Kogo reprezentuje osoba

Lewandowska Katarzyna Danuta

w KRS

Katarzyna Danuta Lewandowska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Katarzyna
Drugie imię:Danuta
Nazwisko:Lewandowska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1969 r., wiek 50 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Poznań (Wielkopolskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:61 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białowąs Bogusław Adam, Blennow Arvid, Daniluk Dariusz, Duda Iwona Beata, Garbarczyk Arkadiusz, Goss Janina Kazimiera, Purgacz Ireneusz, Rasała Radosław Paweł, Rogala Krzysztof Władysław, Sadownik Piotr, Sałek Paweł, Ślązak Emil Stanisław, Thorell Per Erik, Wardacki Wojciech Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żółtkowski Wiesław Tadeusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bonca Mateusz Aleksander, Ciach Piotr, Demski Patryk Jerzy, Figura Dariusz, Golecki Mariusz Jerzy, Jastrzębski Marcin Adam, Kawula Jarosław Paweł, Kobus Jarosław, Kozłowska Chyła Beata, Krasodomski Cezary Andrzej, Krzemiński Marian Roman, Lewandowski Adam Jan, Machajewski Mariusz, Majeranowski Marcin Witold, Marchlewicz Przemysław Jan, Olechnowicz Paweł, Paryła Zofia Maria, Paszkowicz Zbigniew Józef, Pietryszyn Robert Paweł, Rybicki Grzegorz, Sierpińska Maria, Sobków Robert, Sokołowski Marek Paweł, Szklarczyk Mierzwa Agnieszka Maria, Szozda Maciej Jakub, Witkowska Katarzyna, Wittstock Jarosław Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łańcucki Stanisław

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielina Janusz, Gąsior Stanisław, Jajeśniak Marek Janusz, Kasprowski Marian, Krokowicz Władysław, Kuffel Piotr, Pastwa Tomasz, Samulska Grażyna, Staniszewski Henryk, Strojnowski Maciej Paweł, Tomczak Marian, Tucharz Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łężak Tomasz Michał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszak Bogusław Marian, Chludziński Marcin, Daniluk Dariusz, Fałek Aneta, Górecki Paweł, Górnicka Agata, Hodgkiss Roger, Jastrzębski Robert Zygmunt, Jaworski Andrzej, Kiciński Włodzimierz Artur, Kozłowska Chyła Beata, Kulik Tomasz Paweł, Maj Waldemar Tadeusz, Majeranowski Marcin Witold, Nowak Alojzy Zbigniew, Pietryszyn Robert, Rapkiewicz Maciej, Sadurska Małgorzata, Śnitko Robert Sylwester, Zaborowski Maciej Gustaw, Łopiński Maciej Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zganiacz Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamarek Paweł Krzysztof, Binerowski Hubert Brunon, Bogdanowicz Elżbieta, Kamiński Krzysztof, Krzystek Piotr Tomasz, Lipiński Stanisław Andrzej, Lisewski Władysław Tomasz, Macewicz Monika, Miklewicz Zbigniew Tomasz, Naperty Tadeusz, Sadowski Krzysztof Rafał, Salmonowicz Henryk, Siergiej Jarosław Robert, Sokulski Robert, Warzocha Ryszard Edward, Wasilewski Sebastian, Wąsowicz Zaborek Elżbieta, Żmurkiewicz Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyndul Krzysztof Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Piotr Paweł, Brzezińska Małgorzata Maria, Fryt Irena, Kancler Maciej Władysław, Leszczyński Włodzimierz Władysław, Marciniak Stanisław Jan, Michalak Marek Jacek, Wolak Jarosław Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojdyła Andrzej Jerzy
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bilicki Jan Bronisław, Borowczyk Ludmiła, Kaczmarek Krystyna, Rutkiewicz Edward, Zakrzewska Irena Genowefa, Łukowski Hubert Alojzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wykowski Tomasz Marcin
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ankowski Marian, Bielawska Regina, Głód Bogusław, Junka Paweł Adam, Karaś Tomasz, Moskal Kazimierz, Ostrowski Wiesław Adam, Reczek Agnieszka, Skalski Wojciech Stanisław, Śmigiel Józefa Danuta, Śnieżek Barbara Łucja, Wolanin Bożena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisza Michał
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartosik Andrzej Marek, Beldzik Julian Aleksander, Chrzanowski Maciej Zbigniew, Michalik Bernarda Henryka, Miklasiński Tadeusz Zbigniew, Nowak Zygfryd Antoni, Podsiadło Jarosław Marian, Sankowski Andrzej Stanisław, Wacławik Krzysztof Jan, Łuczak Roman Piotr, Łuczak Stanisław Józef, Łuczak Stefan Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jelecka Ewa
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielski Mirosław, Całka Robert Bogdan, Cich Maria Regina, Cisek Józef Franciszek, Cupryś Edyta Ewa, Godlewska Ludmiła, Gryczman Jadwiga, Jochymek Janusz Antoni, Kilianek Wojciech, Miąsik Andrzej, Mik Arkadiusz Jan, Sołek Robert Mirosław, Tyczyński Tomasz, Władyka Wiesław Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tylutki Witold Józef
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoszewicz Artur, Bednarz Magdalena, Bendkowska Badura Alicja, Bogucka Halina, Borkowski Adam, Gwiżdż Adrian, Heryszek Tomasz, Imiołek Wojciech, Jędrysek Jarosław, Kopijkowska Nowak Barbara Ewa, Kwaśniak Robert, Ladko Andrzej, Lasecki Piotr, Luksa Krystian, Mąka Jarosław, Makowski Marek, Mańka Tomasz, Mikuła Krzysztof, Obidziński Sławomir, Pawełczyk Mirosław, Piszczek Anetta Teresa, Piłat Magdalena, Piłat Piotr, Plutecki Edmund, Podsiadło Jerzy, Ryskalok Tomasz Paweł, Suchoń Sławomir, Świć Jarosław, Szczypta Roman, Szynol Tomasz, Woźniak Agnieszka Monika, Łącka Małgorzata Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmuda Grzegorz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Daniłowicz Grażyna Stanisława, Kosok Beata Krystyna, Mikołajczyk Urszula Jolanta, Odrobiński Tadeusz Zenobiusz, Podskarbi Wiesław Adam, Rajzer Anna Małgorzata, Rogowski Zbigniew, Zawistowska Myrcha Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięba Marek Wojciech
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Pszczółkowska Danuta, Cwetsch Wyszomirska Magdalena Aleksandra, Dzięcielski Krzysztof Jerzy, Florysiak Edward Jerzy, Glapiński Adam, Gmurek Jerzy Henryk, Gradkowska Elżbieta Teresa, Iwański Tomasz, Kowalczyk Barszcz Jolanta, Krzemiński Marian Roman, Lisiewicz Paweł, Ostaszewski Janusz, Pierścieniak Anna Izabela, Rudzka Wiesława, Szydłowski Leszek, Łukasiewicz Małgorzata Urszula

