Kogo reprezentuje osoba

Lewandowski Cezary

w KRS

Cezary Lewandowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Cezary
Nazwisko:Lewandowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Nowa Biała (Mazowieckie), Płock (Mazowieckie), Rasztów (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buczkowski Krzysztof, Chyczewski Marcin Adam, Gniewkowski Grzegorz Ireneusz, Grzechowiak Mariusz, Junkiert Tomasz Paweł, Kędzierska Katarzyna, Kowalski Stanisław, Naworski Marek, Piotrowicz Justyna, Radzikowski Zbigniew Józef, Szymańska Wiesława, Wiśniewski Andrzej Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarzycka Alina Regina
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grajda Dariusz Grzegorz, Kuliński Jan Waldemar, Okła Anuszewska Marzena Agnieszka, Sokulska Monika, Soszyński Robert Marian, Stępień Robert Wojciech, Sulima Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięcik Piotr

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Betke Daniel Radosław, Ciarski Ryszard Marian, Czeszejko Sochacki Krzysztof, Dobrut Mirosław Andrzej, Gorywoda Lech Marek, Jastrzębski Marcin Adam, Koper Zdzisław, Ligor Grzegorz Eugeniusz, Lipiński Tadeusz, Litka Marek, Miland Rafał Piotr, Moskalewicz Marcin Jan, Nawolski Józef, Nowaczyk Janina Bożena, Rutkowski Piotr Józef, Skowerski Mirosław Maciej, Soszyński Robert Marian, Spandowski Krzysztof Adam, Stachowicz Sławomir, Tabiś Wojciech Marek, Trzop Stanisław, Urban Łukasz Maria, Zawadka Dariusz, Żelechowski Andrzej Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwierzyński Tadeusz Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerski Konrad, Beroud Marek Aleksander, Betke Daniel, Dawidczyk Katarzyna Maria, Gawlas Cezary Roman, Grobicka Agnieszka, Iwański Tomasz Robert, Jawornicki Wiesław, Kania Andrzej Józef, Litka Marek, Miland Rafał Piotr, Mosak Paweł Andrzej, Moskalewicz Marcin, Pacześ Przemysław, Pańczyszyn Tomasz Mirosław, Plich Danuta Anna, Smoliński Andrzej, Stachowicz Sławomir, Szymański Henryk, Tatarzyn Hanna, Zawadzki Przemysław Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łańcucki Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krzysztofiak Ludomir Piotr, Margi Rene, Pecyna Marek, Zwara Andrzej Daniel

