053363
  22. Ceramika Avanti Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000055958
  23. Ceramika Skarbek Sp. Z O.O., Żelazowice − KRS 0000064621
  24. Conbelts Salore Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000539039
  25. El-pol Investments Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo - Akcyjna, Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000499059
  26. Em Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000239160
  27. Empro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000512117
  28. Energy Oil Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000439856
  29. Farmacol - Kadry Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000013089
  30. Farmacol Serwis S.A., Katowice − KRS 0000002844
  31. Farmateka Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000124313
  32. Fas Polska S.A., Kraków − KRS 0000692621
  33. Finepharm Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000139777
  34. Firma Joka Sp. J. Materiały i Usługi Budowlane K.fila W.mincer, Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000073489
  35. Gebab Sp. Z O.O., Sękocin Nowy − KRS 0000296904
  36. Global Metal Sp. Z O.O., M. St. Warszawa − KRS 0000356311
  37. Gremi Inwestycje S.A., Kraków − KRS 0000038155
  38. Hch Poland Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000375699
  39. Hefal Serwis S.A., Wodzisław Śląski − KRS 0000285057
  40. Huta Buczek Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Sosnowiec − KRS 0000224044
  41. Huta Szkła Artystycznego Ząbkowice S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000075508
  42. Huta Zabrze S.A., Zabrze − KRS 0000135242
  43. In Toto Solutions Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000614760
  44. Invesco Consulting Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000341058
  45. Invest Park Hajduki Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000359193
  46. Ip Chip Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000128144
  47. Iwa Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000149884
  48. Jgs Investment Support Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000464346
  49. Manufaktura Dekor Sp. Z O.O., M. Bytom − KRS 0000068292
  50. Mistra Bud S.A., Elbląg − KRS 0000111507

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie zadania pn. Rozwój sytemu ciepłowniczego w Pile przez zabudowę gazowych agregatów kogeneracyjnych w kotłowni rejonowej KR-Koszyce w Pile.
    Zamawiający: Miejska Energetyka Cieplna Piła Sp. z o.o., Piła
    Przedmiotem zamówienia jest zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie zadania pn. Rozwój sytemu ciepłowniczego w Pile przez zabudowę gazowych agregatów kogeneracyjnych w kotłowni rejonowej KR-Koszyce w Pile polegające na zaprojektowaniu i wykonaniu z urządzeń i materiałów własnych niżej opisanego przedmiotu zamówienia w stanie gotowym do eksploatacji.