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łasak Jarszak Barbara
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Marek Stanisław, Brzezińska Maria, Chara Paweł Łukasz, Dufrene Roman Eugeniusz, Gładysz Anna, Jarosiński Gaweł Roman, Kade Wojciech Bronisław, Kantecki Henryk Andrzej, Kardasz Ryszard, Kruk Maciej, Lewandowski Wiesław Janusz, Loroch Leszek, Mielniczek Magdalena, Miłosz Jerzy Józef, Modelski Jan, Pyrcak Tadeusz, Rajczuk Szczepańska Agnieszka, Rebajn Grzegorz Jacek, Skoworotko Paweł, Ślęzak Młynarczyk Joanna, Stopa Mirosław Julian, Suchta Roman, Świtalski Michał, Tarka Jarosław, Tomkiewicz Alicja, Wieczorek Janusz Antoni, Zielińska Patrycja Małgorzata, Żmidziński Ireneusz Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łączyński Krzysztof

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aforti Advisors S.A., Warszawa − KRS 0000395986
  2. Agatis-instalacje Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000519232
  3. Agencja Reklamowa Singer Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000181902
  4. Akademicki Związek Sportowy, Warszawa − KRS 0000138860
  5. Akademicko-gospodarcze Stowarzyszenie Hutnictwa, Kraków − KRS 0000143685
  6. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  7. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  8. Animar Maria i Włodzimierz Kałka Sp. J., Janówek − KRS 0000248712
  9. Aria Fund S.A., Warszawa − KRS 0000572495
  10. Aria S.A., Warszawa − KRS 0000621131
  11. Auto - Centrum Puławska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037970
  12. Auto Max Truck Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000092722
  13. Bałtycki Związek Instytucji Rozwoju Regionalnego, Gdańsk − KRS 0000138383
  14. Bank Millennium S.A., Warszawa − KRS 0000010186
  15. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  16. Benz Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000652489
  17. Betonstal Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000054366
  18. Biała Róża Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000356978
  19. Biosana Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291670
  20. Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000018443
  21. Biuro Rachunkowe Jmk Buchhalter Sp. Z O.O., Zielonka − KRS 0000397363
  22. Bja House Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000622186
  23. British Automotive Holding S.A., Warszawa − KRS 0000250733
  24. Bud - Serwis - Csm Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000260474
  25. Centrostal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.A., Szczecinek − KRS 0000042572
  26. Centrostal-alloys Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000032236
  27. Centrum Badań Jakości Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000026554
  28. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Sosnowiec − KRS 0000143061
  29. Centrum Projektów Społecznych, Poznań − KRS 0000131977
  30. Cerrys Ryskalok Sp. J., Wykroty − KRS 0000771750
  31. Chameleon Group Poland Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000568280
  32. Cityos Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000793115
  33. Comtra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389258
  34. Crampe Draht Sp. Z O.O., Sławków − KRS 0000540268
  35. Dc System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030989
  36. Deator Innovation Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000354898
  37. Developer House Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Warszawa − KRS 0000109996
  38. Diamondon Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000487805
  39. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  40. Dom Maklerski Bdm S.A., Bielsko-biała − KRS 0000008665
  41. Doradztwo Biznesowo Finansowe Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000312050
  42. E-connections S.A., Warszawa − KRS 0000007522
  43. El-trit Terminal Przeładunkowy Zaborze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152302
  44. Elektrociepłownia Zielona Góra S.A., Zielona Góra − KRS 0000040284
  45. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  46. Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000014339
  47. Ergis S.A., Warszawa − KRS 0000057820
  48. Eurolot S.A., Warszawa − KRS 0000044777
  49. F4p Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000634820
  50. Fargo Systems Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000394461

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040997
  2. 4capital Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000374267
  3. 5set Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000209010
  4. Adavis Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000075739
  5. Administracja Domów Miejskich Adm Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000124375
  6. Agencja Kapitałowo Rozliczeniowa S.A., Warszawa − KRS 0000055912
  7. Agencja Komunalna Sp. Z O.O., Brzeszcze − KRS 0000085514
  8. Agencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia Sp. Z O.O., Miękinia − KRS 0000405192
  9. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  10. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  11. Airport Village Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215940
  12. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  13. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  14. Alza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348482
  15. Ambergris S.A., Warszawa − KRS 0000035320
  16. Amw Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000003772
  17. Andar Dariusz Kaczmarek Sp. J., Niwy − KRS 0000119626
  18. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  19. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  20. Aptiv Services Poland S.A., Kraków − KRS 0000015189
  21. Aquarena Park Wodny Olsztyn Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000067460
  22. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  23. Archiwum H Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117210
  24. Arcom-express Sp. Z O.O., Rabka − KRS 0000204868