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozłowski Tomasz Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chułek Cezary Adam, Kijek Marek, Kosztowniak Aneta Maria, Kotlewski Stefan Józef, Popławski Zbigniew, Raczyński Wiesław, Śladowski Piotr, Szymski Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalas Jerzy Ryszard
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziarnowski Bogusław, Krywko Krzysztof, Magierski Mieczysław Jan, Ocipka Janusz Kazimierz, Siemiątkowski Tomasz Eugeniusz, Stachura Marek Tomasz, Więckowski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Peszke Tomasz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogdanowicz Olga, Giżyński Maciej, Grzechowiak Mariusz, Izmajłowicz Krzysztof, Kotlewski Stefan Józef, Kowalewski Jacek Tomasz, Kowalski Stanisław, Lewandowska Iwona, Lewandowski Krzysztof, Luczewski Michał, Paryska Andrzej, Pawłucki Zbigniew Mariusz, Śmiechowska Więczkowska Agata Patrycja, Świtalski Krzysztof Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagowski Krzysztof
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszkiewicz Zbigniew Józef, Beroud Marek Aleksander, Betke Daniel, Kanafa Sebastian Maciej, Kania Andrzej Józef, Miland Rafał Piotr, Mosak Paweł Andrzej, Moskalewicz Marcin, Palcewicz Marcin Piotr, Plich Danuta Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewski Krzysztof
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badak Mariusz Jerzy, Bal Andrzej, Beroud Marek Aleksander, Betke Daniel Radosław, Chmielowiec Jan Krzysztof, Ciarkowska Izabela, Cieślak Dominika Maria, Kania Andrzej Józef, Koziej Jerzy Eugeniusz, Maciejuk Dariusz Kazimierz, Miland Rafał Piotr, Mosak Paweł Andrzej, Plich Danuta Anna, Smulewicz Jakub Florian, Soszyński Robert Marian, Sołtys Daniel Tadeusz, Stachowicz Sławomir, Zawadka Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawiślak Magrzyk Maria
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balska Marta Katarzyna, Borshch Roman, Borszcz Jewengenow1cz Roman, Borszcz Jewengenowicz Roman, Filipowicz Cezary Stanisław, Gonchar Mykhailo, Jastrzębski Marcin Adam, Miland Rafał Piotr, Skrypka Serhii, Smykovskyy Vasyl, Stachowicz Sławomir, Stępień Robert Wojciech, Stogniy Sergiy, Trzop Stanisław, Żelechowski Andrzej Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwierzyński Tadeusz Marek
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lewandowska Anna Katarzyna, Żelażewski Mariusz Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kołodziej Bartosz Tomasz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lewandowska Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Marek Piotr
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guzanek Cezary, Lewandowska Anna Katarzyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Rozwoju Mazowsza S.A., Warszawa − KRS 0000249823
  2. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  3. Apc Pharmlog S.A., Warszawa − KRS 0000661337
  4. Axen Bio Group Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000553172
  5. Biomaxima S.A., Lublin − KRS 0000313349
  6. Biuro Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt Poznań S.A., Poznań − KRS 0000084013
  7. Boson Energy Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000384928
  8. C2 Sp. Z O.O., Nowa Biała − KRS 0000628342
  9. Cac Pv S.A., Warszawa − KRS 0000389933
  10. Cac Pv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374405
  11. Centrum Doradztwa Gospodarczego Infomaxx Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000204335
  12. Centrum Medyczne Bonifratrów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000351026
  13. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  14. Collagen Technology Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000747354
  15. Dsm Polska Sp. Z O.O., Strachówka − KRS 0000574790
  16. E.m.a. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000162217
  17. Enap S.A., Wilczkowice Górne − KRS 0000345248
  18. Energa-operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000113886
  19. Energia Projektowanie Group Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000472508
  20. Energomontaż-południe S.A. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000080906
  21. Energomontaż-północ-sochaczew Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000110967
  22. Europejska Fundacja Inicjatyw Regionalnych, Płock − KRS 0000343802
  23. Forum Kolejowe Railway Business Forum, Warszawa − KRS 0000208891
  24. Fundacja Grupy Pern - Przyjaźń, Płock − KRS 0000458114
  25. Fundacja Imienia Alexisa De Tocqueville A, Warszawa − KRS 0000085251
  26. Fundacja Instytut Bezpieczeństwa i Strategii, Warszawa − KRS 0000747002
  27. Fundacja Piłkarstwa Polskiego, Warszawa − KRS 0000383389
  28. Fundacja Przy Szpitalu Pod Wezwaniem Św. Józefa, Warszawa − KRS 0000117432
  29. Fundacja Rozwoju Edukacji Menedżerskiej Sgh, Warszawa − KRS 0000194603
  30. Fundacja Salvo Progressio, Warszawa − KRS 0000639369
  31. Fundacja Taurus, Poznań − KRS 0000317051
  32. Fundacja Wspierania Ekologii, Warszawa − KRS 0000149257
  33. Fundusz Grantowy Dla Płocka, Płock − KRS 0000253076
  34. Gas Storage Poland Sp. Z O.O., Dębogórze − KRS 0000374583
  35. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Czosnowie, Czosnów − KRS 0000152149
  36. Gospodarczy Bank Spółdzielczy W Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000099399
  37. Grzechowiak Kotiuk Radcowie Prawni Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000703361
  38. Hotele Olsztyn Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000045295
  39. Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A., Miasteczko Śląskie − KRS 0000197025
  40. Intelli Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154129
  41. Ip Management Polska, Warszawa − KRS 0000333846
  42. Izba Gospodarcza Regionu Płockiego, Płock − KRS 0000180105
  43. Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000072093
  44. Kahlenberg Reinsurance Insurance S.A., Dziekanów Polski − KRS 0000652986
  45. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy, Sopot − KRS 0000082917
  46. Koleje Mazowieckie - Km Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222735
  47. Komunikacja Miejska-płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000134810
  48. Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast, Zielona Góra − KRS 0000026436
  49. Legolis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000666876
  50. Lubelska Fundacja Rozwoju, Warszawa − KRS 0000052371