    Zakres zamówienia obejmuje następujący zakres rzeczowy robót:
    a) Dostawa i montaż krat pomostowych ocynkowanych WEMA (~ 31m²)
    b) Instalacja elektryczna w nowej serwerowni obejmująca:
    - UPS - czas podtrzymania: 25 min
    - rozdzielnice obwodów dedykowanych i zasilania podstawowego,
    - instalacja elektryczna oświetlenia w serwerowni,
    - koryta kablowe wraz z osprzętem,
    - instalacja elektryczna gniazd dedykowanych,
    - instalacja koryt kablowych,
    - instalacja ekwipotencjalna w serwerowni,
    - zasilanie główne (podstawowe) serwerowni.
    c) Dostawa i montaż urządzeń klimatyzacyjnych do pomieszczenia dyspozytorni i pomieszczenia nowej serwerowni.
    d) Rozbudowa i modernizacja systemu telemetrii MEC Piła (w tym ściana multimedialna)
    e) Dostawa szczelnych drzwi do pomieszczenia serwerowni.
    f) Budowa sieci komputerowej (kat.6 UTP) - w budynku kotłowni, budynku dostawnym, budynku Warsztatowym.
    g) Modernizacja rozdzielni RSO.
  2. Zamówienie dodatkowe do zamówienia publicznego pn.: Rozbudowa i nadbudowa budynku Leśnego Ośrodka Szkoleniowego Nagórzyce wraz z konieczną infrastrukturą techniczną w Swolszewicach Małych, ul. Leśna 1 - Zn. spr. S.A.4-2710-2/2013 r.
    Zamawiający: Nadleśnictwo Smardzewice, Smardzewice
    Przedmiotemzamówienia jest wykonanie robót budowlanych dodatkowych wynikających z konieczności wykonania przyłącza wody i studni wodomierzowej, dotyczące montażu rury wodociągowej PE DN50 w celu podłączenia budynku do ujęcia wody, montaż rury PE DN40 wraz z otuliną izolacyjną w celu prawidłowego wykonania instalacji c.o. oraz montaż niezbędnych zaworów i filtrów, roboty dodatkowe dotyczące dostawy i montażu masztu teleskopowego, roboty dodatkowe polegające na wymianie pompy obiegowej ciepła technologicznego zgodnie z wytycznymi projektanta, roboty dodatkowe polegające na naprawie zarysowań stropu nad wejściem głównym, roboty dodatkowe dotyczące montażu zabezpieczeń przeciw ptakom dotyczących inwestycji pn.: Rozbudowa i nadbudowa budynku Leśnego Ośrodka Szkoleniowego Nagórzyce wraz z konieczną infrastrukturą techniczną w Swolszewicach Małych ul. Leśna 1
  3. zamówienie dodatkowe do zamówienia publicznego pn.: Rozbudowa i nadbudowa budynku Leśnego Ośrodka Szkoleniowego Nagórzyce wraz z konieczną infrastrukturą techniczną w Swolszewicach Małych, ul. Leśna 1 - Zn. spr. S.A.4-2710-2/2013 r.
    Zamawiający: Nadleśnictwo Smardzewice, Smardzewice
    Wykonanie następujących robót budowlanych dodatkowych: roboty dodatkowe dla klatki schodowej, roboty dodatkowe polegające na wykonaniu nawiertów w płytach stropowych w celu odprowadzenia wody zgodnie z zaleceniami mikologa, roboty dodatkowe związane z usuwaniem zagrzybiałej powłoki malarskiej w pomieszczeniach parteru części hotelowej, roboty dodatkowe dla przygotowania powierzchni metalowych pod zabezpieczenie p.poż w części nadbudowywanej, roboty dodatkowe związane z wykonaniem tymczasowego drenażu opaskowego w celu odprowadzenia wody z piwnic i kontynuacji prac izolacyjnych, roboty dodatkowe polegające na zniwelowaniu rzędnych poziomu podłogi III piętra budynku hotelowego z poziomem podłogi na klatkach schodowych oraz roboty dodatkowe związane z poszerzeniem otworów drzwiowych dla montażu stolarki p.poż. w ścianach gr. 25 cm dotyczących realizacji inwestycji pn.: Rozbudowa i nadbudowa budynku Leśnego Ośrodka Szkoleniowego Nagórzyce wraz z konieczną infrastrukturą techniczną w Swolszewicach Małych ul. Leśna 1, objętej umową nr SA-2710/120/13 zawartą w dniu 25.11.2013 r pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą.
  4. zamówienie dodatkowego do zamówienia publicznego pn.: Rozbudowa i nadbudowa budynku Leśnego Ośrodka Szkoleniowego Nagórzyce wraz z konieczną infrastrukturą techniczną w Swolszewicach Małych, ul. Leśna 1 - Zn. spr. S.A.4-2710-2/2013 r.
    Zamawiający: Nadleśnictwo Smardzewice, Smardzewice
    Przedmiotem umowy jest wykonanie następujących robót budowlanych dodatkowych: roboty dodatkowe dla klatki schodowej, roboty dodatkowe dla poszerzenia istniejących otworów drzwiowych w celu montażu drzwi EI 30, roboty dodatkowe dla izolacji poziomych przeciwwilgociowych, roboty dodatkowe na wykonanie tynków wewnętrznych cementowych w zalanych pomieszczeniach, dotyczących inwestycji pn.: Rozbudowa i nadbudowa budynku Leśnego Ośrodka Szkoleniowego Nagórzyce wraz z konieczną infrastrukturą techniczną w Swolszewicach Małych ul. Leśna 1, objętej umową nr SA-2710/120/13 zawartą w dniu 25.11.2013 r
  5. Rozbudowa i nadbudowa budynku Leśnego Ośrodka Szkoleniowego Nagórzyce wraz z konieczna infrastrukturą techniczną w Swolszewicach Małych ul. Leśna 1
    Zamawiający: Nadleśnictwo Smardzewice, Smardzewice
    Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i nadbudowa budynku Leśnego Ośrodka Szkoleniowego Nagórzyce wraz z konieczna infrastrukturą techniczną w Swolszewicach Małych ul. Leśna 1

Inne osoby dla Lewandowska Anna Krystyna (215 osób):