  25. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  26. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  27. Aspiro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000240238
  28. Aspiro.net Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000393285
  29. Astech Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000215885
  30. Athena Investments Dom Maklerski S.A., Katowice − KRS 0000293430
  31. Automatika Usługi Kontrolno-pomiarowe Sp. Z O.O., Police − KRS 0000095833
  32. Autonomiczne Koło Terenowe Nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno-oświatowego, Łódź − KRS 0000211421
  33. Autosan Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000199916
  34. Avia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000104238
  35. Axa Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., Warszawa − KRS 0000271543
  36. Azo Digital Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000259041
  37. Back Officeq Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000413235
  38. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  39. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  40. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764
  41. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  42. Bbpt S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000290448
  43. Bctech Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000557735
  44. Be K Projekt Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000072657
  45. Best Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Gdynia − KRS 0000273731
  46. Bgż Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285406
  47. Biomasa Grupa Tauron Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000053160
  48. Biowind Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000297904
  49. Biproraf Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000164672
  50. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700

Powiązane przetargi (61 szt.):
  1. Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, Ubezpieczenia maszyn od uszkodzeń od wszystkich ryzyk. Część II Zamówienia: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Ubezpieczenia autocasco, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, Ubezpieczenia Assistance. Część III Zamówienia: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczej straży pożarnej
    Zamawiający: Miasto Brańsk, Brańsk
    Część I Zamówienia:
    Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie:
    Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk,
    Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk,
    Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej,
    Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków,
    Ubezpieczenia maszyn od uszkodzeń od wszystkich ryzyk.

    Część II Zamówienia:
    Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie:
    Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych,
    Ubezpieczenia autocasco,
    Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów,
    Ubezpieczenia Assistance.

    Część III Zamówienia:
    Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczej straży pożarnej
  2. Dostawa mąki, kasz, ryżu, płatków oraz tłuszczy roślinnych dla potrzeb PUC S.A. w 2 zdaniach CPV – 15600000-4, 15400000-2 Zadanie nr 1 - Dostawa mąki, kasz, ryżu, płatków – CPV- 15600000-4 Zadanie nr 2 – Dostawa tłuszczy roślinnych- CPV -15400000-2
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A., Ciechocinek
    Dostawa mąki, kasz, ryżu, płatków oraz tłuszczy roślinnych dla potrzeb PUC S.A. w 2 zdaniach CPV – 15600000-4, 15400000-2
    Zadanie nr 1 - Dostawa mąki, kasz, ryżu, płatków – CPV- 15600000-4
    Zadanie nr 2 – Dostawa tłuszczy roślinnych- CPV -15400000-2
  3. USŁUGA UBEZPIECZENIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W BOCHNI „SZPITALA POWIATOWEGO” IM. BŁ. MARTY WIECKIEJ
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej, Bochnia
    Przedmiotem
    postępowania jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu
    prowadzonej działalności i posiadanego mienia 4. Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów 5. Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia 6. Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ryzyka dewastacji 7. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
  4. Dostawa artykułów żywnościowych do Domu Pomocy Społecznej Pogodna Jesień w Jeleniej Górze
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej "Pogodna Jesień", Jelenia Góra
    Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej Pogodna Jesień w Jeleniej Górze z podziałem na pakiety (9 części). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w zał. nr 4 do SIWZ i obejmuje następujące pakiety:
    Pakiet I- dostawa mięsa (wieprzowe, drobiowe, podroby), i wędlin
    Pakiet II - dostawa nabiału i przetworów mlecznych
    Pakiet III - dostawa artykułów spożywczych
    Pakiet IV - dostawa warzyw i owoców
    Pakiet V - dostawa jaj
    Pakiet VI - dostawa pieczywa
    Pakiet VII - dostawa ryb mrożonych, wędzonych, przetworzonych, puszkowanych
    Pakiet VIII - dostawa przetworów warzywno-owocowych
    Pakiet IX - dostawa mrożonek
  5. Usługa Ubezpieczenia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Sieradzu (2 Pakiety)
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Sieradzu, Sieradz
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa ubezpieczenia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Sieradzu, w zakresie:
    dla Pakietu 1
    ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk;
    ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk;
    ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej,
    dla Pakietu 2
    ubezpieczenia ryzyk komunikacyjnych;
  6. DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH
    Zamawiający: Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Goleniów
  7. Świadczenie usług ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej oraz NNW na potrzeby KZB Legionowo Sp. z o.o. – 5 zadań
    Zamawiający: KZB Legionowo Spółka z o.o., Legionowo