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 99rent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307047
  2. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  3. Advanced Cinema Robotic Systems S.A., Józefów − KRS 0000658947
  4. Advanced Cinema Robotic Systems Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000540851
  5. Agencja Fm Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000150048
  6. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  7. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  8. Agencja Wdrażania Systemów Bezpieczeństwa Hektor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006246
  9. Aglo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000200586
  10. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  11. Ardagh Glass Gostyń S.A., Gostyń − KRS 0000064606
  12. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  13. Arteria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000418953
  14. Axen Biotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388169
  15. Baltic Power Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400905
  16. Bamp;d Hotels S.A., Warszawa − KRS 0000089784
  17. Bctech Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000557735
  18. Belos - Plp S.A., Bielsko-biała − KRS 0000050404
  19. Bio-energia Esp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048653
  20. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  21. Biocorp Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000115621
  22. Biomed-lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A., Lublin − KRS 0000373032
  23. Bkw Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033553
  24. Blends Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000729537
  25. Brand Protection Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000253465
  26. Budownictwo Urządzeń Gazowniczych Gazobudowa Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000124076
  27. Bumar Innowacje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396900
  28. Business Security International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000225659
  29. Car Finance Amp; Management Polska S.A., Sopot − KRS 0000495844
  30. Carbon Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000418035
  31. Carson Holding S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000290453
  32. Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000096004
  33. Centrum Administracyjne Mazovia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000206994
  34. Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048176
  35. Centrum Edukacji Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000099350
  36. Centrum Haffnera Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000029111
  37. Centrum Innowacji Społeczeństwa Informacyjnego, Płock − KRS 0000220959
  38. Centrum Medyczne Medica Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000038845
  39. Chs Operator S.A., Warszawa − KRS 0000158474
  40. Ciech - Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086628
  41. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  42. Ciech Sarzyna S.A., Nowa Sarzyna − KRS 0000103271
  43. City Angels S.A., Warszawa − KRS 0000389039
  44. Cktis Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000204113
  45. Coldwell Banker Commercial Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234444
  46. Cover Euroengineering Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000325120
  47. Data Centers S.A., Warszawa − KRS 0000010490
  48. Db Engineering Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000232397
  49. Dekato Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038046
  50. Dektra Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000029530

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Dostawa wody do nieruchomości zlokalizowanej w Płocku, pl. Celebry Papieskiej 1 dz. 239/8, 239/10-13 – plac wodny; dostawa wody i odprowadzanie ścieków do nieruchomości zlokalizowanej w Płocku, pl. Celebry Papieskiej 1 dz. 239/8, 239/10-13; dostawa wody do nieruchomości zlokalizowanej w Płocku, pl. Celebry Papieskiej 1 dz. 239/8, 239/10-13 na cele ppoż od 01.01.2017 roku na czas nieoznaczony.
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    dostawa wody do nieruchomości zlokalizowanej w Płocku, pl. Celebry Papieskiej 1 dz. 239/8, 239/10-13 – plac wodny; dostawa wody i odprowadzanie ścieków do nieruchomości zlokalizowanej w Płocku, pl. Celebry Papieskiej 1 dz. 239/8, 239/10-13; dostawa wody do nieruchomości zlokalizowanej w Płocku, pl. Celebry Papieskiej 1 dz. 239/8, 239/10-13 na cele ppoż od 01.01.2017 roku na czas nieoznaczony.
  2. Rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i deszczową w centrum Płocka, w ulicach 1-go Maja i Harc. A. Gradowskiego, realizowanego w ramach Projektu Uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie miasta Płocka
    Zamawiający: Wodociągi Płockie Sp. z o.o., Płock
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania: Rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i deszczową w centrum Płocka, w ulicach 1-go Maja i Harc. A. Gradowskiego, realizowanego w ramach Projektu Uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie miasta Płocka.
    Podstawowe parametry zamówienia obejmują wykonanie:
    1. kanalizacji deszczowej w ulicach: 1-go Maja, Kościuszki, Kolegialna, Sienkiewicza, Królewiecka, Gradowskiego tradycyjną metodą w wykopie otwartym (DN150-1000 o długości ok. 2,3 km),
    2. kanalizacji sanitarnej w ulicach: 1-go Maja, Gradowskiego tradycyjną metodą w wykopie otwartym (DN150-400 o długości ok. 1,4 km), oraz renowację kanału (DN150-300 o długości ok. 500 mb).
    3. odtworzenia nawierzchni ulic, chodników o powierzchni łącznej ok. 25,5 tyś. m2
    W zakresie prac przewiduje się likwidację wyłączonych odcinków kanalizacji, ponadto usunięcie kolizji z istniejącą infrastrukturą.

    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III niniejszej SIWZ (OPZ)
  3. Zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ścieków do/z budynku Urzędu miasta Płocka ul. Zduńska 7 - zawarcie umowy na czas nieoznaczony.
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ścieków do/z budynku Urzędu miasta Płocka ul. Zduńska 7 - zawarcie umowy na czas nieoznaczony.

Inne osoby dla Lewandowski (1000 osób):