    Świadczenie usług ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej oraz NNW na potrzeby KZB Legionowo Sp. z o.o. – 5 zadań ZADANIE I: Świadczenie usług ubezpieczenia mienia na potrzeby KZB Legionowo Sp. z o.o. 1) Zakres ubezpieczeń obejmuje: a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk b) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk c) Ubezpieczenie maszyn od wszystkich ryzyk 2) Szczegółowe dane oraz opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera program ubezpieczeniowy stanowiący załącznik nr 6 dla zadania I do SIWZ wraz z dodatkami. ZADANIE II: Świadczenie usług obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Autocasco, NNW oraz Assistance na potrzeby KZB Legionowo Sp. z o.o. 1) Zakres ubezpieczeń obejmuje: a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenie autocasco, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, d) ubezpieczenie assistance 2) Szczegółowe dane oraz opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera program ubezpieczeniowy stanowiący Załącznik nr 6 dla zadania II do SIWZ wraz z dodatkami. ZADANIE III: Świadczenie usług ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na potrzeby KZB Legionowo Sp. z o.o. 1) Zakres ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej 2) Szczegółowe dane oraz opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera program ubezpieczeniowy stanowiący Załącznik nr 6 dla zadania III do SIWZ wraz z dodatkami. ZADANIE IV: Świadczenie usług ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Zarządu (D&O) KZB Legionowo Sp. z o.o. 1) Zakres ubezpieczeń obejmuje ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej Zarządu (D&O) KZB Legionowo Sp. z o.o. 2) Szczegółowe dane oraz opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera program ubezpieczeniowy stanowiący Załącznik nr 6 dla zadania IV do SIWZ wraz z dodatkami. ZADANIE V: Świadczenie usług ubezpieczenia osobowe (NNW pracowników) na potrzeby KZB Legionowo Sp. z o.o. 1) Zakres ubezpieczeń obejmuje ubezpieczenie ubezpieczenia osobowe (NNW pracowników) - 12 osób (wykaz imienny zostanie przekazany ubezpieczycielowi po zawarciu umowy). 2) Szczegółowe dane oraz opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera program ubezpieczeniowy stanowiący Załącznik nr 6 dla zadania V do SIWZ wraz z dodatkami. 2. Wykonawca jest zobowiązany do wystawienia odrębnych polis (certyfikatów ubezpieczeniowych), na każdy roczny okres udzielania ochrony ubezpieczeniowej. 3. Dokumenty potwierdzające udzielanie ochrony ubezpieczeniowej (polisy, certyfikaty ubezpieczeniowe) nie mogą odbiegać w swej treści od postanowień zawartej umowy miedzy Wykonawcą a Zamawiającym. 4. W postępowaniu o udzielenie zamówienia bierze udział biegły - broker ubezpieczeniowy REMA Broker Sp. z o.o. (ul. Jelinka 18, 01-646 Warszawa, Regon: 002155250)w charakterze brokera ubezpieczeniowego. Z tego tytułu REMA BROKER Sp. z o. o. otrzyma prowizję brokerską od wykonawcy (ubezpieczyciela) wybranego przez zamawiającego. 5. Zamawiający nie określa w rozdziale XX pkt 9 SIWZ wymagania (zgodnie z art. 29 ust. 3a ustawy Pzp) zatrudnienia przez wykonawcę oraz podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
  8. Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie przy ulicy Wyszogrodzkiej 101 – od dnia 1 lipca do dnia 31 grudnia 2017 roku – z podziałem na zadania
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, Młodzieszyn
    1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie z siedzibą przy ulicy Wyszogrodzkiej 101 – od dnia podpisania umowy (nie wcześniej jednak, niż od dnia 1 lipca 2017 roku) do dnia 31 grudnia 2017 roku – z podziałem na zadania – liczba zadań 8: 1.1. Zadanie nr 1 – dostawa produktów mleczarskich Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 zawarty jest w załączniku Nr 5.1. do SIWZ Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 15.50.00.00-3 – Produkty mleczarskie 1.2. Zadanie nr 2 – dostawa mięsa, produktów mięsnych i wędlin Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 zawarty jest w załączniku Nr 5.2. do SIWZ Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 15.10.00.00-9 – Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne 15.13.11.30-5 – Wędliny 1.3. Zadanie nr 3 – dostawa różnych produktów spożywczych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3 zawarty jest w załączniku Nr 5.3. do SIWZ Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 15.80.00.00-6 – Różne produkty spożywcze 1.4. Zadanie nr 4 – dostawa jaj Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4 zawarty jest w załączniku Nr 5.4. do SIWZ. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 03.14.25.00-3 – Jaja 1.5. Zadanie nr 5 – dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5 zawarty jest w załączniku Nr 5.5. do SIWZ Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 15.81.00.00-9 – Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie 1.6. Zadanie nr 6 – dostawa mrożonek warzywno – owocowych i mięsnych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6 zawarty jest w załączniku Nr 5.6. do SIWZ Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 15.33.11.70-9 – Warzywa mrożone 1.7. Zadanie 7 – dostawa ryb i przetworów rybnych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 7 zawarty jest w załączniku Nr 5.7. do SIWZ. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień(CPV): 15.20.00.00-0 – Ryby przetworzone i konserwowane 15.22.10.00-3 – Ryby mrożone 1.8. Zadanie 8 – dostawa świeżych owoców i warzyw Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8 zawarty jest w załączniku Nr 5.8. do SIWZ. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień(CPV): 15.30.00.00-1 Owoce, warzywa i podobne produkty 2. Dostawy powinny odpowiadać normom sanitarnym i higienicznym przewidzianym dla żywności na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (w szczególności pod kątem stosowania przez wykonawcę zasad GMP/GHP oraz systemu HACCP). 3. Przedmiot zamówienia będzie pochodził z bieżącej produkcji, tej samej partii produkcyjnej, będzie wytwarzany zgodnie z zasadami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej) i dostarczany zgodnie z obowiązującymi przepisami. 
  9. Kompleksowe ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie mienia Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie, określone w opisie przedmiotu zamówienia tj.: ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia, kompleksowe ubezpieczenie jednostek pływających (OC armatora, casco jednostek pływających, NNW załóg jednostek pływających) .
  10. Sprzedaż wraz z sukcesywną dostawą różnych artykułów spożywczych na rzecz DPS Dom Kombatanta im. św Rafała Kalinowskiego z siedzibą w Lublińcu, ul. dr E. Cyrana 10 dla zamówienia o szacunkowej wartości poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy – Prawo zamówień publicznych
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta" im. św. Rafała Kalinowskiego, Lubliniec
    Przedmiot zamówienia stanowi sprzedaż wraz z sukcesywną dostawą różnych artykułów spożywczych na rzecz Domu Pomocy Społecznej Dom Kombatanta im. św Rafała Kalinowskiego z siedzibą w Lublińcu, ul. dr Emila Cyrana 10. Cukier 1 kg kg 2500 Cukier puder 500g szt 40 Cukier waniliowy 32g szt 250 Kasza kukurydziana gat. I, 0,4 – 1 kg kg 120 Kasza gryczana gat. I, 0,4 – 1 kg kg 90 Kasza gryczana 0,4 kg (4 x 100g woreczki) szt 10 Kasza jaglana 0,4 kg (4 x 100g woreczki) szt 15 Kasza jęczmienna gat. I 1 kg kg 220 Kasza jęczmienna 0,4 kg (4 x 100g woreczki) szt 15 Kasza manna gat. I 1 kg kg 220 Mak 0,4 – 1 kg kg 10 Mąka pszenna typ 450 lub 500 1 kg kg 900 Mąka ziemniaczana 1 kg kg 300 Makaron Czaniec 250g 4-jajeczny (krajanka rosołowa) szt 700 lub równoważny* Płatki jęczmienne 0,4 – 1 kg kg 90 Płatki ryżowe 0,25 – 1 kg kg 100 Płatki owsiane górskie 0,4 – 1 kg kg 90 Ryż długoziarnisty gat. I 1 kg kg 500 Sól spożywcza 1 kg kg 500 Aromat do ciast 10ml szt 40 Bazylia 10g szt 10 Czosnek granulowany 20g szt 450 Cynamon 20g szt 30 Fix do potraw meksykańskich 25g szt 20 Gałka muszkat. miel. szt 20 Herbata 100g (czarna) szt 1200 Herbata expresowa owocowa 40-50g szt 30 Imbir mielony 15g szt 20 Kakao naturalne ciemne 100g szt 70 Kawa zbożowa 500g szt 260 Kminek mielony 20g szt 40 Kwasek cytrynowy 50g szt 80 Liść laurowy 8g szt 80 Lubczyk suszony 10g szt 120 Majeranek 10g szt 200 Oregano 10g szt 10 Papryka słodka 20g szt 250 Pieprz czarny, mielony 50g szt 180 Proszek do pieczenia 30g szt 20 Przyprawa CURRY 20g szt 20 Przyprawa do piernika 20g szt 30 Przyprawa warzywna uniwersalna do zup i potraw kg 160 zawartość suszonych warzyw min. 15% 0,4-1 kg Przyprawa ziarenka smaku 200g szt 50 Rodzynki 0,2-1 kg kg 6 Suchary (bez cukru) 285g szt 40 Susz warzywny 100g szt 50 (skład: marchew, seler, pietruszka, lubczyk, por) Tymianek 10g szt 10 Ziele angielskie op 15g szt 80 Zioła prowansalskie 10g szt 10 Żelatyna 50g szt 200 Jaja L szt 25000 Brzoskwinie (puszki) 850g szt 10 Chrzan tarty 180-200g szt 50 Dżem 260-300g (owoce min. 30g w 100g produktu) szt 500 Fasola szparagowa, konserwowa 500g szt 200 Fasola czerwona, konserwowa 400g szt 50 Groszek zielony, konserwowy (nie suszony) 400g szt 800 Kompot wiśnia 0,9 l szt 240 (masa owoców po odcieku min. 400g) Kompot czarna porzeczka 0,9 l szt 240 (masa owoców po odcieku min. 400g) Koncentrat barszczu czerwonego 300-350ml (sporządzony z zagęszczonego soku z buraków czeronych) szt 60 Koncentrat pomidorowy, pasta pomidorowa 190g szt 150 (bez dodatku wody, bez konserwantów) KOTLIN lub PUDLISZKI 30% lub równoważny* 1,1 kg pomidorów na opakowanie Koncentrat pomidorowy, pasta pomidorowa 990g szt 170 (bez dodatku wody, bez konserwantów) KOTLIN lub PUDLISZKI 30%, lub równoważny* 5,9kg pomidorów na opakowanie Ketchup 500g szt 40 Kukurydza konserwowa 400g szt 60 Majonez dekoracyjny 400ml szt 150 Mandarynki (puszki) 312g szt 10 Marmolada wieloowocowa 400g (twarda) szt 180 Miód pszczeli 25g w pudełkach (nie w saszetkach) szt 2300 Musztarda 350g szt 250 Ocet 0,5 l szt 100 Olej 3 l szt 130 Olej 1 l szt 200 Olej 0,5 l szt 60 Ogórek konserwowy 900ml szt 200 Pasztet drobiowy PROFI Wielkopolski 131g szt 1500 (bez dodatków, skład: mięso drobiowe-14%, wątroba z kurcząt-3%, wątroba wieprzowa, jajka, kasza manna) lub równoważny* Papryka konserwowa 900ml szt 40 Powidła śliwkowe 400g szt 150 Przyprawa w płynie do zup, sosów, potraw mięsnych i warzywnych 0,96 l ; szt 140 składniki: woda, sól, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, E635), ocet, glukoza, ekstrakt drożdżowy, aromat. Szklana ciemna butelka Szczaw konserwowy 350g szt 100 Sok owocowy bez cukru 200ml szt 800 Sok przecierowy marchwiowo-owocowy 300-330ml szt 150 typu Kubuś Sos Tatarski 250g szt 30 Makaron świderki 4-jajeczny kg szt 350 Makaron muszelki 4-jajeczny kg szt 100 Makaron gwiazdki 4-jajeczny kg szt 50
  11. UBEZPIECZENIE MIENIA, ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ I POJAZDÓW MECHANICZNYCH GMINY MIEJSKIEJ BARTOSZYCE WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI
    Zamawiający: Gmina Miejska Bartoszyce, Bartoszyce
    Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej i mienia
  12. Dostawa artykułów żywnościowych - 10 grup
    Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Kraków
    1. Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych - 10 grup, z uwzględnieniem bieżących potrzeb Zamawiającego. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, jego zakresu i przewidywanych ilości zawiera Załącznik nr 2 do SIWZ - Kalkulacja Cenowa- Opis Przedmiotu Zamówienia.
  13. Usługi kompleksowego ubezpieczenia Wielospecjalistycznego Szpitla Miejskiego im. dr E. Warmińskiego SPZOZ w Bydgoszczy
    Zamawiający: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr Emila Warmińskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczenia –Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr E. Warmińskiego SPZOZ w Bydgoszczy w zakresie: Zadanie 1 1/ Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej, przez 12 miesięcy w okresie od 18.06.2017. do 17.06.2018r. Zadanie 2 1/ Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, przez 12 miesięcy w okresie od 18.06.2017r. do 17.06.2018r. 2/Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego przez 12 miesięcy w okresie od 18.06.2017r. do 17.06.2018r. 3/ Ubezpieczenia komunikacyjne tj. ubezpieczenia OC, ubezpieczenia AC/KR, ubezpieczenia NNW, ubezpieczenia assistance, przez okres 12 miesięcy, dla których początek przypada na 14.01.2018r. (pierwszy z terminów ubezpieczeń komunikacyjnych dla pojazdów wymienionych w załączniku nr 10 do SIWZ) a koniec 06.02.2019r. (termin zakończenia ostatniej z polis komunikacyjnych). Mając na względzie zawarte wcześniej i aktualnie obowiązujące polisy komunikacyjne początek i koniec okresu ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC/NNW/ASS. może być różny dla każdego pojazdu (wg wytycznych wynikających z załącznika nr 10-wykaz pojazdów). Polisy winny być wystawiane indywidualnie dla każdego z pojazdów, zgodnie z terminami wskazanymi w załączniku nr 10 do SIWZ
  14. Usługa ubezpieczenia Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu
    Zamawiający: Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu, Wrocław
    Zamówienie zostało podzielone na następujące części (pakiety). Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty na dowolną liczbę pakietów.
    Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2.
    Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności
    cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu
    elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
  15. Kompleksowe ubezpieczenie majątkowe i odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia Jednostek Gminy Leśna
    Zamawiający: Gmina Leśna, Leśna
    Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie usługi polegającej na kompleksowym ubezpieczeniu majątkowym i odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia Jednostek Gminy Leśna
  16. USŁUGA KOMPLEKSOWEGO UBEZPIECZENIA STAROSTWA POWIATOWEGO W BĘDZINIE WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
    Zamawiający: Powiat Będziński, Będzin
    Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie Starostwa Powiatowego w Będzinie wraz z jednostkami organizacyjnymi Powiatu Będzińskiego w zakresie:
    Zadanie 1
    a/ ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk z limitami na kradzież z włamaniem i rabunek oraz ubezpieczeniem szyb;
    b/ ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk;
    c/ ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej
    przez okres 36 miesięcy w terminie: od 01.07.2017r. do 30.06.2020r.
    Zadanie 2
    a/ ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów;
    b/ ubezpieczenie autocasco;
    c/ ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdów;
    d/ ubezpieczenie Assistance.
    zgodnie z terminami wskazanymi w załączniku nr 1B i 7 do SIWZ. Termin zakończenia okresu ubezpieczenia dla wszystkich pojazdów wymienionych w załączniku nr 7 do SIWZ (wykaz pojazdów): 30.06.2020 r.
    3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 zawarty jest w: a) załączniku nr 1A do SIWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia;
    b) załączniku nr 2 do SIWZ – Dane zbiorcze do ubezpieczenia;
    c) załączniku nr 3 do SIWZ – Wykaz sprzętu elektronicznego;
    d) załączniku nr 4 do SIWZ – Mapa z lokalizacją obiektów mostowych;
    e) załączniku nr 5 do SIWZ – Mapa zagrożenia powodziowego;
    f) załączniku nr 6 do SIWZ – Mapa z lokalizacją przepustów;
    3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 zawarty jest w:
    a) załączniku nr 1B do SIWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia;
    b) załączniku nr 7 do SIWZ – Wykaz pojazdów;
    3.4. Ww. załączniki zawierają wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, zakres zamówienia oraz wszelkie inne potrzebne Wykonawcy informacje szczegółowe. Niespełnienie któregokolwiek wymagania opisującego przedmiot zamówienia spowoduje odrzucenie oferty.
  17. Dostawa artykułów spożywczych
    Zamawiający: Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Spółka z o.o., Gorzów Wielkopolski
    1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych, ryb i przetworów rybnych, jaj kurzych, pieczywa oraz warzyw mrożonych- dla Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowa ilość zawarta jest w dodatku nr 2 do siwz (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (dalej: siwz). 3. Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia spełniający wymogi i wytworzony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 149) oraz aktami wykonawczymi do niej. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z zasadami GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), GHP (Dobra Praktyka Higieniczna) i systemem HACCP (System zarządzania bezpieczeństwem zdrowotnym żywności).
  18. Dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Rudzie Śląskiej w II półroczu 2017r.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej "Senior" w Rudzie Śląskiej, Ruda Śląska
    Zamówienie realizowane będzie z podziałem na wyszczególnione poniżej pakiety:
    Pakiet nr 1 Dostawa przetworów spożywczych
    Pakiet nr 2 Dostawa artykułów sypkich
    Pakiet nr 3 Dostawa artykułów nabiałowych
    Pakiet nr 4 Dostawa pieczywa
    Pakiet nr 5 Dostawa wypieków cukierniczych
    Pakiet nr 6 Dostawa warzyw świeżych i suszonych
    Pakiet nr 7 Dostawa owoców świeżych i suszonych
    Pakiet nr 8 Dostawa warzyw i owoców mrożonych
    Pakiet nr 9 Dostawa ryb mrożonych, świeżych, wędzonych i przetworów rybnych
    Pakiet nr 10 Dostawa mięsa wieprzowego i wołowego oraz podrobów
    Pakiet nr 11 Dostawa mięsa i podrobów drobiowych
    Pakiet nr 12 Dostawa wędlin
    Pakiet nr 13 Dostawa jaj kurzych
    Pakiet nr 14 Dostawa czekolad i wyrobów cukierniczych
    Pakiet nr 15 Dostawa napojów bezalkoholowych
  19. Dostawa artykułów sypkich i innych spożywczych;
    Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego, Wrocław
    ostawa artykułów sypkich i innych spożywczych; 2 zadania; pakiet nr 1, pakiet nr 2
  20. Ubezpieczenie mienia Stadion Wrocław Sp. z o.o.
    Zamawiający: Stadion Wrocław Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Wrocław
    Przedmiotem Zamówienia jest:
    1) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk z rozszerzeniem o ubezpieczenie utraty zysku
    2) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk
  21. Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych oraz ciastek suchych do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
    Zamawiający: Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej, Częstochowa

  22. Zamawiający: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Olsztyn
  23. UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ GMINY DĘBNO
    Zamawiający: Proffman Broker Sp. z o.o., Szczecin
  24. Ubezpieczenie majątku Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu w 2017 roku – ubezpieczenie NOTECI-2
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu, Poznań
  25. „Usługa kompleksowego ubezpieczenia Starostwa Powiatowego w Kutnie wraz z jednostkami organizacyjnymi Powiatu Kutnowskiego”
    Zamawiający: Powiat Kutnowski, Kutno
  26. Dostawy produktów żywnościowych do stołówki Internatu Zespołu Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku
    Zamawiający: Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, Szczecinek
  27. Ubezpieczenie mienia i sprzętu elektronicznego oraz odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Łódzkiego
    Zamawiający: Uniwersytet Łódzki, Łódź
  28. Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr. 13 w Raciborzu.
    Zamawiający: Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Stanisława Staszica, Racibórz
  29. Ubezpieczenie NNW uczniów
    Zamawiający: Miasto Żyrardów, Żyrardów
  30. ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej ( zadanie 1) ubezpieczenie komunikacyjne ( zadanie 2)Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
    Zamawiający: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Bydgoszcz
  31. USŁUGA UBEZPIECZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ I UBEZPIECZENIA MIENIA SP ZOZ W CHOSZCZNIE
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Choszczno
  32. Ubezpieczenia majątkowe Centrum Leczenia Oparzeń
    Zamawiający: Centrum Leczenia Oparzeń im. dr Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich, Siemianowice Śląskie
  33. „KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE UNIWERSYTECKIEGO DZIECIĘCEGO SZPITALA KLINICZNEGO IM. L. ZAMENHOFA W BIAŁYMSTOKU”.
    Zamawiający: Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku, Białystok
  34. Ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ryzyk morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
    Zamawiający: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte, Gdynia
  35. Sprzedaż i dostawa artykułów żywnościowych na kuchnię Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu.
    Zamawiający: Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego, Mielec
  36. Usługa ubezpieczeń komunikacyjnych IPCZD
    Zamawiający: Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka", Warszawa
  37. Usługa kompleksowego ubezpieczenia szpitala
    Zamawiający: Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku, Wrocław
  38. Ubezpieczenia mienia, OC, komunikacyjne Gminy Rytwiany
    Zamawiający: Gmina Rytwiany, Rytwiany
  39. Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych
    Zamawiający: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika, Kraków
  40. Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności oraz ubezpieczenie pojazdów KW PSP w Krakowie oraz Komend Powiatowych / Miejskich PSP woj. małopolskiego.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka PSP w Krakowie, Kraków
  41. Ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej, pojazdów oraz ryzyk morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
    Zamawiający: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte, Gdynia
  42. Usługa ubezpieczenia Gminy Wisła
    Zamawiający: Gmina Wisła, Wisła
  43. UBEZPIECZENIE INTERESÓW GMINY PRUSICE ORAZ WYBRANYCH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
    Zamawiający: Gmina Prusice, Prusice
  44. Przetarg nieograniczony PN/16U/03/2017 na świadczenie usług ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej oraz środków transportu dla Szpitala Solec Sp. z o.o.
    Zamawiający: Szpital Solec Sp. z o.o., Warszawa
  45. Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej WOMP – ZCLiP na okres 2 lat
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki, Szczecin
  46. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora w ramach Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017 oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora imprez masowych w ramach Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017
    Zamawiający: Wrocławski Komitet Organizacyjny - Światowe Igrzyska Sportowe 2017 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Wrocław
  47. Kompleksowe ubezpieczenie Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP13/2017/MENTOR
    Zamawiający: Szpital Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o., Bytów
  48. Dostawy odczynników laboratoryjnych oraz materiałów zużywalnych do Zakładu Laboratoryjnej Diagnostyki Pediatrycznej
    Zamawiający: Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku, Białystok
  49. Ubezpieczenie Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Golubiu - Dobrzyniu
    Zamawiający: Szpital Powiatowy, Golub-Dobrzyń
  50. Dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
    Zamawiający: SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku, Toszek
  51. "Dostawa Taśm przenośnikowych" dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział KWK "Makoszowy"
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
  52. Dostawa rudy żelaza szwedzka - magnetyt
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
  53. Część I: Dostawa liny nośnej Ø 32 szyb Bańgów Część II: Dostawa lin nośnych dla gwszy. Szybu Ewa
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
  54. Naprawa radaru TERMA SCANTER 2001 FD s/n 3034 na wieży Posterunku Obserwacyjnego w miejscowości Jastarnia oraz wymiana magnetronów w radarach TERMA SCANTER 2001 FD na wieżach posterunków Obserwacyjnych w miejscowościach Jastarnia i Piaski - Nowa Karczma
    Zamawiający: Morski Oddział Straży Granicznej, Gdańsk
  55. Szkolenie obsług w zakresie eksploatacji i budowy obiektu SDP-20 i SDP-10 w Jednostce Wojskowej 3688 w Sochaczewie w 2014 roku.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4938, Radom
  56. Wykonywanie usług w zakresie napraw, diagnostyki, konserwacji oraz usług utrzymujących w sprawności technicznej stacje rozpoznania pokładowych systemów elektronicznych GUNICA M i S
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228, Kraków
  57. Serwisowanie systemów ARS-400,ARS-800-2, ŁS-10,ŁS-10M,HYD-10-2,MAG-10-2,ESM-10 zabudowanych na samolotach AN-28B1R i AN-28B1RM/BIS.
    Zamawiający: Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej, Wejherowo
  58. Naprawa awaryjna systemu rozpoznania radioelektronicznego GUNICA dla pododdziałów JW 3411 w 2013 r
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4938, Radom
  59. Wykonanie usługi zorganizowania szkolenia zakresu wykonywania remontu średniego (RŚ) urządzenia NUR - 15 (TRS - 15).
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4224, Wałcz
  60. Wykonanie napraw i konserwacji zmodernizowanych armat S-60MB Blenda.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4224, Wałcz
  61. Dostawa bloku interrogatora IKZ-02P
    Zamawiający: Wojskowa Akademia Techniczna, Warszawa

Inne osoby dla Lewandowska Katarzyna Danuta (103 osoby):